Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEcSugar602
Samuel L. Jackson rulez! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
http://www.youtube.com/watch?v=gBEcxQNTf-8&feature=related

Hát ez sem csúnya anyag de ezt tényleg a jövőhétre ráhangolás képen addig ne nézd meg!!!!!
😀 😀 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEcSugar602
erre jogosan repülnek majd a lájkok 😀 bár jobb lett volna ezt a vidit későbbre tartogatni, én jövő hétvégén linkeltem volna 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEc
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Igen, kicsit elszállt mindenkiből a hit.
Abból kell erőt meríteni hogy a PO mindig csak egy lépésről szól, GB,NO, SEA is vertük. Ez a 3 csapat valamelyike jöhet a következő körben ha ez megvan PHI a Dome-ban az utolsó lépés. A végjátékunktól szerintem retteg mindenki a kinti kommentárok is Ryan utolsó 2p menetelését emlegetik. Tehát ha szoros meccset tudunk játszani ami elég sokszor sikerült ebben az idényben akkor nagy lehet az esélyünk a tovább lépésre.

Bízzunk a csapatunkban azért az alapszakaszt is így túlteljesítették akkor ez most miért nem sikerülhet nekünk.

Go Falcons!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Azt sem árt elfelejteni szerintem, hogy az NFC PO résztvevők között a Philly kivételével mindenkit megvertünk, az egy dolog, hogy a Saints-t másodszor nem sikerült. Ebben az esetben pedig én rohadtul nem elégednék meg egy ilyen szezon után az NFC Championship Game-el, SB-ba várom a csapatot. Hogy ott kit kapunk...

Egyébként főleg a GB- nek örülnék, játsszanak csak úgy, mint a Chicago ellen, akkor kibelezzük őket.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
És nem utolsó sorban a hazai pálya előnye is megvan...nem kell SB győzelemről beszélni, de temetni sem kell a csapatot...a hétvégén meg lehet nézelődni, higy ki ellen mi várható a Dome-ban... :cool:
Én személy szerint remélem, hogy a NO jön...


több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
nemtom mi ez a haláli hangulat h nem érzitek a plusszt a csapatban stb... annó mikor a giants nyert , vagy 2 éve mikor a cards SB-ba jutott akkor bennünk ki érezte azt a kis plusszt...?
nem mondom h toronymagas esélyesek lennénk , de azért a 13-3 alapszakasz véletlen nem lehet , simán van esélyünk a SB-ba. annyi mint a többieknek minimum , de sztem több is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Hát túl szép lenne, ha hazai pályán a Seahawks elkapná a Saintset, de ennek kb 1% az esélye 😂 Talán, egy kör bennünk van.Max főcsoport döntő.Sajnos többet nem érzek a csapatban.Hiányzik valami plusz belőlük, ami tényleg elit csapattá tenné a srácokat.aztec
Ha egy kört mentek, akkor az már főcsoport döntő, egyébként 😛

Igazából wishlist: GB W a Phili ellen, majd GB W Atlantában, és mi nyerjünk Seattle-ben és Chicagoban, majd jöhet hozzánk a GB játszani, onnan SB, ahol Pats ellen az ELSŐ KO lesz onside 😀

(csendben jegyzem meg, hogy a sérülés hullámunk miatt, mindennek örülni fogok 😊 )

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát túl szép lenne, ha hazai pályán a Seahawks elkapná a Saintset, de ennek kb 1% az esélye 😂 Talán, egy kör bennünk van.Max főcsoport döntő.Sajnos többet nem érzek a csapatban.Hiányzik valami plusz belőlük, ami tényleg elit csapattá tenné a srácokat.aztec
sajnos én is így látom!
szerintem a Packers-Eagles meccs győztese messzire jut! és az az Eagles lesz, úgyhogy Vick gyűrűvel hálálja meg a bizalmat! 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát túl szép lenne, ha hazai pályán a Seahawks elkapná a Saintset, de ennek kb 1% az esélye 😂 Talán, egy kör bennünk van.Max főcsoport döntő.Sajnos többet nem érzek a csapatban.Hiányzik valami plusz belőlük, ami tényleg elit csapattá tenné a srácokat.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
2011 Free Agent:
Robert Agnone RB
Justin Blalock G*
Matt Bryant K*
Tyson Clabo T*
Harvey Dahl G*
Brian Finneran WR (eljárt az idő felettünk)
Brent Grimes CB* ( 😀 )
Michael Koenen P*
Trey Lewis DT
Stephen Nicholas OLB*
Jerious Norwood RB*
Mike Peterson OLB
Jason Snelling FB*
Vance Walker DT*
Eric Weems WR*
Brian Williams DR
John Parker Wilson QB

errorlacy6
Trey Lewis kivételével mindenkit érdemes lenne megtartani(agnone WHO?). Koenen-re remélem most már nem tag-et teszünk, hanem kap valami szép hosszútávút.
Mularkey jó arc. pl Weis mostani szerződése nem tudom mennyire lesz jó hatással a KC playoff-jára.
Ti mint vártok a PO-tól? egy kört minimum kéne menni. 😀

Höri! van az 9 is.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mularkey kérte a Denvert h halasszák az interjút addig amíg versenyben vagyunk. Ez kifejezetten szimpatikus dolog, ránk akar koncentrálni. Ráadásul valszeg a Broncos meg nem akarja megvárni a SB-t HC kinevezés ügyében 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
John Elway péntekig gyakorol hogy az esetleges új szerzemény nevét is tudja "Mark Mularkey" személyében... 😀
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Csak okosan kell draftolni, és nagy gond nem lehet. Csak nehogy úgy járjunk, mint a Colts.berger90
Itt is látszik, hogy P.Manning mekkora játékos - tény, hogy rohadtul nem csípem - de akkor is, abból rosterből kihozta a maximumot.Sajna nem vagyok biztos benne, hogy fordított esetben Ryan képes lenne úgy meccseket hozni, hogy nincs Gonzo, Turner, White egyszerre. :/aztec
Hát dobott 4700yrd-t volt és 15 célpontja ebből 4, 631, 649, 748, 1135yrd fogott 24TD (RW;PG;JT;AC) és 16x sck kapott.

Nálunk ez Gonzo és White korlátozódik 16TD 2045 yrd, Jenkinsnek voltak nagy játékai de sokszor csak felvillanás (igaz másodpercekre a vége előtt 😂 )

Tehát sokkal inkább kiszámíthatóak vagyunk, ezért is kell sokszor a Turner taposás hogy jöjjenek a yrd-k.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
17 lejáró szerződásű játékos egy évben átlagosnak számít.
mivel 6-7 kezdő van csak közte, így a GM is mondhatni jó helyzetben van 😛Höri
Nincs is gond a létszámmal csak a személyekre kell nagyon odafigyelni hogy okosan tudjanak megállapodni velük, jóformán a két fal a spec team és a sec teljes létszáma ebben a két évben leköthető, fiatal csapat révén hosszútávra jól állhatunk. Drafton az öreg harcosokat ki kell váltani de nagyon DE, TE és a WR is egyre inkább sürgető. Hacsak nem Rody kapkod össze egymaga 2ooo yrd-t! 😀 😀 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Csak okosan kell draftolni, és nagy gond nem lehet. Csak nehogy úgy járjunk, mint a Colts.berger90
Itt is látszik, hogy P.Manning mekkora játékos - tény, hogy rohadtul nem csípem - de akkor is, abból rosterből kihozta a maximumot.Sajna nem vagyok biztos benne, hogy fordított esetben Ryan képes lenne úgy meccseket hozni, hogy nincs Gonzo, Turner, White egyszerre. :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Csak okosan kell draftolni, és nagy gond nem lehet. Csak nehogy úgy járjunk, mint a Colts.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
17 lejáró szerződásű játékos egy évben átlagosnak számít.
mivel 6-7 kezdő van csak közte, így a GM is mondhatni jó helyzetben van 😛

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
ez gyak , a csapat... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Norwood kapcsán ránéztem hogy áll szerződéssel, akkor figyeltem fel rá hogy lesz itt munka az elkövetkező két évben:

2011 Free Agent:
Robert Agnone RB
Justin Blalock G*
Matt Bryant K*
Tyson Clabo T*
Harvey Dahl G*
Brian Finneran WR (eljárt az idő felettünk)
Brent Grimes CB* ( 😀 )
Michael Koenen P*
Trey Lewis DT
Stephen Nicholas OLB*
Jerious Norwood RB*
Mike Peterson OLB
Jason Snelling FB*
Vance Walker DT*
Eric Weems WR*
Brian Williams DR
John Parker Wilson QB

2012 Free Agent:
John Abraham DE (szép karrier volt, lesz)
Jamaal Anderson DE*
Erik Coleman SS*
Kroy Biermann DE*
Thomas DeCoud FS*
Harry Douglas WR (hát)
Tony Gonzalez TE (köszönjük neked, és reméljük hogy nem fejezi be idén)
Curtis Lofton MLB***
Todd McClure C*
Michael Palmer TE
Justin Peelle TE
Chris Redman QB (valaki kell 2-be is)
Coy Wire OLB
Joe Zelenka LS*
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
....el kell ismerni hogy nagyon jó támadóegységet hoztak össze minden elismerésünk ezért. errorlacy6
És még azt is tegyük hozzá, hogy mindezt Norwood nélkül sikerült elérni. Turner nem sokat pihent ebben a szezonban.adyno12
Gondold el hogy ha még Snelling nem lenne, legalábbis ilyen képességű na akkor szívtunk volna. Norwoodot nagyon sajnálom mert nagyon kreatív a futásoknál ezt sokszor bizonyította Turner mellett a sablon futásokat színesíthette volna, szerintem a M-S-T trió gépezetbe csak epizódok juthatnak neki a jövőben, mondjuk a Smith 1/-3yrd és lesérült, halovány Gartrellt simán kenterbe veri még ha az egyik lába cseresznyefából lenne kifaragva.
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
....el kell ismerni hogy nagyon jó támadóegységet hoztak össze minden elismerésünk ezért. errorlacy6
És még azt is tegyük hozzá, hogy mindezt Norwood nélkül sikerült elérni. Turner nem sokat pihent ebben a szezonban.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát ha lát fantáziát McCoy játékában a többi összevakart mehet a levesbe.
Broncosnál nagy lehetőségek vannak számára ott a D pocsék viszont jobb helyzetben vannak mint a Browns.

Szerintem DENVER. Az hogy viszik az pedig biztos. :mad:
Nézzük optimistán a dolgot ( :o 😀 :o ) lehet még több variáció kijön a játékunkból, volt egy pár eset amikor nagyon olvasható volt a futás (már én láttam előre mi lesz nem hogy az Eagels D) passzokban (egyik meccsen Gonzo a másikon White volt teletömve elég sablonosan) viszont el kell ismerni hogy nagyon jó támadóegységet hoztak össze minden elismerésünk ezért.

A nagy kérdés:

Ki jöhet a helyére?
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Van egy olyan érzésem, hogy az egyik el is viszi.... 😕Keano
De az is megérthető, hogy az ember kipróbálná magát főedzőként, ha lehetősége van...deny79
Persze így van. 1ébként volt már HC Buffaloban.
Szerk. ezt most találtam:
http://assets.sbnation.com/assets/179283/drinkup_medium.jpg
PunBB bbcode test


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...