NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 783 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
lesz 2.napos közvetítés?
braxa88
Ja, elvileg adirotor csinálja.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lesz 2.napos közvetítés?
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Magyar idő szerint mikor kezdődik a Draft?
steelwolf
Ha minden igaz az 1. nap április 28 (péntek) hajnali 2-kor, 2. nap április 29 (szombat) hajnali 1-kor, 3. nap szombaton 18 óra körül.
Ha hibáztam sikítsatok. 😀
Beki
Köszönöm!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Magyar idő szerint mikor kezdődik a Draft?
steelwolf
Ha minden igaz az 1. nap április 28 (péntek) hajnali 2-kor, 2. nap április 29 (szombat) hajnali 1-kor, 3. nap szombaton 18 óra körül.
Ha hibáztam sikítsatok. 😀
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Magyar idő szerint mikor kezdődik a Draft?
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
SKins fannok nagyon innaktívok. Így tőletek is kérnék segítsék a Szurkolói Mock draft játékhoz.

Link:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
GiantsMLBhunter
5 perce vetettem bele magam pont emiatt. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
SKins fannok nagyon innaktívok. Így tőletek is kérnék segítsék a Szurkolói Mock draft játékhoz.

Link:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Felkerült Budda Baker (S) és Dorian Johnson (OG) ismertetője is.
empty taxi
Ebéd utáni desszertnek javaslom Bucky Hodges (TE) és Charles Harris (DE) ismertetőjét is elolvasni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Felkerült Budda Baker (S) és Dorian Johnson (OG) ismertetője is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Éjjeli linebacker adag: Zach Cunningham, Jarrad Davis, Ryan Anderson és Alex Anzalone ismertetője is fellelhető.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schmitt Pál támogatásával
mustaine
Ez esetben a felvétel vége lemaradt a tweetből, de itt megtalálhatod. Van benen még pár extra kifejezés. 😊
 www.cleveland19.com/story/35027060/deciphering-the-nfl-draft-and-the-stupid-clichs-that-go-with-it
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Schmitt Pál támogatásával

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Mayock-szótár:

Safe pick: átlagos játékos, aki soha nem fog kiemelkedőt nyújtani.
Big arm: Olyan irányító jellemzője, aki messzire tud dobni. Melyik nem?
A reach azt jelenti, hogy a mock draftok hibásan jósoltak.
BPA: A középső körökben a legjobb elérhető játékos az, akire legalább már háromszor nemet mondtak a csapatok.
Value pick: azok a játékosok a hátsó körökben, akiről írtak ismertetőt valamelyik drafttal foglalkozó oldalon.
Sleeper: arra mondják, akit még senki sem látott játszani, de legalább egy helyen lehetett olvasni a nevét.
Athlete: az a fekete játékos, aki nem annyira tud focizni, viszont a fizikai paraméterei átlag felettiek.
Freak: az a fekete játékos, aki legalább egy számban rekordot döntött a combineon.
Grinder, true fighter: az a fehér játékos, aki nem annyira tehetséges, de rendesen odateszi magát a pályán.
High motor: az a fehér védőjátékos, aki mindent megpróbál, végül mégsem ér oda soha az irányítóhoz.
High football IQ: kétségkívül fehér játékos, aki jól kezeli a médiát.
Attitude problems: ha egy fekete játékos rosszul kezeli a médiát, hozzáállásbeli problémákról beszélnek.
Undisciplined: fegyelmezetlen cornerback az, akit gyors, de nagyon gyakran csinálnak róla TD-t.
Cover corner: olyan cornerback, aki nem tud szerelni.
Good at the point of contact: ha ez a tulajdonsága nincs meg valakinek, minden bizonnyal nem megy focizni.
Good ball skills: azon játékosokról mondható el, akik el tudják kapni a labdát.
Possession receiver: Valószínűleg fehér elkapó, aki lassú.
Wes Welker típus: olyan fehér elkapó, aki alacsony és gyors.
Change of pace back: olyan futó, aki nem elég jó ahhoz, hogy mindhárom kísérletnél pályán legyen.
Raw: ha valakiről azt mondják, hogy nyers, valószínűleg arra is meg kell tanítani, hogyan kell bekötni a cipőjét.
Good intangibles: ha valakiről azt mondják, hogy jók az ösztönei, az azt jelenti, hogy nem elég képzett.
Tweener az a játékos, aki több mint egy poszton játszik, de valójában egyiken sem jó.
Winner: jó egyetemi csapata volt, de ez a jelző valójában nem jelent semmit.
Workout warrior: jól néz ki beöltözve, de nem tud játszani.
Run stuffer: nagydarab védő, aki nehézkesen mozog, és nem elég jó, hogy odaérjen az irányítóhoz.
mustaine
Most komolyan lefordítottad ezt? 😀
 twitter.com/TonyZ19/status/847535217011286016

van pár elég vicces rész benne 😀
Borbinho
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
CB-nap van: Akhello Witherspoon, Chidobe Awuzie és Cameron Sutton ismertetője is elkészült.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TonyZ19/status/847535217011286016

van pár elég vicces rész benne 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Ma a guard needdel renelkező csapatoknak kedvezünk: Dan Feeney és Dion Dawkins ismertetője is felkerült.
Van ráadás is, Rasul Douglas (CB) személyében.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
George Kittle - Iowa Pro Day

4.07 shuttle
6.76 3-cone (hihetetlen nagy ido, majdhogynem corner szint - combine-n OJ Howard volt a legjobb 6.85-tel, Engram 6.92, Njoku 6.97)
38.5" vertical

Es az egyik, ha nem a legjobban blokkolo TE-rol van szo..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
hehh, ebből is látszik hogy értek hozzá, jerodevans a kiraly!
eaglesmcnabb
sok mindennek mondanálak, de a király nincs közöttük
Sixo
én is jerod evansre mondtam, idén őt húzom 1/6-ra, 2. körben meg backupnak kaayat

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 838 — LIGHTS OUT!
hehh, ebből is látszik hogy értek hozzá, jerodevans a kiraly!
eaglesmcnabb
sok mindennek mondanálak, de a király nincs közöttük

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Wentz sehol sincs benne.?
Janek
Csak FBS (Flacco is hianyzik 😕 o lehet hogy ezust lenne amugy..)
Igor
Én Kesslert kerestem (és nem találtam).

Btw felkerült Adoree' Jackson (CB) és D'Onta Foreman (RB) ismertetője.
empty taxi
Adoree'-ről egyébként még érdemes megemlíteni, hogy a tavaszi edzéseket mind2 évben (újonc éve nem játszik, mert nem volt early enrollee), a nyári edzések felét pedig az utolsó 2 évében kihagyta a távolugrás miatt.
Habi
Az benne van, hogy sophomore és senior szezonjában is Pac-12 bajnok lett távolugrásban, többet nem akartam a témának szentelni, de jah ebből az következik h a holtszezon jelentős részében atlétikával foglalkozott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Wentz sehol sincs benne.?
Janek
Csak FBS (Flacco is hianyzik 😕 o lehet hogy ezust lenne amugy..)
Igor
Én Kesslert kerestem (és nem találtam).

Btw felkerült Adoree' Jackson (CB) és D'Onta Foreman (RB) ismertetője.
empty taxi
Adoree'-ről egyébként még érdemes megemlíteni, hogy a tavaszi edzéseket mind2 évben (újonc éve nem játszik, mert nem volt early enrollee), a nyári edzések felét pedig az utolsó 2 évében kihagyta a távolugrás miatt.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
hehh, ebből is látszik hogy értek hozzá, jerodevans a kiraly!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Wentz sehol sincs benne.?
Janek
Csak FBS (Flacco is hianyzik 😕 o lehet hogy ezust lenne amugy..)
Igor
Én Kesslert kerestem (és nem találtam).

Btw felkerült Adoree' Jackson (CB) és D'Onta Foreman (RB) ismertetője.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Wentz sehol sincs benne.?
Janek
Csak FBS (Flacco is hianyzik 😕 o lehet hogy ezust lenne amugy..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Wentz sehol sincs benne.?