NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 781 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
Skai Moore > all , persze ha valaha is felépül és lesz még kedve amerikai focizni.

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Van nektek helyetek a sapka alatt is.
Lesz par jo FA ILB a piacon , bar azok kozul nem tudom ki lenne jo coverben- marpedig alonsot nem adjuk 😀
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
A washingtoni Azeem Victor nevét érdemes még megjegyezni, redshirted sophomore, de ha úgy folytatja a szezonját, ahogy elkezdte, akkor garantáltan menni fog a draftra, mivel több helyen már most top45-ös pick, és főleg a cover az erőssége.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Rajtuk kívül még Zach Cunninghamre (Vanderbilt) és Jarrad Davisre (Florida) is érdemes figyelni.
empty taxi
Köszi és melyik lehet alkalmas olyan szerepre a Raidersnél, amire szükségük van?

Nekünk olyan kell, aki futás ellen is jó tud lenni, de leginkább coverben kellene hogy jó legyen az adott illető.
Bruce
Cunninghamben és Davisben én nagyobb cover potenciált látok, mint a másik 2-ben (Foster ahhoz képest, hogy relatíve lassan érzékeli a játékot, túlságosan agresszív szvsz; McMillan esetében meg nem vagyok meggyőződve arról, hogy a profik közt is elég lesz az ő gyorsasága, hiába van csodálatos esze ehhez a játékhoz). Viszont összességében jelenleg Foster és McMillan a készebb játékos.
empty taxi
Anthony Walker ? coverben ő is jó. Mondjuk combosodhatna még
Drip
True that, a Raidersben mondjuk jó lehet Walker. Nálam ő azért nem 1. körös, mert elé kell egy erős DL, ami megakadályozza h sok OL felérjen a 2. szintre, ugyanis hiányzik Walkerből az erő a hatékony leváláshoz.
empty taxi
Akár második körben is lehet játékost hozni, a lényeg az, hogy erősítést jelentsen a csapatnak. Mert jelenleg azt érzem a fő bajnak, bár az erős DL-t sem látom jelenleg nálunk és ha Nelson nem javul, akkor egy FS is kelleni fog. O oldalon meg egy futót is el tudnék képzelni.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Rajtuk kívül még Zach Cunninghamre (Vanderbilt) és Jarrad Davisre (Florida) is érdemes figyelni.
empty taxi
Köszi és melyik lehet alkalmas olyan szerepre a Raidersnél, amire szükségük van?

Nekünk olyan kell, aki futás ellen is jó tud lenni, de leginkább coverben kellene hogy jó legyen az adott illető.
Bruce
Cunninghamben és Davisben én nagyobb cover potenciált látok, mint a másik 2-ben (Foster ahhoz képest, hogy relatíve lassan érzékeli a játékot, túlságosan agresszív szvsz; McMillan esetében meg nem vagyok meggyőződve arról, hogy a profik közt is elég lesz az ő gyorsasága, hiába van csodálatos esze ehhez a játékhoz). Viszont összességében jelenleg Foster és McMillan a készebb játékos.
empty taxi
Anthony Walker ? coverben ő is jó. Mondjuk combosodhatna még
Drip
True that, a Raidersben mondjuk jó lehet Walker. Nálam ő azért nem 1. körös, mert elé kell egy erős DL, ami megakadályozza h sok OL felérjen a 2. szintre, ugyanis hiányzik Walkerből az erő a hatékony leváláshoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 781 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Rajtuk kívül még Zach Cunninghamre (Vanderbilt) és Jarrad Davisre (Florida) is érdemes figyelni.
empty taxi
Köszi és melyik lehet alkalmas olyan szerepre a Raidersnél, amire szükségük van?

Nekünk olyan kell, aki futás ellen is jó tud lenni, de leginkább coverben kellene hogy jó legyen az adott illető.
Bruce
Cunninghamben és Davisben én nagyobb cover potenciált látok, mint a másik 2-ben (Foster ahhoz képest, hogy relatíve lassan érzékeli a játékot, túlságosan agresszív szvsz; McMillan esetében meg nem vagyok meggyőződve arról, hogy a profik közt is elég lesz az ő gyorsasága, hiába van csodálatos esze ehhez a játékhoz). Viszont összességében jelenleg Foster és McMillan a készebb játékos.
empty taxi
Anthony Walker ? coverben ő is jó. Mondjuk combosodhatna még

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Rajtuk kívül még Zach Cunninghamre (Vanderbilt) és Jarrad Davisre (Florida) is érdemes figyelni.
empty taxi
Köszi és melyik lehet alkalmas olyan szerepre a Raidersnél, amire szükségük van?

Nekünk olyan kell, aki futás ellen is jó tud lenni, de leginkább coverben kellene hogy jó legyen az adott illető.
Bruce
Cunninghamben és Davisben én nagyobb cover potenciált látok, mint a másik 2-ben (Foster ahhoz képest, hogy relatíve lassan érzékeli a játékot, túlságosan agresszív szvsz; McMillan esetében meg nem vagyok meggyőződve arról, hogy a profik közt is elég lesz az ő gyorsasága, hiába van csodálatos esze ehhez a játékhoz). Viszont összességében jelenleg Foster és McMillan a készebb játékos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Rajtuk kívül még Zach Cunninghamre (Vanderbilt) és Jarrad Davisre (Florida) is érdemes figyelni.
empty taxi
Köszi és melyik lehet alkalmas olyan szerepre a Raidersnél, amire szükségük van?

Nekünk olyan kell, aki futás ellen is jó tud lenni, de leginkább coverben kellene hogy jó legyen az adott illető.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Rajtuk kívül még Zach Cunninghamre (Vanderbilt) és Jarrad Davisre (Florida) is érdemes figyelni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
 twitter.com/RapSheet/status/780511044645027840


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
lesz ennyi első körös rb?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Dane Brugler is megírta az elsőt:  www.cbssports.com/nfl/draft/mock-draft/expert/dane-brugler

Ez meg érdekes rovat lehet:  www.profootballfocus.com/draft-which-top-draft-prospects-won-their-positional-battles-in-week-1/?utm_content=bufferf8105&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

Cook v Fournette?  draftwire.usatoday.com/2016/09/06/is-dalvin-cook-a-better-nfl-prospect-than-leonard-fournette/

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Miután tradeltetek velünk 😀
Heisman Trophy
Donkeyzzal cserélni? Pfejj, nem mocskoljuk be a kezünket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lementettem a Walterfootballos Charlie Campbell első mockját pdf-ben, és itt is hagyom jövő évig ebben a drive mappában.
Jó lesz majd röhögni jövőre 😀

Első rész:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibckVsNFVIamlYNHM
Második rész:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibSktxMXpTQ0xFNjA
tenorx
A Chargers viszi JuJu-t? Máris aláírtam 😊 ...bár ez nehéz lesz, ha 32.-nek választunk : P
Chargers LT
Miután tradeltetek velünk 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Lementettem a Walterfootballos Charlie Campbell első mockját pdf-ben, és itt is hagyom jövő évig ebben a drive mappában.
Jó lesz majd röhögni jövőre 😀

Első rész:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibckVsNFVIamlYNHM
Második rész:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibSktxMXpTQ0xFNjA
tenorx
A Chargers viszi JuJu-t? Máris aláírtam 😊 ...bár ez nehéz lesz, ha 32.-nek választunk : P

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem aggódom, és nekem az is elég, ha majd jövő februárban 😀

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem tudom, mi a bajotok. Szerintem tökéletes mock!
Wyatt
Ne aggódjál remélhetőleg nem fogtok nyerni most SB-t 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, mi a bajotok. Szerintem tökéletes mock!

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
Itt van a pff-től is:
Fournette-et még Cook is megelőzi 😊
 www.profootballfocus.com/blog/2016/05/03/draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns-in-pffs-early-2017-mock-draft/
Klaci79
Végül is csak 4 kezdő szintű OLB-nk van, DE-ből meg 1, nyilván kellene még1 OLB xD

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 781 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Itt van a pff-től is:
Fournette-et még Cook is megelőzi 😊
 www.profootballfocus.com/blog/2016/05/03/draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns-in-pffs-early-2017-mock-draft/
Klaci79
csodálkozol. PFF.

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Itt van a pff-től is:
Fournette-et még Cook is megelőzi 😊
 www.profootballfocus.com/blog/2016/05/03/draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns-in-pffs-early-2017-mock-draft/
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
ha eliot 1/4 volt akkor fournette 1/1 lesz 😀
ano92
Ha rajtad múlna a következő 3 év 1/1ese ő ellene.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
ha eliot 1/4 volt akkor fournette 1/1 lesz 😀
ano92
ha le nem sérül/felteszik a füvezős videoját/meg nem veri az asszonyt mert ki mert jönni a konyhából
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ha eliot 1/4 volt akkor fournette 1/1 lesz 😀