Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
gedam 5 702
Kubiak még sem lett Denver OC. Talán belehetne nála jelentkezni.
LeviPoki
mámosmegmá minek? lamarhoz felesleges.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Kubiak még sem lett Denver OC. Talán belehetne nála jelentkezni.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Greg Roman az új OC.


Jeff Zrebiec @jeffzrebiec
The Ravens are making a change at offensive coordinator. Greg Roman will be the offensive coordinator going forward as part of a potential re-organization of the Ravens' offensive coaching staff. John Harbaugh confirmed the change.
Beki
erre mondjuk kiváncsi lennék:
"Mornhinweg has been asked to stay on the staff in another capacity"

Előléptették Gatorade-es fiúvá? 😊
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Greg Roman az új OC.


Jeff Zrebiec @jeffzrebiec
The Ravens are making a change at offensive coordinator. Greg Roman will be the offensive coordinator going forward as part of a potential re-organization of the Ravens' offensive coaching staff. John Harbaugh confirmed the change.
Beki
Meglepődtem, nem gondoltam, hogy lesz következménye annak amit az előző héten művelt.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Greg Roman az új OC.


Jeff Zrebiec @jeffzrebiec
The Ravens are making a change at offensive coordinator. Greg Roman will be the offensive coordinator going forward as part of a potential re-organization of the Ravens' offensive coaching staff. John Harbaugh confirmed the change.
több mint 5 éve
gedam 5 702

egyik kedvenc home made anal fuck videóm évfordulós lesz

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Az OL netto atlag alatti. Ez van. Ha LJ-re nezzuk akkor a fickok kifejezetten rosszul vannak valogatva.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Nagy csalódás volt a meccs.Nem az SD tovább jutàsa, mert az volt a realitás, hanem a mutatott játék.Nem tudom,hol él JH és MM, hogy egy ilyen fontos mérkőzésre nem készült új gameplannel.Az olvastam,SD kivideózta, hogy áll Stanley lába abból következtettek futás vagy passz jàték lesz.Ha ez így van,az kínos.Az OL t szétszedték,LJ nek esélye sem volt.Remélem lesz változás,némi szellemi innováció, mert van hová fejlődni.
kátrány
Redditen van róla topik, de én először csak mémnek gondoltam (Ha a bal lába előrébb volt akkor futottunk ha hátrább... nos akkor is 😀 )
Viccet félretéve nem tudom mennyi alapja lehet ennek én nem látok semmi kirívót de persze 4Kban vagy élőben lehet látszott valami eltérés
 imgur.com/a/MFUpB5X

Marty-t viszont remélem letolták mint a sz*ros gatyát amiért 3 negyeden keresztül nem jutott eszébe másik sémát megpróbálni, csak amikor már kb féllábbal a grabage timeban voltunk 😡
Azzal még alapból nincs nagy baj, hogy azzal megyünk fel a pályára amivel egyszer már megvertük őket (bár én rögtön az elején mást húztam volna), de hogy a félidő után is ugyan azzal jöttünk vissza ami 30percen keresztül semmilyen eredményt nem hozott az elég gáz egy alapszakasz meccsen is, nem hogy a PO-ban.
Marty monnyon le...
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Na a denver OC-je valszeg Kubiac lesz... mivel ott Case Keenum a kezdő QB mit gondoltok, ki lehetne a Kubiacnak megfelelő QB??? Még a végén sikerül őt elcserélni denverbe, ahol olyan OC-val dolgozhat akinek nem büdös az ő erősségeire építeni az offenset. 😀
malkav
Nem kellett volna feltalàlni a spanyol viaszt,a Kubiak blokkolàsi rendszerében Joe nagy volt, hasonló stílusú OC-t kellett volna hozni.Nem airflaccozni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagy csalódás volt a meccs.Nem az SD tovább jutàsa, mert az volt a realitás, hanem a mutatott játék.Nem tudom,hol él JH és MM, hogy egy ilyen fontos mérkőzésre nem készült új gameplannel.Az olvastam,SD kivideózta, hogy áll Stanley lába abból következtettek futás vagy passz jàték lesz.Ha ez így van,az kínos.Az OL t szétszedték,LJ nek esélye sem volt.Remélem lesz változás,némi szellemi innováció, mert van hová fejlődni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 183
LJ the Future!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 702
Na a denver OC-je valszeg Kubiac lesz... mivel ott Case Keenum a kezdő QB mit gondoltok, ki lehetne a Kubiacnak megfelelő QB??? Még a végén sikerül őt elcserélni denverbe, ahol olyan OC-val dolgozhat akinek nem büdös az ő erősségeire építeni az offenset. 😀
malkav
flacconak jó lenne, én jobban örülnék egy nfc-s csapatnak, lenne kinek szurkolni onnan és nem akarom, hogy túl sokszor játszon ellenünk.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
mit gondoltok, ki lehetne a Kubiacnak megfelelő QB???
malkav
Akinek van két keze és két lába...De ugye ezt már nálunk bizonyította is.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na a denver OC-je valszeg Kubiac lesz... mivel ott Case Keenum a kezdő QB mit gondoltok, ki lehetne a Kubiacnak megfelelő QB??? Még a végén sikerül őt elcserélni denverbe, ahol olyan OC-val dolgozhat akinek nem büdös az ő erősségeire építeni az offenset. 😀
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
"For all you fake Ravens fans bashing Lamar Jackson and wanting Flacco to play, Joe Flacco once had a playoff start in which he was 4-10 for 43 yards and a pick. Stop pretending like Flacco is a current Tom Brady."
Shannon Sharpe
balbol
"For all you fake Ravens fans bashing Lamar Jackson and wanting Flacco to play, Joe Flacco once had a playoff start in which he was 4-10 for 43 yards and a pick. Stop pretending like Flacco is a current Tom Brady."
Shannon Sharpe
balbol
nekem ez sem tetszik, hogy flaccoval szembeállítják és úgy védik lj-t, hogy joet szidják. a másik oldal meg félig-meddig szurkol a saját csapata ellen, hogy leírhassa, hogy megmondtam, hogy lemar nem tud dobni, szar. hagyjuk ezt abba, nem vezet sehová. ne legyen lemarnak minden dobása nagyító alatt és minden rossz meccse után ne jöjjenek már elő a “megmondtamok”...
gedam
Ezzel teljesen egyetértek, Flacco nem lesz se jobb se rosszabb attól, hogy LJ itt van. Aki nézte a Ravens meccseket Kyle Böllér időkben az a seggét a földhöz verte mikor megérkezett Flacco a game management szintű QB tudással mert az elődhöz képest hatalmas fejlődés volt ami a védelem mellé elég is volt.
Az, hogy azóta itt mi történt szurkolói szempontból most már mindegy is, végig szenvedtük azt az 5 évet - se a szurkolóknak se Flacconak nem jó, hogy itt van úgyhogy ideje tovább lépni.
A fentiek miatt én mindenképpen örülök LJ-nek mert így vagy úgy de változás van/lesz abban a langyoshúgyban amiben voltunk eddig - ettől függetlenül viszont én a szkeptikusok táborát erősítem de remélem rámcáfol mind a FO mind Lamar.
Kiváncsian várom az offseasonban, hogy
- melyik csapatrészekben tudunk erősíteni (én örülnék ha D szintjét tudnánk tartani, esetleg egy-két playmakerrel erősíteni - elvégre ez még mindig az AFC North és Baltimore 😊)
- Wink tud-e fejlődni mert bár szép ez az eredmény de azért a TO-ek és a sack-ek hiányoztak nekem időnként ( Titans meccset leszámítva😊)
- Marty gondolom marad a helyén (ha csak meg nem kapjuk azt az ajándékot, hogy visszavonul mint Pees 😀 ), mit tud kitalálni így, hogy teljesen új éra következik az offens-t illetően. bevallom ettől fázom jelenleg a legjobban...
- Mi lesz az öreg Suggs-szal? Bár egyre kevésbé tényező de mégis csak a régi oldschool Ravens D utolsó megmaradt darabkája, a mentalitást még mindig tovább tudja adni, így remélem nem kér sokat és Raven for a lifetime lesz mint Ray papa
Snagal
Kis OFF ehhez:

Boller akkora szar, hogy amikor madden 08 ba 12 éves fejjel, megszerkesztettem 99 esre, hogy megverjem a Manning és Harrison vezette Coltsot, meghalt a gépbe az alaplap meccs közben, mikor pályára lépett volna.

Szerkesztette: cikesz
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
"For all you fake Ravens fans bashing Lamar Jackson and wanting Flacco to play, Joe Flacco once had a playoff start in which he was 4-10 for 43 yards and a pick. Stop pretending like Flacco is a current Tom Brady."
Shannon Sharpe
balbol
"For all you fake Ravens fans bashing Lamar Jackson and wanting Flacco to play, Joe Flacco once had a playoff start in which he was 4-10 for 43 yards and a pick. Stop pretending like Flacco is a current Tom Brady."
Shannon Sharpe
balbol
nekem ez sem tetszik, hogy flaccoval szembeállítják és úgy védik lj-t, hogy joet szidják. a másik oldal meg félig-meddig szurkol a saját csapata ellen, hogy leírhassa, hogy megmondtam, hogy lemar nem tud dobni, szar. hagyjuk ezt abba, nem vezet sehová. ne legyen lemarnak minden dobása nagyító alatt és minden rossz meccse után ne jöjjenek már elő a “megmondtamok”...
gedam
Ezzel teljesen egyetértek, Flacco nem lesz se jobb se rosszabb attól, hogy LJ itt van. Aki nézte a Ravens meccseket Kyle Böllér időkben az a seggét a földhöz verte mikor megérkezett Flacco a game management szintű QB tudással mert az elődhöz képest hatalmas fejlődés volt ami a védelem mellé elég is volt.
Az, hogy azóta itt mi történt szurkolói szempontból most már mindegy is, végig szenvedtük azt az 5 évet - se a szurkolóknak se Flacconak nem jó, hogy itt van úgyhogy ideje tovább lépni.
A fentiek miatt én mindenképpen örülök LJ-nek mert így vagy úgy de változás van/lesz abban a langyoshúgyban amiben voltunk eddig - ettől függetlenül viszont én a szkeptikusok táborát erősítem de remélem rámcáfol mind a FO mind Lamar.
Kiváncsian várom az offseasonban, hogy
- melyik csapatrészekben tudunk erősíteni (én örülnék ha D szintjét tudnánk tartani, esetleg egy-két playmakerrel erősíteni - elvégre ez még mindig az AFC North és Baltimore 😊)
- Wink tud-e fejlődni mert bár szép ez az eredmény de azért a TO-ek és a sack-ek hiányoztak nekem időnként ( Titans meccset leszámítva😊)
- Marty gondolom marad a helyén (ha csak meg nem kapjuk azt az ajándékot, hogy visszavonul mint Pees 😀 ), mit tud kitalálni így, hogy teljesen új éra következik az offens-t illetően. bevallom ettől fázom jelenleg a legjobban...
- Mi lesz az öreg Suggs-szal? Bár egyre kevésbé tényező de mégis csak a régi oldschool Ravens D utolsó megmaradt darabkája, a mentalitást még mindig tovább tudja adni, így remélem nem kér sokat és Raven for a lifetime lesz mint Ray papa
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
True story


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
gedam 5 702
"For all you fake Ravens fans bashing Lamar Jackson and wanting Flacco to play, Joe Flacco once had a playoff start in which he was 4-10 for 43 yards and a pick. Stop pretending like Flacco is a current Tom Brady."
Shannon Sharpe
balbol
"For all you fake Ravens fans bashing Lamar Jackson and wanting Flacco to play, Joe Flacco once had a playoff start in which he was 4-10 for 43 yards and a pick. Stop pretending like Flacco is a current Tom Brady."
Shannon Sharpe
balbol
nekem ez sem tetszik, hogy flaccoval szembeállítják és úgy védik lj-t, hogy joet szidják. a másik oldal meg félig-meddig szurkol a saját csapata ellen, hogy leírhassa, hogy megmondtam, hogy lemar nem tud dobni, szar. hagyjuk ezt abba, nem vezet sehová. ne legyen lemarnak minden dobása nagyító alatt és minden rossz meccse után ne jöjjenek már elő a “megmondtamok”. az sem értem, hogy miért mondják, hogy lemar körül hype van. ha van az max. negatív. aki körülhype van az mayfield, oszt szarabb mérleggel zárt, meg amikor kellett volna jókat dobni iszonyat homályokat és inteket dobott. vele kapcsolatban azt mondjuk, hogy az elit d-nk megállította. ha lemar lett volna abban a szituban 110000000%, hogy mindenki azt mondta volna, hogy elbaszta a néger, nem tud dobni, hehe. há miket dob ez, nem tudja a tőle 10yardra álló landryt eltalálni?
jh letette a voksát lj mellett, szélsőséges, hazárdírozó húzás, vagy bejön vagy nem. nekem személy szerint tetszik, mert legalább lesz egy karaktere az o-nak. (joeval is lehetett volna, de azt teljesen félremenedzselték.)

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
gedam 5 702
boldog szülinapot lemar!
🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Értem, tehát akkor a lényeg az, hogy próbálgatjuk pár évig a nagy pénz előtt,oszt vagy bejön, vagy nem,majd sémát váltunk akkor is...Adná az Isten,hogy tanuljon meg passzolni,de erre rátenni mindent...Azért az nekem már kemény. Offseasonban minden ellenfelünk hülyére fog minket videózni, ami azt jelenti, (ha már leírtad bátran a PO-t) hogy ha már szeptemberben nem virít stabil 5 yardost a kölyök,akkor az az én olvasatomban negatív szezon.

De mindegy,amíg ez a suta Marty itt van,nekem semmi elvárásom nem lesz,ez volt az utolsó negatív kommentem, tökre ígérem. Annyira mindegy mit csinálunk és kivel,míg ezek a hívások.
LeviPoki
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ezt te sem gondolod komolyan... Itt vinnyogsz heti rendszeresseggel, mint a furdosk***ák.
Voice
te meg fikázol mindenkit aki nem veszi jó mélyen torokra Láma f*szát... ez sokkal jobb, tényleg.
Elég szánalmas, hogy érdemben nem tudsz reagálni csak ezekkel a beugatásokkal, mindezt a saját csapatod szurkolóinak tolod pusztán mert más a véleményük.
Snagal
Leírtad helyettem, pacsi 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Vege az idenynek, szoval egy kis omlenges altalanossagban.
Keksz orult hibat kovetett el JH szerzodesenek meghosszabbitasaval ilyen formaban.
1. En elkuldtem volna JH-t a PO ellenere is, ez nem titok. Vagy jogai megnyirbalasa a minimum. A SB eseten maradhatott volna nalam, de inkabb akkor sem
2. Az egyeves szerzodes viszont a legrosszabb megoldas az osszes kozul.

Nem hiszek benne, evek ota epitgetjuk a falat Flacco-nak es passprotection-ban jobb mint kozepszer, futasnal atlag alatti a munkaja. LJ-nek egy majdnem uj fal kellene mert fizikailag alkalmatlanok az elvartakhoz. Hurst kb a 2.-3. legjobb ember a falban es ez dicseret es kritika egyben. Stanley nem franchise LT, Skura kuka szinte minden rendszerben, ALewis lehet hogy a paratlan evekben jo, Yanda 97 evesen mar nem fog jatszani es mar o sem a mai fiatalok atuto erejevel jatszik. Oz nem atletikus, de eros legalabb. Ha leteszik a voksot LJ mellett es lefogjak, akkor kerdesem hogy hany ev alatt teszik ele a falat? Van egy nagyon jo szakemberunk a gardaban, ra kell bizni az O-t.
A legfontosabb hogy mit gondolunk a jovorol, ujat epitunk vagy javitgatunk. Ez el is donti a D kozepet, mert jok de ok voltak a leggyengebb pont. A S-k es a cover LB es elvileg ide eleg sok penzt koltunk es valszeg meg tobbet fogunk Mosley miatt, de igy nem lesz megoldva az idei problemank. Vagy hoznek klasszis(oka)t sok penzert ide ha javitgatunk es egy brutal TE az O a fal problemajan tul. Ha epitunk akkor az egy masik fele prioritas.

A legfontosabb hogy ne essunk a ketto koze.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Értem, tehát akkor a lényeg az, hogy próbálgatjuk pár évig a nagy pénz előtt,oszt vagy bejön, vagy nem,majd sémát váltunk akkor is...Adná az Isten,hogy tanuljon meg passzolni,de erre rátenni mindent...Azért az nekem már kemény. Offseasonban minden ellenfelünk hülyére fog minket videózni, ami azt jelenti, (ha már leírtad bátran a PO-t) hogy ha már szeptemberben nem virít stabil 5 yardost a kölyök,akkor az az én olvasatomban negatív szezon.

De mindegy,amíg ez a suta Marty itt van,nekem semmi elvárásom nem lesz,ez volt az utolsó negatív kommentem, tökre ígérem. Annyira mindegy mit csinálunk és kivel,míg ezek a hívások.
LeviPoki
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ezt te sem gondolod komolyan... Itt vinnyogsz heti rendszeresseggel, mint a furdosk***ák.
Voice
te meg fikázol mindenkit aki nem veszi jó mélyen torokra Láma f*szát... ez sokkal jobb, tényleg.
Elég szánalmas, hogy érdemben nem tudsz reagálni csak ezekkel a beugatásokkal, mindezt a saját csapatod szurkolóinak tolod pusztán mert más a véleményük.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A veget el kell felejteni, ez nem egy vacumban torteno kiserlet. A Jags-Vasas meccs vege--> A porra alaztuk es az orat belekalkulalva jatszunk a ket veglet ott. A baj hogy mindketto esetben tul kozelre sikeredett a megoldas a D reszerol.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
sztem kb. ugyanazt tolták a végén is, gedam
Rohadtul nem, elkezdtük védeni a 1st down vonalat addig meg kb mindenki a boxban volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Értem, tehát akkor a lényeg az, hogy próbálgatjuk pár évig a nagy pénz előtt,oszt vagy bejön, vagy nem,majd sémát váltunk akkor is...Adná az Isten,hogy tanuljon meg passzolni,de erre rátenni mindent...Azért az nekem már kemény. Offseasonban minden ellenfelünk hülyére fog minket videózni, ami azt jelenti, (ha már leírtad bátran a PO-t) hogy ha már szeptemberben nem virít stabil 5 yardost a kölyök,akkor az az én olvasatomban negatív szezon.

De mindegy,amíg ez a suta Marty itt van,nekem semmi elvárásom nem lesz,ez volt az utolsó negatív kommentem, tökre ígérem. Annyira mindegy mit csinálunk és kivel,míg ezek a hívások.
LeviPoki
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ezt te sem gondolod komolyan... Itt vinnyogsz heti rendszeresseggel, mint a furdosk***ák.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8