Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 14 éve
😀Mi volt a fogadás? 😊#2 252 Collapo 2012-01-18 06:20:44Collapo
Flacco5
Szerintem minden Ravens drukker nagyon boldog lenne, ha a Super Bowl előtt meglennének a közhelyek 😊
WAAA már nagyon nem bírok magammal mit kezdeni... Feszült, türelmetlen vagyok és nem telnek a percek://
több mint 14 éve
Mi volt a fogadás? 😊#2 252 Collapo 2012-01-18 06:20:44
Flacco5

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Azt várja mindenki de B.B tuti kitalál valamit.
több mint 14 éve
West kell megfogni és meglesz a W !Sztem meg Gronko kibabrál velük.
Jaj de jó lenne már ha este lenneJanek
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
West kell megfogni és meglesz a W !Jaj de jó lenne már ha este lenne
több mint 14 éve
Természetesen jár a kalapemelgetés mindkettőtöknek.. 😊 és inkább csak érdekességként említettem, hogy a kintiek azért nem 55-45%-nak érzik ezt a meccset (amit az agyam mond), és pláne nem 50-50%-nek (amit meg a szívem)Az Accuscore 69%-ot szimulált a Pats-nek, és a -7.5-8 pont hendi is bőven 60-70% közötti favoritot takar, ha levesszük a sima 3 pontos hazai pályát ugye.
De nem baj, én bízok Flacco-ban, Torrey-ban és a TE-jeinkben - 27 pont körül várok az offensetől (rendes játékidőben), annyival már lehet meccset nyerni.. ha meg a defense kisegít minket, akkor pláne 😊
Már nagyon-nagyon-nagyon várom.. annyi balszerencse közt, oly sok elbukott PO meccs után, ez a meccs meg kell hogy legyen! :cool:
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Igazán nem értelek titeket, mindenki tudja, hogy tök mindegy, mit jósolnak a "szakértők", nem közönségszavazatokon fog eldőlni a meccs. A Steelers-Broncos meccs előtt mindenki a vasasokra tette a voksot, a szezonban 2 Pats vereség után mindenki a Jetset tartotta esélyesebbnek, aztán... Ráadásul az esélyesség terhe néha agyon nyom, néha meg épp ellenkezőleg, az esélyesség tudata könnyelművé tesz. Mind a kettő veszélyes. Ezen a meccsen szerintem mind a két csapat egyformán esélyes, és bármelyik is jut tovább, az nem lesz érdemtelen. Jó meccsre, nagy küzdelemre számítok, csak kezdődjön már!!!
Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 14 éve
Sőt, megnemmondom melyik nfl.comos is titeket tippelt, igaz, a nyolcból csak ketten, de ezt én nem úgy fognám fel, ahogy ti, hanem ahogy az MVP-választást, akinél egy picit előrébb van az egyik az kap, a másik nem, így hiába lenne mondjuk mindenkinél 55-45% körül a tipp, a végén Rodgers kap 45-47-et, Brees 3-5-ötHa mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛Albert Breer szerint nyertek 24-23ra (nfl.com), és Ngata lesz a kulcs. szerintem Suggs lesz az, várok tőle egy forced fumble-t minimumdeyell
"Nobody believes in us!!" 😛Igor

több mint 14 éve
Mi volt a fogadás? 😊akármekkora ultrahiperszupergigamega favoritok a meccs akkor is 60 perces és 0-0ról indul.... Itt vagyunk a Cél kapujában 😉Flacco5Hm... ha ezt én mondom, már az AFC Champ Game-re megnyertem volna a fogadásomat önmagam ellen 😀
lássuk... már csak 9 óra... kbCollapo
Apropó kis hangulatfokozó: http://www.youtube.com/watch?v=Uf0yJDNzn_E
"... I'm almost there
I'm on my way..."
több mint 14 éve
akármekkora ultrahiperszupergigamega favoritok a meccs akkor is 60 perces és 0-0ról indul.... Itt vagyunk a Cél kapujában 😉Flacco5Hm... ha ezt én mondom, már az AFC Champ Game-re megnyertem volna a fogadásomat önmagam ellen 😀
lássuk... már csak 9 óra... kb

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Már-már nevetségesen alábecsülnek minket.... 😐Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛ESPN experts: Seven of the eight experts pick the Patriots. Only Seth Wickersham picks the Ravens.
"Nobody believes in us!!" 😛Igor
No, hol van az a kalapemelgetés? 😊lucas
Leggyönyörűbb: Pénteken Ravens mez rajtam, megkaptam: "Élvezd ki, hétfőtől már úgysem lesz menő hordani a mezt."
Végülis a nyomás a "GóPacc!!"-en van, akármekkora ultrahiperszupergigamega favoritok a meccs akkor is 60 perces és 0-0ról indul.... Itt vagyunk a Cél kapujában 😉
több mint 14 éve
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛ESPN experts: Seven of the eight experts pick the Patriots. Only Seth Wickersham picks the Ravens.
"Nobody believes in us!!" 😛Igor
No, hol van az a kalapemelgetés? 😊
Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 14 éve
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛Albert Breer szerint nyertek 24-23ra (nfl.com), és Ngata lesz a kulcs. szerintem Suggs lesz az, várok tőle egy forced fumble-t minimum
"Nobody believes in us!!" 😛Igor
built for this shit
több mint 14 éve
Fredo
205
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛Igen, ez olyan mint a hitelminősítők. Vételre ajánlott volt a Lehman Br. is a csődje előtt egy héttel 2008-ban.
"Nobody believes in us!!" 😛Igor
Vagy NFL-es példánál maradva ki mondta tavaly a Seattle-t a New O. ellen? Vagy idén a Broncost?
Az alapszakaszban Jets-NE volt és a NE rossz passzban volt. Az ESPN adásában ülő guruk is 4-1 (v 5-0 nem emlékszem pontosan) arányban a Jetset mondták...
Szóval sok minden lehet, a múlt heti NE hengertől a két évvel ezelőtti édes, sima Baltimore győzelemig széles a skála...
Ezért (is) szeressük az NFL-t mert megjósolhatatlan...
több mint 14 éve
én abban látom a pats nagy előnyét, hogy az offense a pálya közepén hatalmas mismatch a holloknak és ha ezt ki tudja használni Brady, termeli a pontokat, akkor nem igen lesz futojatek, és könnyen vége lehet a dalnak.kiváncsi vagyok pagano mivel készül, rommá blitzeli Bradyt, ott tarja gronkot a vonalon, vagy húz egy rex ryant
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Pats fanként lehet ennyi, mert nem akarja senki túlbecsülni a csapatát és pofára esni majd a meccsen, de a teljesen semlegesnek mondható bet365 szerint 1.31-szeres odds-a van a Patsnek és 3.6 a Ravensnek.Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛Ez számomra egyébként teljesen érthetetlen. Ez a meccs Pats fanként nagy jóindulattal is max 60-40, de inkább fifty-fifty.zinedine5
Igor
több mint 14 éve
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛Ez számomra egyébként teljesen érthetetlen. Ez a meccs Pats fanként nagy jóindulattal is max 60-40, de inkább fifty-fifty.
Igor
több mint 14 éve
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛"Nobody believes in us!!" 😛
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Nem hiszem,hogy bárki is lefutottnak tekintené ezt a meccset. Az sokat mondó tény,hogy a " QB-k évében " csak egy klasszis irányító maradt a csoportdöntőkre. ( Manning is jó idényt fut, de azért az egyel lentebbi kategória nálam )Baltimori gyerek,ha Zappa még élne,ő is az lenne. 😊 Feszítene az 52-es mezben koncerteken. 😊Ray Rice: "SO READY."Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.
I promise."Flacco5
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀undisputedly
A Ravens kivétel lenne a kritikai szemlélete alól. 😂
Rice és Flacco képes rá,hogy szétszedje a D-teket,ahogy Brady és népi zenekara is a mi D-nket.
Szerintem nincs ez olyan mértékben lefutva,ahogy a Pats-nél gondoljátok.Az egy dolog,hogy nem mi vagyunk a meccs esélyesei .kátrány
A két konferencia legjobb támadó és védő egységével bíró csapatai közül az elit D#-t felvonultató csapatok ott lesznek a döntőben, míg az elit O#-t csak a Pats képviseli. Még mindig a D# határozza meg a bajnoki cím sorsát, ezt mondtam korábban is. A Packers támadói is meg lettek fogva, a csillagok együttállása kellene ahhoz,hogy Tomék a hátralevő 1 vagy 2 meccsen is 32 körül szórjanak.
Viszont nincs olyan csapat a ligában aki ellen ez a csapat ne esélyesként menjen fel hazai pályán a gyepre.
több mint 14 éve
Én azt furcsállom, hogy fogadóirodáknál mennyire egyoldalú meccset várnak. Tippmixen 3,35 a Ravensre, pedig szerintem ez egy olyan meccs ahol elég egyenlőek az erők és szerintem a Ravens megy tovább. Rossz védelem ellen Flaconak is szokott menni, a Patsnek meg bőven az van.A Ravens védelmet meg nem kell bemutatni, egy jó támadósor ellen. Ilyen szempontból nézve, kb ugyanott vannak a csapatok. Lényeg a lényeg, ment is a pénz a Hollókra 😀 😀
több mint 14 éve
Szerintem nincs ez olyan mértékben lefutva,ahogy a Pats-nél gondoljátok.Az egy dolog,hogy nem mi vagyunk a meccs esélyesei .kátrányNem hinném, hogy bárki is lefutott meccsként gondolna rá: alapvetően a Ravens-nek is megvan minden esélye a győzelemre. De azért a Pats-nek szurkolok 😉
több mint 14 éve
*a következő hsz-ben reklám hangzik el*Már érik egy Ravens találkozó,ez igaz.
Jön valaki előreláthatóan 22-én a Sugárban szervezett fórumtalira amúgy?Igor
Én hétfőn-keddem dolgozok,szal részemről ez nem most lesz.
Jövő idényben nehéz schedule-unk lesz csupa-csupa nagy meccs,összejöhet a sokból egy.

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Baltimori gyerek,ha Zappa még élne,ő is az lenne. 😊 Feszítene az 52-es mezben koncerteken. 😊Ray Rice: "SO READY."Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.
I promise."Flacco5
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀undisputedly
A Ravens kivétel lenne a kritikai szemlélete alól. 😂
Rice és Flacco képes rá,hogy szétszedje a D-teket,ahogy Brady és népi zenekara is a mi D-nket.
Szerintem nincs ez olyan mértékben lefutva,ahogy a Pats-nél gondoljátok.Az egy dolog,hogy nem mi vagyunk a meccs esélyesei .

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Pedig eddig szimpatikus volt a Ravens :/Ray Rice: "SO READY."Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.
I promise."Flacco5
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀undisputedly

több mint 14 éve
Ray Rice: "SO READY."Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.
I promise."Flacco5
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀
