NFL Draft 2021

24 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Bárki > Bridgewater

Az az ember vállalhatatlan.
Sztem balfasz volt a jele az óvodában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nincs is bíztatóbb jövőkép, mint mikor a frissen kinevezett HC és GM már az első drafton nem ért egyet 😊
gabokocka
hát nem olyan rózsás mint amikor darnold a qbd
briareos
És még mindig jobb, mint amikor Bridgewater 😊 Minden csak nézőpint kérdése.

gabokocka
Captain checkdown helyén egy turnover machine, az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. 😊
empty taxi
bridgewater> Darnold change my mind

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Nincs is bíztatóbb jövőkép, mint mikor a frissen kinevezett HC és GM már az első drafton nem ért egyet 😊
gabokocka
hát nem olyan rózsás mint amikor darnold a qbd
briareos
És még mindig jobb, mint amikor Bridgewater 😊 Minden csak nézőpint kérdése.

gabokocka
Captain checkdown helyén egy turnover machine, az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. 😊
empty taxi
demég mindig alig öregebb mint a nagy Mac Jones...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nincs is bíztatóbb jövőkép, mint mikor a frissen kinevezett HC és GM már az első drafton nem ért egyet 😊
gabokocka
hát nem olyan rózsás mint amikor darnold a qbd
briareos
És még mindig jobb, mint amikor Bridgewater 😊 Minden csak nézőpint kérdése.

gabokocka
Captain checkdown helyén egy turnover machine, az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Klaci79
Sam Cosmi, Texas

Height 6' 5 7/8"
Weight 314 lbs
Arm Length 33"
Bench 36
40yd dash 4.85
10yd split 1.68
Vertical 30
Broad 9' 9"
3 cone 7.35
20yd shuttle 4.39

Ha rarakunk 2-3 tizedet is jo idok, es elv ezt merte a jelen levok tobbsege is

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nincs is bíztatóbb jövőkép, mint mikor a frissen kinevezett HC és GM már az első drafton nem ért egyet 😊
gabokocka
hát nem olyan rózsás mint amikor darnold a qbd
briareos
És még mindig jobb, mint amikor Bridgewater 😊 Minden csak nézőpint kérdése.

Amúgy a viccet félretéve, ezek mi a faszt csináltak az interjúkon?

A: Sztem maradjon Ryan a QB
B: Sztem inkább húzzunk egyet a drafton.
A: Oké, tied a meló.
gabokocka
A csoportrivális keze messze elér, a Saints pedig valszeg nem a Szentjobbot nyújtotta a Falconsnak, amikor Fontenot elengedte

Inkább tűnik ez egy Fuck Off-nak
Willie Parker
Vagy az örök optimista azt mondja, hogy olyan smoke van a csapat körül amit csak az lát át aki benne ül gázálarcban.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Nincs is bíztatóbb jövőkép, mint mikor a frissen kinevezett HC és GM már az első drafton nem ért egyet 😊
gabokocka
hát nem olyan rózsás mint amikor darnold a qbd
briareos
És még mindig jobb, mint amikor Bridgewater 😊 Minden csak nézőpint kérdése.

Amúgy a viccet félretéve, ezek mi a faszt csináltak az interjúkon?

A: Sztem maradjon Ryan a QB
B: Sztem inkább húzzunk egyet a drafton.
A: Oké, tied a meló.
gabokocka
A csoportrivális keze messze elér, a Saints pedig valszeg nem a Szentjobbot nyújtotta a Falconsnak, amikor Fontenot elengedte

Inkább tűnik ez egy Fuck Off-nak

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Nincs is bíztatóbb jövőkép, mint mikor a frissen kinevezett HC és GM már az első drafton nem ért egyet 😊
gabokocka
hát nem olyan rózsás mint amikor darnold a qbd
briareos
És még mindig jobb, mint amikor Bridgewater 😊 Minden csak nézőpint kérdése.

Amúgy a viccet félretéve, ezek mi a faszt csináltak az interjúkon?

A: Sztem maradjon Ryan a QB
B: Sztem inkább húzzunk egyet a drafton.
A: Oké, tied a meló.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nincs is bíztatóbb jövőkép, mint mikor a frissen kinevezett HC és GM már az első drafton nem ért egyet 😊
gabokocka
hát nem olyan rózsás mint amikor darnold a qbd

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Nincs is bíztatóbb jövőkép, mint mikor a frissen kinevezett HC és GM már az első drafton nem ért egyet 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Fontenot FTW!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.profootballnetwork.com/justin-fields-mac-jones-which-qb-will-be-drafted-first-2021-nfl-draft/

Meglehetősen hosszú 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Nekem aki tetszik 2-3. napos prospect az Davis Mills.
tüsi91
Én őt előbb vinném mindenképp, mint Mondékat. Trask és Newman mellett már igazából bármilyen sorrendet el tudok képzelni.

A pozitívumok mellett pontosságban + a dobás erejének választásánál látok nála problémákat. Könnyű passzokat túl erősen dob, hosszúakat túl röviden. Sokszor ugrania kell akár 10-20 yardon belül is az üres targetnek hogy elkapja, a hosszú indításoknál meg lassítani, mert rövid a passz. Szóval YAC tekintetben nincs a társak segítségére.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Na, valaki ledraftolja mondjuk harmadik körbe? 😛
dande
Hála az égnek a Jags pont most hosszabbított 4 évre a punterével. 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....


Na, valaki ledraftolja mondjuk harmadik körbe? 😛
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Bears kapcsán nézegetem a meccs videókat a szerintem elérhető iranyítókról. Nem vagyok feltétlen a jelenlegi helyzetben nagy híve a QB húzásnak a középső körökben, viszont tippre a Bears bepróbál egyet.

Nekem aki tetszik 2-3. napos prospect az Davis Mills.
Nekem tipikusan az az érzésem, hogy ha berakod őt Mac Jones helyére most róla beszélnének úgy, mint top 10 körüli kiválasztott. Nyilván a magas, jó kiállású, fehér QB mindig dob egy nagyot az értékén, de srác ezen a kevés meccsen amin játszott egy olyan QB-nak tűnt, aki:
- érti a játékot, okos
- nem többnyire az előre megrajzolt első opciót kell csak dobja, hanem a Stanford iskola révén elég pro offenset futtatott.
- bár nincs egy ágyukarja, de minden dobásra képes, különösen a középtávoli passzai amik nekem feltűntek, nagyon finom jól helyezett labdákat képes bedobni a linebackerek és a secondary közé kis ablakokba is
- dobás mechanizmusa így avatatlan szemnek szerintem rendben van, a labda ha nem is villám tempóban, de NFL mércével megfelelő sebességben hagyja el a kezét
- zsebbe képes fellépni, azon belül mocorogni
- bár nem egy Lamar Jackson, de minimálisan azért képes meghosszabbítani a játékot a lábával, netán plusz yardokat futással hozzátenni

Ő benne látom így ezen nagyon kevés anyag alapján, hogy lehet belőle NFL irányítót csinálni - erre a Bears az egyik legrosszabb terep lenne mondjuk -, de kell neki egy redshirt év legalább. Nekem a skillsetje sokkal inkább tűnik az NFL-ben használhatónak, mint pl Kellen Mond.
tüsi91
Tomlin és Colbert nézegette is BigBen mögé. 2. körös gradeket osztogattak rá leginkább
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears kapcsán nézegetem a meccs videókat a szerintem elérhető iranyítókról. Nem vagyok feltétlen a jelenlegi helyzetben nagy híve a QB húzásnak a középső körökben, viszont tippre a Bears bepróbál egyet.

Nekem aki tetszik 2-3. napos prospect az Davis Mills.
Nekem tipikusan az az érzésem, hogy ha berakod őt Mac Jones helyére most róla beszélnének úgy, mint top 10 körüli kiválasztott. Nyilván a magas, jó kiállású, fehér QB mindig dob egy nagyot az értékén, de srác ezen a kevés meccsen amin játszott egy olyan QB-nak tűnt, aki:
- érti a játékot, okos
- nem többnyire az előre megrajzolt első opciót kell csak dobja, hanem a Stanford iskola révén elég pro offenset futtatott.
- bár nincs egy ágyukarja, de minden dobásra képes, különösen a középtávoli passzai amik nekem feltűntek, nagyon finom jól helyezett labdákat képes bedobni a linebackerek és a secondary közé kis ablakokba is
- dobás mechanizmusa így avatatlan szemnek szerintem rendben van, a labda ha nem is villám tempóban, de NFL mércével megfelelő sebességben hagyja el a kezét
- zsebbe képes fellépni, azon belül mocorogni
- bár nem egy Lamar Jackson, de minimálisan azért képes meghosszabbítani a játékot a lábával, netán plusz yardokat futással hozzátenni

Ő benne látom így ezen nagyon kevés anyag alapján, hogy lehet belőle NFL irányítót csinálni - erre a Bears az egyik legrosszabb terep lenne mondjuk -, de kell neki egy redshirt év legalább. Nekem a skillsetje sokkal inkább tűnik az NFL-ben használhatónak, mint pl Kellen Mond.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Idén is lehet TOP100-at tippelni a vállalkozó szelleműeknek:  bowl.hu/forum/tippjatekok/draft-tippelde-2020


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most, hogy minden nap repeszt legalább egy valaki egy álomszerű 40 yardost a Pro Day-én, a remek Titans beat Paul Kuharsky megmutatja, inkább mire kéne figyelni ha a sebesség szóba kerül egy prospektnél.




Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ami mindig kell...
All-Name Team NFL Draft 2021 (a vastag betűs az 1. csapatos):
S: Richard LeCounte (Georgia), Augustus Contressa (Stony Brook), Talanoa Hufanga (USC), Hamsah Nasirildeen (Florida State)
empty taxi
A Virginia Tech S-je, Divine Deablo ("Isteni Diablo") hogy nem került be ide ezzel a névvel? 😊 😊 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOOOOOOOOOOOOOOOOOL @ draft helyezkedés.