NFL Draft 2021

24 feliratkozó

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 751 — 49ers GM
port.hu szerint az arena4 közvetíti a draftot.
braxa88
Ezt én is meg tudom erősíteni!

Maka-Zoli-Bálint lesznek rajta.
shawnka
Árpa Attila nem ért rá?
tenorx
A háttérben "készül"
Willie Parker
Mint Punxsutawney Phil, évente egyszer jön elő, akkor nagy ünnepség lesz minden évben. 😀

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 650
port.hu szerint az arena4 közvetíti a draftot.
braxa88
Ezt én is meg tudom erősíteni!

Maka-Zoli-Bálint lesznek rajta.
shawnka
Árpa Attila nem ért rá?
tenorx
A háttérben "készül"
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
port.hu szerint az arena4 közvetíti a draftot.
braxa88
Ezt én is meg tudom erősíteni!

Maka-Zoli-Bálint lesznek rajta.
shawnka
Árpa Attila nem ért rá?
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
port.hu szerint az arena4 közvetíti a draftot.
braxa88
Ezt én is meg tudom erősíteni!

Maka-Zoli-Bálint lesznek rajta.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Miami árulja az 1/6-ot.
Cruyffista
Én csak azt olvastam, h hívogatják őket csapatok, mert felmennének.
tenorx
"Sources say they’ve received calls from teams looking to trade up to No. 6 and it is something they’re considering." - Rapsheet. Szerintem ez nagyjából azt jelenti, hogy ha elég jó az ajánlat, nem kell túl sokat hátramenni, deal.
Cruyffista
Igen. Ezek jobbara direkt kiszivarogtatott csopogtetesek, hogy csalogassak a ketsegbeesett csapatokat.

Es nem lepne meg, ha sikerulne, mert tegnap mar megint volt vagy ot egesz jo passza Lance-nek a 73. pro dayen, ott volt a 49ersen kivul harom csapat is, ami kube needes es eselyes a feltrade, ugyhogy matol velhetoen jon Lance-hype hete, aztan ot is bekiabaljak stabilan a top8-ba. A tobbieket mar sikerult. 😊

Ugyhogy a 4-re vagy a 6-ra valo becsereles teljesen realis lehet, ha a top5 kube egyike meg ott lesz. Azt mondjuk nem hiszem, hogy az elso ot pick mind iranyito lesz, mondjuk odabaszna. Erre is csak egy pandemias ev lenne szerintem kepes, hogy behypeoljak mind az ot jatekost a topba.

több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
port.hu szerint az arena4 közvetíti a draftot.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
A Miami árulja az 1/6-ot.
Cruyffista
Én csak azt olvastam, h hívogatják őket csapatok, mert felmennének.
tenorx
"Sources say they’ve received calls from teams looking to trade up to No. 6 and it is something they’re considering." - Rapsheet. Szerintem ez nagyjából azt jelenti, hogy ha elég jó az ajánlat, nem kell túl sokat hátramenni, deal.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A Miami árulja az 1/6-ot.
Cruyffista
Én csak azt olvastam, h hívogatják őket csapatok, mert felmennének.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
A Miami árulja az 1/6-ot.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Opt-out TOP20
1. Penei Sewell, OT (Oregon)
2. Ja'Marr Chase, WR (LSU)
3. Micah Parsons, LB (Penn State)
4. Rashawn Slater, OL (Northwestern)
5. Caleb Farley, CB (Virginia Tech)
6. Gregory Rousseau, EDGE (Miami-FL)
7. Levi Onwuzurike, DI (Washington)
8. Joe Tryon, EDGE (Washington)
9. Jalen Mayfield, T/G (Michigan) - ő végül játszott 2 meccsen
10. Rondale Moore, WR (Purdue) - ő végül játszott 3 meccsen
11. Jevon Holland, DB (Oregon)
12. Kenneth Gainwell, RB (Memphis)
13. Jay Tufele, DI (USC)
14. Walker Little, OT (Stanford)
15. Sage Surratt, WR (Wake Forest)
16. Thomas Graham Jr., CB (Oregon)
17. Ambry Thomas, CB (Michigan)
18. Tyler Shelvin, DI (LSU)
19. Jamie Newman, QB (Georgia)
20. Jhamon Ausbon, WR (Texas A&M)

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdemesebb lenne egy top20 prospect listát összeállítani azokról, akik opt-outoltak tavaly

edit: már úgy értem sleepereket/elfeledett playakat, nem a Sewell/Lance kategóriát
dancogo
Lance nem opt outolt. A North Dakota State 1 meccset játszott tavaly ősszel, azon ő ott volt.
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 870
Érdemesebb lenne egy top20 prospect listát összeállítani azokról, akik opt-outoltak tavaly

edit: már úgy értem sleepereket/elfeledett playakat, nem a Sewell/Lance kategóriát

Szerkesztette: dancogo

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jamin Davis mondjuk nagyon nem illik a listába, ő több helyen szinte a semmiből már első körös prospect
r.baggio
Jah, az egyik legnagyobb riser momentán


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Jamin Davis mondjuk nagyon nem illik a listába, ő több helyen szinte a semmiből már első körös prospect


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Pete Prisco szokásos "Jobbak, mint sokan gondolják" cikke 20 draft prospekttel.


iktriad
Josh Palmer miatt megy az auto like

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco szokásos "Jobbak, mint sokan gondolják" cikke 20 draft prospekttel.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha valakit erdekel 2020as CFB all22 tape, az jelezze.
Jelkepes hozzajarulasert szivesen megosztom amim van:
All22 highlight tape jo par jatekoshoz (Ojulari, Pitts, Terrace Marshall, Slater, Darrisaw, Asante Samuel, Farley, stb), plusz tobb tucat csapat tapejei:
Teljesseg igenye nelkul defense + offense tape : Bama, Arkansaa, Baylor, BYU, Buffalo, Cincinnati, Clemson, Florida, Georgia, Indiana, Iowa, Iowa State, Louisville, LSU, Miami, Mississippi State, Ole Miss, Mizzou, Nebraska, Ohio State, Notre Dame, Northwestern, Ohio State, Oklahoma, Pittsburgh, South Carolina, TCU, Texas A&M, UCLA

+ a playoff

Ha valakit erdekel van 2019es meg korabbi is, ahhoz ingyen is kuldok linket mert en is ingyen kaptam

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
Fields lesz az idei draft Geno Smithe.
shawnka
Valahogy nem tartom valószínűnek hogy kicsússzon az első körből, de még a top 10 ből sem, képességek alapján meg fényévekkel van Smith előtt Fields.
kapitnono
simán kiviszi a frisco Fieldset 😕
braxa88
Ha van eszük akkor igen, és nem Mac Jones-ért adtak annyi első kört, mert az még viccnek is rossz volna.
kapitnono
Szerintem Shanny ert hozza, es tudja, hogy milyen iranyitora van szuksege. Ha o Jonesra akarja elloni a top harmat, akkor megvan ra az oka.
Stez
csak tuném melyik felvétel, melyik pro day, vagy bármi más alapján látja azt hogy egy managertipusú statikus pocket QBcsávóval eredményesebb lesz mint olyannal aki új dimenzót tudna nyitni a futásorientált rendszeroffenszébe.
csak egy példa readoption, jobbra blokkol Juszczyk és kittle szélsőfutások koronázatlan királyának Morstertnek, húz másik irányba egy og, mögött fut a 4.40es 40yardod Fields. és még ottvan WR poszton játsztó RB Samuel is hogy még meglehessen fűszerezni.
Garoppolo után egy Mac Jonesért feláldozni a jövőt elég vicces lenne. Turnover kevesebb lenne (papíron) de sokkal nagyobb előrelépést nem várnék még hosszú távon se.
braxa88
O az edzo, o tudja, mi kell neki. Lerakott mar annyit az asztalra, hogy azt mondjam, hogy ha o Jonest akarja, akkor en el is hiszem, hogy vele sikeres is lehet. Mas kerdes, hogy az en szubjektiv velemenyem az, hogy Fieldsert csereltek fel, es ot is fogjak huzni. Egy pillanatig sem hiszem vagy hittem el a Jones smokescreent. Ettol fuggetlenul nem irom le Jonest sem. Ebben a ligaban kis tulzassal mar nem az szamit, hogy ki milyen jatekos, hanem hogy ki milyen rendszerbe kerul, mennyire passzol bele. Jones is kerulhet jo rendszerbe siman. Szerintem New Englandben es New Orleansban is rohadt jo jatekossa valna peldaul. Es egyik rendszerben sem lenne ismeretlen egy hozza hasonlo jatekos, Brees es Brady sem volt soha eleteben meg annyira sem atletikus peldaul, mint Jones.

több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
Fields lesz az idei draft Geno Smithe.
shawnka
Valahogy nem tartom valószínűnek hogy kicsússzon az első körből, de még a top 10 ből sem, képességek alapján meg fényévekkel van Smith előtt Fields.
kapitnono
simán kiviszi a frisco Fieldset 😕
braxa88
Ha van eszük akkor igen, és nem Mac Jones-ért adtak annyi első kört, mert az még viccnek is rossz volna.
kapitnono
Szerintem Shanny ert hozza, es tudja, hogy milyen iranyitora van szuksege. Ha o Jonesra akarja elloni a top harmat, akkor megvan ra az oka.
Stez
csak tudnám melyik felvétel, melyik pro day, vagy bármi más alapján látja azt hogy egy managertipusú statikus pocket QBcsávóval eredményesebb lesz mint olyannal aki új dimenzót tudna nyitni a futásorientált rendszeroffenszébe.
csak egy példa readoption, jobbra blokkol Juszczyk és kittle szélsőfutások koronázatlan királyának Morstertnek, húz másik irányba egy og, mögött fut a 4.40es 40yardod Fields. és még ottvan WR poszton játsztó RB Samuel is hogy még meglehessen fűszerezni.
Garoppolo után egy Mac Jonesért feláldozni a jövőt elég vicces lenne. Turnover kevesebb lenne (papíron) de sokkal nagyobb előrelépést nem várnék még hosszú távon se.

Szerkesztette: braxa88
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
Fields lesz az idei draft Geno Smithe.
shawnka
Valahogy nem tartom valószínűnek hogy kicsússzon az első körből, de még a top 10 ből sem, képességek alapján meg fényévekkel van Smith előtt Fields.
kapitnono
simán kiviszi a frisco Fieldset 😕
braxa88
Ha van eszük akkor igen, és nem Mac Jones-ért adtak annyi első kört, mert az még viccnek is rossz volna.
kapitnono
Szerintem Shanny ert hozza, es tudja, hogy milyen iranyitora van szuksege. Ha o Jonesra akarja elloni a top harmat, akkor megvan ra az oka.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
Fields lesz az idei draft Geno Smithe.
shawnka
Valahogy nem tartom valószínűnek hogy kicsússzon az első körből, de még a top 10 ből sem, képességek alapján meg fényévekkel van Smith előtt Fields.
kapitnono
simán kiviszi a frisco Fieldset 😕
braxa88
Ha van eszük akkor igen, és nem Mac Jones-ért adtak annyi első kört, mert az még viccnek is rossz volna.


több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
Fields lesz az idei draft Geno Smithe.
shawnka
Valahogy nem tartom valószínűnek hogy kicsússzon az első körből, de még a top 10 ből sem, képességek alapján meg fényévekkel van Smith előtt Fields.
kapitnono
simán kiviszi a frisco Fieldset 😕
braxa88
pont nem WCO-ban kellene erőltetni,

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
Fields lesz az idei draft Geno Smithe.
shawnka
Valahogy nem tartom valószínűnek hogy kicsússzon az első körből, de még a top 10 ből sem, képességek alapján meg fényévekkel van Smith előtt Fields.
kapitnono
simán kiviszi a frisco Fieldset 😕
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
Fields lesz az idei draft Geno Smithe.
shawnka
Valahogy nem tartom valószínűnek hogy kicsússzon az első körből, de még a top 10 ből sem, képességek alapján meg fényévekkel van Smith előtt Fields.


több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
Fields lesz az idei draft Geno Smithe.
shawnka
A fontosabb kérdés, hogy akkor ki lesz az idei draft Enemkellpalija

Lesz ez még így se!