NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
PFF mock:
 www.profootballfocus.com/draft-jonathan-allen-myles-garrett-first-2017-mock-draft/?utm_content=buffer3a1b4&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
braxa88
Mondjuk ez már idén is el lett mondva, de van az az isten ,hogy a Browns nem QB-t húz?
Sixo
jár a pacsi a cikk írójának 😊 A lehető legBrownsosabb draft ez kérem szépen. QB need, 1/1 valaki majd a 2. pickkel jön a QB. Oklahoma state hmmm de ismerős 😊 Már csak az kéne, hogy a 22. helyen legyen mindez 😊
Drip
Kövezzetek meg, de szerintem Mason Rudolph egy baromi jó QB és kicsit sem látok többet Watson-ban. Utóbbinál persze nagy a hype, meg talán nehezebb dolga is van, mint az OSU QB-nek, de nekem nagyon tetszik Rudolph játéka. Fog ő még nagy meccseket játszani idén amivel viszi felfelé az értékét.
Klaci79
Nekem Rudolph, Mayfield es Mahomes is jobban tetszik mint Watson

Egyebkent neha az volt az erzesem hogy idiota pickek szuletnek Pl: Cincinatti, Buffalo
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
PFF mock:
 www.profootballfocus.com/draft-jonathan-allen-myles-garrett-first-2017-mock-draft/?utm_content=buffer3a1b4&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
braxa88
Mondjuk ez már idén is el lett mondva, de van az az isten ,hogy a Browns nem QB-t húz?
Sixo
jár a pacsi a cikk írójának 😊 A lehető legBrownsosabb draft ez kérem szépen. QB need, 1/1 valaki majd a 2. pickkel jön a QB. Oklahoma state hmmm de ismerős 😊 Már csak az kéne, hogy a 22. helyen legyen mindez 😊
Drip
Kövezzetek meg, de szerintem Mason Rudolph egy baromi jó QB és kicsit sem látok többet Watson-ban. Utóbbinál persze nagy a hype, meg talán nehezebb dolga is van, mint az OSU QB-nek, de nekem nagyon tetszik Rudolph játéka. Fog ő még nagy meccseket játszani idén amivel viszi felfelé az értékét.
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
PFF mock:
 www.profootballfocus.com/draft-jonathan-allen-myles-garrett-first-2017-mock-draft/?utm_content=buffer3a1b4&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
braxa88
Mondjuk ez már idén is el lett mondva, de van az az isten ,hogy a Browns nem QB-t húz?
Sixo
jár a pacsi a cikk írójának 😊 A lehető legBrownsosabb draft ez kérem szépen. QB need, 1/1 valaki majd a 2. pickkel jön a QB. Oklahoma state hmmm de ismerős 😊 Már csak az kéne, hogy a 22. helyen legyen mindez 😊
Drip
Ez alapján a mock alapján szerintem teljesen jól járna a Browns.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
PFF mock:
 www.profootballfocus.com/draft-jonathan-allen-myles-garrett-first-2017-mock-draft/?utm_content=buffer3a1b4&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
braxa88
Mondjuk ez már idén is el lett mondva, de van az az isten ,hogy a Browns nem QB-t húz?
Sixo
jár a pacsi a cikk írójának 😊 A lehető legBrownsosabb draft ez kérem szépen. QB need, 1/1 valaki majd a 2. pickkel jön a QB. Oklahoma state hmmm de ismerős 😊 Már csak az kéne, hogy a 22. helyen legyen mindez 😊

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 418 — LIGHTS OUT!
PFF mock:
 www.profootballfocus.com/draft-jonathan-allen-myles-garrett-first-2017-mock-draft/?utm_content=buffer3a1b4&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
braxa88
Mondjuk ez már idén is el lett mondva, de van az az isten ,hogy a Browns nem QB-t húz?

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PFF mock:
 www.profootballfocus.com/draft-jonathan-allen-myles-garrett-first-2017-mock-draft/?utm_content=buffer3a1b4&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ugy nezem eleg jo lesz cornerekbol a draft most.
Nekunk mindenkepp kene egy elso koros.
Nektek melyik CB nez ki a legjobban jelenleg?
Adirotor
 www.baltimorebeatdown.com/2016/11/9/13558108/ravens-cornerback-preview-sidney-jones
Höri
O nekem is tetszik
A masik akinek orulnek az King
Adirotor
Holnap lesz a Michigan @ Iowa, a tv-közvetítés képe alapján mondjuk shutdown cornereket szinte lehetetlen scoutolni, de az egyik oldalon King, a másik oldalon meg Jourdan Lewis, két top3-as cb egy meccsen azért ritkaság
baggio
Brutalis az idei CB class
Erdekes modon nekem pont Tabor nem tetszik, mashol meg o a no1
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ugy nezem eleg jo lesz cornerekbol a draft most.
Nekunk mindenkepp kene egy elso koros.
Nektek melyik CB nez ki a legjobban jelenleg?
Adirotor
 www.baltimorebeatdown.com/2016/11/9/13558108/ravens-cornerback-preview-sidney-jones
Höri
O nekem is tetszik
A masik akinek orulnek az King
Adirotor
Holnap lesz a Michigan @ Iowa, a tv-közvetítés képe alapján mondjuk shutdown cornereket szinte lehetetlen scoutolni, de az egyik oldalon King, a másik oldalon meg Jourdan Lewis, két top3-as cb egy meccsen azért ritkaság

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ugy nezem eleg jo lesz cornerekbol a draft most.
Nekunk mindenkepp kene egy elso koros.
Nektek melyik CB nez ki a legjobban jelenleg?
Adirotor
 www.baltimorebeatdown.com/2016/11/9/13558108/ravens-cornerback-preview-sidney-jones
Höri
O nekem is tetszik
A masik akinek orulnek az King
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ugy nezem eleg jo lesz cornerekbol a draft most.
Nekunk mindenkepp kene egy elso koros.
Nektek melyik CB nez ki a legjobban jelenleg?
Adirotor
 www.baltimorebeatdown.com/2016/11/9/13558108/ravens-cornerback-preview-sidney-jones

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ugy nezem eleg jo lesz cornerekbol a draft most.
Nekunk mindenkepp kene egy elso koros.
Nektek melyik CB nez ki a legjobban jelenleg?
Adirotor
Szerintem ő:

 i.imgur.com/0rJ2AI5.jpg
Sobri Jóska
Pressben kiprobalnam 😀d
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ugy nezem eleg jo lesz cornerekbol a draft most.
Nekunk mindenkepp kene egy elso koros.
Nektek melyik CB nez ki a legjobban jelenleg?
Adirotor
Szerintem ő:

 i.imgur.com/0rJ2AI5.jpg

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ugy nezem eleg jo lesz cornerekbol a draft most.
Nekunk mindenkepp kene egy elso koros.
Nektek melyik CB nez ki a legjobban jelenleg?
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
3 épkézláb elkapója van Osweilernek, a falat kell körülötte rendbe rakni, főleg, hogy Newton egyelőre csak a lábujjait tudja mozgatni.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
DT poszton ennyire gyenge a class, hogy jelenleg 2 első körös talentet tartasz számon? Nem túl jó hír ez nekünk szvsz.
peach
3-techben erős a class, NT alkatú srácokból látok per pill kevés jót, konkrétan van Vita Vea a Washingtonban, de ő rSo, szal koránt sem biztos h kijön meg van a kis Lotulelei, Lowell a Utahban, ő meg true junior.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
DT poszton ennyire gyenge a class, hogy jelenleg 2 első körös talentet tartasz számon? Nem túl jó hír ez nekünk szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Marhaság:  bowl.one/2017-nfl-mock-draft-10


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nézem Trubisky mászik fel a boardokon. Csak én nem értem miért? Persze qrva jó számokat hoz a rendszer miatt, de sztem ez olyan kevés lesz az NFL-ben, hogy ihaj....
gabokocka
ugyanoda járt gimibe, mint Stanzi.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Nézem Trubisky mászik fel a boardokon. Csak én nem értem miért? Persze qrva jó számokat hoz a rendszer miatt, de sztem ez olyan kevés lesz az NFL-ben, hogy ihaj....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Értem én, hogy elszoktatok tőle, de 4–1-gyel áll a csapat, ilyenkor még nem a drafttal kell foglalkozni 😀
Wyatt

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Értem én, hogy elszoktatok tőle, de 4–1-gyel áll a csapat, ilyenkor még nem a drafttal kell foglalkozni 😀
Wyatt
Tudomén! 😀 Csak mégis érdekelne ez a téma.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Értem én, hogy elszoktatok tőle, de 4–1-gyel áll a csapat, ilyenkor még nem a drafttal kell foglalkozni 😀

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Bruce
Malcolm Smithre gondolsz?
Adirotor
Inkább Reggie Nelsonra.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Bruce
Malcolm Smithre gondolsz?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Valaki tud mondani olyan játékosokat, akik ILB poszton játszanak és a Raiders számára akár az első körben is elérhetőek lesznek.

Raekwon McMillan-t és Reuben Foster-t olvastam korábban, hogy ők akár odaérhetnek az első körben, de inkább az itteni szakértőkre hagyatkoznék.
Bruce
Van nektek helyetek a sapka alatt is.
Lesz par jo FA ILB a piacon , bar azok kozul nem tudom ki lenne jo coverben- marpedig alonsot nem adjuk 😀
Adirotor
Az FA-k annyira nem jönnek be nekem és valahogy a Raidersnek sem. Olyankor játszanak jól, amikor már az utolsó esélyt kapják meg. Nagy nevű FA játékosok, nagy pénzért nem játszanak jól nálunk, ezért is inkább a draftban bíznék ezen a területen.