NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
DeShone Kizer megy a draftra....Browns szurkolók dörzsölhetik 😊
Klaci79
7. Kort se adnek erte
Adirotor
miért?
Drip
Lattal mar tole meccset xd
Rohej amit muvel, (egy screent nem tud megdobni ) az egyik legjobb O-line mogott collegeban
Adirotor
láttam
tény és való, az ND és Kizer szezonja is hullámvasút volt. Ami biztos, hogy jó felépítésű (imádják a csapatok) pro style offenset futtattak vele (szintén imádják a csapatok) erős karja van (imádják blabla).
Drip
Tehat ha en bemegyek a terembe es gyurok egy kicsit plusz melle magas vagyok es egy csalatban pro-style offense van, es jo messzire tudom dobni a labdat akkor 1/1 vagyok xd
Hat ez rohej
A Stafford osszehasonlitas meg eg es fold
Ha van esze a GM-nek, a kozelebe nem megy kizernek
Akkor inkabb Watson
Adirotor
Látod, az élet ilyen igazságtalan...úgyhogy minden NFL kubé várományosnak mondom, hogy tessék megnőni, sokat gyúrni és pro-stylecoffense-ben játszani 😊
Egyébként szerintem se ér 1/1-et (te jó ég hát ki vagyok én egy Browns GM-hez képest) viszont van ott egy másik előkelő pick is...ergo ha úgy gondolják, hogy focijani után még be mernek vállalni egy első köröst, akkor akár...
Nem láttam eddig senkit aki tuti első kört érne idén, de ha need, akkor muszáj valamit csinálnod, így reménykedsz, hogy valakiből végül Prescott lesz, de azért nem vársz vele a 4. körig
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
sose tennék olyat.

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Mert Thill eddig se volt penge most meg ki tudja mi lesz vele?
Editke szerint pár meccs...
Janek
Ne idegesits fel legyszives, Tanny egy atlagon feluli QB, nem fogjuk egy lutrira lecserelni
Egyebkent jol birja a srac mert csak nyult a keresztszalagja ~1 honap kihagyas
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Mert Thill eddig se volt penge most meg ki tudja mi lesz vele?
Editke szerint pár meccs...

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
érdekes minden évben ez a qb téma,lásd Wentz és Goff...+Dak...

Mindenki mondta kb Wentz egy humbuk,Goff ready meg Lynch a tuti..... Dak meg a kanyarban sem volt

jó még csak 12 meccs ment le de azért nem ezt látni.

most meg kezdődik,hogy Watson,Trubi,Rudi,stb vagy 7.kört sem ér vagy simán jobb mint Mariota...

Nézzük csak kinek kell QB:
C Browns,SF,,Jets,Bills?,LA?,Bears,Phins?
Janek
Nekunk minek xddddd

Nekem Prescott tetszett elotte is, jol jatszott. Jo persze nem tudta elore senki hogy ilyen jo lesz, de nem volt szar mint kizer
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
érdekes minden évben ez a qb téma,lásd Wentz és Goff...+Dak...

Mindenki mondta kb Wentz egy humbuk,Goff ready meg Lynch a tuti..... Dak meg a kanyarban sem volt

jó még csak 12 meccs ment le de azért nem ezt látni.

most meg kezdődik,hogy Watson,Trubi,Rudi,stb vagy 7.kört sem ér vagy simán jobb mint Mariota...

Nézzük csak kinek kell QB:
C Browns,SF,,Jets,Bills?,LA?,Bears,Phins?

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
DeShone Kizer megy a draftra....Browns szurkolók dörzsölhetik 😊
Klaci79
7. Kort se adnek erte
Adirotor
miért?
Drip
Lattal mar tole meccset xd
Rohej amit muvel, (egy screent nem tud megdobni ) az egyik legjobb O-line mogott collegeban
Adirotor
láttam
tény és való, az ND és Kizer szezonja is hullámvasút volt. Ami biztos, hogy jó felépítésű (imádják a csapatok) pro style offenset futtattak vele (szintén imádják a csapatok) erős karja van (imádják blabla).
Drip
Tehat ha en bemegyek a terembe es gyurok egy kicsit plusz melle magas vagyok es egy csalatban pro-style offense van, es jo messzire tudom dobni a labdat akkor 1/1 vagyok xd
Hat ez rohej
A Stafford osszehasonlitas meg eg es fold
Ha van esze a GM-nek, a kozelebe nem megy kizernek
Akkor inkabb Watson
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Ti hogy látjátok, McCaffreyhez miként fognak állni a csapatok, mégis csak fehér futó, nem lesz ez visszatartó erő? Nyilván nem arra gondolok, hogy rasszisták lennének 😀 Meg lesz-e a terhelhetősége, keménysége, strapabírósága, ami kell ahhoz, hogy igazi no1 futó váljon belőle a profik között?
Illetve érintheti-e hátrányosan a futókat, hogy az átlagosnál jóval erősebbnek tűnik a class, ezért későbbre hagyhatják a csapatok a futó választást, mondván hátrébb is lehet majd találni klasszist.
gabokocka
Néger irányító után semmi sem lehetetlen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
DeShone Kizer megy a draftra....Browns szurkolók dörzsölhetik 😊
Klaci79
7. Kort se adnek erte
Adirotor
miért?
Drip
Lattal mar tole meccset xd
Rohej amit muvel, (egy screent nem tud megdobni ) az egyik legjobb O-line mogott collegeban
Adirotor
láttam
tény és való, az ND és Kizer szezonja is hullámvasút volt. Ami biztos, hogy jó felépítésű (imádják a csapatok) pro style offenset futtattak vele (szintén imádják a csapatok) erős karja van (imádják blabla). Ami engem aggaszt az nem a pontossága hanem a hülye dobómozdulata és, hogy leragad az első célpontnál. Nyilván ez a tapasztalatlanságnak tudható be, de bízok abban, hogy nagy az upside 😊 Valamint ami még aggasztóbb, az az, hogyha hozzánk kerül akkor mi vagyunk az a csapat akik simán szétkúrhatják a karrierjét 1 év alatt 😀

Egy Stafford szintet amúgy kinézek belőle

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
DeShone Kizer megy a draftra....Browns szurkolók dörzsölhetik 😊
Klaci79
7. Kort se adnek erte
Adirotor
miért?
Drip
Lattal mar tole meccset xd
Rohej amit muvel, (egy screent nem tud megdobni ) az egyik legjobb O-line mogott collegeban
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
DeShone Kizer megy a draftra....Browns szurkolók dörzsölhetik 😊
Klaci79
7. Kort se adnek erte
Adirotor
miért?

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
DeShone Kizer megy a draftra....Browns szurkolók dörzsölhetik 😊
Klaci79
7. Kort se adnek erte
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
DeShone Kizer megy a draftra....Browns szurkolók dörzsölhetik 😊
Klaci79
ne olyan gyorsan, addig még 8 különböző játékos meglesz említve velünk kapcsolatba 😀

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
DeShone Kizer megy a draftra....Browns szurkolók dörzsölhetik 😊
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mindig sejtettem, hogy velük valami alapvető baj van!
tomi-tomi
Két súlyos problémát biztos tudnál mondani... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
a wr felhozatal milyen lesz?

Az eagles talán tudna wr-t draftolni bár elég erős a keret ebben is szerencsére ....
Janek
Van 2 elitnek kinezo prospect
Corey Davis es Mike Williams
Ha nem nyertek sokat be tudjatok huzni valamelyiket
Es van a DeDe Westbrook, John Ross paros, akik ebben az evben robbantak be.
En kb ennyit varnek 1. Korbe
Juju engem nem gyozott meg
Adirotor
A vikes ne nyerjen sokat 😀

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
a wr felhozatal milyen lesz?

Az eagles talán tudna wr-t draftolni bár elég erős a keret ebben is szerencsére ....
Janek
Van 2 elitnek kinezo prospect
Corey Davis es Mike Williams
Ha nem nyertek sokat be tudjatok huzni valamelyiket
Es van a DeDe Westbrook, John Ross paros, akik ebben az evben robbantak be.
En kb ennyit varnek 1. Korbe
Juju engem nem gyozott meg
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
a wr felhozatal milyen lesz?

Az eagles talán tudna wr-t draftolni bár elég erős a keret ebben is szerencsére ....

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Volt idén kezdő nigga irányítónk!!
tomi-tomi
ha ez a sztenderd, akkor a Giants a fő KKK-s csapat, hiszen egyedül ott nem volt még ilyen
baggio
Mindig sejtettem, hogy velük valami alapvető baj van!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Volt idén kezdő nigga irányítónk!!
tomi-tomi
ha ez a sztenderd, akkor a Giants a fő KKK-s csapat, hiszen egyedül ott nem volt még ilyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Top 5 voltunk akkor is fehérekben és nem feketékben is és szeritem ezen a listán azóta csak feljebb jöttünk. Vannak kissé rasszista franchiseok, Eagles, Pats, Packers, Texans. Ez van. 😀
alatriste
A Pats-nél pár éve csak a támadóknál volt annyi fehér kezdő, mint most összesen. Az utolsó intakt egység (OL) komplett jobb oldala lett mára fekete. Volt idén kezdő nigga irányítónk!! Ide jutottunk, már rasszistának sem vagyunk elég jók! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
@alatriste 2014-es statisztikát találtam
mustaine
Top 5 voltunk akkor is fehérekben és nem feketékben is és szeritem ezen a listán azóta csak feljebb jöttünk. Vannak kissé rasszista franchiseok, Eagles, Pats, Packers, Texans. Ez van. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy bárki mást

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak nehogy őt is bebustoljuk, mint Luke Joeckelt.
 twitter.com/nflcharlie/status/806640709616930817

Hogy az eagles mennyire rasszista te jó ég ...
Sixo
2 szó. Chip Kelly.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Hogy az eagles mennyire rasszista te jó ég ...