NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 823 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 352 — Wrath of Khan
El is felejtettem, köszi JJ a bumpot 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 574 — Jedi Master
Meg Reeves-Maybin, aki, ha jól tudom UDFA lett XD Nick Chubb RB who?Chargers LT
uhh, tessék kicsit több NCAA-t nézni ha már... Chubb nagy meglepetésre visszatért végzős évére a Georgiába, ő az egyetemi liga legjobb futója jelenleg így

Reeves-Maybint pedig a Lions draftolta a 4. körben, kevésbé sérülékenyen szebb jövőt jósolnék neki ott, mint Davis-nek
baggio
Akkor ki a túróval tévesztettem én össze Maybint, nem tudom, nemrég nézegettem az UDFA-kat.
NCAA-t meg régen mindig néztem, de tavaly már nem értem rá sajnos. Viszont idén már újra tudom majd követni a meccseket.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Meg Reeves-Maybin, aki, ha jól tudom UDFA lett XD Nick Chubb RB who?Chargers LT
uhh, tessék kicsit több NCAA-t nézni ha már... Chubb nagy meglepetésre visszatért végzős évére a Georgiába, ő az egyetemi liga legjobb futója jelenleg így

Reeves-Maybint pedig a Lions draftolta a 4. körben, kevésbé sérülékenyen szebb jövőt jósolnék neki ott, mint Davis-nek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 574 — Jedi Master
Lementettem a Walterfootballos Charlie Campbell első mockját pdf-ben, és itt is hagyom jövő évig ebben a drive mappában.
Jó lesz majd röhögni jövőre 😀

Első rész:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibckVsNFVIamlYNHM
Második rész:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibSktxMXpTQ0xFNjA
tenorx
bump

1/1 telibe, Fournette-nél is bejött az 1/4 és a floridai csapat
baggio
Jarrad Davist is telibe 1/21-en 😊
De Kaaya 😀 Meg Reeves-Maybin, aki, ha jól tudom UDFA lett XD Nick Chubb RB who? Ford is 7. kör lett, pedig milyen sokra tartották... tényleg vicces így utólag a legtöbb 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
underclassman udfa-k (nem számolva a közben már lediplomázókat):

KD Cannon, WR, Baylor
Devin Childress, WR, North Park
Jerod Evans, QB, Virginia Tech
Jeremy Faulk, DT, Garden City CC
Tarean Folston, RB, Notre Dame
Isaiah Golden, DT, McNeese State
Jermaine Grace, LB, Miami
Derrick Griffin, WR, Texas Southern
Titus Howard, DB, Slippery Rock
Tim Kimbrough, LB, Georgia
Jerome Lane, WR, Akron
Keevan Lucas, WR, Tulsa
Damien Mama, OL, USC
Deon-Tay McManus, WR, Marshall
Speedy Noil, WR, Texas A&M
Marcus Oliver, LB, Indiana
Aaron Peak, DB, Butler County CC
Devine Redding, RB, Indiana
Travis Rudolph, WR, Florida State
Ricky Seals-Jones, WR, Texas A&M
Garrett Sickels, DE, Penn State
Damore'ea Stringfellow, WR, Ole Miss
Charles Walker, DL, Oklahoma
Stanley Williams, RB, Kentucky
Joe Yearby, RB, Miami
Ishmael Zamora, WR, Baylor

1985 óta először nem draftoltak senkit az Oregonról, és az se semmi, hogy míg a Georgiáról egy embert vittek el, addig a harmadosztályú West Georgiáról kettőt 8)

A listavezető a Michigan 11 draftolttal, ami eggyel több, mint a Big XII-é összesen.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Lementettem a Walterfootballos Charlie Campbell első mockját pdf-ben, és itt is hagyom jövő évig ebben a drive mappában.
Jó lesz majd röhögni jövőre 😀

Első rész:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibckVsNFVIamlYNHM
Második rész:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibSktxMXpTQ0xFNjA
tenorx
bump

1/1 telibe, Fournette-nél is bejött az 1/4 és a floridai csapat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
UDFA tracker:  www.sbnation.com/nfl/2017/4/29/15442116/undrafted-free-agent-signings-tracker-2017-nfl-draft


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 352 — Wrath of Khan
LOL:  lockerdome.com/thefakeespn/6753098379179585/9751436590534930
Goodell 😀
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Belinkelem ide is, a pickjeink az ismertetőkkel:

1/23: Evan Engram TE, Ole Miss
2/55: Dalvin Tomlinson DT, Alabama
3/87: Davis Webb QB, California
4/140: Wayne Gallman RB, Clemson
5/167: Avery Moss DE, Youngstown State
6/200: Adam Bisnowaty OT, Pittsburgh


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Mai napot mikor kezdjük?
Szokol
18.00 ha minden igaz

több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Mai napot mikor kezdjük?
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
QB-k akikért feltradeltek, nem túl jó ómen

 twitter.com/LateRoundQB/status/858039268350058499
ZERO_L
Ez mondjuk megint egy semmitmondó statisztika.... igazi NFL-es..... már alig várom hogy jöjjenek a meccsek alatt is az ilyen agyfasz összefüggés vadászatok, hogy pl JPP Sack/ ujjainak száma mennyivel változott a petárdázás előtt/után.... 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 574 — Jedi Master
Amúgy tényleg "uncsi" volt a 2. nap olyan szempontból, amit ti is mondtatok, hogy a csapatok egész jól húztak. Vagy a 90%-ba nem is nagyon lehetne belekötni, persze a végén jött pár őrület 😀 Meg volt pár nem várt név, de nagy részük azoknak is magyarázható. Tehát papíron a többség hasonlóan erősített/ erősödött, nagy kérdés lesz, ki milyen gyorsan válik be.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 640 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
trade

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 950 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki/kik azok a játékosok, akiket ha kihúzna a Colts, akkor Höri kb. úgy kiakadna, mint Mewhort vagy Dorsett esetén.

Van idén olyan játékos, mint tavaly Correa volt(="Ha a Colts kihúzza felrúgóm az asztalt") a számára?

A többiek kit nagyon NEM szeretnének a csapatukban látni a potenciális 2. napi pickek közül?

Van idén olyan játékos, aki Alualu/Jonas Mouton/Anger/Hageman/Funchess/Hackenberg szintű reakciót(= ha kihúzzák, 2 perc közös röhögés lesz a közvetítésben) váltana ki belőletek?
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Mely csapatoknál jöhet egyáltalán szóba Mixon és hányadik körre jósoljátok a kiválasztását?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Mik a vélemények a saját csapatotok pickjeiről?

Höri hogy látja Hooker megítélését? Stez szerint őt a Buckeyes védelmi rendszere tette naggyá, mert körülötte elit tehetségek voltak, ahol "különösebb dolga nem volt" és one year wonder is lehet. Mások szerint - Mayock - meg a legnagyobb impact centerfielder, mert 7 int-je volt egy szezon alatt. Tényleg lehet a következő - s eddig egyetlen - Earl Thomas?

Empty: mi meglátásod McKinley-ről, vannak-e fenntartásaid vele kapcsolatban és a Falcons milyen poziban használja őt szerinted (Beasley túlodalán, mint edge, amihez szerintem kevés a pass rush repertoárja és nem is agresszív a kézhasználata, vagy SLB szerepben, amibe még a sztem tehetségesebb Vic bicskája is bele-beletörött, és amihez meg nem szerel anniyra biztosan)?

Chargers-nél a WR pick helyett húztál-e volna mást, pl. secondarybe? Ki lett volna 7. helyen neked a BPA, vagy az maga MW?

Drip: Szerinted Peppers SS vagy sub-pack/nickel LB lesz-e inkább? (Sztem safety); Njoku húzásával elégedett vagy-e, főleg, h. Barnidge-ot kirúgtátok (a 2 TE felállásokban lett volna ráció). Ki lenne a QB, akit kihúznál drafton (idén vagy csak jövőre?) vagy mennyit adnál Cousins-ért vagy JimmyG-ért maximum? (Idei vagy jövő évi hányadik körök?)
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Saját csapatom - Steelers - kapcsán:
- Mi a véleményetek Watt-ról? Megközelítheti-e a tesóját akár teljesítményben, akár tehetségben? (Kicsit más poszt tudom) Harrison mögött vagy sokat rotálva/váltva játszanak-e, esetlegesen a szezon során kiszoríthatja-e végleg TJ Deeboo-t szerintetek? ILB-ben mennyire számíthatunk rá - mert egy éve alatt nem sokat láttuk pl. futás ellen. Run stop-ban milyen?
- A Pitt helyében merre mennétek tovább a második napon? D feltöltése playmakerekkel - CB, S, akár ILB- vagy még több fegyver - WR2 - az O-ba?
- Draftolnátok-e TE-t Ladarius Green helyett, illetve ki lenne a jövőbeli QB prospect Ben mögé/helyett (Kizer, Peterman)?
- Bryant-hez melyik WR-t hasonlítanátok a középső/hátsó körös prospectek közül játlkstílus vagy felépítés alapján (Godwin, Darboh után már nem sokat ismerek közülük), aki kiválthatja, ha balhézik
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Húznak-e 3. körig kickert/puntert, melyik csapat és ki lehet a választott?

Meddig csúszhat Cook az off field pletykák miatt?

A Seahawks szerintetek feltradel-e a 6 második napos pickjével, vagy kihúz hat embert?
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
(Felvezető) műsorba várunk kérdéseket. 😊
empty taxi
Hello Empty!

Szeretném megkérdezni, hogy az első körből kit láttok a legesélyesebb bust-nak és kit/miért tartjátok a legkockázatosabb vagy nem system-fit húzásnak? Kik voltak véleményetek szerint a reachek és stealek?

A második körben melyik pozícióban vártok run-t (CB, OL)? Kizer kimegy-e és melyik csapat fogja bepróbálni, Browns kihúzza-e pl.?

A második napból ki lesz a legnagyobb kimaradó, pl. red flag, sérülés miatt?
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
(Felvezető) műsorba várunk kérdéseket. 😊
empty taxi
Ki lesz az idei 6-7. körbe taksált tipikus BB secondary pick a 3. körben? (ha már nincs 2. körösünk)

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 950 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(Felvezető) műsorba várunk kérdéseket. 😊
empty taxi
Kérdések az 1. körrel kapcsolatban:
Melyik tegnapi meglepő pick volt a kedvencetek?
Mi volt eddig a draft legrosszabb döntése egy csapat részéről (trade vagy konkrét pick is lehet ez)?
Ki került a legideálisabb helyre az 1. körös pickek közül?
Ki a leginkább fejvakarós pick system fit szempontból
Bónusz Hörinek - Ricsi mennyire volt lelkes Mahomes miatt off camera? 😊

Kérdések mára:
Hány QB megy ki a mai napon és kik?
Mikor indul be az újabb WR run?
Ki lesz az az ember, akit 1. de mindenképpen 2. napi picknek vár mindenki, de szerintetek csak holnap kell majd el?

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
(Felvezető) műsorba várunk kérdéseket. 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
QB-k akikért feltradeltek, nem túl jó ómen

 twitter.com/LateRoundQB/status/858039268350058499



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 065 — The Mathematician
Szegény Alex Smith elhoszták neki Kap 2.0 át, tuti le fog sérülni és Mahomes beáll, Smith meg kereshet új csapatot... 😀
malkav
a friscoba befér 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!