Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JC Tretter -> Browns
 twitter.com/MikeGarafolo/status/839870868847198210
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
braxa88
Ki lesz az 5. körös Kancellár?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Glennon 14,5Mért megy a Bearsbe. hihetetlen hogy inkább ő ennyiért mint 3.pickkel egy rookie.
braxa88
A kettő nem zárja ki egymást 😀
empty taxi
el tudod képzelni ezzel együtt a QB draftot?
braxa88
Nehéz helyzetben vannak, mert 1/3-ra szvsz olyan igazán jót nem tudnak húzni a need/érték tengelyen, szal ha jönne vmi tradeajánlat én elfogadnám a helyükben. Ha nem akkor még a QB-t sem zárom ki, de a DB vagy az EDGE valószínűbb.
empty taxi
Szar évben lett 1/3 a Bears, mert nincs idén se QB se OT akit megérné nekik kivinni 1/3-ra. Még csak no brainer WR sincs akit el lehetne vinni ezzel a pickkel.
Maradt valamelyik Safety, akik közül bármelyik instant nagy upgrade lenne, vagy a DL közepébe Goldman mellé egy DE.
Az edge választás azonban a tavalyi Floyd pick után nagyon meglepne. Young és McPhee mögött még Houston is ottvan, bár talán ő már nem sokáig. De a maradék 3-as azért bőven jó. Ellenben Goldman mellé Hicksen túl jöhetne erősítés belülre vagy ugye a secbe bárki.
A trade jó is lehetne de én mindig sceptikus vagyok azzal, hogy feljönne-e valaki.
alatriste
Ha EDGE jön, akkor McPhee menne DL-be, ott is tud játszani, a Ravensben bemutatta.
1/3-om nincs és sosem volt/lesz olyan safety prospect, hogy az számomra jó value húzás legyen, egyszerűen nem ér annyit az a poszt. Persze jelen helyzetben kb. a S-húzás lenne a legracionálisabb döntés Jonathan Allen után.
empty taxi
Jtoljara Berry volt top 5 S igaz ő jobb is mint Adams avagy Hooker
Janek
Yep és CB is csak PP meg Ramsey volt top5 azóta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Glennon 14,5Mért megy a Bearsbe. hihetetlen hogy inkább ő ennyiért mint 3.pickkel egy rookie.
braxa88
A kettő nem zárja ki egymást 😀
empty taxi
el tudod képzelni ezzel együtt a QB draftot?
braxa88
Nehéz helyzetben vannak, mert 1/3-ra szvsz olyan igazán jót nem tudnak húzni a need/érték tengelyen, szal ha jönne vmi tradeajánlat én elfogadnám a helyükben. Ha nem akkor még a QB-t sem zárom ki, de a DB vagy az EDGE valószínűbb.
empty taxi
Szar évben lett 1/3 a Bears, mert nincs idén se QB se OT akit megérné nekik kivinni 1/3-ra. Még csak no brainer WR sincs akit el lehetne vinni ezzel a pickkel.
Maradt valamelyik Safety, akik közül bármelyik instant nagy upgrade lenne, vagy a DL közepébe Goldman mellé egy DE.
Az edge választás azonban a tavalyi Floyd pick után nagyon meglepne. Young és McPhee mögött még Houston is ottvan, bár talán ő már nem sokáig. De a maradék 3-as azért bőven jó. Ellenben Goldman mellé Hicksen túl jöhetne erősítés belülre vagy ugye a secbe bárki.
A trade jó is lehetne de én mindig sceptikus vagyok azzal, hogy feljönne-e valaki.
alatriste
Ha EDGE jön, akkor McPhee menne DL-be, ott is tud játszani, a Ravensben bemutatta.
1/3-om nincs és sosem volt/lesz olyan safety prospect, hogy az számomra jó value húzás legyen, egyszerűen nem ér annyit az a poszt. Persze jelen helyzetben kb. a S-húzás lenne a legracionálisabb döntés Jonathan Allen után.
empty taxi
Jtoljara Berry volt top 5 S igaz ő jobb is mint Adams avagy Hooker
Janek
Tök olyan ez a class mibt az akkori
Adams=Berry
Hooker=Earl Thomas
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Glennon 14,5Mért megy a Bearsbe. hihetetlen hogy inkább ő ennyiért mint 3.pickkel egy rookie.
braxa88
A kettő nem zárja ki egymást 😀
empty taxi
el tudod képzelni ezzel együtt a QB draftot?
braxa88
Nehéz helyzetben vannak, mert 1/3-ra szvsz olyan igazán jót nem tudnak húzni a need/érték tengelyen, szal ha jönne vmi tradeajánlat én elfogadnám a helyükben. Ha nem akkor még a QB-t sem zárom ki, de a DB vagy az EDGE valószínűbb.
empty taxi
Szar évben lett 1/3 a Bears, mert nincs idén se QB se OT akit megérné nekik kivinni 1/3-ra. Még csak no brainer WR sincs akit el lehetne vinni ezzel a pickkel.
Maradt valamelyik Safety, akik közül bármelyik instant nagy upgrade lenne, vagy a DL közepébe Goldman mellé egy DE.
Az edge választás azonban a tavalyi Floyd pick után nagyon meglepne. Young és McPhee mögött még Houston is ottvan, bár talán ő már nem sokáig. De a maradék 3-as azért bőven jó. Ellenben Goldman mellé Hicksen túl jöhetne erősítés belülre vagy ugye a secbe bárki.
A trade jó is lehetne de én mindig sceptikus vagyok azzal, hogy feljönne-e valaki.
alatriste
Ha EDGE jön, akkor McPhee menne DL-be, ott is tud játszani, a Ravensben bemutatta.
1/3-om nincs és sosem volt/lesz olyan safety prospect, hogy az számomra jó value húzás legyen, egyszerűen nem ér annyit az a poszt. Persze jelen helyzetben kb. a S-húzás lenne a legracionálisabb döntés Jonathan Allen után.
empty taxi
Jtoljara Berry volt top 5 S igaz ő jobb is mint Adams avagy Hooker

több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Mondjuk nem baj, ha el is kapják a labdát 😀 Nyilván az a cél, hogy legyen valami mélységi nyújtás, és hogy a pálya középső részén több helye legyen a pöttömöknek és a tight endeknek. Ebben lehet is ráció, mert azért Cooksot nyilván nem hagyod folyamatosan egy az egyben. Butler helyett a Cooks+Gilmore kettős érdekes lehet, de legalább pickmentes, nem 1. körös buli.
Wyatt
Azért délután volt egy olyan verzió is, hogy adjuk az 1/32-t és kapjuk a 2/42-t.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk nem baj, ha el is kapják a labdát 😀 Nyilván az a cél, hogy legyen valami mélységi nyújtás, és hogy a pálya középső részén több helye legyen a pöttömöknek és a tight endeknek. Ebben lehet is ráció, mert azért Cooksot nyilván nem hagyod folyamatosan egy az egyben. Butler helyett a Cooks+Gilmore kettős érdekes lehet, de legalább pickmentes, nem 1. körös buli.

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brady szvsz tok mindegy kinek dobal.
Adirotor
Így születnek a legendák. Egyáltalán nem mindegy. (Sajnos.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Brady szvsz tok mindegy kinek dobal. Butler nagyobb ertek ha ezt nem is szamitjuk
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így legalább pick nélkül lenne CB-pótlás és WR-érkezés. Más kérdés, kell-e ennyire nekünk Cooks (a jelek szerint igen), és mekkora visszaesés lesz CB-fronton (remélem, nem akkora, mint amekkorának most tűnik...)

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Újabb trade van készülőben Bostonban.
 twitter.com/diannaESPN/status/839856687989293056
iktriad
Na ez nagyon komoly....és mindkét csapatnak. Bár szerintem egy-egyben a NO nyer az üzleten
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Bengals OT Andrew Whitworth expected to sign with LA Rams.-Adam Schefter, Rapoport
Klaci79
36M/3 év 15M gari
alatriste
12 milla /év nem kutya, de ennyi az annyi. Goff biztos lájkolja
Chargers LT
Top5 frencsi LT mennyibe kéne, hogy kerüljön?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb trade van készülőben Bostonban.
 twitter.com/diannaESPN/status/839856687989293056
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Bengals OT Andrew Whitworth expected to sign with LA Rams.-Adam Schefter, Rapoport
Klaci79
36M/3 év 15M gari
alatriste
12 milla /év nem kutya, de ennyi az annyi. Goff biztos lájkolja

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
The #Browns are signing WR Kenny Britt, source said (as @caplannfl reported). 4 years, $32.5M.-Ian Rapoport

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Bengals OT Andrew Whitworth expected to sign with LA Rams.-Adam Schefter, Rapoport
Klaci79
Az egyik legjobb igazolás idén!

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bengals OT Andrew Whitworth expected to sign with LA Rams.-Adam Schefter, Rapoport
Klaci79
36M/3 év 15M gari


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én még annyira nem érzem át a capnövekedés jótékony hatását, hogy ne töltene el mélységes bánattal, ha két CB 30 millát elvinne

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Bengals OT Andrew Whitworth expected to sign with LA Rams.-Adam Schefter, Rapoport

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Viszont, ha tényleg 14 mihály per év, és ezt inkább neki adtuk, mint Ryannek, az elég nagy vicc, pláne a Rowe-trade utána. És a legnagyobb vicc az lenne, ha Butlernek nem adnánk meg, és elmenne. Ez most így nagyon nem tetszik
Wyatt
Szerintem az, hogy megadtuk neki a 14 millát nem zárja ki, hogy Butler elé nem tolunk egy vaskosabb szerződést majd. Én örülök ennek mert a Gilmore, Butler, Rowe cb sor egész pofásnak tűnik. (egyelőre)

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont, ha tényleg 14 mihály per év, és ezt inkább neki adtuk, mint Ryannek, az elég nagy vicc, pláne a Rowe-trade utána. És a legnagyobb vicc az lenne, ha Butlernek nem adnánk meg, és elmenne. Ez most így nagyon nem tetszik

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stephon Gilmore CB -> NE, Schefter
Beki
Pofátlanságnak is van határa...
alatriste
Van útlevél, nem para

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Stephon Gilmore CB -> NE, Schefter
Beki
Pofátlanságnak is van határa...


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Stephon Gilmore CB -> NE, Schefter
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Glennon 14,5Mért megy a Bearsbe. hihetetlen hogy inkább ő ennyiért mint 3.pickkel egy rookie.
braxa88
A kettő nem zárja ki egymást 😀
empty taxi
el tudod képzelni ezzel együtt a QB draftot?
braxa88
Nehéz helyzetben vannak, mert 1/3-ra szvsz olyan igazán jót nem tudnak húzni a need/érték tengelyen, szal ha jönne vmi tradeajánlat én elfogadnám a helyükben. Ha nem akkor még a QB-t sem zárom ki, de a DB vagy az EDGE valószínűbb.
empty taxi
Szar évben lett 1/3 a Bears, mert nincs idén se QB se OT akit megérné nekik kivinni 1/3-ra. Még csak no brainer WR sincs akit el lehetne vinni ezzel a pickkel.
Maradt valamelyik Safety, akik közül bármelyik instant nagy upgrade lenne, vagy a DL közepébe Goldman mellé egy DE.
Az edge választás azonban a tavalyi Floyd pick után nagyon meglepne. Young és McPhee mögött még Houston is ottvan, bár talán ő már nem sokáig. De a maradék 3-as azért bőven jó. Ellenben Goldman mellé Hicksen túl jöhetne erősítés belülre vagy ugye a secbe bárki.
A trade jó is lehetne de én mindig sceptikus vagyok azzal, hogy feljönne-e valaki.
alatriste
Ha EDGE jön, akkor McPhee menne DL-be, ott is tud játszani, a Ravensben bemutatta.
1/3-om nincs és sosem volt/lesz olyan safety prospect, hogy az számomra jó value húzás legyen, egyszerűen nem ér annyit az a poszt. Persze jelen helyzetben kb. a S-húzás lenne a legracionálisabb döntés Jonathan Allen után.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...