Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/42100155_1720447768064958_4330311175568251074_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Chtmat7Cn5AQ7kNvgHjtHAW&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfASBwYz-95nqG0iuya-SlojFsiwz1hNpQ5mjDT62dji7Q&oe=662EFCBD
NFL on Instagram: "The @ravens fly out of Pittsburgh with a W! 😈 #RavensFlock #BALvsPIT"
132K likes, 601 comments - nfl on September 30, 2018: "The @ravens fly out of Pittsburgh with a W! 😈 #RavensFlock #BALvsPIT".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Sosem volt elit, ebben nincs vita, de szerintem nem is rajta múlt. Bármikor belehibázik és betlizhet, de igazán éles helyzetben is teljesít. Lehet csak azért, mert szelektív a memóriám, de a legnagyobb csalódást okozó meccseknél csak lehozta a game winning drive-ot, aztán a védelmen múlt, hogy mégsem lett az. (2xPIT, 1xCIN az elmúlt két évből.)
Az, hogy a szerződését úgy ütemezték, hogy meredeken emelkedett és magasan tetőzött az elmúlt években, az megint nem az ő hibája. Lett volna lehetőség jobban szerepelni, ezt jól példázta Kubiak éve, de szerintem mondjuk max 10-15% ebben Flacco teljesítményének és pénzének a része. Ehhez képest, nagyon komolyan kapott hazai és külföldi fórumokon.
A sok elhibázott első-második napos pick, az edzői hibák, a rosszul kiosztott szerződések mind nagyobb súllyal esnek latba nálam. És azért még mindig nem arról van szó, hogy idehoztak egy clear cut no1 elkapót, csak három közepeset és a fal sem kiemelkedő, csak nem vágják földhöz minden playben. Ez is motiválhatja, nem csupán Jackson érkezte. Szóval én bízom benne, hogy legalább két évig marad és sikerül még megmutatnia, hogy januárban nincs párja. 😊
James Twelvetrees
A csapat bajait sokszor hosszan atragtuk es en hagyom is.
Flacco mint QB egy mas kerdes, pont mint a csapat eseteben, kifogas mindig van. En nem vagyok Flacco ellen es lobogtattam en is a "hiszunk benned Joe" tablat, hozta is amit kellett. De egy perc alatt kivagnam vagyis en a szerzodes hosszabbitasa elott kivagtam volna. Semmi ertelme volt neki a legnagyobb penzt adni ha nem epitettunk kore csapatot es foleg egy jo OC-t. Igen o nem kapott az OC-tol, csapattol segitseget, de a legnagyobb zsugasnak kialtottuk ki, es ugy gondolom egy AR-Brees es meg paran ugyanezzel a tarsasaggal sokkal jobb lett volna. A penze felhatalmazta az embereket hogy nagy legyen az elvaras is.
Egesz egyszeruen a +40 dobas/meccs egesz ideny hosszan meg a kozepes szintet sem utotte meg. Egy korlatozott kaliber akivel lehet nyerni, de o nem fog neked egy even at klasszist hozni. Egyszer megtette 4 meccsen at. Koszonjuk. MM megmutathatja hogy kibirja hozni belole a max-ot. Amig nem rakjuk rendbe a futasunkat es a runD-t akkor Flacco kezeben lesz a labda es remelem neked lesz igazad, mert en nem latom hogy konzisztensen jol jatszon egy even ( meccsen ) at.

TB-nek nincs parja Januarban.
new orl
LJ sztorihoz csak azt akartam jelezni, hogy azért 10/1 átírhatjuk 5/1-re mert azért nem mindig ő kapta a labdát... De mindegy is... engem nem zavar ha meccsenként kap 2-5 playt...

Azért Rodgers és Brees is egy gyűrűvel rendelkezik.....
Tudom unalmas, hogy mindig ezt hozom fel, de azért 2012 óta Brees-zel kétszer volt rájátszásban a NO, mint mi...
Igaz Rodgers, mindjuk minden évben PO-ba vitte a packerst, csak tavaly csúsztak le...
malkav
Nem a gyuru vagy a PO minositi a jatekost, ha neked egyenlo a 2 QB Flacco-val es a csapatok jateka akkor legyen. Jimmy G akkor jobb mindharomnal. 😊 A mai meccs ekes pelda Flacco-ra. Kepes barmire de meg egy meccsen sem kepes tartani a format egy jo szinten.

LJ engem sem zavar, sem az 5/1 meg a 10/1 sem. De 3 szituban hasznaljuk Flacco palyan es 1. futokent, kar hasznalni. 2. csalinak, erosen hatareset. 3. ahol Flacco nincs es akkor futni fog vagy o vagy az RB- ez meg kifejezetten szar. Lehetunk tokosek es legyen QB, de egy ket play miatt ne legyen se WR se RB hacsak nem az a focel, amit ketlek.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sosem volt elit, ebben nincs vita, de szerintem nem is rajta múlt. Bármikor belehibázik és betlizhet, de igazán éles helyzetben is teljesít. Lehet csak azért, mert szelektív a memóriám, de a legnagyobb csalódást okozó meccseknél csak lehozta a game winning drive-ot, aztán a védelmen múlt, hogy mégsem lett az. (2xPIT, 1xCIN az elmúlt két évből.)
Az, hogy a szerződését úgy ütemezték, hogy meredeken emelkedett és magasan tetőzött az elmúlt években, az megint nem az ő hibája. Lett volna lehetőség jobban szerepelni, ezt jól példázta Kubiak éve, de szerintem mondjuk max 10-15% ebben Flacco teljesítményének és pénzének a része. Ehhez képest, nagyon komolyan kapott hazai és külföldi fórumokon.
A sok elhibázott első-második napos pick, az edzői hibák, a rosszul kiosztott szerződések mind nagyobb súllyal esnek latba nálam. És azért még mindig nem arról van szó, hogy idehoztak egy clear cut no1 elkapót, csak három közepeset és a fal sem kiemelkedő, csak nem vágják földhöz minden playben. Ez is motiválhatja, nem csupán Jackson érkezte. Szóval én bízom benne, hogy legalább két évig marad és sikerül még megmutatnia, hogy januárban nincs párja. 😊
James Twelvetrees
A csapat bajait sokszor hosszan atragtuk es en hagyom is.
Flacco mint QB egy mas kerdes, pont mint a csapat eseteben, kifogas mindig van. En nem vagyok Flacco ellen es lobogtattam en is a "hiszunk benned Joe" tablat, hozta is amit kellett. De egy perc alatt kivagnam vagyis en a szerzodes hosszabbitasa elott kivagtam volna. Semmi ertelme volt neki a legnagyobb penzt adni ha nem epitettunk kore csapatot es foleg egy jo OC-t. Igen o nem kapott az OC-tol, csapattol segitseget, de a legnagyobb zsugasnak kialtottuk ki, es ugy gondolom egy AR-Brees es meg paran ugyanezzel a tarsasaggal sokkal jobb lett volna. A penze felhatalmazta az embereket hogy nagy legyen az elvaras is.
Egesz egyszeruen a +40 dobas/meccs egesz ideny hosszan meg a kozepes szintet sem utotte meg. Egy korlatozott kaliber akivel lehet nyerni, de o nem fog neked egy even at klasszist hozni. Egyszer megtette 4 meccsen at. Koszonjuk. MM megmutathatja hogy kibirja hozni belole a max-ot. Amig nem rakjuk rendbe a futasunkat es a runD-t akkor Flacco kezeben lesz a labda es remelem neked lesz igazad, mert en nem latom hogy konzisztensen jol jatszon egy even ( meccsen ) at.

TB-nek nincs parja Januarban.
new orl
LJ sztorihoz csak azt akartam jelezni, hogy azért 10/1 átírhatjuk 5/1-re mert azért nem mindig ő kapta a labdát... De mindegy is... engem nem zavar ha meccsenként kap 2-5 playt...

Azért Rodgers és Brees is egy gyűrűvel rendelkezik.....
Tudom unalmas, hogy mindig ezt hozom fel, de azért 2012 óta Brees-zel kétszer volt rájátszásban a NO, mint mi...
Igaz Rodgers, mindjuk minden évben PO-ba vitte a packerst, csak tavaly csúsztak le...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Esti meccsre irtam egy jo hosszut, mit varok Wink-tol, MM-tol de kitoroltem vegul, mert meg korai. Mint minden csoportrangado keteselyes de a Vasas az eselyesebb. A certain eshetoseget el kell kerulni es akkor van esely. Ok a jobbak, de ugy erzem nyerunk es a semlegesek miatt remelem nem az otvarszar arcukat mutatjak a csapatok.
new orl
Én úgy vagyok ezzel,ha ótvarszar is lesz,csak nyerjünk,nem izgat.Egy Stellers elleni W idegenben nagyon sokat lendítene rajtunk.A Tampa elleni meccsüket nem néztem meg,de ha nem javultak számottevően azóta,akkor sztem mi vagyunk az esélyesebbek.Mikor,ha nem most? Különben sem azért kértem holnapra szabit,hogy kiszopjunk 😀 Nyerünk és kész!
LeviPoki
De te nem is vagy semleges. 😊

Remelem a vasas szurkolok nem kertek szabit holnapra. 😊
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Esti meccsre irtam egy jo hosszut, mit varok Wink-tol, MM-tol de kitoroltem vegul, mert meg korai. Mint minden csoportrangado keteselyes de a Vasas az eselyesebb. A certain eshetoseget el kell kerulni es akkor van esely. Ok a jobbak, de ugy erzem nyerunk es a semlegesek miatt remelem nem az otvarszar arcukat mutatjak a csapatok.
new orl
Én úgy vagyok ezzel,ha ótvarszar is lesz,csak nyerjünk,nem izgat.Egy Stellers elleni W idegenben nagyon sokat lendítene rajtunk.A Tampa elleni meccsüket nem néztem meg,de ha nem javultak számottevően azóta,akkor sztem mi vagyunk az esélyesebbek.Mikor,ha nem most? Különben sem azért kértem holnapra szabit,hogy kiszopjunk 😀 Nyerünk és kész!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Esti meccsre irtam egy jo hosszut, mit varok Wink-tol, MM-tol de kitoroltem vegul, mert meg korai. Mint minden csoportrangado keteselyes de a Vasas az eselyesebb. A certain eshetoseget el kell kerulni es akkor van esely. Ok a jobbak, de ugy erzem nyerunk es a semlegesek miatt remelem nem az otvarszar arcukat mutatjak a csapatok.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Sosem volt elit, ebben nincs vita, de szerintem nem is rajta múlt. Bármikor belehibázik és betlizhet, de igazán éles helyzetben is teljesít. Lehet csak azért, mert szelektív a memóriám, de a legnagyobb csalódást okozó meccseknél csak lehozta a game winning drive-ot, aztán a védelmen múlt, hogy mégsem lett az. (2xPIT, 1xCIN az elmúlt két évből.)
Az, hogy a szerződését úgy ütemezték, hogy meredeken emelkedett és magasan tetőzött az elmúlt években, az megint nem az ő hibája. Lett volna lehetőség jobban szerepelni, ezt jól példázta Kubiak éve, de szerintem mondjuk max 10-15% ebben Flacco teljesítményének és pénzének a része. Ehhez képest, nagyon komolyan kapott hazai és külföldi fórumokon.
A sok elhibázott első-második napos pick, az edzői hibák, a rosszul kiosztott szerződések mind nagyobb súllyal esnek latba nálam. És azért még mindig nem arról van szó, hogy idehoztak egy clear cut no1 elkapót, csak három közepeset és a fal sem kiemelkedő, csak nem vágják földhöz minden playben. Ez is motiválhatja, nem csupán Jackson érkezte. Szóval én bízom benne, hogy legalább két évig marad és sikerül még megmutatnia, hogy januárban nincs párja. 😊
James Twelvetrees
A csapat bajait sokszor hosszan atragtuk es en hagyom is.
Flacco mint QB egy mas kerdes, pont mint a csapat eseteben, kifogas mindig van. En nem vagyok Flacco ellen es lobogtattam en is a "hiszunk benned Joe" tablat, hozta is amit kellett. De egy perc alatt kivagnam vagyis en a szerzodes hosszabbitasa elott kivagtam volna. Semmi ertelme volt neki a legnagyobb penzt adni ha nem epitettunk kore csapatot es foleg egy jo OC-t. Igen o nem kapott az OC-tol, csapattol segitseget, de a legnagyobb zsugasnak kialtottuk ki, es ugy gondolom egy AR-Brees es meg paran ugyanezzel a tarsasaggal sokkal jobb lett volna. A penze felhatalmazta az embereket hogy nagy legyen az elvaras is.
Egesz egyszeruen a +40 dobas/meccs egesz ideny hosszan meg a kozepes szintet sem utotte meg. Egy korlatozott kaliber akivel lehet nyerni, de o nem fog neked egy even at klasszist hozni. Egyszer megtette 4 meccsen at. Koszonjuk. MM megmutathatja hogy kibirja hozni belole a max-ot. Amig nem rakjuk rendbe a futasunkat es a runD-t akkor Flacco kezeben lesz a labda es remelem neked lesz igazad, mert en nem latom hogy konzisztensen jol jatszon egy even ( meccsen ) at.

TB-nek nincs parja Januarban.
több mint 5 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
Sosem volt elit, ebben nincs vita, de szerintem nem is rajta múlt. Bármikor belehibázik és betlizhet, de igazán éles helyzetben is teljesít. Lehet csak azért, mert szelektív a memóriám, de a legnagyobb csalódást okozó meccseknél csak lehozta a game winning drive-ot, aztán a védelmen múlt, hogy mégsem lett az. (2xPIT, 1xCIN az elmúlt két évből.)
Az, hogy a szerződését úgy ütemezték, hogy meredeken emelkedett és magasan tetőzött az elmúlt években, az megint nem az ő hibája. Lett volna lehetőség jobban szerepelni, ezt jól példázta Kubiak éve, de szerintem mondjuk max 10-15% ebben Flacco teljesítményének és pénzének a része. Ehhez képest, nagyon komolyan kapott hazai és külföldi fórumokon.
A sok elhibázott első-második napos pick, az edzői hibák, a rosszul kiosztott szerződések mind nagyobb súllyal esnek latba nálam. És azért még mindig nem arról van szó, hogy idehoztak egy clear cut no1 elkapót, csak három közepeset és a fal sem kiemelkedő, csak nem vágják földhöz minden playben. Ez is motiválhatja, nem csupán Jackson érkezte. Szóval én bízom benne, hogy legalább két évig marad és sikerül még megmutatnia, hogy januárban nincs párja. 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
De abból az egyből TD lett... 😀
malkav
Aki 10-bol 1 jatekban hasznos a masik 9-ben meg karos/haszontalan az az 53 keretet nem eli tul.

Bar itt a helyzet mas es ugye Flacco-t le kell valtani, mert sok penzert nem tud egyenletes jatekot hozni meg egy meccsen belul sem nemhogy egy evadon keresztul. Alkalmas o normalis edzok keze alatt, de mar hosszu evek ota probalkozunk mint a ...
new orl
Ne csináld már... ez butaság... 10 playből egy Crabtree kap egy labdát.... akkor őt is basszuk ki mert 10-ből kilencszer nem kapott??????
malkav
Egyébként öröm látni, hogy Flacco még közepes személyzettel is jól teljesít. Talán kicsit visszamenőlegesen is tudja cáfolni a károgókat, akik szerint a legnagyobb szerepet az elmúlt évek sikertelenségében az ő szerződése játszotta.
James Twelvetrees
En szerintem a karogok koze tartozom. Flacco kepes jo szereplesre, de a megfelelo "kornyezet" kell neki. Semmikeppen a szerzodese miatt voltunk sikertelenek, de az nem segitett hogy nem jatszott o sem annak megfeleloen. A baj hogy el akartak hinni hogy jo magaban. Ki lett probalva. Nem. Persze minel nagyobb segitseget kap annal jobb. Tavalyhoz kepest a fal jelenti inkabb a kulonbseget, jobbak a wr-k is de pass protection-be sokkal jobbak tavaly ilyenkorhoz kepest. Viszont sosem volt elit es nem is lesz, rovid ideig kepes kis ablakokba bedobni a labdat, de olyan penzt kapott. Egyszeru rovid passzoknal megdobja es el is kapjak, de 30 cm-el pontosabb es nem kell visszanyulni, nem kellene megtorniuk a lenduletuket stb. Viszont Kubiak megmutatta hogy piszok eredmenyesek tudnank lenni vele, de akkor korul kellene venni a megfelelo emberekkel. Ahhoz viszont mar keso, eddig meg lehetett volna tenni. Viszont rengeteg pelda van hogy nem elit QB-bol remek dolgokat lehet kihozni, ahogy Flacco-bol is.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
De abból az egyből TD lett... 😀
malkav
Aki 10-bol 1 jatekban hasznos a masik 9-ben meg karos/haszontalan az az 53 keretet nem eli tul.

Bar itt a helyzet mas es ugye Flacco-t le kell valtani, mert sok penzert nem tud egyenletes jatekot hozni meg egy meccsen belul sem nemhogy egy evadon keresztul. Alkalmas o normalis edzok keze alatt, de mar hosszu evek ota probalkozunk mint a ...
new orl
Ne csináld már... ez butaság... 10 playből egy Crabtree kap egy labdát.... akkor őt is basszuk ki mert 10-ből kilencszer nem kapott??????
malkav
Szerintem itt arról van szó, hogy a rá kihegyezett playek jönnek be nagyjából 10%-os hatékonysággal. Egyelőre nekem sem tetszik, hogy erőltetjük Jacksont. Megtöri a lendületet és nincs benne az a extra faktor, ami miatt megérné. Nem hihető, hogy passzolni fog és csak azt kell lelesni, hogy ki fut épp a labdával. Persze, annál jobban fog kinézni, ha egyszer eldobja és bejön, de nehéz tendenciát belelátni. Lehet ezt jól is csinálni, pl. mikor Vick visszatért a sittről McNabb mögé, de egyelőre itt nem ez a helyzet. Ennek eredményeképp pedig inkább azt mondanám, hogy üljön, figyeljen, tanuljon és robbanjon be a második/harmadik évében, mint a kansasi példa mutatja. Egyébként öröm látni, hogy Flacco még közepes személyzettel is jól teljesít. Talán kicsit visszamenőlegesen is tudja cáfolni a károgókat, akik szerint a legnagyobb szerepet az elmúlt évek sikertelenségében az ő szerződése játszotta.
James Twelvetrees
Flacco összekapta magát tavalyhoz képest,az tény és ez nem csak az elkapóknak köszönhető,tényleg jobban odateszi magát..Szerintem egyébként senki sem varrta 100%-ba az Ő nyakába a szar O-t.Viszont,ha egy játékost túlfizetsz a mutatott játékához képest,az a csapatnak rossz.Ez sztem nem károgás,hanem tény.Az Lj-s játékok meg abban az esetben jók,ha elvisz magára 1-2 védőt,miközben semmit nem csinál.Ebből lehet egy-két nagy játékot kihozni,de elég hamar kifogják ismerni az ellenfelek.Ráadásul variálási lehetőség nincs,hiszen Öreganyámnak is pontosabb a keze.Még a 3.hét után sem értem miért hoztuk Őt ide.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
De abból az egyből TD lett... 😀
malkav
Aki 10-bol 1 jatekban hasznos a masik 9-ben meg karos/haszontalan az az 53 keretet nem eli tul.

Bar itt a helyzet mas es ugye Flacco-t le kell valtani, mert sok penzert nem tud egyenletes jatekot hozni meg egy meccsen belul sem nemhogy egy evadon keresztul. Alkalmas o normalis edzok keze alatt, de mar hosszu evek ota probalkozunk mint a ...
new orl
Ne csináld már... ez butaság... 10 playből egy Crabtree kap egy labdát.... akkor őt is basszuk ki mert 10-ből kilencszer nem kapott??????
malkav
Te mirol beszelsz, mert ugy erzem teljesen masrol beszelunk. Mindenkinek megvan a szerepe, ertem en hogy o csali csak felesleges addig amig futonak all fel. Es ha valaki a rairt play-ekbol 10/1 aranyt hoz az kuka normalis esetben. A nem rairt play-bol is lehet rosszul jatszani, de akkor mi nem tudjuk eldonteni hogy ki a hibas a route vagy a jatekos.
több mint 5 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
De abból az egyből TD lett... 😀
malkav
Aki 10-bol 1 jatekban hasznos a masik 9-ben meg karos/haszontalan az az 53 keretet nem eli tul.

Bar itt a helyzet mas es ugye Flacco-t le kell valtani, mert sok penzert nem tud egyenletes jatekot hozni meg egy meccsen belul sem nemhogy egy evadon keresztul. Alkalmas o normalis edzok keze alatt, de mar hosszu evek ota probalkozunk mint a ...
new orl
Ne csináld már... ez butaság... 10 playből egy Crabtree kap egy labdát.... akkor őt is basszuk ki mert 10-ből kilencszer nem kapott??????
malkav
Szerintem itt arról van szó, hogy a rá kihegyezett playek jönnek be nagyjából 10%-os hatékonysággal. Egyelőre nekem sem tetszik, hogy erőltetjük Jacksont. Megtöri a lendületet és nincs benne az a extra faktor, ami miatt megérné. Nem hihető, hogy passzolni fog és csak azt kell lelesni, hogy ki fut épp a labdával. Persze, annál jobban fog kinézni, ha egyszer eldobja és bejön, de nehéz tendenciát belelátni. Lehet ezt jól is csinálni, pl. mikor Vick visszatért a sittről McNabb mögé, de egyelőre itt nem ez a helyzet. Ennek eredményeképp pedig inkább azt mondanám, hogy üljön, figyeljen, tanuljon és robbanjon be a második/harmadik évében, mint a kansasi példa mutatja. Egyébként öröm látni, hogy Flacco még közepes személyzettel is jól teljesít. Talán kicsit visszamenőlegesen is tudja cáfolni a károgókat, akik szerint a legnagyobb szerepet az elmúlt évek sikertelenségében az ő szerződése játszotta.
több mint 5 éve
gedam 5 696
De abból az egyből TD lett... 😀
malkav
Aki 10-bol 1 jatekban hasznos a masik 9-ben meg karos/haszontalan az az 53 keretet nem eli tul.

Bar itt a helyzet mas es ugye Flacco-t le kell valtani, mert sok penzert nem tud egyenletes jatekot hozni meg egy meccsen belul sem nemhogy egy evadon keresztul. Alkalmas o normalis edzok keze alatt, de mar hosszu evek ota probalkozunk mint a ...
new orl
mivel próbálkoztunk évek óta?
pont az volt a baj, hogy semmivel nem, csak a védőoldalra áldoztunk, de azzal besültünk, nem volt-van elég jó ez a gárda ahhoz, hogy 20 pont alatt tartsa az ellent, ami szerintem egy alapfilozófiája a frencsinek. (kemény védekezés, 20 pontot meg valahogy csak összekaparunk.)
5 éve most van először értelmes wr osztaga az o-nak és csodák csodája megy is előre.
csak nézd meg a peccet, elkapók nélkül most brady pont úgy néz ki, mintha flacco lenne.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
De abból az egyből TD lett... 😀
malkav
Aki 10-bol 1 jatekban hasznos a masik 9-ben meg karos/haszontalan az az 53 keretet nem eli tul.

Bar itt a helyzet mas es ugye Flacco-t le kell valtani, mert sok penzert nem tud egyenletes jatekot hozni meg egy meccsen belul sem nemhogy egy evadon keresztul. Alkalmas o normalis edzok keze alatt, de mar hosszu evek ota probalkozunk mint a ...
new orl
Ne csináld már... ez butaság... 10 playből egy Crabtree kap egy labdát.... akkor őt is basszuk ki mert 10-ből kilencszer nem kapott??????
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
De abból az egyből TD lett... 😀
malkav
Aki 10-bol 1 jatekban hasznos a masik 9-ben meg karos/haszontalan az az 53 keretet nem eli tul.

Bar itt a helyzet mas es ugye Flacco-t le kell valtani, mert sok penzert nem tud egyenletes jatekot hozni meg egy meccsen belul sem nemhogy egy evadon keresztul. Alkalmas o normalis edzok keze alatt, de mar hosszu evek ota probalkozunk mint a ...
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
De abból az egyből TD lett... 😀
több mint 5 éve
gedam 5 696
aki még kételkedik az LJ playek hasznában az nézze meg Collins futott TD-jét a Denver ellen... konkrétan egy LB és a safety is LJ-re mozdul Collins helyett...
malkav
ügyesen kiválasztottad az 1 playt a 10–ből, amikor haszna volt.
csak akkor kellene ezt használni, ha nem megy az o-nak, ha megy, csak feleslegesen kizökkenti a ritmusból a csapatot. esetleg 4.és1-nél.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
aki még kételkedik az LJ playek hasznában az nézze meg Collins futott TD-jét a Denver ellen... konkrétan egy LB és a safety is LJ-re mozdul Collins helyett...
malkav
Az első fordulótól az én megítélésem szerint színt, több variációs lehetőséget ad, ha a pályán van. És volt akkor egy csalfa gyanúm, h csak futtatni fogják, és a 4. fordulóba a Steelers ellen beleáll egy TD dobásba. Fogadni is mernék rá. Az lesz az igazi trükkös play.
kg0412
Feltéve, ha csóri gyerek meg is tudja dobni. De mindegy hogy, csak a Vasast oda-vissza. Kemény meccs lesz,de nagyon kene Picporgben egy W.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 039
aki még kételkedik az LJ playek hasznában az nézze meg Collins futott TD-jét a Denver ellen... konkrétan egy LB és a safety is LJ-re mozdul Collins helyett...
malkav
Az első fordulótól az én megítélésem szerint színt, több variációs lehetőséget ad, ha a pályán van. És volt akkor egy csalfa gyanúm, h csak futtatni fogják, és a 4. fordulóba a Steelers ellen beleáll egy TD dobásba. Fogadni is mernék rá. Az lesz az igazi trükkös play.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
aki még kételkedik az LJ playek hasznában az nézze meg Collins futott TD-jét a Denver ellen... konkrétan egy LB és a safety is LJ-re mozdul Collins helyett...
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na hétvégén rangadó... remélem nem a sormintának megfelelő szar játék következik, hanem odapörkölünk a kicsit sebzett Vasasnak..
| Közben csak nem sikerült a vasasnak kikapni |
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 039
Közben igazoltunk egy centert Hroniss Grasu személyében.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Na ez a mecs már azért jobban nézett ki, fontos győzelem volt...
Mosley nélkül is van élet a védelembe.. észrevettétek, hogy Weedle hívta a játékokat?
Young eddig nagyon jól néz ki, nem lepődnék meg ha Mosley visszatérésébél ő lenne a másik belső LB.
Offensebe pedig most jók voltak a játékhívások..
malkav
O kapta az utasitasokat, ami eleg szar, mert messze van, igy Young meg igazgatta a DL-t.

a futast rendbe kell tenni mert az orat kellene tudni uralni.
több mint 5 éve
gedam 5 696
összességében három meccs után az mondható, hogy 12 negyedből 9–ben uraltuk a játékot, ami biztató.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 039
Érdekes , h a futásaink nem ülnek, pedig visszatért Lewis, Yanda. Ezenkívül, az O az jó.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers