Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
végül a jövőre nézve legalább lamarnak pozitívan fejeződött be, nagyon féltem, hogy ez a vergődés lesz végig. az sztem az egész karrierjére rányomta volna a bélyegét.
gedam
Netto hülyeség.
Voice
Fejtsd ki kérlek ... kiváncsi vagyok...
Most leszek kiváncsi arra hogy akik felültek a LJ hypevonatra azok most megmaradnak mellette , vagy busz alá dobják egy ilyen vereség után...
Azért volt Comeback ami majdnem sikerült ez nekem sokkal pozitívabb...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 120
Haribó és Morty szia.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Olyan coachingot,amely nem képes felismerni a játék még visszahozható szakaszában,hogy az eddig mutatott gameplan-t teljesen levédekezi az ellenfél és erre nem tud reagálni,az nonszensz..Minden mindegy alapon kellett volna dobatni,aztán ha 8 inttel megyünk le,akkor annyival,de ez szánalmas..Nyeltük a meccset a 4. negyed közepéig,nyomtunk egy szép asszisztot a Chargers winhez. Marty és totál alkalmatlan erre és most Harbóban is csalódtam.

Csóri Lemar meg....Sok volt ez neki az tény,sajnálom is kicsit,de ez kurva kevés. Fumblikirály.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Azért ahonnan felállt a srác az mindenképpen kalap lengetős...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
végül a jövőre nézve legalább lamarnak pozitívan fejeződött be, nagyon féltem, hogy ez a vergődés lesz végig. az sztem az egész karrierjére rányomta volna a bélyegét.
gedam
Netto hülyeség.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
végül a jövőre nézve legalább lamarnak pozitívan fejeződött be, nagyon féltem, hogy ez a vergődés lesz végig. az sztem az egész karrierjére rányomta volna a bélyegét.
gedam
Jövőre is marad a Fuss Lamar fuss. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A meccset nem lattam, de a hszeket olvasva, megkimeltem magak egy tragya 3 oratol. Ez van.
Vrij6
meg egy izgalmas 6 perctől 😀
több mint 5 éve
gedam 5 701
végül a jövőre nézve legalább lamarnak pozitívan fejeződött be, nagyon féltem, hogy ez a vergődés lesz végig. az sztem az egész karrierjére rányomta volna a bélyegét.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez a meccs már amúgyi ajándék voltaz utcsó 6 perc miatt meg érdemes volt végi szenvedni... majd jövőre..
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
A meccset nem lattam, de a hszeket olvasva, megkimeltem magak egy tragya 3 oratol. Ez van.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
asszem oc váltás elkerülhetetlen 3 pontos PO meccs után...
malkav
Ez nem OC hiba szerintem. Egyszerűen ennyire nulla olvasási készséget és labdadajkálást nem lehet hívásokkal kompenzálni.
somoskovig
Azért a végére csak sikerült pár normális paszt megejteni... megvolt a tűzkeresztség igaz 3.5 negyxedik tartott... ami gond az Ofal és a playhívások.... a D meg brutál...
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem kell beszarni, jön a comeback. Lamar TD, Carr INT return TD és jöhet a Pats
balbol
Majdnem bejött 😊

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
asszem oc váltás elkerülhetetlen 3 pontos PO meccs után...
malkav
Ez nem OC hiba szerintem. Egyszerűen ennyire nulla olvasási készséget és labdadajkálást nem lehet hívásokkal kompenzálni.
somoskovig
Csapaptot váltottál ?😀
malkav
Gyerek szórakozott a logokkal, de nem 😊

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
asszem oc váltás elkerülhetetlen 3 pontos PO meccs után...
malkav
Ez nem OC hiba szerintem. Egyszerűen ennyire nulla olvasási készséget és labdadajkálást nem lehet hívásokkal kompenzálni.
somoskovig
Csapaptot váltottál ?😀
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
asszem oc váltás elkerülhetetlen 3 pontos PO meccs után...
malkav
Ez nem OC hiba szerintem. Egyszerűen ennyire nulla olvasási készséget és labdadajkálást nem lehet hívásokkal kompenzálni.

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
asszem oc váltás elkerülhetetlen 3 pontos PO meccs után...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 901 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Öröm nézni ezt a #D-t!
Sajna LJ nagyon Rookiként kezeli a helyzetet!
Talàlkozunk szeptemberben!
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Egy felido utan : ennyi ido volt,ellenszert talalni az uj jatekunkra... 🙈🤷‍♂️

Szerkesztette: Ray_bp_Lewis
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 120
Tampa Bay Buccaneers 2 leszünk.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 120
Elso felidot sajna nem latom, de a masodikat mar nagy esellyel igen. Nem irom le, hogy mit erzek, mert csak az ellenkezője jon be... 😀
Vrij6
Nem sok mindent hagysz ki eddig. Legalábbis semmi jót. Apropó, szevasztok itt a fórumon!
balbol
Üdv, örülünk neked itt! Annak még inkább h a mai játékunkkal sikerült szurkolótábort szereznünk!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
 www.youtube.com/watch?v=sGnsSsRTZac&feature=share
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
Elso felidot sajna nem latom, de a masodikat mar nagy esellyel igen. Nem irom le, hogy mit erzek, mert csak az ellenkezője jon be... 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Kíváncsi vagyok a mai meccsre... Megmutathatják Haribo fiai mit érnek, mármint a DC és OC páros.

Rivers az egyik legjobb pre-snap olvasó QB a ligában,ez tény. Biztos szarrá elemzett minket Vizióhánttal és Lynnel, ez tény. Első meccsen agresszívan támadtuk a fal belsejét, ami működött is, Rivers sem mobilis belső nyomásra legérzékenyebb, de van annyira jó coaching staff a Villamoknál, hogy erre most valamit kitaláljanak, szóval fel kell kötni a gatyát és a legkreatívabb blitz csomagot kell előszedni a kispolcról.

Offense oldalon biztos vagyok benne vannak Martynak trükkjei, és nem is biztos olyan rossz matchup a mi sémánknak a Chargers Def gyenge közepe, különösen a jelenlegi LB sor, de 2x megverni valakit egy sémával a mai Nfl-Ben, isten adja, hogy legyen lehetséges.

Lamartól nem fázok, szerintem nem fog lefagyni, amit ajánlok is neki, nagy jó lenne az a foxboroi kirándulás, de ez egy piszok nehéz tánc lesz ma este. Chargersnek kedvez inkább, hogy nem is olyan rég volt egy meccs, viszont a teher is Rivers és az ő vállukat nyomja.

Győzzön a JOBB, ja és... PLAY LIKE A RAVEN TODAY!!!!

Szerkesztette: cikesz
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 120
Eddig a POban a jo védelmek szoptak, remelem ma nem igy lesz..
Voice
Sztem a védelmek kb azonos erősségűek. Viszont mindkét meccsen a jobban futó csapat ment tovább.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Eddig a POban a jo védelmek szoptak, remelem ma nem igy lesz..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8