Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Bezzeg redskinsék nem szaroznak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/DOrlandoAJC/status/1180974900946833414


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Ha elit csapatlett volna az, tullep a pofonon. Az a Falcons szerintem inkabb jocskan tulteljesitett, Ryan szarnyalt, az offense-nek kb minden osszejott. De befasult a csapat, ami Quinn hibaja, meg ugy is, hogy az a donto az alapboo bravur volt.
Stez
A Chiefs utáni hat meccsen kb. 40 pontot átlagolt az offense és rögtön a meccs elején elhúztunk mindig, ezt nem lehet másra fogni, mint az egyetlen és megismételhetetlen zseni Shanahanre.

Én el sem hittem, amit látok, minden meccs elé úgy ültem le, hogy biztos a győzelem, még a Super Bowl előtt sem kételkedtem egy cseppet sem, csak vártam az eredményhirdetést. Sosem láttam olyan meggyőző csapatot, nemhogy Falconst, hirtelen nem tudnék olyan csapatot mondani az elmúlt 7 szezonból, aki ennyire dominált. Oké, Panthers egy évvel előtte.

De nem dinasztiáról beszéltem, csak egy csapatról, aki egyszer nagyon összeállt. Ha előbbit értetted, akkor azzal egyetértek, ez nem korszakos dolog volt. Így pedig főleg nem, ami a sztori vége.
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Holnap mindenki meg fogja verni, ugye? 😢
 twitter.com/WSchweitzer71/status/1180255211652292608?s=19
Creepy
Watt természetesen bohócot csinált belőle. GG.
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Az a durva, hogy hétről-hétre egy szarabb az egész. Nemtudom ezt a mait hogy tudjuk majd jövő héten alul múlni... és azután, és azután stb... 😀
peach
Ma 3. negyedet kivéve haladt az O, tőlük is jöhet a betli.
empty taxi
Sark alatt csak a 3. negyedben volt vakon az O, amin mindig fel voltam háborodva..mostmár úgy vagyok vele, hogy ennyi kiesés elmegy. Szomorú idők ezek.
több mint 4 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Ryan ha nem nyer sb-t nem lesz hof (lehet még úgy se) , márpedig nagyon úgy néz ki, hogy nem fog.
peach
Szerintem hof lesz. Nagyon sokat nem beszélnek róla mert a csapat nem kiemelkedő, de attól függetlenül döntőgeti a rekordokat. Csak nincs úgy fel kapva mint mondjuk Mehomes vagy Luck (volt). Lehet hogy nem róla szólnak mindig a szezonok, de szerintem simán hof lesz. Most is kb csak ő tudja tartani a tempót Mehomes-al, persze az is igaz hogy van neki egy JJ-e, Sanu-ja és egy Ridley-je (ill. régen egy White-ja) de attól függetlenül egy jó irányító.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az a durva, hogy hétről-hétre egy szarabb az egész. Nemtudom ezt a mait hogy tudjuk majd jövő héten alul múlni... és azután, és azután stb... 😀
peach
Ma 3. negyedet kivéve haladt az O, tőlük is jöhet a betli.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Az a durva, hogy hétről-hétre egy szarabb az egész. Nemtudom ezt a mait hogy tudjuk majd jövő héten alul múlni... és azután, és azután stb... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Btw csak szolok, hogy le voltam hulyezve 1 v 2 hete az L utan eltakaritottam volna mindenkit....
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
These Atlanta Falcons died in Houston in February of 2017. They never recovered from that night. Which is understandable; I’m not sure any franchise could’ve. Now that it’s time to move on with wholesale changes, Mr. Blank.

Egyetértek. Bennem is valamit az baszott el, mert azóta kb nem tud egy vereség se felbosszantani. Azelőtt minden loss után idegbeteg voltam, nem lehetett velem hétfőként semmit kezdeni.
shawnka
Hozzátenném, hogy én nagyon sokáig tudtam nevetni a 28-3-as mémeken és képeken, de látva, hogy mennyire tönkretett egy elit csapatot, nagyon szánalmas az, aki még mindig ezzel dobálózik.
nnntm
Ha elit csapatlett volna az, tullep a pofonon. Az a Falcons szerintem inkabb jocskan tulteljesitett, Ryan szarnyalt, az offense-nek kb minden osszejott. De befasult a csapat, ami Quinn hibaja, meg ugy is, hogy az a donto az alapboo bravur volt.

Es igen, valtani kell, ez szerintem mar nem kerdes reg. Ujra kell epiteni a tamadosort, az a vicc, hogy az osszes fegyver megvan ehhez. Meg nyilvan tul kell lepno Beasleyeken, es pass rusht csorni valahonnan.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ryan ha nem nyer sb-t nem lesz hof (lehet még úgy se) , márpedig nagyon úgy néz ki, hogy nem fog.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
These Atlanta Falcons died in Houston in February of 2017. They never recovered from that night. Which is understandable; I’m not sure any franchise could’ve. Now that it’s time to move on with wholesale changes, Mr. Blank.

Egyetértek. Bennem is valamit az baszott el, mert azóta kb nem tud egy vereség se felbosszantani. Azelőtt minden loss után idegbeteg voltam, nem lehetett velem hétfőként semmit kezdeni.
shawnka
Hozzátenném, hogy én nagyon sokáig tudtam nevetni a 28-3-as mémeken és képeken, de látva, hogy mennyire tönkretett egy elit csapatot, nagyon szánalmas az, aki még mindig ezzel dobálózik.
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
These Atlanta Falcons died in Houston in February of 2017. They never recovered from that night. Which is understandable; I’m not sure any franchise could’ve. Now that it’s time to move on with wholesale changes, Mr. Blank.

Egyetértek. Bennem is valamit az baszott el, mert azóta kb nem tud egy vereség se felbosszantani. Azelőtt minden loss után idegbeteg voltam, nem lehetett velem hétfőként semmit kezdeni.
shawnka
Nem tudom.
Az azutáni évben megint ott volt, és én tényleg elhittem, minden jól alakult, ha az Eaglesnél nem lett volna az a térdről visszapattanó, akkor az megvan. És ki tudja, milyen erők szabadulnak fel egy évvel egy ilyen vereség után ugyanaz ellen a csapat ellen, aki ott tönkretette a csapatod. Megnéztem volna. Sokkal jobban bosszant, hogy nem volt lehetőség revansra, és ezért utálom az Eaglest is, hogy nekik bezzeg kijött a lépés egy megközelítőleg sem olyan jó csapattal, mint egy évvel ezelőtt a miénk volt.

Mindannyiunkban eltört valami és a játékosokban is, duma, hogy erősebbé tette őket, sajnos tényleg nem. Kell az új edző akár év közben, hogy tanuljon, kell a QB pick a draftról hogy üljön egy évet és tanuljon Ryantől, aki azért hall of famer lesz. Vagy kettőt, az se baj, lehet, hogy az is belefér.
több mint 4 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Amúgy Koetter egy 0 még Sarki is jobb volt. Nagyon szép hogy Matty passzol 300+ yardot, de az 1-4 szarul mutatt 😕
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na ki lesz az interim? Én mondok egy jó mullarkeyt 😀
peach
Schaub. Ő úgyis csak azért van itt, mert vágja a West Coast O-t.. 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
Egyszerűen nincs semmilyen észérv amellett, hogy ne rúgják ki.Nincs.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Fire Everybody!!! (vótmá?)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
These Atlanta Falcons died in Houston in February of 2017. They never recovered from that night. Which is understandable; I’m not sure any franchise could’ve. Now that it’s time to move on with wholesale changes, Mr. Blank.

Egyetértek. Bennem is valamit az baszott el, mert azóta kb nem tud egy vereség se felbosszantani. Azelőtt minden loss után idegbeteg voltam, nem lehetett velem hétfőként semmit kezdeni.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Na ki lesz az interim? Én mondok egy jó mullarkeyt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Pfuuuuuu....Gyerekek, de szarok vagyunk védekezésbe,már megint!😱😢😢
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Holnap mindenki meg fogja verni, ugye? 😢
 twitter.com/WSchweitzer71/status/1180255211652292608?s=19
Creepy
Holnap nyerünk. Csak szólok.
peach
dehogy nyerünk 😀
Kenny
Ez engem meggyőzött... 😂😂😂
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1180555336987660289?s=19
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Majd Wile jól elrugdossa a labdákat
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Szerintem is nyerünk 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
Holnap mindenki meg fogja verni, ugye? 😢
 twitter.com/WSchweitzer71/status/1180255211652292608?s=19
Creepy
Holnap nyerünk. Csak szólok.
peach
dehogy nyerünk 😀

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Holnap mindenki meg fogja verni, ugye? 😢
 twitter.com/WSchweitzer71/status/1180255211652292608?s=19
Creepy
Holnap nyerünk. Csak szólok.
peach
Az nem kérdés. Csak hogy újra érezzünk egy kis jót a csapattal kapcsolatban.
De Schweitzer tuti ergya lesz.