Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szép volt lamar jackson végre megmuttatad a sok fikázonak hogy igenis kurva tehetséges játékos vagy. Szép volt csak így tovább.
Norbi180
204 yard 1 td.
A csavo siman veri passzban a ligat.... Jah nem. Rodgers who???
😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kicsit olyan érzésem volt, hogy visszaálltunk oda, amikor Reed és Lewis és társai folyamatosan változó felállást / aktuális állapotot mutattak az ellennek... persze ez a védelem még kell, hogy bizonyítsa tudja azt, amit az tudott... de ez szép volt

Collapo
Hozzajuk nem hasonlitanam, de DP-hez eg es fold a kulonbseg. Nyomunk-nyomunk es a passzt ott a QB nyakan ulve akarjuk levedekezni. A preventunk most is szar de nem eroltetjuk legalabb. Es jo nezni. A felallasnal kettos elol fasza hatul nem annyira, de ott meg segit hogy H nagyon jol jatszik.
new orl
Egy fecske persze a dolog de ezen a meccsen en igy lattam

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
Hamar Flacco iranyitasanal megmondtam hogy egy erofuto kellene a tancoslabu helyett, akkor most a kovetkezo, hogy tudjunk dobni. Egyszeru play-action LJ es Snead. 5 yardos dobas osszesen, nem kell semmi csillampor. A gyorsasaguk a fegyver es a laba lenne egy opcio ( Snead eleg jol blokkol, ha kell ).
Ha megeszik a play-action-t (es ilyen futassal konnyen eladhato), utana ha ezt az 5 yardos passz-t pontosan tudja kivitelezni, akkor nem latom a personnelt az ellenfeleknel akik megfogjak. Utana ezt varialni tovabb aszerint, hogy a D eleve keszul ra akkor johet Andrews mogejuk ( az mondjuk mar 8-10 yard a levegoben ), aki a legjobb rookie.
new orl
Minden szavaddal...
Joenál sem kellett volna feltalálni a spanyol viaszt.
kátrány
Flacco addig volt versenyképes a ligában, amíg benne voltak a hosszú passzok.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hamar Flacco iranyitasanal megmondtam hogy egy erofuto kellene a tancoslabu helyett, akkor most a kovetkezo, hogy tudjunk dobni. Egyszeru play-action LJ es Snead. 5 yardos dobas osszesen, nem kell semmi csillampor. A gyorsasaguk a fegyver es a laba lenne egy opcio ( Snead eleg jol blokkol, ha kell ).
Ha megeszik a play-action-t (es ilyen futassal konnyen eladhato), utana ha ezt az 5 yardos passz-t pontosan tudja kivitelezni, akkor nem latom a personnelt az ellenfeleknel akik megfogjak. Utana ezt varialni tovabb aszerint, hogy a D eleve keszul ra akkor johet Andrews mogejuk ( az mondjuk mar 8-10 yard a levegoben ), aki a legjobb rookie.
new orl
Minden szavaddal...
Joenál sem kellett volna feltalálni a spanyol viaszt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egy dolgot mindig elfelejtek.
A futoknak foleg Edwards-nak egy gyorstalpalo kell az R-option jatekokrol mert rengeteg a fumble. Nem szabad eladnunk a labdat--Rule 1
new orl
Ebben fejlődnie kell a két újoncunknak, Ebben is pontosabban. És nem látom a miértjét, miért ne fejlődnének.
KeyG
LJ szerintem itt nem hibas. Persze hogy fognak.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Grat az első helyhez, maradjon is így! Remélem a SB-ban találkozunk!

Ha mi addig kiesnénk, szurkolok Lemarnak én is!!!!
Kájzerszóze
Köszi a tegnapi ajándékot! 😊
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Grat az első helyhez, maradjon is így! Remélem a SB-ban találkozunk!

Ha mi addig kiesnénk, szurkolok Lemarnak én is!!!!



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hát megnéztem az összes play összefoglalóját, ez a D mocskos, de igazán az. Elképesztő védelmünk van.
Ami nagy meglepetés, hogy az O sem nézett ki annyira rosszul, végülis tudtunk haladni,a labdára viszont jobban kell vigyázni és a dropkirály Rákfa is összekaphatná magát,mert Perrimannak fogom becézni..Brownt talán használhatnánk gyakrabban, elvégre teher alatt nő a pálma.
Egész jól passzolt a Kölyök is, még a végén nektek lesz igazatok, ettől függetlenül a sérülése kockázata tényleg óriási, ettől félek.
Akkor nincs más hátra, mint elkapni a Brownst, vagy reménykedni a Cicákban és januárra írom be a szabijaimat. Ezt innen már csak elrontani lehet.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
Szép volt lamar jackson végre megmuttatad a sok fikázonak hogy igenis kurva tehetséges játékos vagy. Szép volt csak így tovább.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
Egy dolgot mindig elfelejtek.
A futoknak foleg Edwards-nak egy gyorstalpalo kell az R-option jatekokrol mert rengeteg a fumble. Nem szabad eladnunk a labdat--Rule 1
new orl
Ebben fejlődnie kell a két újoncunknak, Ebben is pontosabban. És nem látom a miértjét, miért ne fejlődnének.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egy dolgot mindig elfelejtek.
A futoknak foleg Edwards-nak egy gyorstalpalo kell az R-option jatekokrol mert rengeteg a fumble. Nem szabad eladnunk a labdat--Rule 1
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
22:25 tol nyomjuk jovoheten.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 697
Nem tudom, én nem sok hater bejegyzésre emlékszem LJ-vel kapcsolatban, detény hogy sokan nem száltak fel a hype vagonra....
Most örülünk ha nyer, de a nagy kérdés hogy jövőre mennyire tud majd fejlődni...
Abból a szempontból pozitív vagyok, hogy így azért lehet a jövőt építeni.. Drafton támadó oldalon csak falembert kellene szerezni, mert szerintem LJ mellé nem feltétlen kell egy korai körös célpont.. ott lesz Snead meg a TE-k..
Védő oldalon meg lehet fiatalítani monfjuk egy első körös FS-sel...Talán akkor jobban jönnének a Turnoverek..
Mosley vagy ZSmith akit meg kéne tartanunk?
malkav
sztem a turnover kérdést is ketté kéne bontani: lamar előtti és utáni statokat kéne megnézni. ez a pihentebb védelem abban is szintet lépett.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
kicsit olyan érzésem volt, hogy visszaálltunk oda, amikor Reed és Lewis és társai folyamatosan változó felállást / aktuális állapotot mutattak az ellennek... persze ez a védelem még kell, hogy bizonyítsa tudja azt, amit az tudott... de ez szép volt

Collapo
Hozzajuk nem hasonlitanam, de DP-hez eg es fold a kulonbseg. Nyomunk-nyomunk es a passzt ott a QB nyakan ulve akarjuk levedekezni. A preventunk most is szar de nem eroltetjuk legalabb. Es jo nezni. A felallasnal kettos elol fasza hatul nem annyira, de ott meg segit hogy H nagyon jol jatszik.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem tudom, én nem sok hater bejegyzésre emlékszem LJ-vel kapcsolatban, detény hogy sokan nem száltak fel a hype vagonra....
Most örülünk ha nyer, de a nagy kérdés hogy jövőre mennyire tud majd fejlődni...
Abból a szempontból pozitív vagyok, hogy így azért lehet a jövőt építeni.. Drafton támadó oldalon csak falembert kellene szerezni, mert szerintem LJ mellé nem feltétlen kell egy korai körös célpont.. ott lesz Snead meg a TE-k..
Védő oldalon meg lehet fiatalítani monfjuk egy első körös FS-sel...Talán akkor jobban jönnének a Turnoverek..
Mosley vagy ZSmith akit meg kéne tartanunk?

Szerkesztette: malkav
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ki volt az aki itt szidta mint a bokrot Lamart a Kansas elleni derbi után???Meg folyamat mondja ,hogy Lamaral nincs semmi jövője a csapatnak??Meg bocsi fiúk de Norbi topictársnak igaza lesz Flaccoval és Lamaral kapcsolatban,hogy csak is futóbajnok QB val lesz esélyetek a PO ra!! Ja és pacsi a győzelemhez nagyon karcolt az a Defens na !
És a második félidőre Lamar is úgy néz ki megtanult dobni 😉
Rózsa Sándor
[warning]do not feed a troll[/warning]

Egyre inkább érzem a Ravenst (titkos) SB esélyesnek
dugo93
öhm... inkább ne, köszi

Fuuu ez a D# nagyon jó. Ahogy sokszor a snap előtt mutatták a blitzeket majd visszaleptek zónába azzal nagyon megkevertek a Chargers támadófalát.
Ha az Offense nem fogja elcseszni a meccseket akkor ez a D sokáig juttathat titeket.
JustoVillar
kicsit olyan érzésem volt, hogy visszaálltunk oda, amikor Reed és Lewis és társai folyamatosan változó felállást / aktuális állapotot mutattak az ellennek... persze ez a védelem még kell, hogy bizonyítsa tudja azt, amit az tudott... de ez szép volt

Ja és a pozitívumok:
- KC, csak alig
- LAC, D#, D#, D#!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Woooow, ez a meccs! Feltem attol, hogy kikapunk, de ram cafolt a csapat. Elmeny volt nezni a def minden egyes megmozdulasat, igazi po kaliber az egyseg. Az offense is szepen alakul, valoban! A kezunkben a sorsunk. Nem lesz konnyu a browns ellen, de nyernunk kell, ilyen jatekkal ott a helyunk a wild card korben.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Kajak megütöttük a Chargerst? LOL. Azt hittem, hogy a másnaposságtól hallucinálok. Jók voltunk? Akkor mára GO Saints!
LeviPoki
mindig, nem csak ma.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
Kajak megütöttük a Chargerst? LOL. Azt hittem, hogy a másnaposságtól hallucinálok. Jók voltunk? Akkor mára GO Saints!
LeviPoki
Elélveztél volna a D-től. Maradjunk ennyiben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Kajak megütöttük a Chargerst? LOL. Azt hittem, hogy a másnaposságtól hallucinálok. Jók voltunk? Akkor mára GO Saints!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
Gyerekek, tudjátok mi a legfontosabb? Én amióta LJ kezd, pozitív vagyok. Bármi is lesz, bárhogy is alakul az utolsó alapszakasz meccsünk, esetleg bejutuk a PO-ba vagy nem, remélem h igen, de itt az a fontos h elindult vmi, elindult egy koncepció ami köré a jövőt építeni kell. Azt látom Haribón is h a kirúgás veszélye helyrerakta az agyát, és remélem ez így is marad. LJ meg fejlődik meccsről meccsre, mi lesz jövőre? Elválik. De mint írtam, én pozitív vagyok. És ezt LJ váltotta ki, a játékunkra mért hatása mind O és D oldalon, és edzői szemléletben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Fuuu ez a D# nagyon jó. Ahogy sokszor a snap előtt mutatták a blitzeket majd visszaleptek zónába azzal nagyon megkevertek a Chargers támadófalát.
Ha az Offense nem fogja elcseszni a meccseket akkor ez a D sokáig juttathat titeket.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
bowI 143
Micsoda győzelem! Bár félő volt, hogy az elején elvesztegetett pontok a végén megbosszulják magunkat, szerencsére nem így lett, sőt a védelem még rátett egy lapáttal. Öröm volt nézni a csapat játékát. Lamar játékának is örülök, nem hoz űr számokat, sokan kritizálják, de az év eddigi legfontosabb meccsén karrier yardokat hozott. 😊 Weddle korábban is elmondta, amit most a meccs után is elismételt, hogy Lamar sokat fejlődött, mert a nyáron mutatott teljesítménye nagyon kevés volt. Innen tornázta fel magát arra a szintre, hogy az edzésen a D# már megvillantotta a tehetségét. Ezzel csak azt akarom mondani az LJ hatereknek, hogy ne akarjanak pálcát törni LJ karrierje felett röpke 5-6 meccs után. Tudta levő volt, hogy dolgozni kell még vele, nem hiába ment csak el 1/32. Ha nincs Flacco sérülése lehet, hogy pályára se lép (max ha minden elúszott volna), fejlődik tovább és jövőre meg mindenkinek leesett volna az álla. Az 1/1-es Goffnak is évekbe telt és egy új edző kellett ahhoz, hogy úgy játsszon, ahogy az elmúlt pár hetet leszámítva. Örüljünk a győzelemnek, jussunk be a PO-ba aztán ott bármi lehet, Go Ravens!
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Sosem fogjuk megtudni, de bitang kíváncsi lennék ha LJ kezd szezon elejétől, hogy állnánk ebben az esetben.
KeyG
Szakszerűen lemodellezve:
LJ kezd, 5-1, -> IR
jönn Flacco, 4-5 és 9-6-al állnátok, pont úgy mint most. 😊

Egyébként gratula a győzelemhez, teljesen megérdemelt volt, klasszik AFC N football, már a KC ellen is tetszett.
több mint 5 éve
gedam 5 697
Ki volt az aki itt szidta mint a bokrot Lamart a Kansas elleni derbi után???Meg folyamat mondja ,hogy Lamaral nincs semmi jövője a csapatnak??Meg bocsi fiúk de Norbi topictársnak igaza lesz Flaccoval és Lamaral kapcsolatban,hogy csak is futóbajnok QB val lesz esélyetek a PO ra!! Ja és pacsi a győzelemhez nagyon karcolt az a Defens na !
És a második félidőre Lamar is úgy néz ki megtanult dobni 😉
Rózsa Sándor
Továbbra is igaz, teljesen mindegy, hogy ki mondta...viszont ez a védelem képes bárkit 20 pont alatt tartani és ha még pontokat is tesz fel a táblára, meg short fieldeket csinál labdaszerzésekkel, akkor még az LJ vezette O is képes Tuckert 56 yardig eljuttatni. Neki meg az már 10/9.
Ez nem volt egy szép foci...de tökéletesen megfelelt a célnak. Lehet majd a PO-ban jön egy csapat, aki tud 10-15 yardos passzokkal haladni a Ravens ellen és akkor az O nem tud majd fordítani, de amíg ennyire jó a védelem, nem kell aggódni. Meg is értem, hogy rögtön hosszabbítani akarnak Harbaugh-val...gratulálok, nagy győzelem volt!
Klaci79
Nem értek veled egyet 😃De ezen már meg sem lepődök igazán.
Lamar a 2. félidőben dobások terén is teljesen rendben volt.
És ez nagyon jó előjel a jővőre nézve.Nem kell szépnek lennie csak eredményesnek.És bárki bármit mond ez az Offense Lamarral Igen is veszélyes.És hiába telt el már jó egy néhány mérkőzés még mindig nem tudták kiismerni a srácot.
Rózsa Sándor
LJ addig veszélyes, amíg tud futni. A 4. negyedre megölte a Chargers a futást, a passz se jött, mer' nála kell az a könnyítés a dobáshoz, hogy tartsanak a futásaitól. De tény: ezzel a védelemmel jól kiegészíti egymást LJ. Viszont kell mellé egy Brown, aki a pontatlan dobásbait összeszedi, de nehéz haladni egy LJ-Crabtree kombóval...
lucio
Ki volt az aki itt szidta mint a bokrot Lamart a Kansas elleni derbi után???Meg folyamat mondja ,hogy Lamaral nincs semmi jövője a csapatnak??Meg bocsi fiúk de Norbi topictársnak igaza lesz Flaccoval és Lamaral kapcsolatban,hogy csak is futóbajnok QB val lesz esélyetek a PO ra!! Ja és pacsi a győzelemhez nagyon karcolt az a Defens na !
És a második félidőre Lamar is úgy néz ki megtanult dobni 😉
Rózsa Sándor
Továbbra is igaz, teljesen mindegy, hogy ki mondta...viszont ez a védelem képes bárkit 20 pont alatt tartani és ha még pontokat is tesz fel a táblára, meg short fieldeket csinál labdaszerzésekkel, akkor még az LJ vezette O is képes Tuckert 56 yardig eljuttatni. Neki meg az már 10/9.
Ez nem volt egy szép foci...de tökéletesen megfelelt a célnak. Lehet majd a PO-ban jön egy csapat, aki tud 10-15 yardos passzokkal haladni a Ravens ellen és akkor az O nem tud majd fordítani, de amíg ennyire jó a védelem, nem kell aggódni. Meg is értem, hogy rögtön hosszabbítani akarnak Harbaugh-val...gratulálok, nagy győzelem volt!
Klaci79
Nem értek veled egyet 😃De ezen már meg sem lepődök igazán.
Lamar a 2. félidőben dobások terén is teljesen rendben volt.
És ez nagyon jó előjel a jővőre nézve.Nem kell szépnek lennie csak eredményesnek.És bárki bármit mond ez az Offense Lamarral Igen is veszélyes.És hiába telt el már jó egy néhány mérkőzés még mindig nem tudták kiismerni a srácot.
Rózsa Sándor
LJ addig veszélyes, amíg tud futni. A 4. negyedre megölte a Chargers a futást, a passz se jött, mer' nála kell az a könnyítés a dobáshoz, hogy tartsanak a futásaitól. De tény: ezzel a védelemmel jól kiegészíti egymást LJ. Viszont kell mellé egy Brown, aki a pontatlan dobásbait összeszedi, de nehéz haladni egy LJ-Crabtree kombóval...
lucio
oké, de csak akkor nem tud futni, ha feltöltik a boxot és van egy ember, aki csak őt követi. ezt próbálta a chargers, limitálták is a futást, de innentől meg nem nehéz megdobni neki azt az 5-10 yardos átadást, mintahogy a passer ratingje is mutatja. a vége már inkább az előny miatti biztonsági hívások miatt sikerült gyengébbre. de ott a playhívások voltak túl konzervatívak.