Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát az a meccs nagyon necces és összetett volt.
Sok monden kellett a győzelemhez. Ryan elég sok célt választott Turner erő futásai RZ -ben 2/2 GB 4fumble és jól állítottuk meg a futásaikat ami most ezzel a húzásukkal rookie RB elég jól kibabráltak a PHI-vel mondjuk ezt a kártyát elég jól kijátszották.
Azért nekünk volt 4 punt és 2 4&.
Hát Brent és Dunta bizonyíthat az hiszem...
több mint 13 éve
KGB 79
de végülis a Lambeau-n elvertük a Packerst. most sztem senki sem örül, de talán nem lesz ez olyan veszélyes.Zsoca
nem a Lambeaun volt a meccs... Nem lesz az olyan sima 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
naggyon necces lesz a GB meccs , sztem 50-50 % az esélyek...
baj h ők nagyon fel vannak most pörögve , mi viszont az uccsó meccseinken már le voltunk eresztve... ezt veszélyesnek érzem , viszont miénk a hazai pálya... huh , nagyon várom már!peach
ez duplán kár. sajnos Vick csapat kiesett ill. nem a Seahawks jön. de végülis a Lambeau-n elvertük a Packerst. most sztem senki sem örül, de talán nem lesz ez olyan veszélyes.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
naggyon necces lesz a GB meccs , sztem 50-50 % az esélyek...
baj h ők nagyon fel vannak most pörögve , mi viszont az uccsó meccseinken már le voltunk eresztve... ezt veszélyesnek érzem , viszont miénk a hazai pálya... huh , nagyon várom már!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Hát egy Nnamdi Asomugha-val erősíthetnénk a DB sort... 😀errorlacy6
esélytelen. ott van Dunta baszott nagy szerződéssel, Grimes pedig most kijátszotta magának 20-30 millás contractot, mivel ugye lejárt a szerződése. Hacsak ő nem megy 😊

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát egy Nnamdi Asomugha-val erősíthetnénk a DB sort... 😀
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Viszont ha meglesz a GB meccs..akkor szerintem a CHI már nem akkora akadály... 😀


több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát bejött a szükséges "rosszabbik" eset. Nehéz dolgunk lesz a GB nagyon összeszedett a CHI jól járt ezzel a párosítással.
De hát az edzőnk is azt mondta: az a legjobb csapat ami épp a pályán van azt a feladatot kell megoldani ami előttünk áll.
Go Falcons!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
anyám, nagyon nem örülök a Packersnek... :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
here we come 😉
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 565 — Omar's Coming Yo!
Na.....hacsak Vick nem varázsol a II. félidőben.. jöhet a GB és verjük ki őket..legalább akkor majd komolyan vesznek minket... 😀Keano
Lesz itt philly varázslat szerintem.

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Na.....hacsak Vick nem varázsol a II. félidőben.. jöhet a GB és verjük ki őket..legalább akkor majd komolyan vesznek minket... 😀


több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Csatlakozom az előttem szólókhoz két dologban is!
1.: Hajrá Vick! Bárhol is játszol! Neked köszönhetem NFL függőségem!

2.: Ne temessük már magunkat, "szinte" a legkiegyensúlyozottabb csapat vagyunk az NFC-ben. Meg is nyertük és nálunk vannak a nyerő "kártyák"!

Ui.: A védelem is nagyon összeszedte magát. Ígéretes!

GO FALCONS!
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 565 — Omar's Coming Yo!
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEcSugar602
erre jogosan repülnek majd a lájkok 😀 bár jobb lett volna ezt a vidit későbbre tartogatni, én jövő hétvégén linkeltem volna 😀shawnka
jobb lett volna, de nem bírtam ki!! 😀Sugar602
Én kb 1 hete láttam,nem mertem betenni😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=flBXW78dVEcSugar602
erre jogosan repülnek majd a lájkok 😀 bár jobb lett volna ezt a vidit későbbre tartogatni, én jövő hétvégén linkeltem volna 😀shawnka
jobb lett volna, de nem bírtam ki!! 😀
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 565 — Omar's Coming Yo!
úgy tudtam,hogy kikap a saints,de senki nem hitt nekem 😀

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
ezek után csak nem fogják lebecsülni a Seattle-t a srácok, ha őket kapjuk
persze ilyenkor úgyis benne van az emberben, hogy - papíron - mégiscsak könnyebb ellenfél mint mondjuk egy Green Bay, de én nem gondolom, hogy a Dome-ban is tudnák hozni ezt a teljesítményt, mint amit otthon egy csakazértis meccsen, de majd meglátjuk ha úgy alakul 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 015 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ha mi mennénk majd hozzátok a Dome-ba, ami ugye az NFC döntőben lehet az finoman szólva sem nekünk kedvez, egész más lesz a PO meccs, mint az alapszakaszban. Ugye a legutóbb a Cards ellen is hogy megjártuk, no de az még valóban messze van éljük túl a mai meccset.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Én is Vick miatt lettem Atlanta fan, ezt aláírom, mégis elevenen él bennem az idei meccs a Philly ellen, így egyszerűen nem tudok majd örülni annak, ha ők jönnek a Dome-ba...berger90
Hát ott mintha a PHI D kezében lett volna a playbook és abból olvastak volna. Aztán a Vick mutatványok meg főként nem hiányoztak eléggé demoralizáló volt.
De ez még ráér először csak a SEA-ra koncentráljanak.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 885
Én is Vick miatt lettem Atlanta fan, ezt aláírom, mégis elevenen él bennem az idei meccs a Philly ellen, így egyszerűen nem tudok majd örülni annak, ha ők jönnek a Dome-ba...

Mindig jövőre
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
Szerintem majdnem mindenki Vick miatt lett Atlanta fan úgyhogy ezt senki sem felejti el neki.
Nyugodj meg mindenki nektek fog szurkolni.
Én személy szerint 1995-ben lettem Falcons fan 😀 😀 😀 !!! Már 15 évesen láttam hogy benne van az X 😀
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
persze hogy nektek szurkolunk, aztán majd kiestek a macik ellen, és nem lesz gondunk Vickkel 😀 (akit egyébként az Atlanta-fanok közül szerintem nagyon sokan szeretnek még mindig, úgyhogy miatta biztos nem szurkolnánk ellenetek)
Chicagot meg már simán megcsapjuk otthon és SB 😀

ki van ez találva kérem 😛 😂kaszo
Kaszo ne szaladj előre nézd a NO példáját Ők már megnyerték az SB-t 8-9 órával ezelőtt 😀 😀 😀 most meg pofára estek.
Csak lassan......... PHI kell szurkolni a fenének sem hiányzik hogy Vick a Dome-ban szopasson megint bennünket.
Dome előnyünk lehet, SEA játékát láttuk valamelyest lehet készülni rá , csak ezen a meccsen jussunk túl.
Utána mehetünk tovább a találgatásokkal.
Ez már a PO!!! 😊 😐 😕 😀 :o 😉 :/ 😛 😂 :mad: :rolleyes: :cool:
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
akkor mostantól kollektíven szurkoljon este mindenki az Eagles-nek.shawnka
Jé nekünk is fog szurkolni valaki már kezdtem azt gondolni, hogy mindenki majd úgy is Rodgersnek drukkol Vick miatt. Már ezért hála a Hawksnak 😛dande
persze hogy nektek szurkolunk, aztán majd kiestek a macik ellen, és nem lesz gondunk Vickkel 😀 (akit egyébként az Atlanta-fanok közül szerintem nagyon sokan szeretnek még mindig, úgyhogy miatta biztos nem szurkolnánk ellenetek)
Chicagot meg már simán megcsapjuk otthon és SB 😀

ki van ez találva kérem 😛 😂
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Vick mezem van fehér és piros is, fantasyban az én csapatomat erősíti, nyilván neki szurkolok.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Bár zöldek is vagytok meg sasok is...brrrrr, de Vick miatt egyébként is oda szurkoltam volna... 😀