NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 bowl.hu/utolso-elotti-mock-draft-iden lett egy ilyen is, ha már reklámozunk
mustaine
Látom senki sem olvassa a Jax topikot... 😊 A Kizer pick remek a Texanshoz, viszont túl jókat draftoltál a Titansnek és az Indynek. 😊

Egyébként lehet hogy Fournette kimegy 1/4-en, de az én bold predicitionöm, hogy a Carolina viszi ott ki. Állítólag Gettleman és Coughlin nagy spanok, levajaznak egy tradet, és a Panthers jól jár. Mi meg 1/8-on visszük vagy Cam Robinsont vagy Deshaun Watsont, hogy TC szépen elbassza a hajnalomat...

Not so fun fact: a Jaguars 2001 óta nem húzott páratlan évben nagyon jó játékost az 1. körben* (Marcus Stroud). Reggie Nelsont nem ér mondani, ő a Bengalsban lett viszonylag jó playa....

*Őt még ugyanaz az ember választotta ki, aki ma is betölti ezt a szerepet nálunk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nesztek, kiváló MOCK

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-browns-az-uj-rodgers-mellett-a-draft-legjobbjat-is-elviszi-2565655

Ha jó, én írtam, ha szar, akkor valami gyökér.
Stez
Charlton még esélyes is Pittsbörgbe....ennek ellenére szar nyilván 😊
Klaci79
Én őt nem vinném el 3-4-be
Asbee
Picit nagy talán OLB-be, de az tény, hogy nézegettük és etettük őt pro dayen, márpedig mi azok közül választunk rendre 😊 Igaz, dzsokut mckinlit és cunninghamot is nézegettük, mahomes-t vagy éppen wattot is
Klaci79
Az egyetemen a 3-4 nem feküdt neki, 4-3-as DE-ként volt igazán jó, de tény hogy ez az NFL csapatokat nem mindig érdekli 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Nesztek, kiváló MOCK

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-browns-az-uj-rodgers-mellett-a-draft-legjobbjat-is-elviszi-2565655

Ha jó, én írtam, ha szar, akkor valami gyökér.
Stez
Charlton még esélyes is Pittsbörgbe....ennek ellenére szar nyilván 😊
Klaci79
Én őt nem vinném el 3-4-be
Asbee
Picit nagy talán OLB-be, de az tény, hogy nézegettük és etettük őt pro dayen, márpedig mi azok közül választunk rendre 😊 Igaz, dzsokut mckinlit és cunninghamot is nézegettük, mahomes-t vagy éppen wattot is
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nesztek, kiváló MOCK

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-browns-az-uj-rodgers-mellett-a-draft-legjobbjat-is-elviszi-2565655

Ha jó, én írtam, ha szar, akkor valami gyökér.
Stez
Charlton még esélyes is Pittsbörgbe....ennek ellenére szar nyilván 😊
Klaci79
Én őt nem vinném el 3-4-be


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
https://bowl.hu/images/cache/uploads/004007d6aac23d88e3db92aaf90d2bae.jpg
Az utolsó előtti mock draft idén | Bowl.hu
Mike Mayock egyetlen mock draftot írt idén. Én is. Lehet, hogy én vagyok az új Mike Mayock?
lett egy ilyen is, ha már reklámozunk

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Nesztek, kiváló MOCK

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-browns-az-uj-rodgers-mellett-a-draft-legjobbjat-is-elviszi-2565655

Ha jó, én írtam, ha szar, akkor valami gyökér.
Stez
Charlton még esélyes is Pittsbörgbe....ennek ellenére szar nyilván 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nesztek, kiváló MOCK

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-browns-az-uj-rodgers-mellett-a-draft-legjobbjat-is-elviszi-2565655

Ha jó, én írtam, ha szar, akkor valami gyökér.
Stez
Fournette jön a Jagsbe = szar a mock! 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nesztek, kiváló MOCK

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-browns-az-uj-rodgers-mellett-a-draft-legjobbjat-is-elviszi-2565655

Ha jó, én írtam, ha szar, akkor valami gyökér.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jordan Willis első kör, Lamp első kör, tök jó mock, nem tudom mi a bajotok vele, végre egy szakértő!

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 565 — Jedi Master
a "kevés az igazán jó cornerback"-et Sanyi lehet a Chicagora értette, mert úgyis mindig róluk beszél 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 565 — Jedi Master
Hát ahhoz képest, hogy csak egy mockot csinál, meg mekkora hype volt körülötte, én nem ájultam el tőle:
 www.youtube.com/watch?v=tr8vyo4Hh_s
tenorx
Én is elájultam, mert egyre nagyobb idiótaságokat ír/mond. Mint valami figyelemre éhes kisgyerek, csak azért is beletesz a mockba 3-4 hatalmas baromságot, hogy az emberek beszéljenek róla...mert az okosak már elmondtak mindent úgyis.
Aztán mindegy mi lesz, jön az "I love this pick" éjjel 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 565 — Jedi Master
Valaki tud linkelni valami jo draftos podcastot (a 4th and long es War roomon kivul, ezeket mar meghallgattam 😀 ). Van meg 2 es fel oram meloban, es egyelore nincs nagyon dolgom 😀
tenorx
Én is most hallgattam a tegnapit melóban,. mert rohadtul unom magam 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Illetve ezt neztetek? Hogy ingyen van a gamepass, es bankkartya adatokat se ker?
https://d1sgwhnao7452x.cloudfront.net/dazn-og.jpg
NFL Game Pass on DAZN | DAZN GB
Get NFL Game Pass on DAZN to watch every regular and postseason game, Super Bowl LVIII, shows and more.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Valaki tud linkelni valami jo draftos podcastot (a 4th and long es War roomon kivul, ezeket mar meghallgattam 😀 ). Van meg 2 es fel oram meloban, es egyelore nincs nagyon dolgom 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 676 — tracker ember
Hát ahhoz képest, hogy csak egy mockot csinál, meg mekkora hype volt körülötte, én nem ájultam el tőle:
 www.youtube.com/watch?v=tr8vyo4Hh_s
tenorx
Ellenben már Mayock is használja az instant impact kifejezést 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kovács Sándor: Az egyértelmű favorit Marshon Lattimore, Belőle Pro-Bowl-kaliberű játékos lehet, és az egyetlen dolog, ami hátráltathatja az a folyton kiújuló térdhajlító sérülése, amit korábban már műteni is kellett. Akire még érdemes figyelni, az Marlon Humphrey, aki szerintem szintén be fog csúszni az első körbe, mert kevés az igazán jó cornerback. Van még hova fejlődnie, de ha nem kell sokat embereznie, akkor kimagasló lehet.

(origo)

Alig várom a mai Trashtalkot, gondolom szépen felvezeti Sanyi a draftot 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ahhoz képest, hogy csak egy mockot csinál, meg mekkora hype volt körülötte, én nem ájultam el tőle:
 www.youtube.com/watch?v=tr8vyo4Hh_s
tenorx
Én elájultam. Elájultam, akkora madár, és ezért az állandó alibiért még kapja is a zöldhasút. Gondolom az ügynököktől is, hogy ugyan má', szopjon körbe néhány egyébként 3-4. körbe várt tehetséget, hadd kerüljenek előrébb néhány boardon.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hát ahhoz képest, hogy csak egy mockot csinál, meg mekkora hype volt körülötte, én nem ájultam el tőle:
https://i.ytimg.com/vi/tr8vyo4Hh_s/maxresdefault.jpg
Mike Mayock's 2017 NFL Mock Draft | All 32 Picks With Projected Trades! | NFL
NFL draft expert Mike Mayock reveals his only mock draft for the 2017 NFL Draft - see how the NFL's leading draft expert expects tomorrow night's first round...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Trollkodik. Feeney is szemkerekítős pick hozzánk,
alatriste
yo, fél nappal később aláíratta a GB Jahri Evans-t, szóval nem feltétlen csak én láttam bajosnak az interiort.
#éstudja
Höri
Azt nyilván mindenki tudja, hogy Sitton és Lang elvesztése után gond van OG poszton, de ezt NEM egy első körös pickkel kell foltozni. Ahogy azt tette a vezetőség is nagyon helyesen.
A top választás a védelembe kell nem az OL-be, különben megint csak egy helyben toporognánk. Nem a needel volt bajom mint választás, hanem a betöltésének a helyével. TT ráadásul sose draftol elől int OL tagot. Ahogy Evans leigazolásával ez most se fog bekövetkezni. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Trollkodik. Feeney is szemkerekítős pick hozzánk,
alatriste
yo, fél nappal később aláíratta a GB Jahri Evans-t, szóval nem feltétlen csak én láttam bajosnak az interiort.
#éstudja

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha jól értettem Conley igyekszik tisztázni magát.
dande
Szart se ér vele. De persze, nyilván tisztázni akarja magát.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól értettem Conley igyekszik tisztázni magát.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 676 — tracker ember
A podcasttel akadnak némi technikai gondok, addig is vannak új ismertetők hála Dripnek:
- Taywan Taylor (WR): kb. nincs olyan iskolarekord, amit ne ő tartana
- Keion Adams (OLB): hogy ne csak támadóoldali prospectje legyen a Western Michigannek
- Damien Mama (OG): húshegyekről írni kell
- Jeremy McNichols (RB): a Doug Martin- és Jay Ajayi-féle Boise State RB hagyományt igyekszik folytatni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Höri!
Bolles a Lionsba ráadásul mit OG?
Ne már.
Bazzani
Trollkodik. Feeney is szemkerekítős pick hozzánk, ahogy hozzátok Bolles.
alatriste
A Steelers meg túl magasan draftol!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Höri!
Bolles a Lionsba ráadásul mit OG?
Ne már.
Bazzani
Trollkodik. Feeney is szemkerekítős pick hozzánk, ahogy hozzátok Bolles.


Liverpool Fc fan