Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 14 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Mi volt a fogadás? 😊
Flacco5
#2 252 Collapo 2012-01-18 06:20:44Collapo
😀
Szerintem minden Ravens drukker nagyon boldog lenne, ha a Super Bowl előtt meglennének a közhelyek 😊

WAAA már nagyon nem bírok magammal mit kezdeni... Feszült, türelmetlen vagyok és nem telnek a percek://
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mi volt a fogadás? 😊
Flacco5
#2 252 Collapo 2012-01-18 06:20:44

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Azt várja mindenki de B.B tuti kitalál valamit.

több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
West kell megfogni és meglesz a W !

Jaj de jó lenne már ha este lenneJanek
Sztem meg Gronko kibabrál velük.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
West kell megfogni és meglesz a W !

Jaj de jó lenne már ha este lenne

több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Természetesen jár a kalapemelgetés mindkettőtöknek.. 😊 és inkább csak érdekességként említettem, hogy a kintiek azért nem 55-45%-nak érzik ezt a meccset (amit az agyam mond), és pláne nem 50-50%-nek (amit meg a szívem)
Az Accuscore 69%-ot szimulált a Pats-nek, és a -7.5-8 pont hendi is bőven 60-70% közötti favoritot takar, ha levesszük a sima 3 pontos hazai pályát ugye.

De nem baj, én bízok Flacco-ban, Torrey-ban és a TE-jeinkben - 27 pont körül várok az offensetől (rendes játékidőben), annyival már lehet meccset nyerni.. ha meg a defense kisegít minket, akkor pláne 😊

Már nagyon-nagyon-nagyon várom.. annyi balszerencse közt, oly sok elbukott PO meccs után, ez a meccs meg kell hogy legyen! :cool:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Igazán nem értelek titeket, mindenki tudja, hogy tök mindegy, mit jósolnak a "szakértők", nem közönségszavazatokon fog eldőlni a meccs. A Steelers-Broncos meccs előtt mindenki a vasasokra tette a voksot, a szezonban 2 Pats vereség után mindenki a Jetset tartotta esélyesebbnek, aztán... Ráadásul az esélyesség terhe néha agyon nyom, néha meg épp ellenkezőleg, az esélyesség tudata könnyelművé tesz. Mind a kettő veszélyes. Ezen a meccsen szerintem mind a két csapat egyformán esélyes, és bármelyik is jut tovább, az nem lesz érdemtelen. Jó meccsre, nagy küzdelemre számítok, csak kezdődjön már!!!

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛Igor
Albert Breer szerint nyertek 24-23ra (nfl.com), és Ngata lesz a kulcs. szerintem Suggs lesz az, várok tőle egy forced fumble-t minimumdeyell
Sőt, megnemmondom melyik nfl.comos is titeket tippelt, igaz, a nyolcból csak ketten, de ezt én nem úgy fognám fel, ahogy ti, hanem ahogy az MVP-választást, akinél egy picit előrébb van az egyik az kap, a másik nem, így hiába lenne mondjuk mindenkinél 55-45% körül a tipp, a végén Rodgers kap 45-47-et, Brees 3-5-öt

több mint 14 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
akármekkora ultrahiperszupergigamega favoritok a meccs akkor is 60 perces és 0-0ról indul.... Itt vagyunk a Cél kapujában 😉Flacco5
Hm... ha ezt én mondom, már az AFC Champ Game-re megnyertem volna a fogadásomat önmagam ellen 😀
lássuk... már csak 9 óra... kbCollapo
Mi volt a fogadás? 😊

Apropó kis hangulatfokozó: http://www.youtube.com/watch?v=Uf0yJDNzn_E
"... I'm almost there
I'm on my way..."
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
akármekkora ultrahiperszupergigamega favoritok a meccs akkor is 60 perces és 0-0ról indul.... Itt vagyunk a Cél kapujában 😉Flacco5
Hm... ha ezt én mondom, már az AFC Champ Game-re megnyertem volna a fogadásomat önmagam ellen 😀
lássuk... már csak 9 óra... kb

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛Igor
ESPN experts: Seven of the eight experts pick the Patriots. Only Seth Wickersham picks the Ravens.

No, hol van az a kalapemelgetés? 😊lucas
Már-már nevetségesen alábecsülnek minket.... 😐
Leggyönyörűbb: Pénteken Ravens mez rajtam, megkaptam: "Élvezd ki, hétfőtől már úgysem lesz menő hordani a mezt."

Végülis a nyomás a "GóPacc!!"-en van, akármekkora ultrahiperszupergigamega favoritok a meccs akkor is 60 perces és 0-0ról indul.... Itt vagyunk a Cél kapujában 😉
több mint 14 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛Igor
ESPN experts: Seven of the eight experts pick the Patriots. Only Seth Wickersham picks the Ravens.

No, hol van az a kalapemelgetés? 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 867 — Sworn to the Dark
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛Igor
Albert Breer szerint nyertek 24-23ra (nfl.com), és Ngata lesz a kulcs. szerintem Suggs lesz az, várok tőle egy forced fumble-t minimum

built for this shit

több mint 14 éve
Fredo 205
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛Igor
Igen, ez olyan mint a hitelminősítők. Vételre ajánlott volt a Lehman Br. is a csődje előtt egy héttel 2008-ban.
Vagy NFL-es példánál maradva ki mondta tavaly a Seattle-t a New O. ellen? Vagy idén a Broncost?
Az alapszakaszban Jets-NE volt és a NE rossz passzban volt. Az ESPN adásában ülő guruk is 4-1 (v 5-0 nem emlékszem pontosan) arányban a Jetset mondták...
Szóval sok minden lehet, a múlt heti NE hengertől a két évvel ezelőtti édes, sima Baltimore győzelemig széles a skála...
Ezért (is) szeressük az NFL-t mert megjósolhatatlan...
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én abban látom a pats nagy előnyét, hogy az offense a pálya közepén hatalmas mismatch a holloknak és ha ezt ki tudja használni Brady, termeli a pontokat, akkor nem igen lesz futojatek, és könnyen vége lehet a dalnak.

kiváncsi vagyok pagano mivel készül, rommá blitzeli Bradyt, ott tarja gronkot a vonalon, vagy húz egy rex ryant

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

Igor
Ez számomra egyébként teljesen érthetetlen. Ez a meccs Pats fanként nagy jóindulattal is max 60-40, de inkább fifty-fifty.zinedine5
Pats fanként lehet ennyi, mert nem akarja senki túlbecsülni a csapatát és pofára esni majd a meccsen, de a teljesen semlegesnek mondható bet365 szerint 1.31-szeres odds-a van a Patsnek és 3.6 a Ravensnek.

több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

Igor
Ez számomra egyébként teljesen érthetetlen. Ez a meccs Pats fanként nagy jóindulattal is max 60-40, de inkább fifty-fifty.
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ray Rice: "SO READY."
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.

I promise."Flacco5
Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀undisputedly
Baltimori gyerek,ha Zappa még élne,ő is az lenne. 😊 Feszítene az 52-es mezben koncerteken. 😊
A Ravens kivétel lenne a kritikai szemlélete alól. 😂

Rice és Flacco képes rá,hogy szétszedje a D-teket,ahogy Brady és népi zenekara is a mi D-nket.
Szerintem nincs ez olyan mértékben lefutva,ahogy a Pats-nél gondoljátok.Az egy dolog,hogy nem mi vagyunk a meccs esélyesei .kátrány
Nem hiszem,hogy bárki is lefutottnak tekintené ezt a meccset. Az sokat mondó tény,hogy a " QB-k évében " csak egy klasszis irányító maradt a csoportdöntőkre. ( Manning is jó idényt fut, de azért az egyel lentebbi kategória nálam )
A két konferencia legjobb támadó és védő egységével bíró csapatai közül az elit D#-t felvonultató csapatok ott lesznek a döntőben, míg az elit O#-t csak a Pats képviseli. Még mindig a D# határozza meg a bajnoki cím sorsát, ezt mondtam korábban is. A Packers támadói is meg lettek fogva, a csillagok együttállása kellene ahhoz,hogy Tomék a hátralevő 1 vagy 2 meccsen is 32 körül szórjanak.
Viszont nincs olyan csapat a ligában aki ellen ez a csapat ne esélyesként menjen fel hazai pályán a gyepre.
több mint 14 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Én azt furcsállom, hogy fogadóirodáknál mennyire egyoldalú meccset várnak. Tippmixen 3,35 a Ravensre, pedig szerintem ez egy olyan meccs ahol elég egyenlőek az erők és szerintem a Ravens megy tovább. Rossz védelem ellen Flaconak is szokott menni, a Patsnek meg bőven az van.
A Ravens védelmet meg nem kell bemutatni, egy jó támadósor ellen. Ilyen szempontból nézve, kb ugyanott vannak a csapatok. Lényeg a lényeg, ment is a pénz a Hollókra 😀 😀

több mint 14 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintem nincs ez olyan mértékben lefutva,ahogy a Pats-nél gondoljátok.Az egy dolog,hogy nem mi vagyunk a meccs esélyesei .kátrány
Nem hinném, hogy bárki is lefutott meccsként gondolna rá: alapvetően a Ravens-nek is megvan minden esélye a győzelemre. De azért a Pats-nek szurkolok 😉
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
*a következő hsz-ben reklám hangzik el*

Jön valaki előreláthatóan 22-én a Sugárban szervezett fórumtalira amúgy?Igor
Már érik egy Ravens találkozó,ez igaz.
Én hétfőn-keddem dolgozok,szal részemről ez nem most lesz.
Jövő idényben nehéz schedule-unk lesz csupa-csupa nagy meccs,összejöhet a sokból egy.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ray Rice: "SO READY."
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.

I promise."Flacco5
Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀undisputedly
Baltimori gyerek,ha Zappa még élne,ő is az lenne. 😊 Feszítene az 52-es mezben koncerteken. 😊
A Ravens kivétel lenne a kritikai szemlélete alól. 😂

Rice és Flacco képes rá,hogy szétszedje a D-teket,ahogy Brady és népi zenekara is a mi D-nket.
Szerintem nincs ez olyan mértékben lefutva,ahogy a Pats-nél gondoljátok.Az egy dolog,hogy nem mi vagyunk a meccs esélyesei .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ray Rice: "SO READY."
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.

I promise."Flacco5
Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀undisputedly
Pedig eddig szimpatikus volt a Ravens :/

több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ray Rice: "SO READY."
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.

I promise."Flacco5
Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀