NFL Draft 2021

24 feliratkozó

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz

Klaci79
Elfogadnám magunkhoz, úgyis need a LB poszt
warr_b
Pedig olyan szimpatikus csapat voltatok 😕


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 642 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz

Klaci79
Elfogadnám magunkhoz, úgyis need a LB poszt


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz


És erre meg jön egy ilyen:
DE Jayson Oweh 40: 4.36 at 257 pounds.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Megtaláltam az új kedvenc nevemet a drafton 😀
Amon-Ra St. Brown
Tökéletes 😊
Merlin85
Bátyja, Equanimeous ugye már a Packers profija, hamarosan pedig csatlakozhat hozzájuk a stanfordi Osiris. Fater meg a többszörös Mr. World testépítő, John Brown

 digitaledition.chicagotribune.com/tribune/article_popover.aspx?guid=10eab0ac-0bc2-4a65-bb24-03340c99e069
r.baggio
Key&Peele is büszke lenne, nagyon jó nevek. 😀 Nagy fáraó lehet az öreg ilyen névválasztásokkal. 😀

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Megtaláltam az új kedvenc nevemet a drafton 😀
Amon-Ra St. Brown
Tökéletes 😊
Merlin85
Bátyja, Equanimeous ugye már a Packers profija, hamarosan pedig csatlakozhat hozzájuk a stanfordi Osiris. Fater meg a többszörös Mr. World testépítő, John Brown

 digitaledition.chicagotribune.com/tribune/article_popover.aspx?guid=10eab0ac-0bc2-4a65-bb24-03340c99e069


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Megtaláltam az új kedvenc nevemet a drafton 😀
Amon-Ra St. Brown
Tökéletes 😊

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Profi.

Cruyffista
Ezért (is) lesz ő jó a Phinsbe 😉
steelwolf
fixed it for you

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Ha Mondból kezdő nfl qb lesz, az ő mezében biciklizem majd körbe a Balatont...

Annyira orrnehéz az idei qb class, hogy érezhetően majd megszakadnak a nagy draft punditok, ki tud nagyobb blődséget állítani
r.baggio
ha kezdő lesz akkor abban semmi ciki nincs ha a mezében nyomod...a Balatont körbetekerni meg alapból nagyon jó kis dolog!
szóval ez nem egy huh de bevállaltad dolog azért...😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet csak arra játszott BB majd kiviheti 6. körbe 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hu vazeg. Mac Jones pro dayet egyelore nem tudom hova tenni. Alapbol azt sem, hogy talaltak neki olyan elkapokat Smith es Waddle helyere, akik ranezesre 4.7-es 40 yardot nem futnak, es emiatt egy halom labdaja hosszu volt, ami egyebkent az NFL-ben szerintem siman jo lett volna. De hogy megis hogy sikerult osszehozni ezt az egeszet, arra nem jottem ra. Kicsit olyan erzesem van, mintha minden wr pozitiv koronavirustesztet produkalt volna a belepesnel, ezert kifutottak a parkba, ahol harom-negy gyerek epp dobalozott, ugyhogy behivtak oket.

Jones sem hasonlitott abszolut a game tape-eken latottakhoz. Voltak nagyon jo labdak, de eleg sok szar is, olyan is, ami nem az elkapo bakija volt. Konkretan mintha nem lett volna topon eronletileg, mentalisan meg teljesen meg lett volna szeppenve. Azon gondolkozom, hany eve volt legutobb olyan, hogy egy pro day utan ugy alltam volna fel a szekbol, hogy ez szerintem konkretan rossz volt. Marmint top kube prospect eseteben persze.

En lattam csak ezt igy? Pedig engem a pro dayek aztan ritkan erdekelnek megiteles szempontjabol, de ez... Gyenge volt.

Szerkesztette: Stez

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Profi.

Cruyffista
Ezért (is) lesz ő jó a Steelersbe 😉
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 230
Profi.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
 www.sportsbusinessjournal.com/SB-Blogs/Breaking-News/2021/03/NFL-Draft.aspx
Úgy fest lesz pár néző és prospect draft helyszínén idén és a Commish is Clevelandből jelenti be a pickeket.
Beki
Pedig én nagyon élveztem tavaly, hogy minden ment szépen gyorsan pöpecül, amennyire lehetett. Nem volt agyonhúzva idióta reklámokkal meg kiálló bohóckodásokkal. Jó lenne ha ez idénre is maradna 😊
dande
Tele volt viszont 10 percenként levetített kovidos "köszönjük mindenkinek" kisfilmekkel, meg teljesen érthetetlen performanszokkal (Ryan Tedder dala fájdalmasan megmaradt).
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
 www.sportsbusinessjournal.com/SB-Blogs/Breaking-News/2021/03/NFL-Draft.aspx
Úgy fest lesz pár néző és prospect draft helyszínén idén és a Commish is Clevelandből jelenti be a pickeket.
Beki
Pedig én nagyon élveztem tavaly, hogy minden ment szépen gyorsan pöpecül, amennyire lehetett. Nem volt agyonhúzva idióta reklámokkal meg kiálló bohóckodásokkal. Jó lenne ha ez idénre is maradna 😊
dande
Egyetértek.
Szép, gördülékeny műsor volt és sokkal jobban élveztem h mindenki otthona be volt kamerázva és Goodell sem mászkált fel-alá egy színpadon.
Beki
plusz jó volt látni ahogy godell egyre lazábbra vette
briareos
Unimukk

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.sportsbusinessjournal.com/SB-Blogs/Breaking-News/2021/03/NFL-Draft.aspx
Úgy fest lesz pár néző és prospect draft helyszínén idén és a Commish is Clevelandből jelenti be a pickeket.
Beki
Pedig én nagyon élveztem tavaly, hogy minden ment szépen gyorsan pöpecül, amennyire lehetett. Nem volt agyonhúzva idióta reklámokkal meg kiálló bohóckodásokkal. Jó lenne ha ez idénre is maradna 😊
dande
Egyetértek.
Szép, gördülékeny műsor volt és sokkal jobban élveztem h mindenki otthona be volt kamerázva és Goodell sem mászkált fel-alá egy színpadon.
Beki
plusz jó volt látni ahogy godell egyre lazábbra vette
briareos
İndítsunk petíciót innen, hogy a tavalyi módit akarjuk 😛
dande
Vagy hogy a Dallas ne vigye ki az ,embereteket' 🙃
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.sportsbusinessjournal.com/SB-Blogs/Breaking-News/2021/03/NFL-Draft.aspx
Úgy fest lesz pár néző és prospect draft helyszínén idén és a Commish is Clevelandből jelenti be a pickeket.
Beki
Pedig én nagyon élveztem tavaly, hogy minden ment szépen gyorsan pöpecül, amennyire lehetett. Nem volt agyonhúzva idióta reklámokkal meg kiálló bohóckodásokkal. Jó lenne ha ez idénre is maradna 😊
dande
Egyetértek.
Szép, gördülékeny műsor volt és sokkal jobban élveztem h mindenki otthona be volt kamerázva és Goodell sem mászkált fel-alá egy színpadon.
Beki
plusz jó volt látni ahogy godell egyre lazábbra vette
briareos
İndítsunk petíciót innen, hogy a tavalyi módit akarjuk 😛
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
 www.sportsbusinessjournal.com/SB-Blogs/Breaking-News/2021/03/NFL-Draft.aspx
Úgy fest lesz pár néző és prospect draft helyszínén idén és a Commish is Clevelandből jelenti be a pickeket.
Beki
Pedig én nagyon élveztem tavaly, hogy minden ment szépen gyorsan pöpecül, amennyire lehetett. Nem volt agyonhúzva idióta reklámokkal meg kiálló bohóckodásokkal. Jó lenne ha ez idénre is maradna 😊
dande
Egyetértek.
Szép, gördülékeny műsor volt és sokkal jobban élveztem h mindenki otthona be volt kamerázva és Goodell sem mászkált fel-alá egy színpadon.
Beki
plusz jó volt látni ahogy godell egyre lazábbra vette

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 www.sportsbusinessjournal.com/SB-Blogs/Breaking-News/2021/03/NFL-Draft.aspx
Úgy fest lesz pár néző és prospect draft helyszínén idén és a Commish is Clevelandből jelenti be a pickeket.
Beki
Pedig én nagyon élveztem tavaly, hogy minden ment szépen gyorsan pöpecül, amennyire lehetett. Nem volt agyonhúzva idióta reklámokkal meg kiálló bohóckodásokkal. Jó lenne ha ez idénre is maradna 😊
dande
Egyetértek.
Szép, gördülékeny műsor volt és sokkal jobban élveztem h mindenki otthona be volt kamerázva és Goodell sem mászkált fel-alá egy színpadon.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.sportsbusinessjournal.com/SB-Blogs/Breaking-News/2021/03/NFL-Draft.aspx
Úgy fest lesz pár néző és prospect draft helyszínén idén és a Commish is Clevelandből jelenti be a pickeket.
Beki
Pedig én nagyon élveztem tavaly, hogy minden ment szépen gyorsan pöpecül, amennyire lehetett. Nem volt agyonhúzva idióta reklámokkal meg kiálló bohóckodásokkal. Jó lenne ha ez idénre is maradna 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 www.sportsbusinessjournal.com/SB-Blogs/Breaking-News/2021/03/NFL-Draft.aspx
Úgy fest lesz pár néző és prospect draft helyszínén idén és a Commish is Clevelandből jelenti be a pickeket.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb bizonyíték, hogy elég durva az idei OT class.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"The Jaguars made their pick, the Jets are on the clock."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 642 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Már 22-es mock is van 😊

 www.profootballnetwork.com/2022-nfl-mock-draft-sam-howell-goes-one-detroit-lions/
warr_b
Top10-ben 3 NFC east csapat! 🤣🤣🤣
nagir
Nêgy nem lehet 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már 22-es mock is van 😊

 www.profootballnetwork.com/2022-nfl-mock-draft-sam-howell-goes-one-detroit-lions/
warr_b
Stingleyt mar a recruitolasa pillanataban jovobeli top5 picknek nyomjak, es azota is minden evben istenitik, de en eddig csak azt lattam, hogy a gyengebb csapatok ellen jo, aztan viszont barmikor valami fasza WR-prospect all fel vele szemben, hulyere alazza. Ot emiatt eleg nehez egyelore hova tennem. Nem a gyengebbek ellen kell villogni.

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 596 — Bla, bla, bla
Már 22-es mock is van 😊

 www.profootballnetwork.com/2022-nfl-mock-draft-sam-howell-goes-one-detroit-lions/
warr_b
Top10-ben 3 NFC east csapat! 🤣🤣🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!