NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 783 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Lehet tudni, hogy ki lesz ott a Sport tv-s draftközvetítésben péntek hajnalban?


több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
volt egy kis gebasz az előző pár percben, de megjavítottuk, van draftos tippjátékunk!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing

A Packers-től csak 2 tipp érkezett, így segítségeteket kérném a döntésben!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
gyertek draftot nézni
 www.facebook.com/events/1849696551958238/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy 5-11 magas WR esetén azért cinkesebb ha nem tud szeparálódni, mert kevesebb esély van jump ballban (ráadásul Stewart 34 inches verticalja sem nevezhető extrának).

6-8: Godwin, JuJu, Kupp
empty taxi
Szerintem tud akár horizontálisan, akár vertikálisan szeparálódni, és értelemszerűen nem jump ballokat fognak dobálni neki.....

Godwinban egyetértünk, a másik kettő nálam inkább 15 környékén van. Kuppnál biztosan jobb karrierje lesz Ardariusnak, Jujunál fene tudja, hátha még fiatal, és valami WR coach picit meg tudja csiszolni majd az NFL-ben... mondjuk olyan nagy esélyt nem látok rá.

tenorx-ra válaszolva, én is kedvelem, picit underrated, de azért neki már vannak limitjei, nálam egy fokkal Ardarius után jön. De Zay Jones kb. mindent ugyanúgy/jobban csinál mint Kupp, és őt esetleg még sloton kívül is be lehet vetni..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én nekem Zay Jones az egyik kedvencem a WR-ek közül. Róla mit gondoltok?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
No itt a mai ismertetőadag:
- James Conner (RB): az idei draft Cinderellája
- ArDarius Stewart (WR): én nem igazán csipázom, de ettől még lehet belőle jó játékos
- Kevin King (CB): a size/speed prospect legtökéletesebb szinonímája
empty taxi
podcastben mondtad is, hogy szerinted nem lesz jó játékos, de nem mondtad hogy miért, szal miért? 😊
braxa88
2. napon nem húznék WR-t akivel ennyi meló van (kb. screenből meg flyból kapott csak labdát) és fizikai paramétereit tekintve nem kiemelkedő. Az az 5. kör amit beírtam jóslatnak hozzá azt kb. validnak érzem hozzá. Ugye szintén írtam a Garcon-féle párhuzamot, ő anno 6. körös volt, de azért Stewart jobb ellenfelek ellen edződött college-ban.
empty taxi
What?
Howard TOP 10 pick a lack of production/Jalen Hurts-factor ellenére (amikor nála jobb fizikális paraméterekkel rendelkező TE-kkel tele a class), akkor Ardarius 5. kör? 😀
Azt mondod éppenhogy TOP 20 WR nálad? Wow.

Garconhoz képest pláne tank módjára fut a srác.. klasszikusan az a fajta, aki nagyobb/erősebb játékos módján játszik, mint a számai mutatják.
Igor
Így van, épp most készültem el a GM big boardommal, azon a 19. WR.
Futhat tank módjára elkapás után ha nem tud szeparálódni...
empty taxi
LOL, semmi gond a szeparalási képességeivel. Emellett az egyik legjobb power WR, és az egyik legjobb balanszú WR kb az elmúlt 3 évben.. ja és tud blokkolni is. A srác instant starter bármilyen offenseben.

Gondolom Mike Williams, vagy JuJut hasonlóan büntetted... mert ők valóban nem tudnak szeparálódni. De asszem te Treadwellnek is nagy rajongója voltál.. szóval nem meglepő 😛

Mondj néhány WR-t a TOP 10-dből, és szívesen szemezgetek szvsz kinél lesz sokkal jobb NFL karrierje, ha benne vagy egy fogadásban. 😛
(Nálam 6-8. helyen van a classban.)
Igor
Egy 5-11 magas WR esetén azért cinkesebb ha nem tud szeparálódni, mert kevesebb esélye van jump ballban (ráadásul Stewart 34 inches verticalja sem nevezhető extrának).

6-8: Godwin, JuJu, Kupp

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
No itt a mai ismertetőadag:
- James Conner (RB): az idei draft Cinderellája
- ArDarius Stewart (WR): én nem igazán csipázom, de ettől még lehet belőle jó játékos
- Kevin King (CB): a size/speed prospect legtökéletesebb szinonímája
empty taxi
podcastben mondtad is, hogy szerinted nem lesz jó játékos, de nem mondtad hogy miért, szal miért? 😊
braxa88
2. napon nem húznék WR-t akivel ennyi meló van (kb. screenből meg flyból kapott csak labdát) és fizikai paramétereit tekintve nem kiemelkedő. Az az 5. kör amit beírtam jóslatnak hozzá azt kb. validnak érzem hozzá. Ugye szintén írtam a Garcon-féle párhuzamot, ő anno 6. körös volt, de azért Stewart jobb ellenfelek ellen edződött college-ban.
empty taxi
What?
Howard TOP 10 pick a lack of production/Jalen Hurts-factor ellenére (amikor nála jobb fizikális paraméterekkel rendelkező TE-kkel tele a class), akkor Ardarius 5. kör? 😀
Azt mondod éppenhogy TOP 20 WR nálad? Wow.

Garconhoz képest pláne tank módjára fut a srác.. klasszikusan az a fajta, aki nagyobb/erősebb játékos módján játszik, mint a számai mutatják.
Igor
Így van, épp most készültem el a GM big boardommal, azon a 19. WR.
Futhat tank módjára elkapás után ha nem tud szeparálódni...
empty taxi
LOL, semmi gond a szeparalási képességeivel. Emellett az egyik legjobb power WR, és az egyik legjobb balanszú WR kb az elmúlt 3 évben.. ja és tud blokkolni is. A srác instant starter bármilyen offenseben.

Gondolom Mike Williams, vagy JuJut hasonlóan büntetted... mert ők valóban nem tudnak szeparálódni. De asszem te Treadwellnek is nagy rajongója voltál.. szóval nem meglepő 😛

Mondj néhány WR-t a TOP 10-dből, és szívesen szemezgetek szvsz kinél lesz sokkal jobb NFL karrierje, ha benne vagy egy fogadásban. 😛
(Nálam 6-8. helyen van a classban.)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
No itt a mai ismertetőadag:
- James Conner (RB): az idei draft Cinderellája
- ArDarius Stewart (WR): én nem igazán csipázom, de ettől még lehet belőle jó játékos
- Kevin King (CB): a size/speed prospect legtökéletesebb szinonímája
empty taxi
podcastben mondtad is, hogy szerinted nem lesz jó játékos, de nem mondtad hogy miért, szal miért? 😊
braxa88
2. napon nem húznék WR-t akivel ennyi meló van (kb. screenből meg flyból kapott csak labdát) és fizikai paramétereit tekintve nem kiemelkedő. Az az 5. kör amit beírtam jóslatnak hozzá azt kb. validnak érzem hozzá. Ugye szintén írtam a Garcon-féle párhuzamot, ő anno 6. körös volt, de azért Stewart jobb ellenfelek ellen edződött college-ban.
empty taxi
What?
Howard TOP 10 pick a lack of production/Jalen Hurts-factor ellenére (amikor nála jobb fizikális paraméterekkel rendelkező TE-kkel tele a class), akkor Ardarius 5. kör? 😀
Azt mondod éppenhogy TOP 20 WR nálad? Wow.

Garconhoz képest pláne tank módjára fut a srác.. klasszikusan az a fajta, aki nagyobb/erősebb játékos módján játszik, mint a számai mutatják.
Igor
Így van, épp most készültem el a GM big boardommal, azon a 19. WR.
Futhat tank módjára elkapás után ha nem tud szeparálódni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
No itt a mai ismertetőadag:
- James Conner (RB): az idei draft Cinderellája
- ArDarius Stewart (WR): én nem igazán csipázom, de ettől még lehet belőle jó játékos
- Kevin King (CB): a size/speed prospect legtökéletesebb szinonímája
empty taxi
podcastben mondtad is, hogy szerinted nem lesz jó játékos, de nem mondtad hogy miért, szal miért? 😊
braxa88
2. napon nem húznék WR-t akivel ennyi meló van (kb. screenből meg flyból kapott csak labdát) és fizikai paramétereit tekintve nem kiemelkedő. Az az 5. kör amit beírtam jóslatnak hozzá azt kb. validnak érzem hozzá. Ugye szintén írtam a Garcon-féle párhuzamot, ő anno 6. körös volt, de azért Stewart jobb ellenfelek ellen edződött college-ban.
empty taxi
What?
Howard TOP 10 pick a lack of production/Jalen Hurts-factor ellenére (amikor nála jobb fizikális paraméterekkel rendelkező TE-kkel tele a class), akkor Ardarius 5. kör? 😀
Azt mondod éppenhogy TOP 20 WR nálad? Wow.

Garconhoz képest pláne tank módjára fut a srác.. klasszikusan az a fajta, aki nagyobb/erősebb játékos módján játszik, mint a számai mutatják.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
No itt a mai ismertetőadag:
- James Conner (RB): az idei draft Cinderellája
- ArDarius Stewart (WR): én nem igazán csipázom, de ettől még lehet belőle jó játékos
- Kevin King (CB): a size/speed prospect legtökéletesebb szinonímája
empty taxi
podcastben mondtad is, hogy szerinted nem lesz jó játékos, de nem mondtad hogy miért, szal miért? 😊
braxa88
2. napon nem húznék WR-t akivel ennyi meló van (kb. screenből meg flyból kapott csak labdát) és fizikai paramétereit tekintve nem kiemelkedő. Az az 5. kör amit beírtam jóslatnak hozzá azt kb. validnak érzem hozzá. Ugye szintén írtam a Garcon-féle párhuzamot, ő anno 6. körös volt, de azért Stewart jobb ellenfelek ellen edződött college-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
No itt a mai ismertetőadag:
- James Conner (RB): az idei draft Cinderellája
- ArDarius Stewart (WR): én nem igazán csipázom, de ettől még lehet belőle jó játékos
- Kevin King (CB): a size/speed prospect legtökéletesebb szinonímája
empty taxi
podcastben mondtad is, hogy szerinted nem lesz jó játékos, de nem mondtad hogy miért, szal miért? 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Más: O.J. Howardot csak én érzem túl értékeltnek? Mármint nem rossz TE, az első kör rendben lehet, de a top10-től kiráz a hideg.
tenorx
Szerintem ha egy jó wr lehet top 10-es akkor Howard is. Simán adnék érte ennyit és fognak is szerintem. Njoku is baromi jó ez igaz. Nincs nagy különbség köztük. Mindkettő kimegy hamar.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
No itt a mai ismertetőadag:
- James Conner (RB): az idei draft Cinderellája
- ArDarius Stewart (WR): én nem igazán csipázom, de ettől még lehet belőle jó játékos
- Kevin King (CB): a size/speed prospect legtökéletesebb szinonímája


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Más: O.J. Howardot csak én érzem túl értékeltnek? Mármint nem rossz TE, az első kör rendben lehet, de a top10-től kiráz a hideg.
tenorx
nálam a egyértelműen a legjobb offense játékos, kb semmi fontosabb negatívumot nem látok nála
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Más: O.J. Howardot csak én érzem túl értékeltnek? Mármint nem rossz TE, az első kör rendben lehet, de a top10-től kiráz a hideg.
tenorx
Nekem pl Njoku játéka jobban tetszik.

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Más: O.J. Howardot csak én érzem túl értékeltnek? Mármint nem rossz TE, az első kör rendben lehet, de a top10-től kiráz a hideg.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
szvsz a Tyrod Tayloros a legrealisztikusabb.
empty taxi
hát akkor egy nagyon jó QB lesz.

Kaaya a legjobb QB idén, utána Evans

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most, hogy cêlegyenesbe vagyunk Ti, hogy látjátok a QB-kat?tüsi91
ezek után van még kérdés?
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/draft/2017/04/20/deshone-kizer-nfl-draft-notre-dame-greatest-qb-tom-brady-cam-newton/100708188/

“No one else can do what I can do. And I’ve truly figured out in this (draft) process, if I can maximize all my potential in every aspect of the game – this is bold – I do have the ability to be the greatest quarterback to ever play. Imagine taking (Tom) Brady’s intellect and Brady’s preparation and putting it on a guy with Cam Newton’s body. Why can’t I be the greatest? The only thing stopping me from it is me. That’s what’s driving me now.”
baggio
Kb osztom Prisco véleményét evvel kapcsolatban.
 twitter.com/PriscoCBS/status/855178270899359744
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Most, hogy cêlegyenesbe vagyunk Ti, hogy látjátok a QB-kat?tüsi91
ezek után van még kérdés?
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/draft/2017/04/20/deshone-kizer-nfl-draft-notre-dame-greatest-qb-tom-brady-cam-newton/100708188/

“No one else can do what I can do. And I’ve truly figured out in this (draft) process, if I can maximize all my potential in every aspect of the game – this is bold – I do have the ability to be the greatest quarterback to ever play. Imagine taking (Tom) Brady’s intellect and Brady’s preparation and putting it on a guy with Cam Newton’s body. Why can’t I be the greatest? The only thing stopping me from it is me. That’s what’s driving me now.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Most, hogy cêlegyenesbe vagyunk Ti, hogy látjátok a QB-kat? Főleg pl Empty véleménye érdekelne.

Watson miért lett ennyire magasan jegyezve? Mennyivel rosszabb/jobb prospecz, mint pl Mariota vagy Newton, merz nekem inkább egy kicsit jobb Kaeparnicknak tűnik.
tüsi91
Ha már meg lettem szólítva...
Ahogy a podcastben kifejtettem a top4 QB közül nekem Watson a legkevésbé szimpi, mert szvsz nála a legalacsonyabb a plafon és sztem az sem lehet mondani h egyértelműen négyük közül leginkább NFL ready. Több párhuzamot is olvastam Watsonnal kapcs, szvsz a Tyrod Tayloros a legrealisztikusabb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Foster megbukott a combine-os doppingtesztjén  t.co/OetErkL2c0
Löfli
Ezzel a red flaggel szerintem már biztosan kikerült a top15ből, de lehet az első körből is.
zsutu
...meg rossz esetben adj hozzá még egy pár kört 😊
Chargers LT
Harmadik körben Darth Bill draftolja és HOF lesz a csávó 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Foster megbukott a combine-os doppingtesztjén  t.co/OetErkL2c0
Löfli
Ezzel a red flaggel szerintem már biztosan kikerült a top15ből, de lehet az első körből is.
zsutu
...meg rossz esetben adj hozzá még egy pár kört 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 783 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kezdődik...

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Foster megbukott a combine-os doppingtesztjén  t.co/OetErkL2c0
Löfli
Ezzel a red flaggel szerintem már biztosan kikerült a top15ből, de lehet az első körből is.