Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 015 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
Mi a probléma Vick-kel? 😀shawnka
Nekem ugyan semmi főleg ha az inteket újra elfelejti a következő 200 nem tudom valahány passzig 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
Mi a probléma Vick-kel? 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 015 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 015 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy maradt...már csak az kell hogy Vick elintézze a GB-t és a Seahawks jön a Dome-ba... 😛Keano
így van aztán Vick elintézze a Macikat Hassi titeket, és a Hawks jön a Lincolnra, hogy aztán még egyszer visszatérjünk idén Dallasba 😊 (ugye ott lesz a döntő ha jól emlékszem a lényeg, hogy a srácaink tudják 😛 )
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Úgy maradt...már csak az kell hogy Vick elintézze a GB-t és a Seahawks jön a Dome-ba... 😛


több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Igen, kicsit elszállt mindenkiből a hit.
Abból kell erőt meríteni hogy a PO mindig csak egy lépésről szól, GB,NO, SEA is vertük. Ez a 3 csapat valamelyike jöhet a következő körben ha ez megvan PHI a Dome-ban az utolsó lépés. A végjátékunktól szerintem retteg mindenki a kinti kommentárok is Ryan utolsó 2p menetelését emlegetik. Tehát ha szoros meccset tudunk játszani ami elég sokszor sikerült ebben az idényben akkor nagy lehet az esélyünk a tovább lépésre.

Bízzunk a csapatunkban azért az alapszakaszt is így túlteljesítették akkor ez most miért nem sikerülhet nekünk.

Go Falcons!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!errorlacy6
a mai meccs után ez duplán lájk. merjünk hinni.

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
csak ide merem leírni, mert eredménykövetőben megölnének, de azért röhögök ezen a meccsen 😀
csak maradjon is így 😊
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Az öreg Samu eddig is az egyik kedvencem volt... :cool:


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEcSugar602
Samuel L. Jackson rulez! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
http://www.youtube.com/watch?v=gBEcxQNTf-8&feature=related

Hát ez sem csúnya anyag de ezt tényleg a jövőhétre ráhangolás képen addig ne nézd meg!!!!!
😀 😀 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEcSugar602
erre jogosan repülnek majd a lájkok 😀 bár jobb lett volna ezt a vidit későbbre tartogatni, én jövő hétvégén linkeltem volna 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEc
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Igen, kicsit elszállt mindenkiből a hit.
Abból kell erőt meríteni hogy a PO mindig csak egy lépésről szól, GB,NO, SEA is vertük. Ez a 3 csapat valamelyike jöhet a következő körben ha ez megvan PHI a Dome-ban az utolsó lépés. A végjátékunktól szerintem retteg mindenki a kinti kommentárok is Ryan utolsó 2p menetelését emlegetik. Tehát ha szoros meccset tudunk játszani ami elég sokszor sikerült ebben az idényben akkor nagy lehet az esélyünk a tovább lépésre.

Bízzunk a csapatunkban azért az alapszakaszt is így túlteljesítették akkor ez most miért nem sikerülhet nekünk.

Go Falcons!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 885
Azt sem árt elfelejteni szerintem, hogy az NFC PO résztvevők között a Philly kivételével mindenkit megvertünk, az egy dolog, hogy a Saints-t másodszor nem sikerült. Ebben az esetben pedig én rohadtul nem elégednék meg egy ilyen szezon után az NFC Championship Game-el, SB-ba várom a csapatot. Hogy ott kit kapunk...

Egyébként főleg a GB- nek örülnék, játsszanak csak úgy, mint a Chicago ellen, akkor kibelezzük őket.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
És nem utolsó sorban a hazai pálya előnye is megvan...nem kell SB győzelemről beszélni, de temetni sem kell a csapatot...a hétvégén meg lehet nézelődni, higy ki ellen mi várható a Dome-ban... :cool:
Én személy szerint remélem, hogy a NO jön...


több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
nemtom mi ez a haláli hangulat h nem érzitek a plusszt a csapatban stb... annó mikor a giants nyert , vagy 2 éve mikor a cards SB-ba jutott akkor bennünk ki érezte azt a kis plusszt...?
nem mondom h toronymagas esélyesek lennénk , de azért a 13-3 alapszakasz véletlen nem lehet , simán van esélyünk a SB-ba. annyi mint a többieknek minimum , de sztem több is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Hát túl szép lenne, ha hazai pályán a Seahawks elkapná a Saintset, de ennek kb 1% az esélye 😂 Talán, egy kör bennünk van.Max főcsoport döntő.Sajnos többet nem érzek a csapatban.Hiányzik valami plusz belőlük, ami tényleg elit csapattá tenné a srácokat.aztec
Ha egy kört mentek, akkor az már főcsoport döntő, egyébként 😛

Igazából wishlist: GB W a Phili ellen, majd GB W Atlantában, és mi nyerjünk Seattle-ben és Chicagoban, majd jöhet hozzánk a GB játszani, onnan SB, ahol Pats ellen az ELSŐ KO lesz onside 😀

(csendben jegyzem meg, hogy a sérülés hullámunk miatt, mindennek örülni fogok 😊 )

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát túl szép lenne, ha hazai pályán a Seahawks elkapná a Saintset, de ennek kb 1% az esélye 😂 Talán, egy kör bennünk van.Max főcsoport döntő.Sajnos többet nem érzek a csapatban.Hiányzik valami plusz belőlük, ami tényleg elit csapattá tenné a srácokat.aztec
sajnos én is így látom!
szerintem a Packers-Eagles meccs győztese messzire jut! és az az Eagles lesz, úgyhogy Vick gyűrűvel hálálja meg a bizalmat! 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát túl szép lenne, ha hazai pályán a Seahawks elkapná a Saintset, de ennek kb 1% az esélye 😂 Talán, egy kör bennünk van.Max főcsoport döntő.Sajnos többet nem érzek a csapatban.Hiányzik valami plusz belőlük, ami tényleg elit csapattá tenné a srácokat.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
2011 Free Agent:
Robert Agnone RB
Justin Blalock G*
Matt Bryant K*
Tyson Clabo T*
Harvey Dahl G*
Brian Finneran WR (eljárt az idő felettünk)
Brent Grimes CB* ( 😀 )
Michael Koenen P*
Trey Lewis DT
Stephen Nicholas OLB*
Jerious Norwood RB*
Mike Peterson OLB
Jason Snelling FB*
Vance Walker DT*
Eric Weems WR*
Brian Williams DR
John Parker Wilson QB

errorlacy6
Trey Lewis kivételével mindenkit érdemes lenne megtartani(agnone WHO?). Koenen-re remélem most már nem tag-et teszünk, hanem kap valami szép hosszútávút.
Mularkey jó arc. pl Weis mostani szerződése nem tudom mennyire lesz jó hatással a KC playoff-jára.
Ti mint vártok a PO-tól? egy kört minimum kéne menni. 😀

Höri! van az 9 is.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Mularkey kérte a Denvert h halasszák az interjút addig amíg versenyben vagyunk. Ez kifejezetten szimpatikus dolog, ránk akar koncentrálni. Ráadásul valszeg a Broncos meg nem akarja megvárni a SB-t HC kinevezés ügyében 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
John Elway péntekig gyakorol hogy az esetleges új szerzemény nevét is tudja "Mark Mularkey" személyében... 😀
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Csak okosan kell draftolni, és nagy gond nem lehet. Csak nehogy úgy járjunk, mint a Colts.berger90
Itt is látszik, hogy P.Manning mekkora játékos - tény, hogy rohadtul nem csípem - de akkor is, abból rosterből kihozta a maximumot.Sajna nem vagyok biztos benne, hogy fordított esetben Ryan képes lenne úgy meccseket hozni, hogy nincs Gonzo, Turner, White egyszerre. :/aztec
Hát dobott 4700yrd-t volt és 15 célpontja ebből 4, 631, 649, 748, 1135yrd fogott 24TD (RW;PG;JT;AC) és 16x sck kapott.

Nálunk ez Gonzo és White korlátozódik 16TD 2045 yrd, Jenkinsnek voltak nagy játékai de sokszor csak felvillanás (igaz másodpercekre a vége előtt 😂 )

Tehát sokkal inkább kiszámíthatóak vagyunk, ezért is kell sokszor a Turner taposás hogy jöjjenek a yrd-k.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
17 lejáró szerződásű játékos egy évben átlagosnak számít.
mivel 6-7 kezdő van csak közte, így a GM is mondhatni jó helyzetben van 😛Höri
Nincs is gond a létszámmal csak a személyekre kell nagyon odafigyelni hogy okosan tudjanak megállapodni velük, jóformán a két fal a spec team és a sec teljes létszáma ebben a két évben leköthető, fiatal csapat révén hosszútávra jól állhatunk. Drafton az öreg harcosokat ki kell váltani de nagyon DE, TE és a WR is egyre inkább sürgető. Hacsak nem Rody kapkod össze egymaga 2ooo yrd-t! 😀 😀 😀