Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
fú geci eddig se voltam oda Bidwillért, de ez már tényleg a legalja. de legalább nem Dan Snyder a tulajunk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
 fuzovelkifele.com/2023/04/csalassal-diszkriminacioval-es-munkahelyi-zaklatassal-vadoljak-a-cardinals-tulajdonosat
több mint 1 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Én még szívesen elnézegetném a játékát, de attól tartok nem nálunk...

"Albert Breer információi szerint a Patriots csak akkor lenne hajlandó átvállalni DeAndre Hopkins szerződését a Cardinalstól, ha azért effektíve nem kellene pickeket feláldoznia. Állítólag hasonló a többi csapat álláspontja is, az Arizona tehát nemhogy első- vagy második napos válastási jogot, de jó eséllyel magas harmadik napos cetlit sem remélhet a még mindig top szintet képviselő elkapóért.

Hopkins idén 30 millió dollárt foglal el a capben és 19,45 millió dolláros alapfizetéssel rendelkezik (ebből egy cent sem garantált). Az elcserélésével vagy a kivágásával 9 millió dollár (post june cut esetén M19,45$) szabadulna fel 21 millió dollárnyi halott pénz mellett, és Breer szerint könnyen elképzelhető, hogy a Cardinals végül kénytelen lesz egyszerűen kivágni az elkapót, ha meg akarja spórolni a támadó idei fizetését."
 fuzovelkifele.com/2023/04/konnyen-elkepzelheto-hogy-a-cardinals-kenytelen-lesz-kivagni-deandre-hopkinst/

THIS IS THE WAY
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
VERY INTERESTING: The Tennessee #Titans have been exploring options to trade up for the 3rd overall pick which is owned by the Arizona #Cardinals, per Daniel Jeremiah
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jött Rashad Fenton (CB) és Carlos Watkins (DL) 1-1 évre.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
We have agreed to terms with LB Josh Woods (Lions) on a one-year contract.

THIS IS THE WAY
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
L. J. Collier DE érkezett a Hoxtól, 2019 draft 1. kör.
Cardinalis
plusz még jött Dennis Daley (leginkább LT, LG), és visszaigazoltuk Antonio Hamiltont (CB) meg Jonathan Ledbettert (DL)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
L. J. Collier DE érkezett a Hoxtól, 2019 draft 1. kör.

THIS IS THE WAY
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Zach Pascal WR érkezett, Hopkins mehet is akár 5. körért!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jön Kyzir White LB az Eaglesből, valamint újraigazoltuk Kelvin Beachumot, Matt Pratert és Corey Clementet is
Löfli
visszajött Will Hernandez is két évre
Löfli
leigazoltuk Hjalte Froholdt backup G/C-t, valamint Kevin Strong backup DL-t, jó látni, hogy már a piac 2-3. napján ilyen igazolásaink vannak, de hát ez egy ilyen év lesz 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jön Kyzir White LB az Eaglesből, valamint újraigazoltuk Kelvin Beachumot, Matt Pratert és Corey Clementet is
Löfli
visszajött Will Hernandez is két évre


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Ja, egyébként a nyitás előtt azzal kellett volna kezdeni, hogy elcseréljük Hopkinst, hogy legyen mozgástér. persze ez nem történt meg. Bár nem tudom ér e egy 1. vagy második kört egyáltalán.
Leon78
1. kört biztos nem ad érte senki. Egy 2. kör vége tűnik reálisnak, de ha szerencsénk van, akkor egy 2. kör közepének az elejét ki lehet sajtolni.
több mint 1 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Ja, egyébként a nyitás előtt azzal kellett volna kezdeni, hogy elcseréljük Hopkinst, hogy legyen mozgástér. persze ez nem történt meg. Bár nem tudom ér e egy 1. vagy második kört egyáltalán.
több mint 1 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Idei evi komolyabb cap hitek:
Hopkins - 30M, elcserelesevel 19.5 M-nyi cap space szabadulhat fel.
Baker - 16.8M
Kyler - 16M
Hollywood - 13.4M
Erzt - 13.6M
Humphries - 12.5M, neki ugye mar atstrukturaltuk a szerzodeset.
Conner - 10.4M

Oket Simmons koveti, de mar csak 6M koruli cap hittel, szoval fokepp a fentiekkel lehet komolyabbat sporolni.

Illetve tobb, mint ketszer annyi cap hit jut az offense-re, mint a defense-re
Danny
nagy mozgást nem várok indénre, szerintem csak ilyen 2. vonalbeli FA igazolások lesznek. Hopkins elcserélése esetleg hozhat valaki kicsit nagyobb nevet, de a 2023 szerintem a 2024-re (még inkább a 2025-re) készülésről fog szólni. Sajnos.
Natloz
Hát nem tudom, én ennyiért mindenképpen megtartottam volna Murphyt is és Allent is. Valamiféle gerinc csak kellene a csapatnak. Úgy érzem folyamatosan eltékozoljuk a tehetségeket évről évre. Átjáróház a csapat, nincsenek biztos alapok, és így nem is lesznek. nem tudom mi lesz a stratégia a drafton, de innentől úgy érzem, hogy csak a védőfalba, a secondary-ba, meg a OL-be kellene húzni, mert ez ami most történik az elkeserítő. Kezdek kiábrándulni a csapatból, 3 évente rebuild. Szánalmas...
több mint 1 éve
Natloz Arizona Cardinals 296
Idei evi komolyabb cap hitek:
Hopkins - 30M, elcserelesevel 19.5 M-nyi cap space szabadulhat fel.
Baker - 16.8M
Kyler - 16M
Hollywood - 13.4M
Erzt - 13.6M
Humphries - 12.5M, neki ugye mar atstrukturaltuk a szerzodeset.
Conner - 10.4M

Oket Simmons koveti, de mar csak 6M koruli cap hittel, szoval fokepp a fentiekkel lehet komolyabbat sporolni.

Illetve tobb, mint ketszer annyi cap hit jut az offense-re, mint a defense-re
Danny
nagy mozgást nem várok indénre, szerintem csak ilyen 2. vonalbeli FA igazolások lesznek. Hopkins elcserélése esetleg hozhat valaki kicsit nagyobb nevet, de a 2023 szerintem a 2024-re (még inkább a 2025-re) készülésről fog szólni. Sajnos.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 1 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Más csapatok keményen dolgoznak a jövő évi Cards kompenzációs pickekért.

iktriad
A Vikingek pedig Byron Murphyt vittek el, 2 ev 22M-ert.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jön Kyzir White LB az Eaglesből, valamint újraigazoltuk Kelvin Beachumot, Matt Pratert és Corey Clementet is


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Idei evi komolyabb cap hitek:
Hopkins - 30M, elcserelesevel 19.5 M-nyi cap space szabadulhat fel.
Baker - 16.8M
Kyler - 16M
Hollywood - 13.4M
Erzt - 13.6M
Humphries - 12.5M, neki ugye mar atstrukturaltuk a szerzodeset.
Conner - 10.4M

Oket Simmons koveti, de mar csak 6M koruli cap hittel, szoval fokepp a fentiekkel lehet komolyabbat sporolni.

Illetve tobb, mint ketszer annyi cap hit jut az offense-re, mint a defense-re
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Más csapatok keményen dolgoznak a jövő évi Cards kompenzációs pickekért.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Kozben zajlik az elet, Markus Goldentol is elkoszontunk, illetve Humphries szerzodeset atstrukturaltuk, ezzel kb 5 M-nyi helyet szabaditva fel a sapka alatt. Jelenleg kb 35 M korul allunk.
Danny
Az nem sok, tekintve hogy kb 80 millát kéne elkölteni csak idénre, hogy legyen egy elfogadható csapat 😀

UI: a csapat 90 %-át el kéne küldeni, és kiállni egy csomó rookie UFA-val - akkor sok lenne a DM, de jövőre a határ a csillagos ég. Ráadásul lepottyanna Caleb Williams 1/1-en 😀
shagi0206
és akkor mit csinálnátok murrayvel?
Fontos_Vidra
nektek adjuk 2 első körösért 😀
shagi0206
szerintem kevés irányító van aki nála is antipatikusabb, szóval nekünk ne 😀
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Kozben zajlik az elet, Markus Goldentol is elkoszontunk, illetve Humphries szerzodeset atstrukturaltuk, ezzel kb 5 M-nyi helyet szabaditva fel a sapka alatt. Jelenleg kb 35 M korul allunk.
Danny
Az nem sok, tekintve hogy kb 80 millát kéne elkölteni csak idénre, hogy legyen egy elfogadható csapat 😀

UI: a csapat 90 %-át el kéne küldeni, és kiállni egy csomó rookie UFA-val - akkor sok lenne a DM, de jövőre a határ a csillagos ég. Ráadásul lepottyanna Caleb Williams 1/1-en 😀
shagi0206
és akkor mit csinálnátok murrayvel?
Fontos_Vidra
nektek adjuk 2 első körösért 😀
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Kozben zajlik az elet, Markus Goldentol is elkoszontunk, illetve Humphries szerzodeset atstrukturaltuk, ezzel kb 5 M-nyi helyet szabaditva fel a sapka alatt. Jelenleg kb 35 M korul allunk.
Danny
Az nem sok, tekintve hogy kb 80 millát kéne elkölteni csak idénre, hogy legyen egy elfogadható csapat 😀

UI: a csapat 90 %-át el kéne küldeni, és kiállni egy csomó rookie UFA-val - akkor sok lenne a DM, de jövőre a határ a csillagos ég. Ráadásul lepottyanna Caleb Williams 1/1-en 😀
shagi0206
és akkor mit csinálnátok murrayvel?
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Kozben zajlik az elet, Markus Goldentol is elkoszontunk, illetve Humphries szerzodeset atstrukturaltuk, ezzel kb 5 M-nyi helyet szabaditva fel a sapka alatt. Jelenleg kb 35 M korul allunk.
Danny
Az nem sok, tekintve hogy kb 80 millát kéne elkölteni csak idénre, hogy legyen egy elfogadható csapat 😀

UI: a csapat 90 %-át el kéne küldeni, és kiállni egy csomó rookie UFA-val - akkor sok lenne a DM, de jövőre a határ a csillagos ég. Ráadásul lepottyanna Caleb Williams 1/1-en 😀

Szerkesztette: shagi0206
több mint 1 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Kozben zajlik az elet, Markus Goldentol is elkoszontunk, illetve Humphries szerzodeset atstrukturaltuk, ezzel kb 5 M-nyi helyet szabaditva fel a sapka alatt. Jelenleg kb 35 M korul allunk.