NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 908 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Hölgyeim és Uraim!

Mitch Trubisky:  www.clippituser.tv/c/avxlq
empty taxi
Es en remenykedtem xd
Egyebkent Mayfield is marad Senior evere nem? Csak mert a listadban nem szerepel.
Vagy en olvastam rosszul valahol?
Adirotor
Marad, Mayfield nálam (egyelőre) nem franchise QB matéria, ezért nem szerepel a listában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hölgyeim és Uraim!

Mitch Trubisky:  www.clippituser.tv/c/avxlq
empty taxi
Es en remenykedtem xd
Egyebkent Mayfield is marad Senior evere nem? Csak mert a listadban nem szerepel.
Vagy en olvastam rosszul valahol?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Hölgyeim és Uraim!

Mitch Trubisky:  www.clippituser.tv/c/avxlq


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Baszki, tavaly azt a Marquiise Williamst nem tudta kiszorítani, aki el se kelt a drafton.
gabokocka
mondjuk az a legnagyobbakra is igaz, hogy vicces manusok mögött padoztak eleinte.
Höri
Flaccot is kiszorította a kivételes tehetségű Tyler Palko (Chiefs szurkolóknak megvan még ez a név?) annak idején Pittsburghben, aztán csak összejött neki egy SB 😊
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Baszki, tavaly azt a Marquiise Williamst nem tudta kiszorítani, aki el se kelt a drafton.
gabokocka
mondjuk az a legnagyobbakra is igaz, hogy vicces manusok mögött padoztak eleinte.

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Miért, a Stanfordot megtisztelik majd azzal, hogy pro-style offense-zel fognak nyomulni, nem pedig buzi jobbra balra screenekkel?
gabokocka
O legalabb azt meg tudja dobni ellentetben kizerrel
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én inkább arról érdeklődnék, mint Bears fan, azaz egy olyan csapat drukkerje, amely valószínűleg fog irányítót húzni, hogy a 2-3. körbe taksált irányítók közül Ti kiben mit láttok? Webb, Rudolph, Mahomes, Kaaya, Watson stb. Örülnék egy bő válasznak 😊tüsi91
Watson top15 pick lesz, szóval őt nyugodtan ki lehet venni innen. Kaaya sztem még nem döntött, hogy mit is akar, neki elég down éve volt az év eleji hype vonathoz képest, neki is jót tenne még egy év egyetemen. Nekem Mahomes játéka és adottságai jönnek be a maradékból messze-messze a legjobban. De ne akarjatok irányítót húzni, nektek már ott van egy future hall of fame QB, Matt keresztnévvel 😊


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 011 — I like the Texans, I like who we are
An assistant GM of an NFL team told Mike Freeman players who skip bowl games are "selfish puss---."
What an unbelievable opinion. If this did come from an NFL executive, the league continues to lack the ability to place themselves in another person's shoes. After watching Jaylon Smith destroy his knee last bowl season, forcing him to miss a season and around $20 million guaranteed, Leonard Fournette and Christian McCaffrey decided not to risk it. It is their choice, and teams have plenty of tape on both players.
empty taxi
Ez amúgy elég nagy kib@szás a csapattal és a szurkolókkal. Jól megköszönik a bizalmat és a pénzt amit beléjük fektettek. Arról nem is beszélve, hogy a szponzoroknak is elég nagy bevétel kiesés, hogy a csapat legnagyobb sztrája nem játszik egy bowl meccsen. Értem én, hogy vigyázni akarnak magukra, hogy minél több pénzt kapjanak majd, de basszus kik ők hogy meg mernek húzni egy ilyet? Ha pénzhez akarnak jutni akkor dolgozzanak meg érte a pályán. Félnek a sérüléstől? Nem kell játszani.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Szerintem minden rookie QB-val kapcsolatban megvannak a hatalmas kérdőjelek (minusz Luck). Emlékszem Derek Carr-ral is ez volt a legnagyobb gond, hogy a Fresnoban hát a passzok fele screen, meg hasonlók. Aztán mi lett belőle. Mondjuk nem is szopták fel 1/1-re ez tény.
Én inkább arról érdeklődnék, mint Bears fan, azaz egy olyan csapat drukkerje, amely valószínűleg fog irányítót húzni, hogy a 2-3. körbe taksált irányítók közül Ti kiben mit láttok? Webb, Rudolph, Mahomes, Kaaya, Watson stb. Örülnék egy bő válasznak 😊

Valamint kiben láttok jó FS matériát, 2. körtől lefelé?
tüsi91
Carr 3 évet nyomott le kezdőként, Trubisky idén lett full time starter. Mi nem hiszem, hogy QB-t, húzunk, de ha kéne, én Watsont szeretném. Benne látom leginkább a franchise QB-t, aztán lehet Geno Smith lesz belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Miért, a Stanfordot megtisztelik majd azzal, hogy pro-style offense-zel fognak nyomulni, nem pedig buzi jobbra balra screenekkel?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem minden rookie QB-val kapcsolatban megvannak a hatalmas kérdőjelek (minusz Luck). Emlékszem Derek Carr-ral is ez volt a legnagyobb gond, hogy a Fresnoban hát a passzok fele screen, meg hasonlók. Aztán mi lett belőle. Mondjuk nem is szopták fel 1/1-re ez tény.
Én inkább arról érdeklődnék, mint Bears fan, azaz egy olyan csapat drukkerje, amely valószínűleg fog irányítót húzni, hogy a 2-3. körbe taksált irányítók közül Ti kiben mit láttok? Webb, Rudolph, Mahomes, Kaaya, Watson stb. Örülnék egy bő válasznak 😊

Valamint kiben láttok jó FS matériát, 2. körtől lefelé?
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Én nem látom az alapját ennek a nagy Trubisky love-nak.
Baszki, tavaly azt a Marquiise Williamst nem tudta kiszorítani, aki el se kelt a drafton. A passzjátékok több, mint 50%-a screen, qrvára meglepne, ha szeptemberben oda lehetne állítani egy NFL center mögé kezdőként. Ilyen játékos szóba kerül, mint 1/1, hát, nekem picit visszás. Mondjuk szurkolok neki, de én nem látom benne azt a qrva nagy franchise QB-t.
gabokocka
A Stanford vedelem ellen megmutathatja mit tud.
Vegre egy igazi erofelmero lesz neki 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Én nem látom az alapját ennek a nagy Trubisky love-nak.
Baszki, tavaly azt a Marquiise Williamst nem tudta kiszorítani, aki el se kelt a drafton. A passzjátékok több, mint 50%-a screen, qrvára meglepne, ha szeptemberben oda lehetne állítani egy NFL center mögé kezdőként. Ilyen játékos szóba kerül, mint 1/1, hát, nekem picit visszás. Mondjuk szurkolok neki, de én nem látom benne azt a qrva nagy franchise QB-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak aztán nehogy a nagy felkészülés közepette szakadjon mondjuk az ACL...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
An assistant GM of an NFL team told Mike Freeman players who skip bowl games are "selfish puss---."
What an unbelievable opinion. If this did come from an NFL executive, the league continues to lack the ability to place themselves in another person's shoes. After watching Jaylon Smith destroy his knee last bowl season, forcing him to miss a season and around $20 million guaranteed, Leonard Fournette and Christian McCaffrey decided not to risk it. It is their choice, and teams have plenty of tape on both players.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
ha megnyeri Watson a Clemsonnal a FBS-t, akkor ő lesz az 1/2 valaki Garrett után
Heisman Trophy
Sztem az irreleváns... hacsak nem fog hirtelen tokeletes pontossággal dobálni.

Én ugy látom mint Janek, sztem is Trubisky lesz az elsö QB aki kimegy, ezert javasoltam volna KLacival a fogadast 😊
Hosszú lesz az a 4+ hónap a draftig.. sztem Watson/Kizer filmjét jobban darabokra szedik majd.
Igor
Én benne vagyok egy dupla-vagy-semmi fogadásban.
Te vagy Trubisky, én a nem-Trubisky.
Ha bátor vagy, mire találkozunk, nyersz egy fél Zsigulit. 😉

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 516
ha megnyeri Watson a Clemsonnal a FBS-t, akkor ő lesz az 1/2 valaki Garrett után
Heisman Trophy
Sztem az irreleváns... hacsak nem fog hirtelen tokeletes pontossággal dobálni.

Én ugy látom mint Janek, sztem is Trubisky lesz az elsö QB aki kimegy, ezert javasoltam volna KLacival a fogadast 😊
Hosszú lesz az a 4+ hónap a draftig.. sztem Watson/Kizer filmjét jobban darabokra szedik majd.
Igor
Baker Mayfieldet meg sem emítitek? Pedig sokkal kézenfekvőbb választás mint Truby. Huenak tökéletes alapanyag lenne.
Shawn84
En is ot preferalom, de marad vegzos evere :/
Adirotor
Igen? Na erről pont lemaradtam basszus.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
ha megnyeri Watson a Clemsonnal a FBS-t, akkor ő lesz az 1/2 valaki Garrett után
Heisman Trophy
Sztem az irreleváns... hacsak nem fog hirtelen tokeletes pontossággal dobálni.

Én ugy látom mint Janek, sztem is Trubisky lesz az elsö QB aki kimegy, ezert javasoltam volna KLacival a fogadast 😊
Hosszú lesz az a 4+ hónap a draftig.. sztem Watson/Kizer filmjét jobban darabokra szedik majd.
Igor
Baker Mayfieldet meg sem emítitek? Pedig sokkal kézenfekvőbb választás mint Truby. Huenak tökéletes alapanyag lenne.
Shawn84
En is ot preferalom, de marad vegzos evere :/
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 516
ha megnyeri Watson a Clemsonnal a FBS-t, akkor ő lesz az 1/2 valaki Garrett után
Heisman Trophy
Sztem az irreleváns... hacsak nem fog hirtelen tokeletes pontossággal dobálni.

Én ugy látom mint Janek, sztem is Trubisky lesz az elsö QB aki kimegy, ezert javasoltam volna KLacival a fogadast 😊
Hosszú lesz az a 4+ hónap a draftig.. sztem Watson/Kizer filmjét jobban darabokra szedik majd.
Igor
Baker Mayfieldet meg sem emítitek? Pedig sokkal kézenfekvőbb választás mint Truby. Huenak tökéletes alapanyag lenne.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 767
ha megnyeri Watson a Clemsonnal a FBS-t, akkor ő lesz az 1/2 valaki Garrett után
Heisman Trophy
Sztem az irreleváns... hacsak nem fog hirtelen tokeletes pontossággal dobálni.

Én ugy látom mint Janek, sztem is Trubisky lesz az elsö QB aki kimegy, ezert javasoltam volna KLacival a fogadast 😊
Hosszú lesz az a 4+ hónap a draftig.. sztem Watson/Kizer filmjét jobban darabokra szedik majd.
Igor
Én benne vagyok a fogadásban, bár sokat nem tennék Kizerre 😉
Nekem se tetszik, de mikor érdekelték ilyen apróságok a Browns GM-jeit? 😀 (focijani...)
Vagy gondoltad volna, hogy Hackenberg kimegy 2. körben? Szerintem már ez is erős volt...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
ha megnyeri Watson a Clemsonnal a FBS-t, akkor ő lesz az 1/2 valaki Garrett után
Heisman Trophy
Sztem az irreleváns... hacsak nem fog hirtelen tokeletes pontossággal dobálni.

Én ugy látom mint Janek, sztem is Trubisky lesz az elsö QB aki kimegy, ezert javasoltam volna KLacival a fogadast 😊
Hosszú lesz az a 4+ hónap a draftig.. sztem Watson/Kizer filmjét jobban darabokra szedik majd.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 096 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ha megnyeri Watson a Clemsonnal a FBS-t, akkor ő lesz az 1/2 valaki Garrett után

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 715 — Apu ökölbeszorított keze
Kinél mi a draft sorrend qb fronton?
Nekem van ra son söröm,hogy Trubi lesz az első...

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
Fournette nem játszik a bowl gamen jól olvastam?
Jaylor esetét hozta fel valamelyik nfl szaki, ami elég arra, hogy el lehessen fogadni a döntését.
alatriste
 sports.yahoo.com/news/leonard-fournette-to-focus-on-nfl-draft-wont-play-in-citrus-bowl-184700998.html

Elvileg azzal magyarázta, hogy a draftra akar készülni, és ott minél egészségesebben teljesíteni.


több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 201 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Fournette nem játszik a bowl gamen jól olvastam?
Jaylor esetét hozta fel valamelyik nfl szaki, ami elég arra, hogy el lehessen fogadni a döntését.


Liverpool Fc fan