Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Ez a GB elleni TNF lesz az igazi "statement game" számunkra - ha azt behúzzuk elkezdem elhinni amit idén játszik a csapat 😀
Kexandro
Kicsit sok az all-pro hiányzónk, de nélkülük is ti lennétek az esélyesebbek, az eddigi teljesítményeket látva.
Mindenesetre ez az a meccs, amit nyugodt szívvel elengedek, ha kell. Nagyon szerettem a Kurt Warner féle csapatot és a kedvenc meccsem - igaz, kikaptunk 51–45-re - is ellenetek volt.
Szóval hajrá, remélem a rájátszásban is találkozunk! 😀
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 673
Ebben a szezonban még nem néztem élőben egy meccsünket sem. Ha ez kell ehhez az eredményhez, akkor továbbra is így fogok tenni. 😊
silent7939
Én szabit vettem ki péntekre, életemben először adódik ilyen szezonkezdés ('75ös vok 😀 remélhetőleg nem utoljára 😉
Cardinalis
Nem hiszem hogy utoljára, szép jövő áll a Cardinals előtt. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Ebben a szezonban még nem néztem élőben egy meccsünket sem. Ha ez kell ehhez az eredményhez, akkor továbbra is így fogok tenni. 😊
silent7939
Én szabit vettem ki péntekre, életemben először adódik ilyen szezonkezdés ('75ös vok 😀 remélhetőleg nem utoljára 😉
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
BREAKING: Davante Adams nem játszik csütörtökön
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊
Löfli
Szerinted nem jönne vissza jelképes 1 dollárért játszani ha pl SB-ról lenne szó? 😊
csongi
Itt szóba jön az ún. veteránminimum, ami 1.075 millió $ Fitz esetében 😊
empty taxi
Igen, de mivel kiesne az eddigi 51. bér, ami kb fél milla lehet így látatlanul, így ez igazából nem tétel. És most egy 5x. ember a PO-ra, amikor csomó IR-es lesz már, bőven beleférne egy ilyen felállásnál (amúgy szerintem akkor is kaphatna, ha egyáltalán nem lenne a csapatnál idén, de szebb lenne, ha játszhatna. Ő nagyon megérdemelne egy gyűrűt, és borzasztó peches lenne, ha pont akkor jönne össze, amikor ő már nincs. Nem egy Logan Mankins-szinten peches, de azért eléggé)

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊
Löfli
Szerinted nem jönne vissza jelképes 1 dollárért játszani ha pl SB-ról lenne szó? 😊
csongi
Itt szóba jön az ún. veteránminimum, ami 1.075 millió $ Fitz esetében 😊
empty taxi
Igen, délután melóból írni akartam ezt, hogy vetminért tuti aláírna, a gyűrűért. És ez részéről nem haszonleső magatartás, ez neki jár(hatna)! 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊
Löfli
Szerinted nem jönne vissza jelképes 1 dollárért játszani ha pl SB-ról lenne szó? 😊
csongi
Itt szóba jön az ún. veteránminimum, ami 1.075 millió $ Fitz esetében 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊
Löfli
Szerinted nem jönne vissza jelképes 1 dollárért játszani ha pl SB-ról lenne szó? 😊
több mint 4 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
több mint 4 éve
Kexandro Arizona Cardinals 562 — UDFA LS
Ez a GB elleni TNF lesz az igazi "statement game" számunkra - ha azt behúzzuk elkezdem elhinni amit idén játszik a csapat 😀.
Fitz felől amúgy tényleg jó lenne hallani már valamit, még úgy is hogy WR-ként most nem sokat lenne a pályán. Ha jön valami sérülés és/vagy PO akkor remélem aktivizálja magát, ÓRIÁSI sztori lenne... 😊
több mint 4 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ebben a szezonban még nem néztem élőben egy meccsünket sem. Ha ez kell ehhez az eredményhez, akkor továbbra is így fogok tenni. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 4 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Nem is gondoltam, hogy TNF meccs lesz a Packers elleni. Akkor idén először nézek úgy Cards meccset, hogy teljes egészében, eddig mindig red zone volt.
shagi0206
nekem meló miatt necces lesz, de ki nem hagynék ekkora rangadót


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Nem is gondoltam, hogy TNF meccs lesz a Packers elleni. Akkor idén először nézek úgy Cards meccset, hogy teljes egészében, eddig mindig red zone volt.
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
döcögős kezdés után hoztuk a kötelezőt, 7-0 yessss 😊
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Prater lett a hét special team playere nfc-ben.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
"The Cardinals have started 6-0 for the first time since 1974. Forty teams have started 6-0 since 1990, posting an average finish of 13-3, and 38 of them have made the playoffs."

Szóval három (négy?) vereségbe fogunk talán beleszaladni a szezon hátralévő részében, de a playoff már egészen biztosnak tűnik, ha hihetünk a statisztikának 😊
csongi
Hát itt nem lesz denverezés, az fixnek látszik. A playoff aligha kérdéses, inkább a kiemelés lesz az
Wyatt
Szezon előtt, ha éppen becsúszunk a PO-ba, azt is aláírtam volna. De 6 hét után már az igények is változtak 😊
Mondjuk ha nem is leszünk csoportelsők, akkor sem leszek nagyon bánatos, egy 5. kiemeléssel továbbra is megbarátkozok.
Nyilván nem leszek csalódott, ha az 1. kiemelés is meglesz. Csak ahhoz le kell nyomni még1x a Ramst, le kell győzni a Packerst, és a Cobwoyst is. És természetesen hozni kell az olyan meccseket, mint a Texans, vagy Lions elleni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"The Cardinals have started 6-0 for the first time since 1974. Forty teams have started 6-0 since 1990, posting an average finish of 13-3, and 38 of them have made the playoffs."

Szóval három (négy?) vereségbe fogunk talán beleszaladni a szezon hátralévő részében, de a playoff már egészen biztosnak tűnik, ha hihetünk a statisztikának 😊
csongi
Hát itt nem lesz denverezés, az fixnek látszik. A playoff aligha kérdéses, inkább a kiemelés lesz az

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Picit korai még, de ha így folytatják a kulcsjátékosaink akkor Murray, Murphy, Kirk, Edmonds is bankot fog robbantani jövőre (ebben a $ sorrendben)
Kexandro
Kérdés, hogy mi fér majd be a sapka alá...
csongi
Murray biztos, elvégre ő a legkisebb! 😄
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aztán még most jut eszembe, hogy Watt melyik csapat ellen is fog játszani a hétvégén 😆
shagi0206
Aki ellen DeAndre Hopkins is. 😉 Ő majd pacsizhat David Johnsonnal.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Aztán még most jut eszembe, hogy Watt melyik csapat ellen is fog játszani a hétvégén 😆
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Kexandro Arizona Cardinals 562 — UDFA LS
Kirk 2 hete még top5 volt a WR-ek között a PFF-nél ha jól emlékszem.
Edmonds valóban kakukktojás a poszt relatív értéktelensége miatt, nyilván nem Gurley szerződést fog kapni az egyértelmű, de tisztességesen meg lesz szerintem fizetve.
Szerződés szempontjából Chandler Jones érdekes még - én perpill azt mondom őt már fizesse meg más, ha akarja.