NFL Draft 2021

24 feliratkozó

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tud valaki olyan relative objektiv cikket/irast vagy akar csak listat, ahol az elmult par ev QB prospectjeit helyezik el draft elott gondolt erosorrendben? Magyarul, ami egyseges szinten osszehasonlitja, hogy a draft elott ki mennyire szamitott jonak?

Olvasgattam par kommentet a GB/Pats Love fake-csere kapcsan, es ott vitatkoztak arrol, hogy Love iden maximum 6. QB lehetne a drafton, erdekelne egy ilyen osszehasonlitas.
undisputedly
ESPN Prospect Score-ok 2013 óta:
Trevor Lawrence, Jameis Winston 97
Joe Burrow, Sam Darnold 94
Zach Wilson, Tua Tagovailoa, Marcus Mariota 93
Trey Lance, Josh Rosen, Josh Allen 92
Justin Fields, Baker Mayfield, Carson Wentz, Jared Goff, Blake Bortles 91
Mac Jones, Jordan Love, Kyler Murray, Dwayne Haskins, Johnny Manziel 90
Justin Herbert, Drew Lock, Mitchell Trubisky, Teddy Bridgewater, Geno Smith 89

Nfl.com-os Prospect Score-ok 2014 óta:
Trevor Lawrence 7.40
Sam Darnold 7.10
Joe Burrow 7.07
Mitchell Trubisky, Jared Goff, Jameis Winston 7.00
Kyler Murray, Deshaun Watson, Paxton Lynch, Marcus Mariota, Teddy Bridgewater, Blake Bortles 6.80
Tua Tagovailoa 6.77
Dwayne Haskins, Josh Rosen, Baker Mayfield, Carson Wentz 6.70
Zach Wilson 6.50
Trey Lance 6.47
Justin Fields, Justin Herbert 6.45
Drew Lock, Lamar Jackson, Josh Allen, Johnny Manziel 6.40
Jordan Love 6.36
Mac Jones 6.33
Daniel Jones, Nathan Peterman, Patrick Mahomes, Deshone Kizer, Connor Cook, Derek Carr 6.30
empty taxi
Voltak csúnya benézések... 😀
warr_b
akartam írni, hogy kb a szakma szégyene.

Mahomes 6.30 says hello.
Amadeus

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi ez Chase Daniel és Mike Glennon dollártízmilliójaihoz képest?
r.baggio
Azért Osweiler 40 milliója sem gyenge kb 1 év kezdőért, meg ahhoz a játékhoz amit ő rakott le 😀
kapitnono
PErsze, de Daniel es Glennon mar regota a ligaban vannak. Clausen-t ledraftoltak es kb ki is derult, hogy nem sok minden lesz belole.

Chase Daniel az epic backup QB, ot kivennem a listabol. Osweiler mar jobb pelda, o kb. Clausen 2.0, hiszen kb. centre pontosan ugyanannyit kerstek a draftulasuk utan az elso szerzodessel (3,5 millio kb), de Osweiler meg az elozo (?) idenyben bajnoki cimet nyero Denverbol szepen eladatta magat a Texansba.

Amugy o se kellene szamitson, mert a hulye aki odavitte, az NFL elmult 20 evenek legnagyobb belfekje, Bill Obrien volt.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Tud valaki olyan relative objektiv cikket/irast vagy akar csak listat, ahol az elmult par ev QB prospectjeit helyezik el draft elott gondolt erosorrendben? Magyarul, ami egyseges szinten osszehasonlitja, hogy a draft elott ki mennyire szamitott jonak?

Olvasgattam par kommentet a GB/Pats Love fake-csere kapcsan, es ott vitatkoztak arrol, hogy Love iden maximum 6. QB lehetne a drafton, erdekelne egy ilyen osszehasonlitas.
undisputedly
ESPN Prospect Score-ok 2013 óta:
Trevor Lawrence, Jameis Winston 97
Joe Burrow, Sam Darnold 94
Zach Wilson, Tua Tagovailoa, Marcus Mariota 93
Trey Lance, Josh Rosen, Josh Allen 92
Justin Fields, Baker Mayfield, Carson Wentz, Jared Goff, Blake Bortles 91
Mac Jones, Jordan Love, Kyler Murray, Dwayne Haskins, Johnny Manziel 90
Justin Herbert, Drew Lock, Mitchell Trubisky, Teddy Bridgewater, Geno Smith 89

Nfl.com-os Prospect Score-ok 2014 óta:
Trevor Lawrence 7.40
Sam Darnold 7.10
Joe Burrow 7.07
Mitchell Trubisky, Jared Goff, Jameis Winston 7.00
Kyler Murray, Deshaun Watson, Paxton Lynch, Marcus Mariota, Teddy Bridgewater, Blake Bortles 6.80
Tua Tagovailoa 6.77
Dwayne Haskins, Josh Rosen, Baker Mayfield, Carson Wentz 6.70
Zach Wilson 6.50
Trey Lance 6.47
Justin Fields, Justin Herbert 6.45
Drew Lock, Lamar Jackson, Josh Allen, Johnny Manziel 6.40
Jordan Love 6.36
Mac Jones 6.33
Daniel Jones, Nathan Peterman, Patrick Mahomes, Deshone Kizer, Connor Cook, Derek Carr 6.30
empty taxi
Voltak csúnya benézések... 😀
warr_b
akartam írni, hogy kb a szakma szégyene.

Mahomes 6.30 says hello.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Mi ez Chase Daniel és Mike Glennon dollártízmilliójaihoz képest?
r.baggio
Azért Osweiler 40 milliója sem gyenge kb 1 év kezdőért, meg ahhoz a játékhoz amit ő rakott le 😀


több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Mi ez Chase Daniel és Mike Glennon dollártízmilliójaihoz képest?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sam Bradfordét is megnézném, Luck mellett ő is akkora megismételhetetlen istenkirálynak volt kikiáltva, mint most Lawrence, hát Luck talán lehetett volna.
adam8
Ő az is volt 😕

Emlékszem Hörivel folyton vitatkoztunk, hogy Bradford vagy Jimmy Clausen lesz a következő Manning?
tenorx
Clausen azert kiszedett 4 millio dollart a rendszerbol 😀
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Rapoport és Pelissero megszellőztette, hogy Najee Harris, Javonte Williams, Carlos Basham és Tyson Campbell esélyes, hogy első körös választások lehetnek.

Emellett Ojulari és néhány másik játékos ködös orvosik miatt lecsúszhatnak a második napra.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Tud valaki olyan relative objektiv cikket/irast vagy akar csak listat, ahol az elmult par ev QB prospectjeit helyezik el draft elott gondolt erosorrendben? Magyarul, ami egyseges szinten osszehasonlitja, hogy a draft elott ki mennyire szamitott jonak?

Olvasgattam par kommentet a GB/Pats Love fake-csere kapcsan, es ott vitatkoztak arrol, hogy Love iden maximum 6. QB lehetne a drafton, erdekelne egy ilyen osszehasonlitas.
undisputedly
ESPN Prospect Score-ok 2013 óta:
Trevor Lawrence, Jameis Winston 97
Joe Burrow, Sam Darnold 94
Zach Wilson, Tua Tagovailoa, Marcus Mariota 93
Trey Lance, Josh Rosen, Josh Allen 92
Justin Fields, Baker Mayfield, Carson Wentz, Jared Goff, Blake Bortles 91
Mac Jones, Jordan Love, Kyler Murray, Dwayne Haskins, Johnny Manziel 90
Justin Herbert, Drew Lock, Mitchell Trubisky, Teddy Bridgewater, Geno Smith 89

Nfl.com-os Prospect Score-ok 2014 óta:
Trevor Lawrence 7.40
Sam Darnold 7.10
Joe Burrow 7.07
Mitchell Trubisky, Jared Goff, Jameis Winston 7.00
Kyler Murray, Deshaun Watson, Paxton Lynch, Marcus Mariota, Teddy Bridgewater, Blake Bortles 6.80
Tua Tagovailoa 6.77
Dwayne Haskins, Josh Rosen, Baker Mayfield, Carson Wentz 6.70
Zach Wilson 6.50
Trey Lance 6.47
Justin Fields, Justin Herbert 6.45
Drew Lock, Lamar Jackson, Josh Allen, Johnny Manziel 6.40
Jordan Love 6.36
Mac Jones 6.33
Daniel Jones, Nathan Peterman, Patrick Mahomes, Deshone Kizer, Connor Cook, Derek Carr 6.30
empty taxi
Voltak csúnya benézések... 😀
warr_b
Mondjuk néhány embernél (Trubisky, Goff, Lock, Peterman, Love) nem tudom hová tették a szemüveget, mert kb nekem leesett a képernyőről, hogy a csávók korlátoltak. Én Darnoldban és Lynchben sem láttam kb semmi extrát, most Mac Jonessal vagyok ugyanígy.

Pályafutást tekintve Mariotát és Manzielt jóval jobbnak gondoltam előzetesen, mint amik lettek, de hát Johnny Footballnál valószínű volt, hogy az élet sója őt el fogja hinteni. Haskinsról sztem majdnem mindenki tudta itt a fórumon előre, hogy segghülye.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Sam Bradfordét is megnézném, Luck mellett ő is akkora megismételhetetlen istenkirálynak volt kikiáltva, mint most Lawrence, hát Luck talán lehetett volna.
adam8
Ő az is volt 😕

Emlékszem Hörivel folyton vitatkoztunk, hogy Bradford vagy Jimmy Clausen lesz a következő Manning?
több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Sam Bradfordét is megnézném, Luck mellett ő is akkora megismételhetetlen istenkirálynak volt kikiáltva, mint most Lawrence, hát Luck talán lehetett volna.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tud valaki olyan relative objektiv cikket/irast vagy akar csak listat, ahol az elmult par ev QB prospectjeit helyezik el draft elott gondolt erosorrendben? Magyarul, ami egyseges szinten osszehasonlitja, hogy a draft elott ki mennyire szamitott jonak?

Olvasgattam par kommentet a GB/Pats Love fake-csere kapcsan, es ott vitatkoztak arrol, hogy Love iden maximum 6. QB lehetne a drafton, erdekelne egy ilyen osszehasonlitas.
undisputedly
ESPN Prospect Score-ok 2013 óta:
Trevor Lawrence, Jameis Winston 97
Joe Burrow, Sam Darnold 94
Zach Wilson, Tua Tagovailoa, Marcus Mariota 93
Trey Lance, Josh Rosen, Josh Allen 92
Justin Fields, Baker Mayfield, Carson Wentz, Jared Goff, Blake Bortles 91
Mac Jones, Jordan Love, Kyler Murray, Dwayne Haskins, Johnny Manziel 90
Justin Herbert, Drew Lock, Mitchell Trubisky, Teddy Bridgewater, Geno Smith 89

Nfl.com-os Prospect Score-ok 2014 óta:
Trevor Lawrence 7.40
Sam Darnold 7.10
Joe Burrow 7.07
Mitchell Trubisky, Jared Goff, Jameis Winston 7.00
Kyler Murray, Deshaun Watson, Paxton Lynch, Marcus Mariota, Teddy Bridgewater, Blake Bortles 6.80
Tua Tagovailoa 6.77
Dwayne Haskins, Josh Rosen, Baker Mayfield, Carson Wentz 6.70
Zach Wilson 6.50
Trey Lance 6.47
Justin Fields, Justin Herbert 6.45
Drew Lock, Lamar Jackson, Josh Allen, Johnny Manziel 6.40
Jordan Love 6.36
Mac Jones 6.33
Daniel Jones, Nathan Peterman, Patrick Mahomes, Deshone Kizer, Connor Cook, Derek Carr 6.30
empty taxi
Voltak csúnya benézések... 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tud valaki olyan relative objektiv cikket/irast vagy akar csak listat, ahol az elmult par ev QB prospectjeit helyezik el draft elott gondolt erosorrendben? Magyarul, ami egyseges szinten osszehasonlitja, hogy a draft elott ki mennyire szamitott jonak?

Olvasgattam par kommentet a GB/Pats Love fake-csere kapcsan, es ott vitatkoztak arrol, hogy Love iden maximum 6. QB lehetne a drafton, erdekelne egy ilyen osszehasonlitas.
undisputedly
ESPN Prospect Score-ok 2013 óta:
Trevor Lawrence, Jameis Winston 97
Joe Burrow, Sam Darnold 94
Zach Wilson, Tua Tagovailoa, Marcus Mariota 93
Trey Lance, Josh Rosen, Josh Allen 92
Justin Fields, Baker Mayfield, Carson Wentz, Jared Goff, Blake Bortles 91
Mac Jones, Jordan Love, Kyler Murray, Dwayne Haskins, Johnny Manziel 90
Justin Herbert, Drew Lock, Mitchell Trubisky, Teddy Bridgewater, Geno Smith 89

Nfl.com-os Prospect Score-ok 2014 óta:
Trevor Lawrence 7.40
Sam Darnold 7.10
Joe Burrow 7.07
Mitchell Trubisky, Jared Goff, Jameis Winston 7.00
Kyler Murray, Deshaun Watson, Paxton Lynch, Marcus Mariota, Teddy Bridgewater, Blake Bortles 6.80
Tua Tagovailoa 6.77
Dwayne Haskins, Josh Rosen, Baker Mayfield, Carson Wentz 6.70
Zach Wilson 6.50
Trey Lance 6.47
Justin Fields, Justin Herbert 6.45
Drew Lock, Lamar Jackson, Josh Allen, Johnny Manziel 6.40
Jordan Love 6.36
Mac Jones 6.33
Daniel Jones, Nathan Peterman, Patrick Mahomes, Deshone Kizer, Connor Cook, Derek Carr 6.30

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Apró(popó)

Draft eredménykövetkő gondolom lesz? 😊

dande
Lesz, de amire te gondolsz, az majd csak a következő Texans wild card meccs követőjében lesz. Ha 10 év múlva, akkor 10 év múlva.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
péntek hajnalban kezdődik a buli ?
Janek
Igen.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
péntek hajnalban kezdődik a buli ?

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Apró(popó)

Draft eredménykövetkő gondolom lesz? 😊

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Wilsonra hetek óta 1.01-es oddszot adnak a fogadóirodák, mint 1/2. Szerintem arra, hogy ő lecsúszik annyira kell számolni, mint Lawrence esetében. Fields személyiségre, sportemberi hozzáállásra és tudásra is szintekkel van Haskins felett. Bár biztos megvan a 49ersnek az oka, amiért nem ő kell, de azért nem kókler prospectek előzték be, az is lehet hogy szimpla játékstílus, rendszerfit állított sorrendet.

Mondjuk Jaycee Horn ezt elég faszán megtette 😊
Drip
A class legalulértékeltebb játékosa potenciális pick pozició tekintetében. Nálam no brainer ő a CB1, de szerintem Okudah-nál is impresszívebb a játéka.
Cruyffista
Hogy lehet alulertekelt, amikor minden masodik insider top10, de legkesobb top15be varja? 🙂

Csak annyi a sztori, hogy Surtain utan 2. cornernek, ami mondjuk szerintem elegge ertheto. Nem azert, mert Horn rossz, hanem azert, Surtainnel azert eleg keves hibat lehet talalni. Hornnal tobbet. A verekedes, amit o levag, es az abbol adodo rengeteg flag peldaul eleg nagy minusz.
Stez
Az legalább egy olyan probléma, amit egy jó edző és közeg rendbe tud rakni. Ezzel szemben Surtainnek kevésbé ízlenek gyors, mozgékony elkapók, és bizonyos szint feletti WR-ek ellen sokszor szabálytalanul védekezik, amit nem biztos, hogy az nfl bírók is elnéznek neki. Horn nálam ezért alulértékelt, mert sok helyen se nem top10, se nem CB1. Elit WR propectek elleni filmeken szerintem megvan az a különbség Horn javára, ami indokolná. De ez szubjektív, tippre a csapatoknál is változó a sorrend, így az dönt ki húz először CB-t. (Szerintem a Broncos vagy a Cowboys)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wilsonra hetek óta 1.01-es oddszot adnak a fogadóirodák, mint 1/2. Szerintem arra, hogy ő lecsúszik annyira kell számolni, mint Lawrence esetében. Fields személyiségre, sportemberi hozzáállásra és tudásra is szintekkel van Haskins felett. Bár biztos megvan a 49ersnek az oka, amiért nem ő kell, de azért nem kókler prospectek előzték be, az is lehet hogy szimpla játékstílus, rendszerfit állított sorrendet.

Mondjuk Jaycee Horn ezt elég faszán megtette 😊
Drip
A class legalulértékeltebb játékosa potenciális pick pozició tekintetében. Nálam no brainer ő a CB1, de szerintem Okudah-nál is impresszívebb a játéka.
Cruyffista
Hogy lehet alulertekelt, amikor minden masodik insider top10, de legkesobb top15be varja? 🙂

Csak annyi a sztori, hogy Surtain utan 2. cornernek, ami mondjuk szerintem elegge ertheto. Nem azert, mert Horn rossz, hanem azert, Surtainnel azert eleg keves hibat lehet talalni. Hornnal tobbet. A verekedes, amit o levag, es az abbol adodo rengeteg flag peldaul eleg nagy minusz.

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Wilsonra hetek óta 1.01-es oddszot adnak a fogadóirodák, mint 1/2. Szerintem arra, hogy ő lecsúszik annyira kell számolni, mint Lawrence esetében. Fields személyiségre, sportemberi hozzáállásra és tudásra is szintekkel van Haskins felett. Bár biztos megvan a 49ersnek az oka, amiért nem ő kell, de azért nem kókler prospectek előzték be, az is lehet hogy szimpla játékstílus, rendszerfit állított sorrendet.

Mondjuk Jaycee Horn ezt elég faszán megtette 😊
Drip
A class legalulértékeltebb játékosa potenciális pick pozició tekintetében. Nálam no brainer ő a CB1, de szerintem Okudah-nál is impresszívebb a játéka.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha bejön ez a szcenárió, Fields-ért akkora pogó lesz az 1/4-es pickért, hogy a Falcons kifut majd az időből.
Bár én azt sem tartom kizártnak, hogy Fields nem megy ki az 1/2-n a Jets-hez és akkor Wilson->49ers, az Atlanta meg húz akit akar.
dancogo
Vagy majd mindenki nez majd 1/8-nal is meg, miert csuszik a sokak altal sima 1/3-nak tartott Fields meg mindig, es talan valaki top10 kornyereken vegre elviszi. Mondjuk egy Pats feljon, vagy egy Broncos kivalasztja. Vagy ok sem, es nagyhamar megmutatkozik, hogy Fields lesz az, akit alaposan megtolt a media, de a csapatok meg egyaltalan nincsenek meggyozodve az o kepessegeirol. A game tape-je eleg visszas, sok bibit lehet nala talalni, rengetegen rasutottek, hogy one read kube, ami igazabol szamomra meg mindig kerdeses, mert ahogy nezegettek, egyetemen igazabol neznie sem kellett 2. vagy 3. szamu opciokat, ugyhogy nehez megitelni. Mindemellett nem egy nagy meccsen sult be azert. Raadaskent pedig mostansag remek ajanlolevel az Ohio State a kubeknak, Haskins is letette a nevjegyet eleg gyorsan a ligaban, csak epp nem a jo ertelemben.

Jones legalabb egy eleg eros tape-re mutogathat, ha valaki a ratyi pro dayeit emlegeti. Lance nem tudom. Az o hype-jat meg nem tudtam megfejteni. De nyilvan vonzo a kora, meg a kepessegei, mert o nyers, de mindenki odaig van erte, hogy mennyire munkalhato karakter, nem limitalt, elkepeszto magas a plafonja.

Szoval itta felszopkodott otosbol egy iranyito szerintem csuszni fog a Pats kornyekeig vagy tovabb is, es azert en egyaltalan nem vagyok biztos benne, hogy nem Fields lesz az.

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
Egyébként én vagyok szkeptikus, vagy van olyan ember aki elhiszi a Kyle Pitts top5 játékos véleményeket?
Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy miért draftolnék tight endet az első kör első felében bárhol.
tenorx
Mert realisan benne van rookie evetol 1300 yard meg 10 TD. Minden egyes offsenive snapen palyan lehet, inline, slotban vagy a palya szelen.
Plusz van vagy 5 jatekos a ligaban aki le tudna vedekezni (you need a unicorn to cover a unicorn)
Borbinho
Mondjuk Jaycee Horn ezt elég faszán megtette 😊
Drip
Horn összehozott egy 10/10-es relative athletic score-t CB-ként. Elég unicorn ő is 😊

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
Egyébként én vagyok szkeptikus, vagy van olyan ember aki elhiszi a Kyle Pitts top5 játékos véleményeket?
Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy miért draftolnék tight endet az első kör első felében bárhol.
tenorx
Mert realisan benne van rookie evetol 1300 yard meg 10 TD. Minden egyes offsenive snapen palyan lehet, inline, slotban vagy a palya szelen.
Plusz van vagy 5 jatekos a ligaban aki le tudna vedekezni (you need a unicorn to cover a unicorn)
Borbinho
Mondjuk Jaycee Horn ezt elég faszán megtette 😊
Drip
Tyree Gillespie is.

choose life
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyébként én vagyok szkeptikus, vagy van olyan ember aki elhiszi a Kyle Pitts top5 játékos véleményeket?
Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy miért draftolnék tight endet az első kör első felében bárhol.
tenorx
Mert realisan benne van rookie evetol 1300 yard meg 10 TD. Minden egyes offsenive snapen palyan lehet, inline, slotban vagy a palya szelen.
Plusz van vagy 5 jatekos a ligaban aki le tudna vedekezni (you need a unicorn to cover a unicorn)
Borbinho
Mondjuk Jaycee Horn ezt elég faszán megtette 😊

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
Ha bejön ez a szcenárió, Fields-ért akkora pogó lesz az 1/4-es pickért, hogy a Falcons kifut majd az időből.
Bár én azt sem tartom kizártnak, hogy Fields nem megy ki az 1/2-n a Jets-hez és akkor Wilson->49ers, az Atlanta meg húz akit akar.