Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Annyi a közepes csapat idén, hogy akár rájátszás is lehet ebből 😀
Voice
Ez gyorsan jott 😊
new orl
Gyorsan ment?
ulpianus
???
OK akkor csak en latom gyors kovetkeztetesnek 1 fordulo utan, hogy rengeteg kozepes csapat van.
new orl
Szerintem Ulpi a rájátszás esélyekre gondolt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
nem igazán értettem azt a dolgot, hogy minek erőltetni LJ játékát...ok, hogy így eléggé egzotikussá vált a támadójáték és lehet ha bejön, akkor most mindenki erről beszélne, de nekem úgy tűnt ez inkább a Ravens szerkezetét bontotta meg...jó, Flacco nem volt valami nagy formában, bár a 2. int-hez nem sok köze volt, de szerintem lehetett volna csak vele haladni és nem erőltettem volna ezeket az opciós játékokat...
Klaci79
LJ nem egzotikus, a jateka sem. Egy kicsit inkabb PR, mert a rajongoknak el kell adni valamit a hosszu evek ota tarto nezhetetlenseg utan. De semmi ujdonsag nincs benne, de a gyerek "electified", ami jo, de elobb meg kell tanulnia dobni hogy hasznos is legyen egyben. De a lenyeg hogy Flacconak mennie kell vagy sem ev vegen, hiaba sokkal eredmenyesebb. De erre meg van ido es nem LJ miatt lesz ha lesz.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Annyi a közepes csapat idén, hogy akár rájátszás is lehet ebből 😀
Voice
Ez gyorsan jott 😊
new orl
Gyorsan ment?
ulpianus
???
OK akkor csak en latom gyors kovetkeztetesnek 1 fordulo utan, hogy rengeteg kozepes csapat van.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
nem igazán értettem azt a dolgot, hogy minek erőltetni LJ játékát...ok, hogy így eléggé egzotikussá vált a támadójáték és lehet ha bejön, akkor most mindenki erről beszélne, de nekem úgy tűnt ez inkább a Ravens szerkezetét bontotta meg...jó, Flacco nem volt valami nagy formában, bár a 2. int-hez nem sok köze volt, de szerintem lehetett volna csak vele haladni és nem erőltettem volna ezeket az opciós játékokat...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Annyi a közepes csapat idén, hogy akár rájátszás is lehet ebből 😀
Voice
Ez gyorsan jott 😊
new orl
Gyorsan ment?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
3-4 szép elkapáson kívül semmi pozitívat nem lehet elmondani.Ez egy nagyon csúnya tavalyi forma volt.Remélem csak egy meccses leolvadás,de konkrétan nincs védelmünk.Megérdemelten hozták le a Cicák.Kövi meccsre remélem normálisan megyünk fel,bár Mosley térdsérülése mondhatni kurvára aggaszt.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hát így visszanézve, azért Marty nem rossz OC, csak az volt a pechje, hogy eddig nem volt egészséges Flaccoja meg egy darab elkapója sem...
(Nekem legalábbis nagyon tetszett a gameplan....)
Azért paszjátékban ilyen jól muzsikáló Ravenst csak akkor láttam, amikor Q még itt játszott. Azóta nem tudok olyan meccset mondani ahol ilyen jól mentek volna a passzok...
Szóval ez több mint bíztató, de azért várjunk még az SB-vel...
malkav
Szerintem jó irányítóval és relatíve értelmesebb elkapókkal azért nem egy atomtudomány ez az OC dolog..Ha megnézzük a tavalyi play hívásokat,legtöbbször harmadik és hosszúra,azok nem Flacco fejéből pattantak ki,kegyetlen volt. Persze fejlődhet Marty is,az tény..Na de mindegy, 2-3 év óta most várom kifejezetten ezt a csütörtöki meccset,tavaly fel sem keltem rájuk. Sokmindent megfogunk tudni.Ha meg fogjuk ezt a teljesen felszopott Bengalst, akkor lesz keresni valónk ebben a szezonban. Persze most úgy vagyok vele, hogy tőlük nem is lesz szégyen kiszopni,csak játsszunk jól.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát így visszanézve, azért Marty nem rossz OC, csak az volt a pechje, hogy eddig nem volt egészséges Flaccoja meg egy darab elkapója sem...
(Nekem legalábbis nagyon tetszett a gameplan....)
Azért paszjátékban ilyen jól muzsikáló Ravenst csak akkor láttam, amikor Q még itt játszott. Azóta nem tudok olyan meccset mondani ahol ilyen jól mentek volna a passzok...
Szóval ez több mint bíztató, de azért várjunk még az SB-vel...
több mint 5 éve
gedam 5 696
Annyi a közepes csapat idén, hogy akár rájátszás is lehet ebből 😀
Voice
kb. tavaly is ugyanez volt, csak akkor szarabbul néztünk ki. csak sérülés ne legyen és akkor meglesz, ahogy tavaly is meglett volna yandaval. végülis olyan szempontból jó volt a szopó az elmúlt évben, hogy áldoztunk egy kicsit az offenzre is legalább, meg egy kicsit el kezdte féltenni a seggét haribó és tán szigorúbb a haverokkal.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Annyi a közepes csapat idén, hogy akár rájátszás is lehet ebből 😀
Voice
Ez gyorsan jott 😊
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Annyi a közepes csapat idén, hogy akár rájátszás is lehet ebből 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pozitivum, hogy a play routja után Brown, Snead és Crabtree is mozog... tehőát nem megáll a végén, mert én nem kaptam labdát, azt csá... ez mondjuk segít életben tartani a driveokat

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
A Bills valószínű 1/1-es vagy környéki csapat, de a meccset látva támadó oldalon én bizakodóbb vagyok mint az elmúlt években. a futás nem ment az tény, de a Bills védelem ennyit tudott, de kreatívak voltunk, és jó volt nézni a támadásokat amikor az O fent volt a pályán. Flacco is magabiztosnak tűnt, az elkapó sor is jó volt, Crabtree-nek volt 1-2 elejtett labdája amit fogni kell, jó lesz ez. A Bengals elleni meccs kemény lesz, de én bizakodok. És remélem az LJ-s játékok is sülni fognak.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Kovetkeztetest semmikeppen nem vonnek le. Ahogy irtam az idojaras es a QB szemelye egysikuva tette a meccset, de a tavalyi Bears is az kellett volna lennie es halalra egette magat a "csoda D-unk". Ez elorelepes a reszunkrol. A 3. es tizezer elleni vedekezes ugyanaz a szar volt, de betudom az eredmenynek. Az O-nel a futast ok is fogtak, de az idojaras miatt azt kellett nekik is, de nalunk Flacco-nak van karja szoval kevesbbe volt gaz. A Fal passz ellen jo volt a futas meg a fentiek szerint. A TE jatek jo volt es a futok jok lesznek ha egy normal korulmenyek kozott a fal tud segiteni. Az eredmeny ellenere a lancot nem mozgattuk szepen, de kitartoan rangattuk. Normalis idoben majd meglatjuk, bar ebben a sardagonyazasban jok lennenk egesz evben. Az O-ben a fal a fo kerdes es amig nem lesz serules tudnak egy elegendo szintet hozni es remelhetoleg annal jobbat is a jobbak ellen. A D a kerdes egy "nem epulo" ( szepen fogalmaztam ) csapat ellen. Sok szituacioban nehez volt eldonteni, hogy a fiuk voltak jok vagy szerencsesek vagy a Bills volt bena/ nem szerencses. Penteken tobbet fogunk tudni.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én egyelőre semmit nem vonnék le a meccsből, ez klasszikusan az értelmezhetetlen kategória (elnézést a Bills-szurkerektől)

Ha valamit mindenképp muszáj - Flacconak megint volt 1 v 2 necces passza (ez sajnos minden meccsen benne van), de ami szerintem talán a legígéretesebb, hogy a WR corp mindenképp jobbnak tűnik mint az elmúlt 2-3-5 évben (kb a secondary a BIlls legjobb egységeí), és sikerült elég jól elpötyögtetni és elosztogatnni a labdákat a WR-ek és TE-k között (ráadásul első play-t megint deep ballal akartuk kezdeni, mielőtt Joe visszahúzta a töküres Boyle-nak)

Optimista reménykedés.
Igor
Azért szerintem egy két necces pasz belefér mecsenként... Legalábbis a defnek ez tudnia kell kompenzálni, ami inkább aggasztott az a futójáték homálya...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én egyelőre semmit nem vonnék le a meccsből, ez klasszikusan az értelmezhetetlen kategória (elnézést a Bills-szurkerektől)

Ha valamit mindenképp muszáj - Flacconak megint volt 1 v 2 necces passza (ez sajnos minden meccsen benne van), de ami szerintem talán a legígéretesebb, hogy a WR corp mindenképp jobbnak tűnik mint az elmúlt 2-3-5 évben (kb a secondary a BIlls legjobb egységeí), és sikerült elég jól elpötyögtetni és elosztogatnni a labdákat a WR-ek és TE-k között (ráadásul első play-t megint deep ballal akartuk kezdeni, mielőtt Joe visszahúzta a töküres Boyle-nak)

Optimista reménykedés.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Orult idojaras, az ellenfel QB nelkul. De rengeteg pozitivum amit ki lehet venni a meccsbol. ( voltak negativumok is persze, de egyelore irjuk az eredmeny alakulasa szamlajara ).
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Idén hat meccses előszezont játszott a Ravens. A bajnokság a jövő héten kezdődik.
lucio
Fél szemmel néztem Bengalsékat,hát nem lesz könnyű meccsünk,jóval keményebb lesz a mainál. Mindenesetre azért jók voltunk.
több mint 5 éve
lucio 323
Idén hat meccses előszezont játszott a Ravens. A bajnokság a jövő héten kezdődik.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
 www.batmanstream.net/
 www.reddit.com/r/nflstreams/

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Tud valaki olyan oldalt ahol lehet nézni a mecset?
malkav
 www.wiz1.net/schedule
Általában itt szoktam, de az eredménykövetésbe néha beleraknak youtube-os linket is , és akkor ott.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Tud valaki olyan oldalt ahol lehet nézni a mecset?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 974
egyszer ki kell verni a Steelerst is.
LeviPoki
csak semmi buzulás
empty taxi
buzulás az nuku

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egyszer ki kell verni a Steelerst is.
LeviPoki
csak semmi buzulás
empty taxi
nem tudsz te semmit Havas Jon... öregszünk, melegszünk. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
egyszer ki kell verni a Steelerst is.
LeviPoki
csak semmi buzulás


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...