Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
here we come 😉
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 364 — Omar's Coming Yo!
Na.....hacsak Vick nem varázsol a II. félidőben.. jöhet a GB és verjük ki őket..legalább akkor majd komolyan vesznek minket... 😀Keano
Lesz itt philly varázslat szerintem.

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Na.....hacsak Vick nem varázsol a II. félidőben.. jöhet a GB és verjük ki őket..legalább akkor majd komolyan vesznek minket... 😀


több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Csatlakozom az előttem szólókhoz két dologban is!
1.: Hajrá Vick! Bárhol is játszol! Neked köszönhetem NFL függőségem!

2.: Ne temessük már magunkat, "szinte" a legkiegyensúlyozottabb csapat vagyunk az NFC-ben. Meg is nyertük és nálunk vannak a nyerő "kártyák"!

Ui.: A védelem is nagyon összeszedte magát. Ígéretes!

GO FALCONS!
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 364 — Omar's Coming Yo!
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEcSugar602
erre jogosan repülnek majd a lájkok 😀 bár jobb lett volna ezt a vidit későbbre tartogatni, én jövő hétvégén linkeltem volna 😀shawnka
jobb lett volna, de nem bírtam ki!! 😀Sugar602
Én kb 1 hete láttam,nem mertem betenni😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEcSugar602
erre jogosan repülnek majd a lájkok 😀 bár jobb lett volna ezt a vidit későbbre tartogatni, én jövő hétvégén linkeltem volna 😀shawnka
jobb lett volna, de nem bírtam ki!! 😀
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 364 — Omar's Coming Yo!
úgy tudtam,hogy kikap a saints,de senki nem hitt nekem 😀

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ezek után csak nem fogják lebecsülni a Seattle-t a srácok, ha őket kapjuk
persze ilyenkor úgyis benne van az emberben, hogy - papíron - mégiscsak könnyebb ellenfél mint mondjuk egy Green Bay, de én nem gondolom, hogy a Dome-ban is tudnák hozni ezt a teljesítményt, mint amit otthon egy csakazértis meccsen, de majd meglátjuk ha úgy alakul 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ha mi mennénk majd hozzátok a Dome-ba, ami ugye az NFC döntőben lehet az finoman szólva sem nekünk kedvez, egész más lesz a PO meccs, mint az alapszakaszban. Ugye a legutóbb a Cards ellen is hogy megjártuk, no de az még valóban messze van éljük túl a mai meccset.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Én is Vick miatt lettem Atlanta fan, ezt aláírom, mégis elevenen él bennem az idei meccs a Philly ellen, így egyszerűen nem tudok majd örülni annak, ha ők jönnek a Dome-ba...berger90
Hát ott mintha a PHI D kezében lett volna a playbook és abból olvastak volna. Aztán a Vick mutatványok meg főként nem hiányoztak eléggé demoralizáló volt.
De ez még ráér először csak a SEA-ra koncentráljanak.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Én is Vick miatt lettem Atlanta fan, ezt aláírom, mégis elevenen él bennem az idei meccs a Philly ellen, így egyszerűen nem tudok majd örülni annak, ha ők jönnek a Dome-ba...

Mindig jövőre
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
Szerintem majdnem mindenki Vick miatt lett Atlanta fan úgyhogy ezt senki sem felejti el neki.
Nyugodj meg mindenki nektek fog szurkolni.
Én személy szerint 1995-ben lettem Falcons fan 😀 😀 😀 !!! Már 15 évesen láttam hogy benne van az X 😀
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
persze hogy nektek szurkolunk, aztán majd kiestek a macik ellen, és nem lesz gondunk Vickkel 😀 (akit egyébként az Atlanta-fanok közül szerintem nagyon sokan szeretnek még mindig, úgyhogy miatta biztos nem szurkolnánk ellenetek)
Chicagot meg már simán megcsapjuk otthon és SB 😀

ki van ez találva kérem 😛 😂kaszo
Kaszo ne szaladj előre nézd a NO példáját Ők már megnyerték az SB-t 8-9 órával ezelőtt 😀 😀 😀 most meg pofára estek.
Csak lassan......... PHI kell szurkolni a fenének sem hiányzik hogy Vick a Dome-ban szopasson megint bennünket.
Dome előnyünk lehet, SEA játékát láttuk valamelyest lehet készülni rá , csak ezen a meccsen jussunk túl.
Utána mehetünk tovább a találgatásokkal.
Ez már a PO!!! 😊 😐 😕 😀 :o 😉 :/ 😛 😂 :mad: :rolleyes: :cool:
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
persze hogy nektek szurkolunk, aztán majd kiestek a macik ellen, és nem lesz gondunk Vickkel 😀 (akit egyébként az Atlanta-fanok közül szerintem nagyon sokan szeretnek még mindig, úgyhogy miatta biztos nem szurkolnánk ellenetek)
Chicagot meg már simán megcsapjuk otthon és SB 😀

ki van ez találva kérem 😛 😂
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Vick mezem van fehér és piros is, fantasyban az én csapatomat erősíti, nyilván neki szurkolok.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Bár zöldek is vagytok meg sasok is...brrrrr, de Vick miatt egyébként is oda szurkoltam volna... 😀


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
Mi a probléma Vick-kel? 😀shawnka
Nekem ugyan semmi főleg ha az inteket újra elfelejti a következő 200 nem tudom valahány passzig 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
Mi a probléma Vick-kel? 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy maradt...már csak az kell hogy Vick elintézze a GB-t és a Seahawks jön a Dome-ba... 😛Keano
így van aztán Vick elintézze a Macikat Hassi titeket, és a Hawks jön a Lincolnra, hogy aztán még egyszer visszatérjünk idén Dallasba 😊 (ugye ott lesz a döntő ha jól emlékszem a lényeg, hogy a srácaink tudják 😛 )
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Úgy maradt...már csak az kell hogy Vick elintézze a GB-t és a Seahawks jön a Dome-ba... 😛


több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Igen, kicsit elszállt mindenkiből a hit.
Abból kell erőt meríteni hogy a PO mindig csak egy lépésről szól, GB,NO, SEA is vertük. Ez a 3 csapat valamelyike jöhet a következő körben ha ez megvan PHI a Dome-ban az utolsó lépés. A végjátékunktól szerintem retteg mindenki a kinti kommentárok is Ryan utolsó 2p menetelését emlegetik. Tehát ha szoros meccset tudunk játszani ami elég sokszor sikerült ebben az idényben akkor nagy lehet az esélyünk a tovább lépésre.

Bízzunk a csapatunkban azért az alapszakaszt is így túlteljesítették akkor ez most miért nem sikerülhet nekünk.

Go Falcons!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!errorlacy6
a mai meccs után ez duplán lájk. merjünk hinni.

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
csak ide merem leírni, mert eredménykövetőben megölnének, de azért röhögök ezen a meccsen 😀
csak maradjon is így 😊
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Az öreg Samu eddig is az egyik kedvencem volt... :cool: