NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 076
En amugy 4-5. Korben Drafton hoznek egy futo iranyitot. Raalnek 1-2 trukkos jatekra 2 QB s felallassal meccsenkent. De lehet csak h nem tudok aludni elenk a fantaziam. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 696
Ilyen pontorgia lesz? Múltkor összesen volt 21 😊
Szerintem is behúzzátok (sajna 😊 )
Wyatt
akkor még nem az isteni lemar kezdett. lába villám, karja rodgers, nyertesebb típus, mint a brady.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
ki mit tippel a meccsre?

gedam
Kamrai tachikardiát.
Fogható a Browns, de ahhoz nagyon jól kell játszani. Szerintem vagyunk most olyan jó formában, hogy ezt a meccset különösebb probléma nélkül lezárjuk. Viszont nagyon Ravenses lenne a Barnáktól kiszopni, ettől félek inkább, a teljes leolvadástól.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ilyen pontorgia lesz? Múltkor összesen volt 21 😊
Szerintem is behúzzátok (sajna 😊 )

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
gedam 5 696
ki mit tippel a meccsre?
én 22-17-et ide, nehéz meccs lesz. ( csak ne legyünk a meccsen hátrányban)
ja és az első játékunk egy tight end felé dobott sikeres, 8yardos passz. ez lesz a meglepő, összezavaró húzásunk.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Bármikor elcserélnék 1 millió dollárt, ha játszhatnék cserébe a rájátszásban. Nem arról van szó, hogy nem érdekel a pénz, de nem a pénz miatt szeretnék minden áron nyerni.

– mondta Weddle.
Eric Weddle is, aki simán lemondana a rájátszásért járó 1 millió dolláros bónuszáról, ha garantáltan PO-ba jutna a csapat.
Voice
Persze mert a probowl bónuszt megkapta 😀...
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Bármikor elcserélnék 1 millió dollárt, ha játszhatnék cserébe a rájátszásban. Nem arról van szó, hogy nem érdekel a pénz, de nem a pénz miatt szeretnék minden áron nyerni.

– mondta Weddle.
Eric Weddle is, aki simán lemondana a rájátszásért járó 1 millió dolláros bónuszáról, ha garantáltan PO-ba jutna a csapat.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 076
Nem ördögtől való, amiket leírtál. Nagy részét adom, legszívesebben én is megvártam volna a 2. szezonját kezdőként, mielőtt piedesztálra emeltem volna, de már nem bírtam tovább olvasni ami itt ment.

Egy dolgot kérek az itteniektől, ha esetleg bejutnánk a PO-ba és ott besül a srác, ne kezdjétek újra ezt a károgást, az egész szezon 2. fele egy meglepetés és ajándék volt nekünk, 21 éves. Ezeket a dolgokat átgondolva helyén kezelve írogassunk itt, tehetséges a srác, megvan benne egy FP QB lehetősége, ez kijön vagy nem, senki sem tudhatja jelenleg. Az esélyt kapja meg mielőtt szétoltjuk, hogy milyen szar. Illetve az elvárások, illeszkedjenek a srác karakteréhez, ne várd el hogy 400 yardokat passzolva haladjunk meccsenként. Ő máshogy lehet sikeres, amiben erős, azokban várj tőle teljesítményt, illetve amiben gyenge azokban némi fejlődést. Tessék már reálisan kezelni a helyzetet.
Voice
Rendben.
Ugyanitt jelzem hogy a szerintem legizgalmasabb ravens o a mcnair fele volt szoval idot kap a srac.
Collapo
Én biztos vagyok benne h ezen kívül 2-3 évet kap. Ha 1/1 leszünk, előbb fogják elküldeni a vezetőséget, mint őt. Azt a scenariot vetettem fel, amit nem tudok elképzelni, de amit én látok, az az h ami a legnagyobb hibája volt LJ-nek vagyis a passz, abban nagyot fejlődött év eleje óta. Én biztos vagyok benne h 2 év és nem lesz itt probléma. Sosem lesz Luck, vagy a korai éveiben yardtömeget passzolt Stafford, de egy 3 és 4 ezer yard közötti QB lesz. Neki a fontos az az lesz, h ne dobjon Int-eket. Sok örömünk lesz benne, csak ne mindent azonnal akarjatok. Én emlékszem Flacco első évére, nem volt több egy game managernél, ami nem probléma, ment a futás ment a védelem. LJ ennél már sokkal többet tett le, igaz megosztó , de nem tudjuk elvenni tőle h 5-1 a mérlege(ami simán 6-0 , ha a KC meccsen a bírók nem vernek meg minket) és azt h a játéka rányomja a bélyegét, minden csapatrészünkre. Flacco sokszor az idegeimre nyomta rá a bélyeget. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem ördögtől való, amiket leírtál. Nagy részét adom, legszívesebben én is megvártam volna a 2. szezonját kezdőként, mielőtt piedesztálra emeltem volna, de már nem bírtam tovább olvasni ami itt ment.

Egy dolgot kérek az itteniektől, ha esetleg bejutnánk a PO-ba és ott besül a srác, ne kezdjétek újra ezt a károgást, az egész szezon 2. fele egy meglepetés és ajándék volt nekünk, 21 éves. Ezeket a dolgokat átgondolva helyén kezelve írogassunk itt, tehetséges a srác, megvan benne egy FP QB lehetősége, ez kijön vagy nem, senki sem tudhatja jelenleg. Az esélyt kapja meg mielőtt szétoltjuk, hogy milyen szar. Illetve az elvárások, illeszkedjenek a srác karakteréhez, ne várd el hogy 400 yardokat passzolva haladjunk meccsenként. Ő máshogy lehet sikeres, amiben erős, azokban várj tőle teljesítményt, illetve amiben gyenge azokban némi fejlődést. Tessék már reálisan kezelni a helyzetet.
Voice
Rendben.
Ugyanitt jelzem hogy a szerintem legizgalmasabb ravens o a mcnair fele volt szoval idot kap a srac.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 698
Végre először olvasok olyan negatív embert, aki már reálisan látja és nem sarkítja le röhejesen. Egyetértek azokkal amiket leírtál.
Voice
Természetesen no offense, de Te vagy itt talán az egyetlen, aki abszolút nem látja ezt reálisan. Nálad itt annyi volt a lényeg, hogy mindenki aki nem a fos Flacco, az egy Isten. A tényeket meg ki nem szarja le. Mindegy, jövőre, vagy két év múlva visszatérünk rá.
Én nem fikázom többet a Lemart(csak ha tényleg értékelhetetlen lesz),élvezem inkább a meccseinket, úgy is mindjárt ubiszezon..Bár őszintén megmondva legyen nektek igazatok,akik első perctől felültek a wagonra, úgy baromi sok pénzt fognánk meg és lenne is értelme meccset nézni. Kajak nektek drukkolok. 😊

Flacco meg remélem elmegy egy olyan csapathoz,ahol az űr fizetés helyett inkább hozzászabják az O-t, aztán majd megnézzük mennyire volt Ő "fos" 😊 Én is meguntam már az ötöst, de semmi más nem kellett volna ide csak egy értelmes coaching és nem toporogtunk volna éveket vele egy helyben.
LeviPoki
egyébként az még mindig nagy rejtély, hogy miért adták meg flacconak a nagy pénzt, amikor háribó sztem már régóta a mobilis qb-kra veri ki. sztem már tyrod taylorral is vmi hasonló koncepció volt, joe-ban sosem bízott igazán.
gedam
Szép allegória, így karácsony után!😆

De a mobilis QB elmenekül előle, pont ez a lényeg.
több mint 5 éve
gedam 5 696
Végre először olvasok olyan negatív embert, aki már reálisan látja és nem sarkítja le röhejesen. Egyetértek azokkal amiket leírtál.
Voice
Természetesen no offense, de Te vagy itt talán az egyetlen, aki abszolút nem látja ezt reálisan. Nálad itt annyi volt a lényeg, hogy mindenki aki nem a fos Flacco, az egy Isten. A tényeket meg ki nem szarja le. Mindegy, jövőre, vagy két év múlva visszatérünk rá.
Én nem fikázom többet a Lemart(csak ha tényleg értékelhetetlen lesz),élvezem inkább a meccseinket, úgy is mindjárt ubiszezon..Bár őszintén megmondva legyen nektek igazatok,akik első perctől felültek a wagonra, úgy baromi sok pénzt fognánk meg és lenne is értelme meccset nézni. Kajak nektek drukkolok. 😊

Flacco meg remélem elmegy egy olyan csapathoz,ahol az űr fizetés helyett inkább hozzászabják az O-t, aztán majd megnézzük mennyire volt Ő "fos" 😊 Én is meguntam már az ötöst, de semmi más nem kellett volna ide csak egy értelmes coaching és nem toporogtunk volna éveket vele egy helyben.
LeviPoki
egyébként az még mindig nagy rejtély, hogy miért adták meg flacconak a nagy pénzt, amikor háribó sztem már régóta a mobilis qb-kra veri ki. sztem már tyrod taylorral is vmi hasonló koncepció volt, joe-ban sosem bízott igazán.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat
Collapo
Ez valóban jó lenne, mert akkor azt jelenti, hogy idén SB-t játszunk 😊
Igor
Idén játsszatok nyugodtan, de 2019 februárjában ne <3
Wyatt
vartam mennyi ido mulva josz 😊 Lassulsz, tul sok bejgli.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Végre először olvasok olyan negatív embert, aki már reálisan látja és nem sarkítja le röhejesen. Egyetértek azokkal amiket leírtál.
Voice
Természetesen no offense, de Te vagy itt talán az egyetlen, aki abszolút nem látja ezt reálisan. Nálad itt annyi volt a lényeg, hogy mindenki aki nem a fos Flacco, az egy Isten. A tényeket meg ki nem szarja le. Mindegy, jövőre, vagy két év múlva visszatérünk rá.
Én nem fikázom többet a Lemart(csak ha tényleg értékelhetetlen lesz),élvezem inkább a meccseinket, úgy is mindjárt ubiszezon..Bár őszintén megmondva legyen nektek igazatok,akik első perctől felültek a wagonra, úgy baromi sok pénzt fognánk meg és lenne is értelme meccset nézni. Kajak nektek drukkolok. 😊

Flacco meg remélem elmegy egy olyan csapathoz,ahol az űr fizetés helyett inkább hozzászabják az O-t, aztán majd megnézzük mennyire volt Ő "fos" 😊 Én is meguntam már az ötöst, de semmi más nem kellett volna ide csak egy értelmes coaching és nem toporogtunk volna éveket vele egy helyben.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat
Collapo
Ez valóban jó lenne, mert akkor azt jelenti, hogy idén SB-t játszunk 😊
Igor
Idén játsszatok nyugodtan, de 2019 februárjában ne <3
Wyatt
Meg tudom érteni miért fosol a kedvenc csapatod kriptonitjától, már alapból is, de egy 4.9 YPC-s rush D-vel meg pláne...

But don't worry, we will be gentle. 😛
Igor
Mondjuk az a durva, hogy annyira most nem fosok, mintha Flacco lenne. A hétvégén volt egy kb tök ilyen matchup, futkározós irányítóval és csapattal, azt elég jól kezelte a védelem, és a ti passz elleni védekezésetek talán kevésbé erős, mint a Billsé, de mindenesetre ott is meg volt oldva a sztori. Meg BB ellen 0–10-re állnak az újonc irányítók New Englandben, szóval egyelőre nem, de ahogy közeledik a meccs, úgyis megy majd fel az adrenalin^^
Wyatt
Mondjuk mi szeretjük beszopni a 4.and 59 yardot, szal a kiégettnek is lenne esélye ellenünk 😊 Meg kicsit hagynánk is magunkat..Uhh,azok a Pecc elleni derbik mindig szétadták a vérnyomásom, kár, hogy idén nem volt. Na de majd a PO-ban, ha a Barnák is így akarják.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 076
Suggsnak és Lewisnak 228 alapszakaszmeccse van a Ravens játékosaként, előbbinek a Browns ellen lesz a 229. Ráadásul jövőre is játszana a 36 éves pass rusher – a szerződése a szezon végén lejár –, a játékára pedig idén sem lehet panasz: minden meccsen kezdő volt, hét sacket szerzett, karrierje során pedig már 132,5-nél jár.
Voice
Hosszú csend után, remélem megfekteti Mayfieldet.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Suggsnak és Lewisnak 228 alapszakaszmeccse van a Ravens játékosaként, előbbinek a Browns ellen lesz a 229. Ráadásul jövőre is játszana a 36 éves pass rusher – a szerződése a szezon végén lejár –, a játékára pedig idén sem lehet panasz: minden meccsen kezdő volt, hét sacket szerzett, karrierje során pedig már 132,5-nél jár.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat
Collapo
Ez valóban jó lenne, mert akkor azt jelenti, hogy idén SB-t játszunk 😊
Igor
Idén játsszatok nyugodtan, de 2019 februárjában ne <3
Wyatt
Meg tudom érteni miért fosol a kedvenc csapatod kriptonitjától, már alapból is, de egy 4.9 YPC-s rush D-vel meg pláne...

But don't worry, we will be gentle. 😛
Igor
Mondjuk az a durva, hogy annyira most nem fosok, mintha Flacco lenne. A hétvégén volt egy kb tök ilyen matchup, futkározós irányítóval és csapattal, azt elég jól kezelte a védelem, és a ti passz elleni védekezésetek talán kevésbé erős, mint a Billsé, de mindenesetre ott is meg volt oldva a sztori. Meg BB ellen 0–10-re állnak az újonc irányítók New Englandben, szóval egyelőre nem, de ahogy közeledik a meccs, úgyis megy majd fel az adrenalin^^

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat
Collapo
Ez valóban jó lenne, mert akkor azt jelenti, hogy idén SB-t játszunk 😊
Igor
Idén játsszatok nyugodtan, de 2019 februárjában ne <3
Wyatt
Meg tudom érteni miért fosol a kedvenc csapatod kriptonitjától, már alapból is, de egy 4.9 YPC-s rush D-vel meg pláne...

But don't worry, we will be gentle. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat
Collapo
Ez valóban jó lenne, mert akkor azt jelenti, hogy idén SB-t játszunk 😊
Igor
Idén játsszatok nyugodtan, de 2019 februárjában ne <3

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat
Collapo
Ez valóban jó lenne, mert akkor azt jelenti, hogy idén SB-t játszunk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 698
Én nem vagyok az LJ hype híve, mert egyelőre jobban tetszik a játék mint eddig, de érdemes ezt a videót megnézni annak aki úgy gondolja, hogy csak LJ miatt lépett előre a futójáték és nem a playbook miatt..

 www.youtube.com/watch?v=I2Gidwp3joU&t=18s

szeretném ha nem lenne igaz, de ajd az idő eldönti...
malkav
az én állításom annyi, hogy jelenleg ezt a sémát az nfl-ben ilyen hatékonyan csak egy ember tudja játszani, vagyis lj miatt működhet. nyilván fejleszteni kell, alakítani a játékát és ha nem fog tudni zsebből playmakerkedni, akkor rövid lesz a karrier. de sztem képes lesz rá.
gedam
Ha gonosz lennék, azt mondanám, hogy jelenleg persze, hogy ő tudja, mert Kaep már nincs a ligában/meghülyült, Mariota és Newton már ebbe belesérült, Wilson és Mahomes pedig tudnak dobni😁

De nem mondom😁
több mint 5 éve
gedam 5 696
Én nem vagyok az LJ hype híve, mert egyelőre jobban tetszik a játék mint eddig, de érdemes ezt a videót megnézni annak aki úgy gondolja, hogy csak LJ miatt lépett előre a futójáték és nem a playbook miatt..

 www.youtube.com/watch?v=I2Gidwp3joU&t=18s

szeretném ha nem lenne igaz, de ajd az idő eldönti...
malkav
az én állításom annyi, hogy jelenleg ezt a sémát az nfl-ben ilyen hatékonyan csak egy ember tudja játszani, vagyis lj miatt működhet. nyilván fejleszteni kell, alakítani a játékát és ha nem fog tudni zsebből playmakerkedni, akkor rövid lesz a karrier. de sztem képes lesz rá.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Voice, pont akkora mint nem latni egy ket hozzaszolassal lejjebb linkelt video igazsagait. Lelked rajta, de majd a masodik Lamar po runnal leszek en optimista.

Azert ket mondat a videobol,

1, a ravens semat jatszik, a semanak meg van ellenszere

2, a liga ot legrosszabb futasvedelme ellen felpakolni a tutit konnyu

Es ket ezekbol kovetkezo sajat gondolat

1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat

2, meddig elt a ligaban a wildcat? Es ennek tukreben meddig elhet majd eza sema amit most jatszunk?

Malkav koszi a videot. Egyszerre dicserte es buntette a csapatot, nem volt elfogult. Tobb ilyen kellene
Collapo
Jó kis csatorna, érdemes rá feliratkozni.

Minden Pats drukker irtózik tőletek, de én most kíváncsi lennék, mit tudna ez ellen az offense ellen kitalálni BB. Hasonló lenne mint Bills/Allen ahol megtömtük a boxot, és hagytuk egy az egyben a WR-CB párosokat. Itt kiderülne LJ meg tudna e verni minket paszban, lehet e rá számítani ilyen téren.
Nomac
Biztos meg lesz probalva. Az oreg biztosan nem ugy erez, ahogy a drukkerek.
Nem irom le en mit csinalnek, mert irtozol tolem es a tobbi ravens szimpatizanstol 😊 Amugy kitagitanam a tezisedet, mindenki irtozik a ravens szimpatizansoktol vagy az asszony latens NE drukker.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Voice, pont akkora mint nem latni egy ket hozzaszolassal lejjebb linkelt video igazsagait. Lelked rajta, de majd a masodik Lamar po runnal leszek en optimista.

Azert ket mondat a videobol,

1, a ravens semat jatszik, a semanak meg van ellenszere

2, a liga ot legrosszabb futasvedelme ellen felpakolni a tutit konnyu

Es ket ezekbol kovetkezo sajat gondolat

1, a bears ellen lenne jo latni ezt a semat

2, meddig elt a ligaban a wildcat? Es ennek tukreben meddig elhet majd eza sema amit most jatszunk?

Malkav koszi a videot. Egyszerre dicserte es buntette a csapatot, nem volt elfogult. Tobb ilyen kellene
Collapo
1 igaz, de nem ez az egyetlen jatek amit futunk.
2 igaz ugy hogy konnyebb. Sokat szamit hogy mas nem jatsza a D-k gyakoroljak egy hetig ellenunk amit tutinak gondolnak. Ez a video szepen leirta az elsodleges valaszt azokra a jatekokra ahol LJ nem option olvas. A Ravens valasz is egyszeru, mert szambeli folenyben vagyunk, raadasul egy olyan QB-val akit a DE-LB parosok 99% nem eri el a sebesseguk miatt hiaba indulnak elonybol. A kovetkezo lepes hogy lejon a FS. Viszont ugy egy 5 yardos pasz is nagy jatek. Utana a SS visszalep de akkor ott a masik oldali TE. Ekkor mikor a box tele lesz a kerdes LJ mennyire birja olvasni a jatekot, de ha az 5 meteres pontos passzok menni fognak akkor meg olvasni sem kell olyan jol. Egy jatek elso ket lepese van meg a jatszmabol. Ha Roman-MM parosnak megvan a kovetkezo ket lepes is akkor jok leszunk. Ha nem akkor nem.

A SD mar top 10, de nem Bears.
A WC-nel voltak csapatok akik kulon munka volt megfogni es voltak akiknel nem. A Ravens-nek nem okozott gondot, mert nem volt futosav hagyva igy valtozatosan nem tudtak futni. Ettol meg ha nem fog tudni dobni akkor vege a tortenetnek.

A lenyeg hogy hatranybol ne dobjunk mint az adogatogep.
több mint 5 éve
lucio 323
Vannak páran, akik "no lám" hangulatban vannak, és Flaccoban látják a Ravens fő gondját. Azért a többségnél ennél árnyaltabb a kép, és a hangsúlyokban van különbség. A belinkelt, a ravens run game-et elemző film nekem is sokat segített, és megerősített a véleményemben.
Azért az jelzés értékű, hogy egy lépésre a PO-tól nincs az a hangulat, hogy ez már meg van, a többségünkben szerintem reális opció, hogy a Browns győzhet ellenünk. Továbbá szinte nincs hozzászólás PO runról, meg SB győzelemről. Ellenben mindenkit foglalkoztat a távolabbi jövő, ki így látja LJ-vel a csapatot, ki úgy. Szerintem senki nem gondolja, hogy LJ a jelenlegi képességeivel hosszú távú megoldás, van, aki szerint tök jó alap,és fejlődni fog, van, aki szerint a futójátékot előbb utóbb meg fogják akadályozni, passzban pedig nem lesz NFL szint. Én jelenleg utóbbit osztom, de ettől még örülök a jelennek és remélem az előbbit. És igen, én is azt gondolom, hogy ha Flacco képességeit semmiben nem támogatta meg, akkor mégis hogyan fog LJ-ből hosszú távon hatékony QB-t nevelni az a vezetés, amely többnyire nagyon jó a game planekben, a válságmanagelésben, de az utóbbi években a hosszú távú döntésekben nem. És amely vezetést éppen LJ és az év közbeni stratégiaváltás tartott pozícióban. Flaccoról meg azt gondolom, hogy egy jó fallal és WR-ekkel simán elvinne most is egy csapatot a SB-ig, mert számtalan PO-ban bizonyította, hogy jó versenyző típus (ami nem tanítható) Ugyanakkor tök nyilvánvaló, hogy - és ez nem az ő hibája - idegen test volt a ravensben, LJ sokkal jobban illik a rosterhez, figyelembe véve a falunkat, a többet pihenhető D-t.