NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2021

24 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez még Trevornak is tetszett.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Amon-Ra St. Brown művtöri kurzuson fogant meg vagy hogy jött össze ez a név?
Amadeus
van az az alternatív afrocentrikus történelemszemlélet, miszerint az ókori egyiptomiak feketék voltak, na kb. ez a magyarázata ezeknek a névadásoknak. lásd még: "we wuz kangs"
deyell
a helyi dákoromán elmélet.

Értem.
Amadeus
plusz a fekákra jellemző tetszik, jó lesz névnek effect
briareos
Egész snassz ezekhez képest a sok Lakatos Giorgio Armani itthon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
Amon-Ra St. Brown művtöri kurzuson fogant meg vagy hogy jött össze ez a név?
Amadeus
van az az alternatív afrocentrikus történelemszemlélet, miszerint az ókori egyiptomiak feketék voltak, na kb. ez a magyarázata ezeknek a névadásoknak. lásd még: "we wuz kangs"
deyell
a helyi dákoromán elmélet.

Értem.
Amadeus
plusz a fekákra jellemző tetszik, jó lesz névnek effect

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Amon-Ra St. Brown művtöri kurzuson fogant meg vagy hogy jött össze ez a név?
Amadeus
van az az alternatív afrocentrikus történelemszemlélet, miszerint az ókori egyiptomiak feketék voltak, na kb. ez a magyarázata ezeknek a névadásoknak. lásd még: "we wuz kangs"
deyell
a helyi dákoromán elmélet.

Értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 470
Amon-Ra St. Brown művtöri kurzuson fogant meg vagy hogy jött össze ez a név?
Amadeus
van az az alternatív afrocentrikus történelemszemlélet, miszerint az ókori egyiptomiak feketék voltak, na kb. ez a magyarázata ezeknek a névadásoknak. lásd még: "we wuz kangs"

choose life
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Amon-Ra St. Brown művtöri kurzuson fogant meg vagy hogy jött össze ez a név?
Amadeus
Oldal alja, Baggio hsz
Willie Parker
Equanimeous Tristan Imhotep J. St. Brown

Zseniális.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Amon-Ra St. Brown művtöri kurzuson fogant meg vagy hogy jött össze ez a név?
Amadeus
Oldal alja, Baggio hsz
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Amon-Ra St. Brown művtöri kurzuson fogant meg vagy hogy jött össze ez a név?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz

Klaci79
Elfogadnám magunkhoz, úgyis need a LB poszt
warr_b
Pedig olyan szimpatikus csapat voltatok 😕
alatriste
És mi változott? 😀
warr_b
Alatriste utál mindenkit, aki több poszton bevethető, és nem olyan játékos, aki mellett tavaly csak drága nagyanyámnak nem volt elkapása, de neki is csak azért, mert 91. életévben elhunyt, isten nyugosztalja

| (Jamal Adams-buzi, úgyhogy mindenkit utál, aki jobb annál töknél) |
Wyatt
Az egy másik vita pont, hogy Adams király, az most nem ide tartozik. 😀

Egyszerűen rosszul vagyok ezektől a S/LB hibrid játékosoktól. Kezd kikopni a liga körforgásából a tweener szó, pedig ezek a játékosok egyéretelműen azok.
Annak ellenére szopja fel őket a média most már évről évre, hogy kevés kivételtől eltekintve folyton buknak meg az NFL-ben.
Haason Reddick, Deone Bucannon, Isaiah Simmons (hello Cardinals, nem kell esetleg még 1 ilyen? 😀), de talán Darron Lee is idevehető.

LB-nek gyengék, S-nek nem elég jól olvasnak. Szép és jó, hogy olyan atléták, hogy a görögök megvesztek volna értük anno, de az nfl-ben ezek a srácok nagyon sokszor megégnek. Shaq Thompson még viszonylag jó karriert tudott csinálni, de ő is a kör végén ment el pl. Az elmúlt pár évben pedig a Simmonsokat meg Parsonsokat elkezdték top10-be felszopni.

Egyébként ha már ilyen védelmi mindenest keres egy csapat akkor szerintem rögtön az irány se túl jó. Nem feltétlen LB-ből kéne ezeket megtanálni, kinevelni, hanem safetyből, ahogy a ligában is ezekre a mindenes szerepkörökre inkább safetyből találunk jobb játékosokat. Szerintem. Aztán nem kell mindenkinek ezzel egyet érteni.
alatriste
De Parsons miért tartozna ide, miért lenne ő hibrid? Ő végig lb-t játszott, nem úgy mint Bucannon, Simmons vagy mondjuk Cravens akit a ligába kerülése után raktak be lb-nek, mert máshová nem volt jó. Parsons szerintem tökéletes lb méretekkel rendelkezik, ami melléb rutál atletikus, így bőven lehet coverben is alkalmazni TE ellen pl.


több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 260
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Ha vkit kéne mondanom h kire emlékeztet Parsons, szinte minden tekintetben Reuben Foster az ideális párhuzam.
empty taxi
az meg sok jót nem jelent
Janek
Foster elég jó volt mikor pályán volt, csak hát nála is mentalitásbeli problémák voltak (mondjuk Parsonsnál ez sztem kisebb kockázat vmivel).
empty taxi
Hát igen de azért egy top 10 cetlit jobban is el tudsz égetni

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ha vkit kéne mondanom h kire emlékeztet Parsons, szinte minden tekintetben Reuben Foster az ideális párhuzam.
empty taxi
az meg sok jót nem jelent
Janek
Foster elég jó volt mikor pályán volt, csak hát nála is mentalitásbeli problémák voltak (mondjuk Parsonsnál ez sztem kisebb kockázat vmivel).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Ha vkit kéne mondanom h kire emlékeztet Parsons, szinte minden tekintetben Reuben Foster az ideális párhuzam.
empty taxi
az meg sok jót nem jelent

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ha vkit kéne mondanom h kire emlékeztet Parsons, szinte minden tekintetben Reuben Foster az ideális párhuzam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz

Klaci79
Elfogadnám magunkhoz, úgyis need a LB poszt
warr_b
Pedig olyan szimpatikus csapat voltatok 😕
alatriste
És mi változott? 😀
warr_b
Alatriste utál mindenkit, aki több poszton bevethető, és nem olyan játékos, aki mellett tavaly csak drága nagyanyámnak nem volt elkapása, de neki is csak azért, mert 91. életévben elhunyt, isten nyugosztalja

| (Jamal Adams-buzi, úgyhogy mindenkit utál, aki jobb annál töknél) |
Wyatt
Az egy másik vita pont, hogy Adams király, az most nem ide tartozik. 😀

Egyszerűen rosszul vagyok ezektől a S/LB hibrid játékosoktól. Kezd kikopni a liga körforgásából a tweener szó, pedig ezek a játékosok egyéretelműen azok.
Annak ellenére szopja fel őket a média most már évről évre, hogy kevés kivételtől eltekintve folyton buknak meg az NFL-ben.
Haason Reddick, Deone Bucannon, Isaiah Simmons (hello Cardinals, nem kell esetleg még 1 ilyen? 😀), de talán Darron Lee is idevehető.

LB-nek gyengék, S-nek nem elég jól olvasnak. Szép és jó, hogy olyan atléták, hogy a görögök megvesztek volna értük anno, de az nfl-ben ezek a srácok nagyon sokszor megégnek. Shaq Thompson még viszonylag jó karriert tudott csinálni, de ő is a kör végén ment el pl. Az elmúlt pár évben pedig a Simmonsokat meg Parsonsokat elkezdték top10-be felszopni.

Egyébként ha már ilyen védelmi mindenest keres egy csapat akkor szerintem rögtön az irány se túl jó. Nem feltétlen LB-ből kéne ezeket megtanálni, kinevelni, hanem safetyből, ahogy a ligában is ezekre a mindenes szerepkörökre inkább safetyből találunk jobb játékosokat. Szerintem. Aztán nem kell mindenkinek ezzel egyet érteni.
alatriste
Azért azzal illik kiegészíteni, hogy Parson másik állat fajta, mint az általad felsoroltak. Ő nem LB/S hibrid, ő inkább egy edge/OLB/LB hibrid. Aki korábban edge rudgerként játszott és onnan váltott LB/OLB pozira. Ő a méretei alapján teljesen rendben van, azt nem tudom, hogy NFL-ben melyik LB poszton fog majd játszani.

Ő sokkal inkább egy következő Devin White, nem feltétlen pozira, hanem impactre.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Freiermuth se fog nálunk kikötni, tartok tőle.
dande
Főleg hogy a TE edzője a Nitany Lionsnál már a Jags TE edzője, ahol lassan pont az ő posztja a legnagyobb need a QB után. 😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz

Klaci79
Elfogadnám magunkhoz, úgyis need a LB poszt
warr_b
No még mit nem, nem elég, hogy Fitzel Mclaurinnal meg Samuellel bombáztok, még ő is hozzátok kerüljön? 😛 Az a baj, hogy elfogunk csábulni Pitts Chase vagy valamelyik QB felé, őt pedig bent hagyjuk 😕 csoda, hogy anno Sanderst kihúztuk, mé egyszer ilyen örömben, hogy egy jó Penn State játékost kihúzunk nem lesz. Freiermuth se fog nálunk kikötni, tartok tőle.

Várom már a draftot 😊
dande
😀😀
Előletek majd megint a kabbojz húzza ki a kiszemeltet 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz

Klaci79
Elfogadnám magunkhoz, úgyis need a LB poszt
warr_b
No még mit nem, nem elég, hogy Fitzel Mclaurinnal meg Samuellel bombáztok, még ő is hozzátok kerüljön? 😛 Az a baj, hogy elfogunk csábulni Pitts Chase vagy valamelyik QB felé, őt pedig bent hagyjuk 😕 csoda, hogy anno Sanderst kihúztuk, mé egyszer ilyen örömben, hogy egy jó Penn State játékost kihúzunk nem lesz. Freiermuth se fog nálunk kikötni, tartok tőle.

Várom már a draftot 😊
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Leonard 220 fontosan a liga egyik legjobb LBje. Sztem pont ez a jovo, a hibrid LB/S, aki futas ellen is odabasz, de coverben meg elviszi akar a slot elkapot is, nem csak a TEket meg futokat.

Ezek miatt is JOK a legjobb LB prospect iden szerintem. Aki kb nem is Willt, hanem nickelt jatszott a Notre Dame-ben.
Borbinho
Nem mondom, hogy nem lehet ilyeneket pickelni és, hogy helyük sincs a ligában. De Leonard is egy 2. körös pick volt. Engem elsősorban az zavar, hogy csomó mockban ezet a típusú játékost top10-be írják/írták (amíg meg nem jelentek Parsons off field aggájai).
Simmons se bukott még meg és jobb is volt a szezon 2. felében, azért a jó szintet még ott sem érte el nálam.
Az én szememben egy linebacker olyan mint LVE és nem mint ezek a srácok. 😀 Tudom tudom, porcelán a csávó (nyaka).


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Leonard 220 fontosan a liga egyik legjobb LBje. Sztem pont ez a jovo, a hibrid LB/S, aki futas ellen is odabasz, de coverben meg elviszi akar a slot elkapot is, nem csak a TEket meg futokat.

Ezek miatt is JOK a legjobb LB prospect iden szerintem. Aki kb nem is Willt, hanem nickelt jatszott a Notre Dame-ben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De olyan mókásan kijelented folyton, hogy Simmons megbukott, mintha az első meccse után vége lett volna a karrierjének, és nem lett volna ott az idény második fele. Nekem csak ez fura, de mivel én karmolom őt, nyilván ez csak engem zavar 😀

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz

Klaci79
Elfogadnám magunkhoz, úgyis need a LB poszt
warr_b
Pedig olyan szimpatikus csapat voltatok 😕
alatriste
És mi változott? 😀
warr_b
Alatriste utál mindenkit, aki több poszton bevethető, és nem olyan játékos, aki mellett tavaly csak drága nagyanyámnak nem volt elkapása, de neki is csak azért, mert 91. életévben elhunyt, isten nyugosztalja

| (Jamal Adams-buzi, úgyhogy mindenkit utál, aki jobb annál töknél) |
Wyatt
Az egy másik vita pont, hogy Adams király, az most nem ide tartozik. 😀

Egyszerűen rosszul vagyok ezektől a S/LB hibrid játékosoktól. Kezd kikopni a liga körforgásából a tweener szó, pedig ezek a játékosok egyéretelműen azok.
Annak ellenére szopja fel őket a média most már évről évre, hogy kevés kivételtől eltekintve folyton buknak meg az NFL-ben.
Haason Reddick, Deone Bucannon, Isaiah Simmons (hello Cardinals, nem kell esetleg még 1 ilyen? 😀), de talán Darron Lee is idevehető.

LB-nek gyengék, S-nek nem elég jól olvasnak. Szép és jó, hogy olyan atléták, hogy a görögök megvesztek volna értük anno, de az nfl-ben ezek a srácok nagyon sokszor megégnek. Shaq Thompson még viszonylag jó karriert tudott csinálni, de ő is a kör végén ment el pl. Az elmúlt pár évben pedig a Simmonsokat meg Parsonsokat elkezdték top10-be felszopni.

Egyébként ha már ilyen védelmi mindenest keres egy csapat akkor szerintem rögtön az irány se túl jó. Nem feltétlen LB-ből kéne ezeket megtanálni, kinevelni, hanem safetyből, ahogy a ligában is ezekre a mindenes szerepkörökre inkább safetyből találunk jobb játékosokat. Szerintem. Aztán nem kell mindenkinek ezzel egyet érteni.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz

Klaci79
Elfogadnám magunkhoz, úgyis need a LB poszt
warr_b
Pedig olyan szimpatikus csapat voltatok 😕
alatriste
És mi változott? 😀
warr_b
Alatriste utál mindenkit, aki több poszton bevethető, és nem olyan játékos, aki mellett tavaly csak drága nagyanyámnak nem volt elkapása, de neki is csak azért, mert 91. életévben elhunyt, isten nyugosztalja

| (Jamal Adams-buzi, úgyhogy mindenkit utál, aki jobb annál töknél) |

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
MICAH PARSONS: 4.39...nem rossz

Klaci79
Elfogadnám magunkhoz, úgyis need a LB poszt
warr_b
Pedig olyan szimpatikus csapat voltatok 😕
alatriste
És mi változott? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta