NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ebben az LJ témában én is szkeptikus vagyok. Szerintem szimplán jól használjuk a képességeit (amik jelenleg korlátozottak valljuk be) - persze nekem mindegy hogy vele vagy Flaccoval jutunk be egy superbowlba, egyformán fogok örülni 😊
Viszont a szkepticizmusom inkább abból jön hogy vajon hosszútávon is működik - e ez a séma vagy sem? LJ tud -e annyit változni hogy ne csak a futasbol éljen meg? A következő év ebben lehet majd vízválasztó de addig szerintem teljesen jogos ha valakinek fenntartasai vannak és persze az is érthető hogy sokan lelkesen fogadják.
Snagal
Hosszú távon ez akkor nem fog működni, ha kettétörik a gerince. Tehát ezt a vasat addig kell ütni,míg meleg. Ha már a coaching így döntött.
Biztos, hogy lesz jövőre 1-2 Burfict féle aki rápróbál a srácra egy keményet,mert ezt meg fogják unni az ellenfeleink záros határidőn belül. Az tuti, hogy egy WR QB nem fog 10 évig működni. Tehát most nincs sok időnk, ezt kell kihasználni, aztán keresni mást.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Sarkitok egy kicsit.

Tehat a Ravens a liga legjobbja Lamar miatt, mig nelkule fos.

Csak nekem fura ez egy csapatsportban?

Es meg egyszer Lamar ebben a semaban jo. Flacco meg a Kubiak semaban volt jo. Rodgers meg isten tudja milyen semaban jo.

Brady meg szar Lamar jatekaban.
Mondjuk O mar kiegett. 😀

Lenyeg sztem az hogy ha van egy gombod azt ne emeld hanem guritsd. Ha kockad van azt meg epp emeld es ne guritsd. De szerintem ezt a regi honvedsegi alapelvet (igen ott pont a forditottja van) mar csak en ismerem. 😁

Lamar jo mert mozoghat. Mert azt tud. Es 21 evesen ha nem kuzdene az lenne a baj.

Piiszlaav
Collapo
Nem, a Ravens most azért jó, mert sémát váltottunk. Nem Lemar személye adta meg a javulást, hanem mert futó QB-nk lett.
Mondjuk én korrekt leszek, a kölyök tényleg példás az öltözőben is.

Szóval az összes playnél legalább elvisz magára 1 vagy két védőt,ezáltal Edwardsék játéka is sokkal eredményesebb,mert egész egyszerűen emberelőnyben vagyunk és ezáltal a passzjáték is jobb (még úgy is, hogy a passzai hagynak azért némi kívánni valót maga után)- ebben mondjuk szintén javul,ami nekem óriási meglepetés.

És mivel pofátlanul sokat futunk, ráadásul úgy, hogy elvétve van ebből 3and out, a védelmünk szotyizik a meccs 55-60%.ban,ami megint egy elképesztő előny.

Tehát én azt gondolom, hogy maga a rendszer váltás az,ami nálunk jelenleg működik és összeállt.

Tény, hogy ezzel le is mondtunk egyelőre a hátrányban 2 perces GW driveokról,de azt gondolom,ha alapból kontrollálod a meccset,akkor erre elvétve lehet szükség.

Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a következő szezonban, ez most egy beton csapatnak tűnik így az év végére, meglátjuk ebből mit sikerül majd átvinni.
De egyelőre üssük ki a Barnákat, tényleg baromi jó lenne bejutni a PO-ban és szerintem így már van reális esélyünk ott 1-2 meccset megnyerni. Legalább a Peccet oda-vissza. 😊
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
Ebben az LJ témában én is szkeptikus vagyok. Szerintem szimplán jól használjuk a képességeit (amik jelenleg korlátozottak valljuk be) - persze nekem mindegy hogy vele vagy Flaccoval jutunk be egy superbowlba, egyformán fogok örülni 😊
Viszont a szkepticizmusom inkább abból jön hogy vajon hosszútávon is működik - e ez a séma vagy sem? LJ tud -e annyit változni hogy ne csak a futasbol éljen meg? A következő év ebben lehet majd vízválasztó de addig szerintem teljesen jogos ha valakinek fenntartasai vannak és persze az is érthető hogy sokan lelkesen fogadják.
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egy 21 éves qb-tól vársz mindent.
gedam
Ilyet en nem irtam es nem teszek. Ezt esetleg te gondolod rolam amihez ugyan jogod van de ami engem illet ugy velem tevedsz.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sarkitok egy kicsit.

Tehat a Ravens a liga legjobbja Lamar miatt, mig nelkule fos.

Csak nekem fura ez egy csapatsportban?

Es meg egyszer Lamar ebben a semaban jo. Flacco meg a Kubiak semaban volt jo. Rodgers meg isten tudja milyen semaban jo.

Brady meg szar Lamar jatekaban.
Mondjuk O mar kiegett. 😀

Lenyeg sztem az hogy ha van egy gombod azt ne emeld hanem guritsd. Ha kockad van azt meg epp emeld es ne guritsd. De szerintem ezt a regi honvedsegi alapelvet (igen ott pont a forditottja van) mar csak en ismerem. 😁

Lamar jo mert mozoghat. Mert azt tud. Es 21 evesen ha nem kuzdene az lenne a baj.

Piiszlaav

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Ugyan itt Flacco mezem eladó 😕 😀 Csak meg ne sérüljön a Lemar, mert akkor beszopunk.
LeviPoki
Légy kreatív, kereteztesd be, 2013 dátummal. Legalább a bowl miatt jó emlékeid lesznek. 😀

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
LJ-t berakod egy olyan csapatban ami szenved a futások miatt, mert Flakon annyira kiszámítható h kb mindenki tudta h futás futás passz lesz. Nem ment, miután évekig próbáltunk Flakonból Rodgerst nevelni, a Kubiak idényt eltekintve , nem működött. Jött LJ a QB aki talán sosem lesz képes 400 yardos meccsekre ( én biztos vagyok benne h lesz ilyen, igaz nem ma) de annyira sokoldalúvá tette az O-t, h a liga legjobban futó csapata lettünk, úgy h mindenki tudja h futni fogunk, tehát, ő feljavította a körülötte lévők teljesítményét. Nem ezt teszi Brady, Rodgers az elkapókkal? Vagy Mack a Bears D-vel és még lehetne sorolni. LJ ezt megteszi úgy, h mindenki tudja h dobásban fejlődnie kell és hogy hosszútávon NFL-ben maradjon, jobb dobás kellesz, de én meccsről meccsre látom a fejlődést, mindenbe. Olvasások, dobások. LJ mellett az O fal és a futók jobbak lettek, a D jobb lett, a coaching jobb lett. Én beálltam mögé teljes mértékben, mert küzd hajt és győzz. És ez nem felszopás hanem tény. Nem Marty hívásai miatt hasítunk futásban. Hanem a védelmek félelme miatt LJ tehetségét illetően.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ugyan itt Flacco mezem eladó 😕 😀 Csak meg ne sérüljön a Lemar, mert akkor beszopunk.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Szép volt lamar jackson végre megmuttatad a sok fikázonak hogy igenis kurva tehetséges játékos vagy. Szép volt csak így tovább.
Norbi180
204 yard 1 td.
A csavo siman veri passzban a ligat.... Jah nem. Rodgers who???
😂
Collapo
amíg 400yardokat halad egy meccsen úgy, hogy a meccs 65%-ban nálunk a labda és a védelem pihenni tud addig a győzelmi esélyünk 90%-os kb. az, hogy amióta ő a kezdő egy meccset vesztettünk úgy, hogy óriási mákja volt a kc-nek sokkal többet mond el róla, minthogy mennyi a passzolt yardja. minden meccsen dominálunk, lejátszottuk az afc legjobbjának tartott kc-t és chargers-t.
ez a 21 éves gyerek az egész csapatot megváltoztatta, tényleg egy zseni.
mellesleg a qb ratingje is 100 fölötti már az utóbbi meccseken, lesz az jobb is.
gedam
Harom dolgot kerdeznek:

1. Az o eredmenyeit vagy a csapatet ertekeljuk

2. O a zseni vagy coaching van? Ha van eg kockam, guritom vagy emelem?

3. Az ot gyzelemnel hany game winning drive volt?

Illetve erdemes eszrevenni hogy nem a kepessegeit hanem a felsz**asat kerdojelezem meg
Collapo
A 3 nem kerdes igazan. Nem volt ra szukseg. A KC ellen kellett volna, termeszetesen nem sikerult.

Viszont nem LJ a legfontosabb kerdes. Bar fontos. JH eldolt, de kivancsi leszek a holt idenyre.
több mint 5 éve
gedam 5 696
Szép volt lamar jackson végre megmuttatad a sok fikázonak hogy igenis kurva tehetséges játékos vagy. Szép volt csak így tovább.
Norbi180
204 yard 1 td.
A csavo siman veri passzban a ligat.... Jah nem. Rodgers who???
😂
Collapo
amíg 400yardokat halad egy meccsen úgy, hogy a meccs 65%-ban nálunk a labda és a védelem pihenni tud addig a győzelmi esélyünk 90%-os kb. az, hogy amióta ő a kezdő egy meccset vesztettünk úgy, hogy óriási mákja volt a kc-nek sokkal többet mond el róla, minthogy mennyi a passzolt yardja. minden meccsen dominálunk, lejátszottuk az afc legjobbjának tartott kc-t és chargers-t.
ez a 21 éves gyerek az egész csapatot megváltoztatta, tényleg egy zseni.
mellesleg a qb ratingje is 100 fölötti már az utóbbi meccseken, lesz az jobb is.
gedam
Harom dolgot kerdeznek:

1. Az o eredmenyeit vagy a csapatet ertekeljuk

2. O a zseni vagy coaching van? Ha van eg kockam, guritom vagy emelem?

3. Az ot gyzelemnel hany game winning drive volt?

Illetve erdemes eszrevenni hogy nem a kepessegeit hanem a felsz**asat kerdojelezem meg
Collapo
1. az o. labdabirtoklása ágyaz meg a védelemnek. az hogy egyelőre nem lesz több td az előrehaladásokból majd javulni fog, ha crabtree nem droppol vagy megcsináljuk a 4. és 1-et. de haladunk előre, pörgetjük az órát, fárasztjuk a védelmüket, a mienk pihen és így hasít. tökéletes.
2. ez a coaching egy db qb-val működik jelenleg a világon, lemar jacksonra lett kitalálva. ő a zseni és aki meg merte ezt lépni szintén.
3. kit érdekel? majd fejlődik abban is, egy 21 éves qb-tól vársz mindent.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szép volt lamar jackson végre megmuttatad a sok fikázonak hogy igenis kurva tehetséges játékos vagy. Szép volt csak így tovább.
Norbi180
204 yard 1 td.
A csavo siman veri passzban a ligat.... Jah nem. Rodgers who???
😂
Collapo
amíg 400yardokat halad egy meccsen úgy, hogy a meccs 65%-ban nálunk a labda és a védelem pihenni tud addig a győzelmi esélyünk 90%-os kb. az, hogy amióta ő a kezdő egy meccset vesztettünk úgy, hogy óriási mákja volt a kc-nek sokkal többet mond el róla, minthogy mennyi a passzolt yardja. minden meccsen dominálunk, lejátszottuk az afc legjobbjának tartott kc-t és chargers-t.
ez a 21 éves gyerek az egész csapatot megváltoztatta, tényleg egy zseni.
mellesleg a qb ratingje is 100 fölötti már az utóbbi meccseken, lesz az jobb is.
gedam
Harom dolgot kerdeznek:

1. Az o eredmenyeit vagy a csapatet ertekeljuk

2. O a zseni vagy coaching van? Ha van eg kockam, guritom vagy emelem?

3. Az ot gyzelemnel hany game winning drive volt?

Illetve erdemes eszrevenni hogy nem a kepessegeit hanem a felsz**asat kerdojelezem meg

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
kicsit olyan érzésem volt, hogy visszaálltunk oda, amikor Reed és Lewis és társai folyamatosan változó felállást / aktuális állapotot mutattak az ellennek... persze ez a védelem még kell, hogy bizonyítsa tudja azt, amit az tudott... de ez szép volt

Collapo
Hozzajuk nem hasonlitanam, de DP-hez eg es fold a kulonbseg. Nyomunk-nyomunk es a passzt ott a QB nyakan ulve akarjuk levedekezni. A preventunk most is szar de nem eroltetjuk legalabb. Es jo nezni. A felallasnal kettos elol fasza hatul nem annyira, de ott meg segit hogy H nagyon jol jatszik.
new orl
Egy fecske persze a dolog de ezen a meccsen en igy lattam
Collapo
kicsit olyan érzésem volt, hogy visszaálltunk oda, amikor Reed és Lewis és társai folyamatosan változó felállást / aktuális állapotot mutattak az ellennek... persze ez a védelem még kell, hogy bizonyítsa tudja azt, amit az tudott... de ez szép volt

Collapo
Hozzajuk nem hasonlitanam, de DP-hez eg es fold a kulonbseg. Nyomunk-nyomunk es a passzt ott a QB nyakan ulve akarjuk levedekezni. A preventunk most is szar de nem eroltetjuk legalabb. Es jo nezni. A felallasnal kettos elol fasza hatul nem annyira, de ott meg segit hogy H nagyon jol jatszik.
new orl
Egy fecske persze a dolog de ezen a meccsen en igy lattam
Collapo
Szerintem is jo. Hatul kiszamithatobb mint elol, de amig jon a nyomas addig igy is jo.

A ket S es Mosley a leggyengebb, de nem rosszak. Egyikuk egy top-top jatekos lenne marha utos lenne. Pont Reed-Lewis hianyzik. 😊 Ide befektetnek+OL.
több mint 5 éve
gedam 5 696
Szép volt lamar jackson végre megmuttatad a sok fikázonak hogy igenis kurva tehetséges játékos vagy. Szép volt csak így tovább.
Norbi180
204 yard 1 td.
A csavo siman veri passzban a ligat.... Jah nem. Rodgers who???
😂
Collapo
amíg 400yardokat halad egy meccsen úgy, hogy a meccs 65%-ban nálunk a labda és a védelem pihenni tud addig a győzelmi esélyünk 90%-os kb. az, hogy amióta ő a kezdő egy meccset vesztettünk úgy, hogy óriási mákja volt a kc-nek sokkal többet mond el róla, minthogy mennyi a passzolt yardja. minden meccsen dominálunk, lejátszottuk az afc legjobbjának tartott kc-t és chargers-t.
ez a 21 éves gyerek az egész csapatot megváltoztatta, tényleg egy zseni.
mellesleg a qb ratingje is 100 fölötti már az utóbbi meccseken, lesz az jobb is.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szép volt lamar jackson végre megmuttatad a sok fikázonak hogy igenis kurva tehetséges játékos vagy. Szép volt csak így tovább.
Norbi180
204 yard 1 td.
A csavo siman veri passzban a ligat.... Jah nem. Rodgers who???
😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kicsit olyan érzésem volt, hogy visszaálltunk oda, amikor Reed és Lewis és társai folyamatosan változó felállást / aktuális állapotot mutattak az ellennek... persze ez a védelem még kell, hogy bizonyítsa tudja azt, amit az tudott... de ez szép volt

Collapo
Hozzajuk nem hasonlitanam, de DP-hez eg es fold a kulonbseg. Nyomunk-nyomunk es a passzt ott a QB nyakan ulve akarjuk levedekezni. A preventunk most is szar de nem eroltetjuk legalabb. Es jo nezni. A felallasnal kettos elol fasza hatul nem annyira, de ott meg segit hogy H nagyon jol jatszik.
new orl
Egy fecske persze a dolog de ezen a meccsen en igy lattam

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Hamar Flacco iranyitasanal megmondtam hogy egy erofuto kellene a tancoslabu helyett, akkor most a kovetkezo, hogy tudjunk dobni. Egyszeru play-action LJ es Snead. 5 yardos dobas osszesen, nem kell semmi csillampor. A gyorsasaguk a fegyver es a laba lenne egy opcio ( Snead eleg jol blokkol, ha kell ).
Ha megeszik a play-action-t (es ilyen futassal konnyen eladhato), utana ha ezt az 5 yardos passz-t pontosan tudja kivitelezni, akkor nem latom a personnelt az ellenfeleknel akik megfogjak. Utana ezt varialni tovabb aszerint, hogy a D eleve keszul ra akkor johet Andrews mogejuk ( az mondjuk mar 8-10 yard a levegoben ), aki a legjobb rookie.
new orl
Minden szavaddal...
Joenál sem kellett volna feltalálni a spanyol viaszt.
kátrány
Flacco addig volt versenyképes a ligában, amíg benne voltak a hosszú passzok.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hamar Flacco iranyitasanal megmondtam hogy egy erofuto kellene a tancoslabu helyett, akkor most a kovetkezo, hogy tudjunk dobni. Egyszeru play-action LJ es Snead. 5 yardos dobas osszesen, nem kell semmi csillampor. A gyorsasaguk a fegyver es a laba lenne egy opcio ( Snead eleg jol blokkol, ha kell ).
Ha megeszik a play-action-t (es ilyen futassal konnyen eladhato), utana ha ezt az 5 yardos passz-t pontosan tudja kivitelezni, akkor nem latom a personnelt az ellenfeleknel akik megfogjak. Utana ezt varialni tovabb aszerint, hogy a D eleve keszul ra akkor johet Andrews mogejuk ( az mondjuk mar 8-10 yard a levegoben ), aki a legjobb rookie.
new orl
Minden szavaddal...
Joenál sem kellett volna feltalálni a spanyol viaszt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egy dolgot mindig elfelejtek.
A futoknak foleg Edwards-nak egy gyorstalpalo kell az R-option jatekokrol mert rengeteg a fumble. Nem szabad eladnunk a labdat--Rule 1
new orl
Ebben fejlődnie kell a két újoncunknak, Ebben is pontosabban. És nem látom a miértjét, miért ne fejlődnének.
KeyG
LJ szerintem itt nem hibas. Persze hogy fognak.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Grat az első helyhez, maradjon is így! Remélem a SB-ban találkozunk!

Ha mi addig kiesnénk, szurkolok Lemarnak én is!!!!
Kájzerszóze
Köszi a tegnapi ajándékot! 😊
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Grat az első helyhez, maradjon is így! Remélem a SB-ban találkozunk!

Ha mi addig kiesnénk, szurkolok Lemarnak én is!!!!



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hát megnéztem az összes play összefoglalóját, ez a D mocskos, de igazán az. Elképesztő védelmünk van.
Ami nagy meglepetés, hogy az O sem nézett ki annyira rosszul, végülis tudtunk haladni,a labdára viszont jobban kell vigyázni és a dropkirály Rákfa is összekaphatná magát,mert Perrimannak fogom becézni..Brownt talán használhatnánk gyakrabban, elvégre teher alatt nő a pálma.
Egész jól passzolt a Kölyök is, még a végén nektek lesz igazatok, ettől függetlenül a sérülése kockázata tényleg óriási, ettől félek.
Akkor nincs más hátra, mint elkapni a Brownst, vagy reménykedni a Cicákban és januárra írom be a szabijaimat. Ezt innen már csak elrontani lehet.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
Szép volt lamar jackson végre megmuttatad a sok fikázonak hogy igenis kurva tehetséges játékos vagy. Szép volt csak így tovább.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Egy dolgot mindig elfelejtek.
A futoknak foleg Edwards-nak egy gyorstalpalo kell az R-option jatekokrol mert rengeteg a fumble. Nem szabad eladnunk a labdat--Rule 1
new orl
Ebben fejlődnie kell a két újoncunknak, Ebben is pontosabban. És nem látom a miértjét, miért ne fejlődnének.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egy dolgot mindig elfelejtek.
A futoknak foleg Edwards-nak egy gyorstalpalo kell az R-option jatekokrol mert rengeteg a fumble. Nem szabad eladnunk a labdat--Rule 1
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
22:25 tol nyomjuk jovoheten.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers