Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Nem tudom, szerintetek mi a hiányposzt? Szerintem nem nagyon van... Ennek idén is működnie kellett volna.
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
a csoport draft guruit kérdezném.... ki lehet target a top10-ben ?
Keano
Nagyon jó lenne a támadófalba hozni valakit, csak oda nehéz, mert nem szoktak top prospectek lenni, a hátsó körökből is húzhatsz nagyon jót.

Ha jövőre egészséges marad Mack mindenképp, és mellé Levitre és Fusco, akkor is kéne azért jó csere, de akár kezdő.

Én két nevet tudok, Alabamából Jonah Williams tackle, vagy Pierschbacher guard, de őt is igazából csak a neve miatt jegyeztem meg 😀

Ahogy szétnézek, Michael Deiter guard, vagy Evans tackle, őket nem várják az első körökbe, hátrébb is ki lehet húzni őket.
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Amúgy nem tudom ti mennyire bíztatok még a szezonban, én nagyon, 9-7-tel idén tovább lehetett volna jutni, így viszont már csak a mérleg miatt sincs miben bízni.

De nem ez a legnagyobb baj.
Teljesen elveszítettem a hitem, eddig én voltam az aki megvédte az edzőket, Ryant, és főleg Sarkot, de most képtelen vagyok. Ma sem a védelmen múlt, ők kitettek magukért, akkor is, ha rendre elengedték a Ravenst field goalig, azért valljuk be, utána jók voltak.

Az offensen múlt, és nevetséges, hogy ilyen nevekkel nem tudsz mit csinálni. Julio, Sanu, Ridley konkrétan szerintem a liga legjobb elkapóhármasa, és Hooper is jó, a futók is rendben vannak. Egyetlen probléma van, a támadófal, nem tudja megvédeni Ryant és nem tud blokkolni a futásnak, nagyon hiányzik a két sérültünk.

És ezen kívül a playek.. Sarkisian. Nagyon védtem, egészen múlt hétig, mert bele kell jönni, rá kell érezni az NFL-re, de ez sok. Én még mindig adnék neki egy évet, de ha jövőre is ennyi choke lesz mint idén, akkor biztos, hogy ki kell rúgni. A védelemben azért tudok bízni, jövőre szerintem egyben lehet, a támadósorból pedig csak a futókat kell rendbe rakni, és jó lesz. Ha jó lesz Sark. Ennyi szerintem. De ez egy elpazarolt lehetőség volt idén, hogy a saját stadionban játszott Super Bowl helyett végig kell néznünk egy egész éves szopót...
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Frommot nagyon szeretem és valószínűleg a 2. kedvenc csapatom lesz az aki őt draftolja.. 😀 persze hacsak nem Broncos vagy ilyesmi. De nem hiszem hogy elhoznánk Ryan mögé. Egyébként két év múlva jön, még akár benne is lehet ha Ryan jövőre nem lenne jó. Őszintén, örülnék neki, Fromm nagyon jó és tudja hogy kell meccseket elbaszni, mi kell még?
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
a csoport draft guruit kérdezném.... ki lehet target a top10-ben ?


több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Az utánpótlás az megvan. a Georgia épp olyan hülye mint a Falcons, az egész csapatot draftolni kell 😀
nnnorbert
Fromm a leendő kúbénk, én már indítom a következő draft után a gofundme-t.. 😂
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Az utánpótlás az megvan. a Georgia épp olyan hülye mint a Falcons, az egész csapatot draftolni kell 😀
nnnorbert
tavaly pont ugyanúgy basztuk el a döntőt, én már akkor javasoltam

Mindig jövőre
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Az utánpótlás az megvan. a Georgia épp olyan hülye mint a Falcons, az egész csapatot draftolni kell 😀
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
5% esélyünk van rá hogy be jussunk a PO ba 🤣. Még meg lehet a hazai pályán az SB. Kappa 🤣🤣
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na, Beadles lesz a RG..
 twitter.com/vxmcclure23/status/1068227449220141056?s=19
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Shelby IR-en..legyen már vége a szezonnak..
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Teco első..mivel nem elítik Ito-t se itt se ott, nem tudom, hogy kinek a hibája ez leginkább..de mindenképp szomorú.
 twitter.com/FieldYates/status/1067431224644227073?s=19
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Beadles Garland helyén (?)..Ennek örülünk?
 twitter.com/vxmcclure23/status/1067143835787108357?s=19
Creepy
nem. kutyaszar az ember.
Kenny
Akkor Schaub Time van? 😀
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Beadles Garland helyén (?)..Ennek örülünk?
 twitter.com/vxmcclure23/status/1067143835787108357?s=19
Creepy
nem. kutyaszar az ember.

több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Beadles Garland helyén (?)..Ennek örülünk?
 twitter.com/vxmcclure23/status/1067143835787108357?s=19
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hát én megnéztem felvételről az egészet...nekem is az volt az érzésem nem akartak szarrá alázni minket meglepő módon...Ryan küzdött mint hal a szatyorban...de a labdavesztések meg a zéró futójáték betette a kaput...ilyenkor felmerül a kérdés bennem hogy sok helyen olvasott jövő évi esetleges Freeman trade jó ötlet lenne-e....grat a NO-nak...de valahogy nem szeretném azt látni februárban hogy a Lombardival örömködnek a mi stadionunkban...
Keano
Szerencsére én ezt nem olvastam. Habár ebben a szezonban már semmi nem lep meg.
Schaubot a pályára, Matt Gono pedig mutassa mit tud. 😀
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Közte 14-gyel megúsztuk, 30+-szal számoltam.
empty taxi
A csapat is, megpróbált mindent, a kedvencem a fumble az ellenfél red zone-jában előadás volt, az annyira ment, hogy többször is előadtátok... Ennyi hibát azért művészet összehozni egy meccsen, ez lehetett volna sokkal szorosabb is
Wyatt
Félgőzzel játszott a Saints, ha nem csinálunk ennyi hibát annyit értünk volna el h Payton nem bohóckodik Hill-lel, hanek Kamaráék segítségével lenyomja a torkunkon a labdát.
empty taxi
A visszanézés után nekem úgy tűnt, hogy ha a félidőben 17-17 lett volna, azaz nem szoptuk volna be a két fumblit, a második félidőben ugyanaz lett volna, mint a múltkori meccsen, hogy az nyer, akié az utolsó labda. De ugye így kaptuk a pofánkba Taysom Hillt, akit Debo (mint Newtont a gólvonalon) vagy Neal (mint Willie Sneadet vagy Jimmy Grahamet) bedarálhatna azért, nagyon irritáló az alak.. 😀
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Hát én megnéztem felvételről az egészet...nekem is az volt az érzésem nem akartak szarrá alázni minket meglepő módon...Ryan küzdött mint hal a szatyorban...de a labdavesztések meg a zéró futójáték betette a kaput...ilyenkor felmerül a kérdés bennem hogy sok helyen olvasott jövő évi esetleges Freeman trade jó ötlet lenne-e....grat a NO-nak...de valahogy nem szeretném azt látni februárban hogy a Lombardival örömködnek a mi stadionunkban...


több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Közte 14-gyel megúsztuk, 30+-szal számoltam.
empty taxi
A csapat is, megpróbált mindent, a kedvencem a fumble az ellenfél red zone-jában előadás volt, az annyira ment, hogy többször is előadtátok... Ennyi hibát azért művészet összehozni egy meccsen, ez lehetett volna sokkal szorosabb is
Wyatt
Félgőzzel játszott a Saints, ha nem csinálunk ennyi hibát annyit értünk volna el h Payton nem bohóckodik Hill-lel, hanek Kamaráék segítségével lenyomja a torkunkon a labdát.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Közte 14-gyel megúsztuk, 30+-szal számoltam.
empty taxi
A csapat is, megpróbált mindent, a kedvencem a fumble az ellenfél red zone-jában előadás volt, az annyira ment, hogy többször is előadtátok... Ennyi hibát azért művészet összehozni egy meccsen, ez lehetett volna sokkal szorosabb is
Wyatt
Ezt lehet várni idén egy Falcons meccstől kábé. Ryant meg JJ-t leszámítva mindenkit el lehetne adni egy zsák szotyiért. (Kazee-t még rakjuk ide zárójelbe. Tackle-t csinálni nem tud, de legalább a labdát elkapja, lyukasmarkú pajtásaival ellentétben.)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Közte 14-gyel megúsztuk, 30+-szal számoltam.
empty taxi
A csapat is, megpróbált mindent, a kedvencem a fumble az ellenfél red zone-jában előadás volt, az annyira ment, hogy többször is előadtátok... Ennyi hibát azért művészet összehozni egy meccsen, ez lehetett volna sokkal szorosabb is

több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Érdemes megnézni a meccset, vagy csak agyvérzést kapnék?
Kenji
Ha túl vagy azon az állapoton, hogy komolyan veszed ezt a szezont, akkor igen, van min röhögni. Egyébként nem.
empty taxi
Na, akkor a 40 perces sűrített verziót bevárom, röhögni mindig jó.
Creepy
nfl highlights bőven megteszi 😀
peach
Fent van 35 percben összefoglalva, még kiakadni sincs idő, csak nézed hogy jönnek szembe a borzadalmak..könnyebb feldolgozni, ha van közöttük időd kidüngeni magad. 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Na, hogy állunk midnight? Sarkisian fejlődik még? 16,19,17
peach
Arról nem ő tehet, hogy kiesik az elkapok kezéből a labda
Midnight
ebben igazad van. bevallom, vaktában lőttem. de a számkombinációm első két tagjára továbbra sem látom a megfejtést 😊
peach
Na. Hát most én fogom ekézni nektek Sarkot.

Az igenis az ő hibája, hogy az első félidőben 7 yarddal Ryan volt a rushing leader (a meccs végére is ő lett a leader, Coleman 0.8 yardot átlagolt), és folyamatosan beküldte Ryant a center alá play actiont játszani. A világon senki nem hitte el. És miután szétvágták már Ryant a blitzek, négyemberes nyomás, minden, és továbbra is hívta ezeket a hülyeségeket. 4. negyed közepén találta meg a screeneket a playbookban. Egy rendes delay draw nem volt, RB screenek Smith-szel, semmi. Ez igenis Sark hibája volt. El kéne fogadni, hogy szar a fal (legalábbis szarul játszik), és ebből kéne építkezni, de Sark még mindig olyan gameplant rak össze, ami nem erre az állapotra van kitalálva.

Lehet a KONKRÉT vereség oka a TO-k, de ha azok nincsenek, ezzel a playcallinggal szétkapja a Saints O a minden sebből vérző Falcons D-t (Trufant 😀 😀, bocs). Csak hát nem volt rá szükség, mert amíg Kamara 8 yardot átlagol, addig nyugodtan szórakoztatja magát Payton Hill passz playekkel 1&10-re, főleg ennyi TO mellett. Nem volt szükség ritmust váltani, az első drive-ból látszott, hogy azért menne.

Ez a csapat jó lehet jövőre, ha nem lesz ennyi sérült. Sajnálom, jobb lett volna egy izgalmas meccs, külsős nézőknek ez nem volt túl szórakoztató. Egy kicsit én is untam, ha tényleges contenderként verünk így szét titeket, akkor az jó móka, de ez nem volt az (najó, kicsit).
Gyurma Pappa
Nem bírom ki, muszáj: ❤️



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy ez a döntés, hogy Senat inaktív, hogy Means és a FB aktív lehessen..legalább hazudott volna..😀 Ahogy a statokat nézem, semmit nem futottunk és jó sokat futottak ellenünk..😂
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Na, hogy állunk midnight? Sarkisian fejlődik még? 16,19,17
peach
Arról nem ő tehet, hogy kiesik az elkapok kezéből a labda
Midnight
ebben igazad van. bevallom, vaktában lőttem. de a számkombinációm első két tagjára továbbra sem látom a megfejtést 😊
peach
Na. Hát most én fogom ekézni nektek Sarkot.

Az igenis az ő hibája, hogy az első félidőben 7 yarddal Ryan volt a rushing leader (a meccs végére is ő lett a leader, Coleman 0.8 yardot átlagolt), és folyamatosan beküldte Ryant a center alá play actiont játszani. A világon senki nem hitte el. És miután szétvágták már Ryant a blitzek, négyemberes nyomás, minden, és továbbra is hívta ezeket a hülyeségeket. 4. negyed közepén találta meg a screeneket a playbookban. Egy rendes delay draw nem volt, RB screenek Smith-szel, semmi. Ez igenis Sark hibája volt. El kéne fogadni, hogy szar a fal (legalábbis szarul játszik), és ebből kéne építkezni, de Sark még mindig olyan gameplant rak össze, ami nem erre az állapotra van kitalálva.

Lehet a KONKRÉT vereség oka a TO-k, de ha azok nincsenek, ezzel a playcallinggal szétkapja a Saints O a minden sebből vérző Falcons D-t (Trufant 😀 😀, bocs). Csak hát nem volt rá szükség, mert amíg Kamara 8 yardot átlagol, addig nyugodtan szórakoztatja magát Payton Hill passz playekkel 1&10-re, főleg ennyi TO mellett. Nem volt szükség ritmust váltani, az első drive-ból látszott, hogy azért menne.

Ez a csapat jó lehet jövőre, ha nem lesz ennyi sérült. Sajnálom, jobb lett volna egy izgalmas meccs, külsős nézőknek ez nem volt túl szórakoztató. Egy kicsit én is untam, ha tényleges contenderként verünk így szét titeket, akkor az jó móka, de ez nem volt az (najó, kicsit).