Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat
Collapo
Ez valóban jó lenne, mert akkor azt jelenti, hogy idén SB-t játszunk 😊
Igor
Idén játsszatok nyugodtan, de 2019 februárjában ne <3

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat
Collapo
Ez valóban jó lenne, mert akkor azt jelenti, hogy idén SB-t játszunk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 710
Én nem vagyok az LJ hype híve, mert egyelőre jobban tetszik a játék mint eddig, de érdemes ezt a videót megnézni annak aki úgy gondolja, hogy csak LJ miatt lépett előre a futójáték és nem a playbook miatt..

 www.youtube.com/watch?v=I2Gidwp3joU&t=18s

szeretném ha nem lenne igaz, de ajd az idő eldönti...
malkav
az én állításom annyi, hogy jelenleg ezt a sémát az nfl-ben ilyen hatékonyan csak egy ember tudja játszani, vagyis lj miatt működhet. nyilván fejleszteni kell, alakítani a játékát és ha nem fog tudni zsebből playmakerkedni, akkor rövid lesz a karrier. de sztem képes lesz rá.
gedam
Ha gonosz lennék, azt mondanám, hogy jelenleg persze, hogy ő tudja, mert Kaep már nincs a ligában/meghülyült, Mariota és Newton már ebbe belesérült, Wilson és Mahomes pedig tudnak dobni😁

De nem mondom😁
több mint 5 éve
gedam 5 697
Én nem vagyok az LJ hype híve, mert egyelőre jobban tetszik a játék mint eddig, de érdemes ezt a videót megnézni annak aki úgy gondolja, hogy csak LJ miatt lépett előre a futójáték és nem a playbook miatt..

 www.youtube.com/watch?v=I2Gidwp3joU&t=18s

szeretném ha nem lenne igaz, de ajd az idő eldönti...
malkav
az én állításom annyi, hogy jelenleg ezt a sémát az nfl-ben ilyen hatékonyan csak egy ember tudja játszani, vagyis lj miatt működhet. nyilván fejleszteni kell, alakítani a játékát és ha nem fog tudni zsebből playmakerkedni, akkor rövid lesz a karrier. de sztem képes lesz rá.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Voice, pont akkora mint nem latni egy ket hozzaszolassal lejjebb linkelt video igazsagait. Lelked rajta, de majd a masodik Lamar po runnal leszek en optimista.

Azert ket mondat a videobol,

1, a ravens semat jatszik, a semanak meg van ellenszere

2, a liga ot legrosszabb futasvedelme ellen felpakolni a tutit konnyu

Es ket ezekbol kovetkezo sajat gondolat

1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat

2, meddig elt a ligaban a wildcat? Es ennek tukreben meddig elhet majd eza sema amit most jatszunk?

Malkav koszi a videot. Egyszerre dicserte es buntette a csapatot, nem volt elfogult. Tobb ilyen kellene
Collapo
Jó kis csatorna, érdemes rá feliratkozni.

Minden Pats drukker irtózik tőletek, de én most kíváncsi lennék, mit tudna ez ellen az offense ellen kitalálni BB. Hasonló lenne mint Bills/Allen ahol megtömtük a boxot, és hagytuk egy az egyben a WR-CB párosokat. Itt kiderülne LJ meg tudna e verni minket paszban, lehet e rá számítani ilyen téren.
Nomac
Biztos meg lesz probalva. Az oreg biztosan nem ugy erez, ahogy a drukkerek.
Nem irom le en mit csinalnek, mert irtozol tolem es a tobbi ravens szimpatizanstol 😊 Amugy kitagitanam a tezisedet, mindenki irtozik a ravens szimpatizansoktol vagy az asszony latens NE drukker.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Voice, pont akkora mint nem latni egy ket hozzaszolassal lejjebb linkelt video igazsagait. Lelked rajta, de majd a masodik Lamar po runnal leszek en optimista.

Azert ket mondat a videobol,

1, a ravens semat jatszik, a semanak meg van ellenszere

2, a liga ot legrosszabb futasvedelme ellen felpakolni a tutit konnyu

Es ket ezekbol kovetkezo sajat gondolat

1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat

2, meddig elt a ligaban a wildcat? Es ennek tukreben meddig elhet majd eza sema amit most jatszunk?

Malkav koszi a videot. Egyszerre dicserte es buntette a csapatot, nem volt elfogult. Tobb ilyen kellene
Collapo
1 igaz, de nem ez az egyetlen jatek amit futunk.
2 igaz ugy hogy konnyebb. Sokat szamit hogy mas nem jatsza a D-k gyakoroljak egy hetig ellenunk amit tutinak gondolnak. Ez a video szepen leirta az elsodleges valaszt azokra a jatekokra ahol LJ nem option olvas. A Ravens valasz is egyszeru, mert szambeli folenyben vagyunk, raadasul egy olyan QB-val akit a DE-LB parosok 99% nem eri el a sebesseguk miatt hiaba indulnak elonybol. A kovetkezo lepes hogy lejon a FS. Viszont ugy egy 5 yardos pasz is nagy jatek. Utana a SS visszalep de akkor ott a masik oldali TE. Ekkor mikor a box tele lesz a kerdes LJ mennyire birja olvasni a jatekot, de ha az 5 meteres pontos passzok menni fognak akkor meg olvasni sem kell olyan jol. Egy jatek elso ket lepese van meg a jatszmabol. Ha Roman-MM parosnak megvan a kovetkezo ket lepes is akkor jok leszunk. Ha nem akkor nem.

A SD mar top 10, de nem Bears.
A WC-nel voltak csapatok akik kulon munka volt megfogni es voltak akiknel nem. A Ravens-nek nem okozott gondot, mert nem volt futosav hagyva igy valtozatosan nem tudtak futni. Ettol meg ha nem fog tudni dobni akkor vege a tortenetnek.

A lenyeg hogy hatranybol ne dobjunk mint az adogatogep.
több mint 5 éve
lucio 323
Vannak páran, akik "no lám" hangulatban vannak, és Flaccoban látják a Ravens fő gondját. Azért a többségnél ennél árnyaltabb a kép, és a hangsúlyokban van különbség. A belinkelt, a ravens run game-et elemző film nekem is sokat segített, és megerősített a véleményemben.
Azért az jelzés értékű, hogy egy lépésre a PO-tól nincs az a hangulat, hogy ez már meg van, a többségünkben szerintem reális opció, hogy a Browns győzhet ellenünk. Továbbá szinte nincs hozzászólás PO runról, meg SB győzelemről. Ellenben mindenkit foglalkoztat a távolabbi jövő, ki így látja LJ-vel a csapatot, ki úgy. Szerintem senki nem gondolja, hogy LJ a jelenlegi képességeivel hosszú távú megoldás, van, aki szerint tök jó alap,és fejlődni fog, van, aki szerint a futójátékot előbb utóbb meg fogják akadályozni, passzban pedig nem lesz NFL szint. Én jelenleg utóbbit osztom, de ettől még örülök a jelennek és remélem az előbbit. És igen, én is azt gondolom, hogy ha Flacco képességeit semmiben nem támogatta meg, akkor mégis hogyan fog LJ-ből hosszú távon hatékony QB-t nevelni az a vezetés, amely többnyire nagyon jó a game planekben, a válságmanagelésben, de az utóbbi években a hosszú távú döntésekben nem. És amely vezetést éppen LJ és az év közbeni stratégiaváltás tartott pozícióban. Flaccoról meg azt gondolom, hogy egy jó fallal és WR-ekkel simán elvinne most is egy csapatot a SB-ig, mert számtalan PO-ban bizonyította, hogy jó versenyző típus (ami nem tanítható) Ugyanakkor tök nyilvánvaló, hogy - és ez nem az ő hibája - idegen test volt a ravensben, LJ sokkal jobban illik a rosterhez, figyelembe véve a falunkat, a többet pihenhető D-t.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
Miért szemellenzőség ha valaki fenntartásokkal kezeli a jelenlegi helyzetet?
Az miért nem az ha valaki nem hajlandó tudomást venni LJ (jelenlegi?) korlátairól?
Miért gondoljátok, hogy aki nem ujjongva integet a LEmar hype vonat ablakán derékig kilógva az nyilván Flacco f..át szopkodja?
Még egyszer megpróbálom elmagyarázni:
IGEN, én is örülök az eredménynek, és IGEN jó nézni az elmúlt néhány év szenvedése után hogy végre van nézhető játékunk és IGEN ez RÉSZBEN köszönhető LJ-nak.
DE engedtessék már meg, hogy legyenek fenntartásaim amiatt, hogy,
1) LJ eszköztára jelenleg limitált (ebben a formában ezt hamar szét elemzik és nem, ez nem 1-2 hét, volt már nem egy bugrós csoda akit a következő évre kivettek a játékból az ellenfelek), de ok ezt lehet fejleszteni
2) ebben az esetben viszont valaki magyarázza már el nekem miért pont most bízzak a FO-ban akik Flacco-t sem tudták a helyén kezelni és köré sem voltak képesek potens keretet felépteni, ahhoz a rendszerhez amit pont ők erőltettek Flacco-ra? Ebben most mégis mi változott?

Szóval számomra itt nem LJ a kérdés (bár ezt is elmondtam már párszor...) hanem, hogy a coaching staff amivel mi rendelkezünk alkalmas-e rá, hogy kihozza belőle amit itt sokan szeretnének.


(PS: kicsit szomorú azt látni, hogy ugyanazon csapat szurkolói nem tudják úgy megvitatni a különféle nézeteket, hogy az ne beszólogatásba csapjon át - egyesek itt úgy védik LJ-t mintha ők draftolták volna és az állásuk múlna rajta, közben elfelejtik, hogy akit oltogatnak is ugyan annak a csapatnak szurkol... )
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Amúgy a keretünk, falembereken kívül nagyjából szépen illeszkedik.

Hosszú driveokat vezetünk, főleg futunk, ahhoz megvan a liga legjobb rugója, ha esetleg nem tudunk TD-t csinálni, szépen tesszük fel a pontokat.

Megvan a liga egyik legjobb #D-e, ami eleget pihen, mert általában nálunk van a labda, ezért a pihent védelmünk, egész jól teljesít.

Ha ezen tudunk úgy alakítani jövőre hogy erősítjük a két falat és egy playmaker RB még jön, nagyjából hasonló sikereket érhetünk el, jövőre is.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Voice, pont akkora mint nem latni egy ket hozzaszolassal lejjebb linkelt video igazsagait. Lelked rajta, de majd a masodik Lamar po runnal leszek en optimista.

Azert ket mondat a videobol,

1, a ravens semat jatszik, a semanak meg van ellenszere

2, a liga ot legrosszabb futasvedelme ellen felpakolni a tutit konnyu

Es ket ezekbol kovetkezo sajat gondolat

1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat

2, meddig elt a ligaban a wildcat? Es ennek tukreben meddig elhet majd eza sema amit most jatszunk?

Malkav koszi a videot. Egyszerre dicserte es buntette a csapatot, nem volt elfogult. Tobb ilyen kellene
Collapo
Jó kis csatorna, érdemes rá feliratkozni.

Minden Pats drukker irtózik tőletek, de én most kíváncsi lennék, mit tudna ez ellen az offense ellen kitalálni BB. Hasonló lenne mint Bills/Allen ahol megtömtük a boxot, és hagytuk egy az egyben a WR-CB párosokat. Itt kiderülne LJ meg tudna e verni minket paszban, lehet e rá számítani ilyen téren.
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem ördögtől való, amiket leírtál. Nagy részét adom, legszívesebben én is megvártam volna a 2. szezonját kezdőként, mielőtt piedesztálra emeltem volna, de már nem bírtam tovább olvasni ami itt ment.

Egy dolgot kérek az itteniektől, ha esetleg bejutnánk a PO-ba és ott besül a srác, ne kezdjétek újra ezt a károgást, az egész szezon 2. fele egy meglepetés és ajándék volt nekünk, 21 éves. Ezeket a dolgokat átgondolva helyén kezelve írogassunk itt, tehetséges a srác, megvan benne egy FP QB lehetősége, ez kijön vagy nem, senki sem tudhatja jelenleg. Az esélyt kapja meg mielőtt szétoltjuk, hogy milyen szar. Illetve az elvárások, illeszkedjenek a srác karakteréhez, ne várd el hogy 400 yardokat passzolva haladjunk meccsenként. Ő máshogy lehet sikeres, amiben erős, azokban várj tőle teljesítményt, illetve amiben gyenge azokban némi fejlődést. Tessék már reálisan kezelni a helyzetet.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Voice, pont akkora mint nem latni egy ket hozzaszolassal lejjebb linkelt video igazsagait. Lelked rajta, de majd a masodik Lamar po runnal leszek en optimista.

Azert ket mondat a videobol,

1, a ravens semat jatszik, a semanak meg van ellenszere

2, a liga ot legrosszabb futasvedelme ellen felpakolni a tutit konnyu

Es ket ezekbol kovetkezo sajat gondolat

1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat

2, meddig elt a ligaban a wildcat? Es ennek tukreben meddig elhet majd eza sema amit most jatszunk?

Malkav koszi a videot. Egyszerre dicserte es buntette a csapatot, nem volt elfogult. Tobb ilyen kellene

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szerintem félreértettél... én legalábbis nem gondolom úgy, hogy Flaccot kéne játszatni, és azt sem gondolom, hogy a coachinggal van baj... a playcallinggal volt a probléma, és most is az a baj, hogy nem vagyunk elég kreatívak playcallingba, de azt azért látni kell, hogy a sémát jól hozzáillesztettük LJ-hez... Én úgy gondolom, hogy persze idén és jövőre is kezdjen LJ, csak ne essünk abba a hibába, hogy most kikiáltjuk őt a világ legteheségesebb HOF irányítójának, jövőre meg tol egy közepes vagy gyengénfejlődő szintet akkor meg mindenki -aki most hypolja- le akarja majd cserélni, meg meghalt a projekt draftolni kell irányítót meg ilyenek.

Aki azt állítja, hogy LJ jól passzol az nem látott még Mayfield mecset, aki szintén rookie....
Aki azt állítja hogy csak futni tud az már elfelejette, hogy Tebow milyen dobásokkal operált...

Ami nekem a legnagyobb pozitívum LJ-ben amit Flacco sosem tudod megtanulni/nem rendelkezett ezzel a skillel, hogy iszonyatosan jól kezeli a nyomást és ki tud bújni a sackből... Ha emellé még megtanul közepesen passzolni és olvasni (hogy ne kelljen 5 percig a zsebben állnia) jövőre akkor már sokkal több jöhet ki belőle mint Flaccoból...
Ami nagyon nem tetszik, hogy szinte minden passzát az elkapó mögé dobja...

És mégegyszer nem nem védem Flacco mert szerintem nincs is rá szüksége, de pont nem szemellenzővel nézem a meccseket és emiatt nem a megváltót keresem LJ-ben...
De annak fogok a legjobban örülni, ha én tévedtem...
malkav
Végre először olvasok olyan negatív embert, aki már reálisan látja és nem sarkítja le röhejesen. Egyetértek azokkal amiket leírtál.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jézusom.

Azok akik szidták a coochingot meg a playbookot az első X meccsen azzal a szerencsétlennel QB poszton, most a coochingra fogják a felemelkedést, gyerekek, milyen szemellenzőben meccset nézni? Élvezetes? XD

Egy különbség van, a QB.

Mig az a balfasz volt a csapat középén, dobáltunk, mert csak ahhoz ért, kiderült ahhoz se.

Aztán jött az ifjú Titán, aki "futni tud csak" , mostanában már passzolni is...146 passzából, 85 pontos. Hozzá 85 yardokat futkos és egyre labda biztosabb. Ha idén szart se érne el, csak hozna egy középszar szezont, akkor is őt nyomatnám a digó helyett, szerencsére nem ez a helyzet. AllTime kiemelkedő futó irányító, mellette kiderült hogy dobni sem ügyetlen, vezér egyéniség és szeretik a csapattársak. Egy mélypontról kihúzta a csapatot a csoport élére.

Ha bejutunk a rájátszásba és ott egyből kiesünk is azt mondom, hogy még 2 évet instant megérdemel, de hülyék lennénk nem kiaknázni ezt a szerződést.

Egy baja van a csapatnak, hogy a Digó szerződése rajtunk rohad, ha nem lenne itt már jövőre egy remek fallal és futóval mehetnénk neki a szezonnak, amihez ha LJ csak egy kicsit fejlődik még, már esélyesként mehetnénk a csoportban. Szabaduljunk meg minél hamarabb a flacconak csúfolt ballaszttól, aztán nézzük mire lesz elég a cap, remélem LJ fit játékosok jönnek. Playmaker RB-vel, futásblokkoló falemberekkel, mélység a #D-be, aztán had szóljon.
Voice
Szerintem félreértettél... én legalábbis nem gondolom úgy, hogy Flaccot kéne játszatni, és azt sem gondolom, hogy a coachinggal van baj... a playcallinggal volt a probléma, és most is az a baj, hogy nem vagyunk elég kreatívak playcallingba, de azt azért látni kell, hogy a sémát jól hozzáillesztettük LJ-hez... Én úgy gondolom, hogy persze idén és jövőre is kezdjen LJ, csak ne essünk abba a hibába, hogy most kikiáltjuk őt a világ legteheségesebb HOF irányítójának, jövőre meg tol egy közepes vagy gyengénfejlődő szintet akkor meg mindenki -aki most hypolja- le akarja majd cserélni, meg meghalt a projekt draftolni kell irányítót meg ilyenek.

Aki azt állítja, hogy LJ jól passzol az nem látott még Mayfield mecset, aki szintén rookie....
Aki azt állítja hogy csak futni tud az már elfelejette, hogy Tebow milyen dobásokkal operált...

Ami nekem a legnagyobb pozitívum LJ-ben amit Flacco sosem tudod megtanulni/nem rendelkezett ezzel a skillel, hogy iszonyatosan jól kezeli a nyomást és ki tud bújni a sackből... Ha emellé még megtanul közepesen passzolni és olvasni (hogy ne kelljen 5 percig a zsebben állnia) jövőre akkor már sokkal több jöhet ki belőle mint Flaccoból...
Ami nagyon nem tetszik, hogy szinte minden passzát az elkapó mögé dobja...

És mégegyszer nem nem védem Flacco mert szerintem nincs is rá szüksége, de pont nem szemellenzővel nézem a meccseket és emiatt nem a megváltót keresem LJ-ben...
De annak fogok a legjobban örülni, ha én tévedtem...
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jézusom.

Azok akik szidták a coochingot meg a playbookot az első X meccsen azzal a szerencsétlennel QB poszton, most a coochingra fogják a felemelkedést, gyerekek, milyen szemellenzőben meccset nézni? Élvezetes? XD

Egy különbség van, a QB.

Mig az a balfasz volt a csapat középén, dobáltunk, mert csak ahhoz ért, kiderült ahhoz se.

Aztán jött az ifjú Titán, aki "futni tud csak" , mostanában már passzolni is...146 passzából, 85 pontos. Hozzá 85 yardokat futkos és egyre labda biztosabb. Ha idén szart se érne el, csak hozna egy középszar szezont, akkor is őt nyomatnám a digó helyett, szerencsére nem ez a helyzet. AllTime kiemelkedő futó irányító, mellette kiderült hogy dobni sem ügyetlen, vezér egyéniség és szeretik a csapattársak. Egy mélypontról kihúzta a csapatot a csoport élére.

Ha bejutunk a rájátszásba és ott egyből kiesünk is azt mondom, hogy még 2 évet instant megérdemel, de hülyék lennénk nem kiaknázni ezt a szerződést.

Egy baja van a csapatnak, hogy a Digó szerződése rajtunk rohad, ha nem lenne itt már jövőre egy remek fallal és futóval mehetnénk neki a szezonnak, amihez ha LJ csak egy kicsit fejlődik még, már esélyesként mehetnénk a csoportban. Szabaduljunk meg minél hamarabb a flacconak csúfolt ballaszttól, aztán nézzük mire lesz elég a cap, remélem LJ fit játékosok jönnek. Playmaker RB-vel, futásblokkoló falemberekkel, mélység a #D-be, aztán had szóljon.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Én nem vagyok az LJ hype híve, mert egyelőre jobban tetszik a játék mint eddig, de érdemes ezt a videót megnézni annak aki úgy gondolja, hogy csak LJ miatt lépett előre a futójáték és nem a playbook miatt..

 www.youtube.com/watch?v=I2Gidwp3joU&t=18s

szeretném ha nem lenne igaz, de ajd az idő eldönti...
malkav
Persze hogy kellett a playbook is, de LJ miatt lehetett elovenni. Ez Flacco-val nem mukodne egy percig sem. Es ez csak egy dolog a tobb kozul. Nagy elony hogy nem jatszik igy senki a ligaban, de mindenkeppen meg fogjak majd. De a szepen megrajzolt jateknal a DE-LB parosnak kell megfognia a TE-RB-LJ harmast. Ez nem egyszeru hiaba fegyelmezettek es kepzeld el ha a paszt is bele tudjuk venni. Es ezek 4-5 yardosak, nem kivitelezhetetlen LJ-nek sem. A jovoben egyre tobb es valtozatosabb pasz kell majd tole es szamunkra nehezen eldontheto hogy alkalmas lesz-e ra. Most konnyu lenne mondani hogy nem. Fontos kerdes mert a csapat felepitese fugg tole de eloszor az irany kell es utana mindez. Izgalmas holt ideny lesz.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 087
Én nem vagyok az LJ hype híve, mert egyelőre jobban tetszik a játék mint eddig, de érdemes ezt a videót megnézni annak aki úgy gondolja, hogy csak LJ miatt lépett előre a futójáték és nem a playbook miatt..

 www.youtube.com/watch?v=I2Gidwp3joU&t=18s

szeretném ha nem lenne igaz, de ajd az idő eldönti...
malkav
LJ előtt, mindenki pokolba kívánta a stábot, mert airflaccot nyomattuk, és a futás nem ült az éven aki ezt nem látja az vak, nyilván ezért is volt flakon előtérbe, ami mint tudjuk nem megy neki. Jött LJ, mindenki tudja h futni fogunk, és megy. A stáb ugyanúgy hívja a playeket(több futás) , csak működik mert LJ-re figyel vki Chargers előtt LB volt, Chargers ellen S, tehát -1 ember. A Ravens mit csinál? Használja Boyle-t, mint jó futásblokkoló, és rengeteget futunk középen és szélen, emberfölény. Ezt eladják akkor is ha LJ fut. Ennyi röviden a történet. Nagyon nagy dominancia kell, D oldalon az ellenek, h ezt eltüntessék, mert nekik a passzra is figyelni kell amit ha üres azért LJ odadobja. Azért működik az O run része jelenleg, mert LJ futásai +1 opció, és mint megmutattuk képesek vagyunk őt 27-szer futtatni 1 meccsen, mert megy. Egy jó futásblokkoló G kellesz drafton, és jövőre hasítás. 😊

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én nem vagyok az LJ hype híve, mert egyelőre jobban tetszik a játék mint eddig, de érdemes ezt a videót megnézni annak aki úgy gondolja, hogy csak LJ miatt lépett előre a futójáték és nem a playbook miatt..



szeretném ha nem lenne igaz, de ajd az idő eldönti...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 087
Az már elég, hogy nem Flakon unott fejét kell nézni folyamatosan.
Más kérdés hogy ha az új csapatában megújul, hányan fogják itt visszasírni.
bcsarli
egy felig unott fej mar megujulasnak szamit? 😊

Nem Flacco a fo baj az o torteneteben.
new orl
🤣🤣🤣

Flacco 4-5
Jackson 5-1

Mi változott még a rosteren?
Semmi.
Voice
őőő a playbook??
passzoltasd már 40szer LEmart meccsenként... aztán nézd meg a W/L ptc-t 😊
Bár én örülnék a legjobban ha kiderülne, hogy kurvára tévedek és tényleg ő a messiás, ahogy itt egyesek látják 😛
Snagal
Mert amikor AirFlacco volt, és dobáltattuk vele, akkor a W/L bitang erős mérleg volt. 😀 Miért hiszi azt mindenki , h csak 400 passzolt yarddal lehet 3-0 TD/ Int mutatóval, lehet elérni vmit a ligában?
KeyG
nem ez a lényege, hanem az amin a kolléga jót kuncogott - LJ-t arra használjuk amire alkalmas - Flacco-nak ez 2012 óta nem nagyon adatott meg. Szóval kár lenne azt hinni, hogy full ugyan az a felállás, csupán lecseréltünk 1 játékost... ennél azért összetettebb ez a játék 😊
Snagal
LJ-nek hatása van a játékra, pár napja leírtam ezt. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 087
Sokan elkonyvelik ugyetlennek Lamart, pedig nem az.

Ez a sebesseg meg lesz 9 ev mulva is és a kovetkezo 4-5 evben meg fejlodni fog a jatekolvasasa es a kezugyessege is. En siman kinezem belole, hogy jobb lesz mint Russel Wilson. Még 4 evig olcsó, addig nyerjünk SB-t.
Voice
ezzel viszont te csaltál mosolyt az én arcomra, LOL 😊
Snagal
Miért annyira túlgondolt ez? Wilson 24 évesen került a ligába, LJ 21. 😊
KeyG
Mert nem a coaching volt az erősségünk az elmúlt években, ez miben fog változni?
Az meg, hogy az első évében a trendekkel teljesen ellentétes játékkal tud működni az nekem nem evidens, hogy jövőre erre nem lesz szét elemezve - attól már inkább, hogy hátradől a FO, hogy jól végezte dolgát 'oszt állnak majd értetlenül megint 5 évig, hogy mi lehet a hiba.
(de mint mondtam, ha idén SB akkor elnézek cserébe újabb 5 év regnálást😊)
Snagal
1 hónap bőven elég rá, h leelemezzenek vmit. Nem kell hozzá 1 év. De vannak dolgok amik ellen nem tudsz mit tenni, Brady győzni fog, Rodgers odadobja, és LJ megfutja, ha limitálni akarják mint a Chargers ellen, h felküldik a Safetyt vigyázni rá, akkor a passz megy jobban, de ezt láttuk.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
Az már elég, hogy nem Flakon unott fejét kell nézni folyamatosan.
Más kérdés hogy ha az új csapatában megújul, hányan fogják itt visszasírni.
bcsarli
egy felig unott fej mar megujulasnak szamit? 😊

Nem Flacco a fo baj az o torteneteben.
new orl
🤣🤣🤣

Flacco 4-5
Jackson 5-1

Mi változott még a rosteren?
Semmi.
Voice
őőő a playbook??
passzoltasd már 40szer LEmart meccsenként... aztán nézd meg a W/L ptc-t 😊
Bár én örülnék a legjobban ha kiderülne, hogy kurvára tévedek és tényleg ő a messiás, ahogy itt egyesek látják 😛
Snagal
Mert amikor AirFlacco volt, és dobáltattuk vele, akkor a W/L bitang erős mérleg volt. 😀 Miért hiszi azt mindenki , h csak 400 passzolt yarddal lehet 3-0 TD/ Int mutatóval, lehet elérni vmit a ligában?
KeyG
nem ez a lényege, hanem az amin a kolléga jót kuncogott - LJ-t arra használjuk amire alkalmas - Flacco-nak ez 2012 óta nem nagyon adatott meg. Szóval kár lenne azt hinni, hogy full ugyan az a felállás, csupán lecseréltünk 1 játékost... ennél azért összetettebb ez a játék 😊
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
Sokan elkonyvelik ugyetlennek Lamart, pedig nem az.

Ez a sebesseg meg lesz 9 ev mulva is és a kovetkezo 4-5 evben meg fejlodni fog a jatekolvasasa es a kezugyessege is. En siman kinezem belole, hogy jobb lesz mint Russel Wilson. Még 4 evig olcsó, addig nyerjünk SB-t.
Voice
ezzel viszont te csaltál mosolyt az én arcomra, LOL 😊
Snagal
Miért annyira túlgondolt ez? Wilson 24 évesen került a ligába, LJ 21. 😊
KeyG
Mert nem a coaching volt az erősségünk az elmúlt években, ez miben fog változni?
Az meg, hogy az első évében a trendekkel teljesen ellentétes játékkal tud működni az nekem nem evidens, hogy jövőre erre nem lesz szét elemezve - attól már inkább, hogy hátradől a FO, hogy jól végezte dolgát 'oszt állnak majd értetlenül megint 5 évig, hogy mi lehet a hiba.
(de mint mondtam, ha idén SB akkor elnézek cserébe újabb 5 év regnálást😊)
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 087
Az már elég, hogy nem Flakon unott fejét kell nézni folyamatosan.
Más kérdés hogy ha az új csapatában megújul, hányan fogják itt visszasírni.
bcsarli
egy felig unott fej mar megujulasnak szamit? 😊

Nem Flacco a fo baj az o torteneteben.
new orl
🤣🤣🤣

Flacco 4-5
Jackson 5-1

Mi változott még a rosteren?
Semmi.
Voice
őőő a playbook??
passzoltasd már 40szer LEmart meccsenként... aztán nézd meg a W/L ptc-t 😊
Bár én örülnék a legjobban ha kiderülne, hogy kurvára tévedek és tényleg ő a messiás, ahogy itt egyesek látják 😛
Snagal
Mert amikor AirFlacco volt, és dobáltattuk vele, akkor a W/L bitang erős mérleg volt. 😀 Miért hiszi azt mindenki , h csak 400 passzolt yarddal lehet 3-0 TD/ Int mutatóval, lehet elérni vmit a ligában?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
Az már elég, hogy nem Flakon unott fejét kell nézni folyamatosan.
Más kérdés hogy ha az új csapatában megújul, hányan fogják itt visszasírni.
bcsarli
egy felig unott fej mar megujulasnak szamit? 😊

Nem Flacco a fo baj az o torteneteben.
new orl
🤣🤣🤣

Flacco 4-5
Jackson 5-1

Mi változott még a rosteren?
Semmi.
Voice
őőő a playbook??
passzoltasd már 40szer LEmart meccsenként... aztán nézd meg a W/L ptc-t 😊
Bár én örülnék a legjobban ha kiderülne, hogy kurvára tévedek és tényleg ő a messiás, ahogy itt egyesek látják 😛
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 087
Sokan elkonyvelik ugyetlennek Lamart, pedig nem az.

Ez a sebesseg meg lesz 9 ev mulva is és a kovetkezo 4-5 evben meg fejlodni fog a jatekolvasasa es a kezugyessege is. En siman kinezem belole, hogy jobb lesz mint Russel Wilson. Még 4 evig olcsó, addig nyerjünk SB-t.
Voice
ezzel viszont te csaltál mosolyt az én arcomra, LOL 😊
Snagal
Miért annyira túlgondolt ez? Wilson 24 évesen került a ligába, LJ 21. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers