NFL Draft 2021

24 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Rapoport szerint Trey Lance vagy Mac Jones lesz a 49ers pickje, amit hamarosan eldöntenek. Fields kiszállt.
Cruyffista
Ebbe amúgy az a durva, hogy vagy smokescreen, vagy idióta a 49ers.
Smokescreen nem nagyon lehet, mert nem tudja őket senki megelőzni, viszont akkor hogyan adsz oda ennyi picket a feltradehez úgy, hogy még nem vagy beleszerelmesedve egyikbe se?
Vagy ennyire úgy gondolják, h mindegyik jó?

Nagyon durva ez számomra.
tenorx
Vagy mindkettőbe szerelmesek kicsit, csak ugye itt muszáj lesz dönteni, valamelyiket be kell mutatni a "családnak" és nem lehet mellette a másikat csak úgy dugogatni...
Húsrágó
Na jó de az, hogy most szűkítették le erre a kettőre elvileg azt mutatja, hogy ez a kettő se volt még biztos amikor felmentek, hanem mondjuk Fields is játszott 😀
Szóval inkább azt látom bennük, hogy QB-t kell húznunk és kész.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Rapoport szerint Trey Lance vagy Mac Jones lesz a 49ers pickje, amit hamarosan eldöntenek. Fields kiszállt.
Cruyffista
Ebbe amúgy az a durva, hogy vagy smokescreen, vagy idióta a 49ers.
Smokescreen nem nagyon lehet, mert nem tudja őket senki megelőzni, viszont akkor hogyan adsz oda ennyi picket a feltradehez úgy, hogy még nem vagy beleszerelmesedve egyikbe se?
Vagy ennyire úgy gondolják, h mindegyik jó?

Nagyon durva ez számomra.
tenorx
Vagy mindkettőbe szerelmesek kicsit, csak ugye itt muszáj lesz dönteni, valamelyiket be kell mutatni a "családnak" és nem lehet mellette a másikat csak úgy dugogatni...
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Rapoport szerint Trey Lance vagy Mac Jones lesz a 49ers pickje, amit hamarosan eldöntenek. Fields kiszállt.
Cruyffista
Ebbe amúgy az a durva, hogy vagy smokescreen, vagy idióta a 49ers.
Smokescreen nem nagyon lehet, mert nem tudja őket senki megelőzni, viszont akkor hogyan adsz oda ennyi picket a feltradehez úgy, hogy még nem vagy beleszerelmesedve egyikbe se?
Vagy ennyire úgy gondolják, h mindegyik jó?

Nagyon durva ez számomra.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Rapoport szerint Trey Lance vagy Mac Jones lesz a 49ers pickje, amit hamarosan eldöntenek. Fields kiszállt.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép munka ESPN!
több mint 2 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Egyébként én vagyok szkeptikus, vagy van olyan ember aki elhiszi a Kyle Pitts top5 játékos véleményeket?
Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy miért draftolnék tight endet az első kör első felében bárhol.
tenorx
Én pl mérget veszek rá hogy elkapó lesz nem TE
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chase is jo reszben azert lett felszopva, mert Jefferson alazott rogton az elso idenyeben. Mert hogy o jobb prospect Jeffersonnal.

Csak szerintem ez eros sarkitas egyebkent. Persze Chase-nek is megvan mindene ahhoz, hogy sztar legyen. Mas kerdes, hogy en Jeffersont tavaly is jobb prospectnek lattam, mint o volt. Ez a kihagyott ev meg nem segit.

De ha Jefferson nem robban be igy, akkor Chase sem lenne a top5be vart jatekos. Szerintem. Valahol top15 kornyeken lenne inkabb. Meg mondjuk most az is fontos, hogy az elkapok kozott alig akad prototipus #1 faszi rajta kivul. Nincs vetelytarsa, mert Smith es Waddle is kicsi.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tud valaki olyan relative objektiv cikket/irast vagy akar csak listat, ahol az elmult par ev QB prospectjeit helyezik el draft elott gondolt erosorrendben? Magyarul, ami egyseges szinten osszehasonlitja, hogy a draft elott ki mennyire szamitott jonak?

Olvasgattam par kommentet a GB/Pats Love fake-csere kapcsan, es ott vitatkoztak arrol, hogy Love iden maximum 6. QB lehetne a drafton, erdekelne egy ilyen osszehasonlitas.
undisputedly


Ebben esik szo a tavalyiakrol is. Meg most volt par napja JT O'Sullivan is naluk (+ volt Kurt Warner egy masik pffes podcastben QBkrol beszelni mult heten).

Aki draftra keszul, annak nagyon ajanlom a 2 for 1 podcastot.
Rengeteg olyan inforol beszelnek, amit mashonnan nem nagyon lehet beszerezni.
Plusz prospect interjukat is csinalnak, nyilvan tul necces dolgokat nem kerdeznek, de rengetetet meg lehet tudni a rookiekrol. Szemely szerint van olyan playa, akit ezen interju miatt vettem le a gm jatekos boardomrol 😀

Iden van mar 70 prospect interjujuk, nagyreszt olyanokkal akik a consensus boardon top50 top100asok.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Ha Pitts nem top5, akkor Chase miért az? Csak mert az egyiken TE, a másikon WR matrica van?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Egyébként én vagyok szkeptikus, vagy van olyan ember aki elhiszi a Kyle Pitts top5 játékos véleményeket?
Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy miért draftolnék tight endet az első kör első felében bárhol.
tenorx
Nem a pozicioval van a baj, az a vicc hogy chase ele irogatjak a mockokban
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyébként én vagyok szkeptikus, vagy van olyan ember aki elhiszi a Kyle Pitts top5 játékos véleményeket?
Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy miért draftolnék tight endet az első kör első felében bárhol.
tenorx
Amiért Kittle-t is gond nélkül kivinné utólag minden GM top5-ben. Vannak mindig túlszopott játékosok a draft process alatt, de Pitts szerintem is elérheti ezt a szintet. Nyilván ha egy csapat inline TE-et keres, aki blokkol meg fut 3 underneath-ot meccsenként akkor nem ér neki top5 picket. De vannak főedzők/támadókoordinátorok, akik az egyik veséjüket odaadnák egy ilyen elkapó/TE-ért.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyébként én vagyok szkeptikus, vagy van olyan ember aki elhiszi a Kyle Pitts top5 játékos véleményeket?
Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy miért draftolnék tight endet az első kör első felében bárhol.
tenorx
Mert realisan benne van rookie evetol 1300 yard meg 10 TD. Minden egyes offsenive snapen palyan lehet, inline, slotban vagy a palya szelen.
Plusz van vagy 5 jatekos a ligaban aki le tudna vedekezni (you need a unicorn to cover a unicorn)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

tenorx
4 éve volt, mindenki elfelejtette már, de amúgy nála azért sztem fejben nem minden stimmel.
Willie Parker
Nem ismerem a sztorit, de négy éve 18 volt a srác, akkor se oké ilyet csinálni, de azért az ember 18 évesen nagyobb hülyeségeket szokott csinálni mint idősebben.
adam8
Ja, akivel igazi gond van iden, az Parsons, nem Jones. Jones csak szeret(ett) bulizni, Parsons meg egy legit locker room cancer bully

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyébként én vagyok szkeptikus, vagy van olyan ember aki elhiszi a Kyle Pitts top5 játékos véleményeket?
Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy miért draftolnék tight endet az első kör első felében bárhol.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Viccet felreteve, olyan erdekelne, ahol egy erosorrendbe vannak fesulve.
undisputedly
ha csak a qb-rangsor érdekel itt tudod váltogatni az évszámot az url-ban:
 walterfootball.com/draft2016QB.php

Ha az adott év mockjára vagy kíváncsi, vedd ki a QB-t az évszám mögül. Azok talán beszédesebbek előrejelzésként, mint a qb vagy overall rankingok. Bár arra valami nagyobb mintát kéne keresni, mert ebben pl Mac Jones pont 20., miközben 10-ből 8 mockban top10.

Én személy szerint mióta követem a ligát nem emlékszem olyanra, hogy egy drafton kb közmegegyezéssel 5 QB-t is top10-be várnak. A Mayfieldes draft volt hasonló felépítésre, de ott Lamart első kör végére várták. Love szerintem is 6. lenne maximum.
több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646

tenorx
4 éve volt, mindenki elfelejtette már, de amúgy nála azért sztem fejben nem minden stimmel.
Willie Parker
Nem ismerem a sztorit, de négy éve 18 volt a srác, akkor se oké ilyet csinálni, de azért az ember 18 évesen nagyobb hülyeségeket szokott csinálni mint idősebben.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt is találsz helyben, 2013-18 között 😊
A menüben draft majd prospect ismertetők, van minden posztra, nagyon tanulságos 😁
warr_b
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Manziel es Garoppolo kicsit feketebb, mint emlekeztem 😀




Viccet felreteve, olyan erdekelne, ahol egy erosorrendbe vannak fesulve.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Itt is találsz helyben, 2013-18 között 😊
A menüben draft majd prospect ismertetők, van minden posztra, nagyon tanulságos 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tud valaki olyan relative objektiv cikket/irast vagy akar csak listat, ahol az elmult par ev QB prospectjeit helyezik el draft elott gondolt erosorrendben? Magyarul, ami egyseges szinten osszehasonlitja, hogy a draft elott ki mennyire szamitott jonak?

Olvasgattam par kommentet a GB/Pats Love fake-csere kapcsan, es ott vitatkoztak arrol, hogy Love iden maximum 6. QB lehetne a drafton, erdekelne egy ilyen osszehasonlitas.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Fehér, prototípus méretű pocket qb, hát persze hogy az ilyenek elfelejtődnek kő-papír-ollózás közben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646

tenorx
4 éve volt, mindenki elfelejtette már, de amúgy nála azért sztem fejben nem minden stimmel.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Philyben nagyon komolyak az új módszerek.

iktriad
Kő-papír-olló-gyík-Spock!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 868
Smith 160 fontja elég para.
Amadeus
166. De a pro dayen mondta, hogy 170, ugyhogy sejteni lehetett, hogy e koruli sulyt mernek nala.

Szerintem kiraly lesz ilyen csipszarkent is.
Stez
Darren McFadden 2.0

Lábsérülés 10 meccsen belül.
Amadeus
Vagy nem. Kicsit mas egy futo, akinek a dolga az, hogy berohanjon a surujebe es kapja az utest, mint egy elkapoe, aki vilag eleteben az intelligens jatekaval emelkedett ki, es azzal, hogy minimalisra redukalja az utesek szamat, mert oda sem ernek hozza, plusz annyira okosan jatszik.

Smith szerintem az egyik kiralya lesz az idei draftnak, es meg fogja mutatni, hogy nem minden a meret.
Stez
Nekem nagyon az az érzésem hogy ekkora súllyal egy normál corner simán el fogja nyomni már a snap után. Jeudy is hasonló stílust képviselt a bamán, majd 20 fonttal több súllyal, aztán első évében neki sem nagyon sikerült mefközelíteni sem amit hozott az egyetemen. Meg 170 font alatt nem nagyon tudnék sok értelmes wrt mondani a ligából.
kapitnono
Mert nincsen olyan skillsetjuk, mint ami Smithnek van. Sokan mondjak egyebkent, hogy ja, el fogjak nyomni, de viszont szerintem Smith lesz annyira ugyes, hogy ezt nem hagyja majd. Biztos meggyulik a baja nehany cornerrel, viszont van annyira jo a technikaja, illetve a kezhasznalata, hogy szerintem boldogulni fog, es mindezek segitsegevel jo arannyal verje majd azt, akit odaallitanak vele szembe.

Szerintem Smith technikaja egyebkent sokkal jobb Jeudyenal, de ez csak az en velemenyem. Szuletett tehetseg a gyerek, hihetetlen, mennyire jo erzeke van a jatek minden elemehez. En azt mondom, mutatni fog egy fityiszt azoknak, akik a testalkata miatt irjak le. Drukkolok is neki.
Stez
Érdekes kérdés, hogy a nyilván jobb NFL press cornereket is képes lesz-e pusztán lábmunkával lerázni, mert ilyen testalkattal csak az a fegyvere marad.
Mély zóna védekezés ellen életveszélyes lesz, viszont a flat és curl zónák közé érkező kórházpasszoktól távol tartanám.

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Philyben nagyon komolyak az új módszerek.

iktriad
Imádom 😀😀