Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
egyszer ki kell verni a Steelerst is.
LeviPoki
csak semmi buzulás
empty taxi
buzulás az nuku

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egyszer ki kell verni a Steelerst is.
LeviPoki
csak semmi buzulás
empty taxi
nem tudsz te semmit Havas Jon... öregszünk, melegszünk. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
egyszer ki kell verni a Steelerst is.
LeviPoki
csak semmi buzulás


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Lassan pályára lépünk, de mintha a fórum nem akarna felpörögni. Magamon is azt érzem, hogy OK, leülök vasárnaponként, aztán meglátom, mi lesz- a tavalyi játékhoz képest nagy ugrás kellene, hogy idén play-off legyen, de nem látom, ki ugorna...
Az előszezon eredmények továbbra is igazolják, hogy a keretünk mély és erős. Viszont eddig is az volt a baj, hogy az igazi playmakerek hiányoztak, illetve akiket ekként fizetünk, nem ennek megfelelően játszottak. Nos, nem látom, kiből válhatna ilyen játékos. Az elkapósort kb. összekukáztuk (megint), persze, bejöhet, de ez kb. Alex Collins-szerű eset, nem tudatos építkezés. A cutok is igazolják, hogy bizony a korai körös draftjaink az elmúlt években nem igazán jöttek be. Az elitként fizetett cornerünk már most tuti, hogy a bajnokság negyedéről hiányzik (megint). Bíztató, hogy van egy olyan qb-nk, akit egy elkeseredett csapattal jó értékben el lehet majd cserélni. Meg tán jó lesz az O fal, és végre nem tuti pénz lesz puntra fogadni Ravens támadásnál. Mindenesetre jó lenne valamivel élvezetesebb meccseket nézni, mit az elmúlt két évben...azt hittem néha az esti-éjszakai meccsen, hogy amit hétkor láttam, az más sport.
lucio
Személy szerint a 11.szezonom kezdődik Ravens fanként, én már nem reménykedek évek óta.Próbálom reálisan nézni és idénre szerintem lesz is némi javulás, mondjuk a tavalyi szintet nem lesz nehéz túllépni, katasztrófa volt a csapat 80%-a...Aztán az, hogy ez a javulás mennyire lesz elég..kitudja. A sorsolásunk lehetne rosszabb is, viszont a Cicák a seggünkben lesznek, ami a wild cardot is nehezíti majd, hisz a Vasast tuti nem fogjuk meg. Holnap meg kell ütni a Billst és hozni kell a kötelezőket, plusz egyszer ki kell verni a Steelerst is.De alapvetően nem is érdekel annyira a PO, csak ne legyen sírhatnékom,miközben a meccseinket nézem,ha erre rájön még egy esetleges PO akkor az már nagyon fasza 😊
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lassan pályára lépünk, de mintha a fórum nem akarna felpörögni. Magamon is azt érzem, hogy OK, leülök vasárnaponként, aztán meglátom, mi lesz- a tavalyi játékhoz képest nagy ugrás kellene, hogy idén play-off legyen, de nem látom, ki ugorna...
Az előszezon eredmények továbbra is igazolják, hogy a keretünk mély és erős. Viszont eddig is az volt a baj, hogy az igazi playmakerek hiányoztak, illetve akiket ekként fizetünk, nem ennek megfelelően játszottak. Nos, nem látom, kiből válhatna ilyen játékos. Az elkapósort kb. összekukáztuk (megint), persze, bejöhet, de ez kb. Alex Collins-szerű eset, nem tudatos építkezés. A cutok is igazolják, hogy bizony a korai körös draftjaink az elmúlt években nem igazán jöttek be. Az elitként fizetett cornerünk már most tuti, hogy a bajnokság negyedéről hiányzik (megint). Bíztató, hogy van egy olyan qb-nk, akit egy elkeseredett csapattal jó értékben el lehet majd cserélni. Meg tán jó lesz az O fal, és végre nem tuti pénz lesz puntra fogadni Ravens támadásnál. Mindenesetre jó lenne valamivel élvezetesebb meccseket nézni, mit az elmúlt két évben...azt hittem néha az esti-éjszakai meccsen, hogy amit hétkor láttam, az más sport.
lucio
Nem egy elit elkapósor az igaz, viszont legalább az összetétel rendben lesz, Rákfa igazi red-zone célpont, brown mélységi célpontnak jó, Snead meg chainmover.. Szóval ha hoznak egy jó évet akkor ez elég széles spektrum ahhoz képest hogy pl. tavaly csak onetrickpony Wallace, meg tyrannosaurus Periman volt a kezdő...
A futójáték tavaly sem volt nézhetetlen és keverték a lapokat rendesen oldasó futással meg Fullback mögötti futással... ha ezt át tudjuk menteni idénre akkor nagy gond nem lesz a futójátékkal, Flacco meg egészségesen jól nyomja a playactiont, ebben lehet bízni.... én a faltól félek kicsit, nem is mély nem is jó, majd meglássuk.
Védelemnek jobbnak kell lennie ha egészségesek maradnak és olyan játékosok is fellépnek mint Tim Williams vagy Urban... Meg sokminden múlik azon Wink mit tud előlrántani..
Várom a szezont és remélem hogy összejönnek végre a dolgok.. Underdogok vagyunk jó mentek az edzések fiatalabb a keret..
több mint 5 éve
lucio 323
Lassan pályára lépünk, de mintha a fórum nem akarna felpörögni. Magamon is azt érzem, hogy OK, leülök vasárnaponként, aztán meglátom, mi lesz- a tavalyi játékhoz képest nagy ugrás kellene, hogy idén play-off legyen, de nem látom, ki ugorna...
Az előszezon eredmények továbbra is igazolják, hogy a keretünk mély és erős. Viszont eddig is az volt a baj, hogy az igazi playmakerek hiányoztak, illetve akiket ekként fizetünk, nem ennek megfelelően játszottak. Nos, nem látom, kiből válhatna ilyen játékos. Az elkapósort kb. összekukáztuk (megint), persze, bejöhet, de ez kb. Alex Collins-szerű eset, nem tudatos építkezés. A cutok is igazolják, hogy bizony a korai körös draftjaink az elmúlt években nem igazán jöttek be. Az elitként fizetett cornerünk már most tuti, hogy a bajnokság negyedéről hiányzik (megint). Bíztató, hogy van egy olyan qb-nk, akit egy elkeseredett csapattal jó értékben el lehet majd cserélni. Meg tán jó lesz az O fal, és végre nem tuti pénz lesz puntra fogadni Ravens támadásnál. Mindenesetre jó lenne valamivel élvezetesebb meccseket nézni, mit az elmúlt két évben...azt hittem néha az esti-éjszakai meccsen, hogy amit hétkor láttam, az más sport.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Board, Sieler és D. Williams talán a három meglepő...

Meglátjuk, annyira nem vagyok oda a roster depth-től a legtöbb pozicíóban, de a WR sor és front seven egy hajszállal jobban tetszik mint tavaly.. bár ez nem mond sokat.
Igor
Szerintem Sieler nem volt annyira meglepő, Board nyílván Young sérülése miatt került be, illetve 4 mecsig lessz szerintem Williams is a rosteren (JS eltiltása addig tart). Én nem érzem gáznak a rostert, de mondjuk az OL mélysége elég érdekes...
Védelem szerintem okay, DL CB sor elég kiemelkedő..
malkav
Kihagytam Siragusát..

Én nagy Skura-fan vagyok / OL fronton semmit nem várok azután ami az elmúlt években ment... bár a 8 darabra valóban kevés, de ha 9 lett volna esetleg Nico-val, a minőség akkor se sokkal jobb. Yanda/Stanley jó lesz, és Skura beválik, akkor megvagyunk szerintem. 😊
Igor
Hát engem annyira nem győzött meg Skura...., inkább egyébként egy csere T hiányzik, a belsejét még meg lehet oldani a Lewis, Yanda, Skura, Hurst játékoskkal, de T poszton a kezdők után nincs ember...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Board, Sieler és D. Williams talán a három meglepő...

Meglátjuk, annyira nem vagyok oda a roster depth-től a legtöbb pozicíóban, de a WR sor és front seven egy hajszállal jobban tetszik mint tavaly.. bár ez nem mond sokat.
Igor
Szerintem Sieler nem volt annyira meglepő, Board nyílván Young sérülése miatt került be, illetve 4 mecsig lessz szerintem Williams is a rosteren (JS eltiltása addig tart). Én nem érzem gáznak a rostert, de mondjuk az OL mélysége elég érdekes...
Védelem szerintem okay, DL CB sor elég kiemelkedő..
malkav
Kihagytam Siragusát..

Én nagy Skura-fan vagyok / OL fronton semmit nem várok azután ami az elmúlt években ment... bár a 8 darabra valóban kevés, de ha 9 lett volna esetleg Nico-val, a minőség akkor se sokkal jobb. Yanda/Stanley jó lesz, és Skura beválik, akkor megvagyunk szerintem. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Board, Sieler és D. Williams talán a három meglepő...

Meglátjuk, annyira nem vagyok oda a roster depth-től a legtöbb pozicíóban, de a WR sor és front seven egy hajszállal jobban tetszik mint tavaly.. bár ez nem mond sokat.
Igor
Szerintem Sieler nem volt annyira meglepő, Board nyílván Young sérülése miatt került be, illetve 4 mecsig lessz szerintem Williams is a rosteren (JS eltiltása addig tart). Én nem érzem gáznak a rostert, de mondjuk az OL mélysége elég érdekes...
Védelem szerintem okay, DL CB sor elég kiemelkedő..
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Board, Sieler és D. Williams talán a három meglepő...

Meglátjuk, annyira nem vagyok oda a roster depth-től a legtöbb pozicíóban, de a WR sor és front seven egy hajszállal jobban tetszik mint tavaly.. bár ez nem mond sokat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na megvan a roster... Grant lett a visszahordó, RG3 marad a 3. QB Darius Williams az Uj UDFA CB - bár lehet csak töltelének lesz 2-3 napig és Chris Board (LB) is UDFA-ként lesz kerettag.
Meglepőbb Cutok: Siragusa (G), Kaufusi (OLB), White (WR), McClallen (ILB), Perriman (WR) Davis (DL)
Vedviknek valami bunyója volt este, állítólag fejsérülés miatt korházba is ment meg kiverték egy fogát, de NFI-re raktuk...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1035966617379897346

lol nap tweetje 😀
Borbinho
Azt hiszed vicces, de mi ezt már tegnap eljátszottuk Jordan Richardsnál, aki mellé végül nem is kellett senkit adnunk :d

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1035966617379897346

lol nap tweetje 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Perrimannél eddig tartott a türelem...
dande
nem veletlen, 2 het mulva mar mozikban az uj Predator film. ilyenkor mar menni kell tolni a marketinget a szereploknek is ezerrel 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Perrimannél eddig tartott a türelem...
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
A szezon közeledtével a következő kérdésekre vagyok kíváncsi jelenleg:
1) LJ bár javuló tendenciát mutat azért nem gondolom, hogy valaha egy Brady vagy Brees lesz belőle. Az atletikusságával ötvözve persze kevesebb tehetséggel is érvényesülhet, de ehhez megfelelő playbook is kell. Mornhinweg eddig nem igazán az az OC volt aki nagyon fantáziadús játékhívásokkal kápráztatott volna el minket. Van benne annyi vér és fantázia, hogy LJ-ből később kihozzon valami használhatót? Ennyire eltérő irányítóknál külön playeket írnak rá vagy a playbookba benne vannak az ilyen játékok is csak egy C3PO mozgású Flaccoval nincs értelme erre playeket építeni?
2) Martindale-től mire lehet számítani? Pees féle langyos húgy vagy esetleg Rex Ryan féle agresszívabb Ravens D-ben lehet reménykedni?
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
na elkezdődnek a kipakolások eddig semmi megelepő nem volt csak a rostertöltlékeket rakták ki.. egyelőre Senat (T) Elliot (S) Jean-baptiste (CB) és Scott (WR) vannak IR-en.. ha jól emlékszem akkor ha év közben vissza szeretnénk őket hozni, akkor aktív keretben kell lenniük egy napot, szóval ők valszeg nem térnek vissza ... Abban lehet még bízni, hogy Vedvikért vagy pl. Kaufusiért valaki ad egy 7. körös picket, aki a waiver lista végén van...
Emelett kellene egy csere LT/RT szerezni, mert Hurst azért nem egy életbiztosítás, másnak meg nincs tapasztalata ott...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nem mintha számítana, de kíváncsi vagyok 5-0 után mit fogunk alakítani
LeviPoki
Shakespeare-t ( | mar csak a darab a kerdes 😊 | )
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem mintha számítana, de kíváncsi vagyok 5-0 után mit fogunk alakítani az alapszakaszban. Összességében tetszett,amit láttam,az O-tol nagyobb javulást várok idén, tavaly nagyon ratyi volt. Remélem lesz belőlünk valami.Januarban is jó lenne Ravens meccseket nézni 😀
LeviPoki
A Lions és a Browns 4–0 utáni 0–16-ja után 0–17-et :d

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na Senat és Scott IR Kórea meg elcserélve... tisztázodnak a roszterhelyek így a végére... Még Griffint meg Perrimant kellene elcserélni ....
malkav
Perrimant támogatom,de Griffint? Azért,hogy Flacco esetleges sérülése miatt 0 esélyünk legyen idén? 😊
LeviPoki
szerintem sem szabad, kell ő még lj mellé mentornak
gedam
Majd megláttjuk mi lesz, mindenesetre én úgy gondolom, hogy kár őt azért roszteren tartani, hogyha megsérül Flacco akkor legyen egy fokkal jobb backup mint Lamar.. 2 évig Mallett volt a csere .. azért ővele sem voltunk biztonságban és mégsem borult annyira a bili...
több mint 5 éve
gedam 5 696
Na Senat és Scott IR Kórea meg elcserélve... tisztázodnak a roszterhelyek így a végére... Még Griffint meg Perrimant kellene elcserélni ....
malkav
Perrimant támogatom,de Griffint? Azért,hogy Flacco esetleges sérülése miatt 0 esélyünk legyen idén? 😊
LeviPoki
szerintem sem szabad, kell ő még lj mellé mentornak
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem mintha számítana, de kíváncsi vagyok 5-0 után mit fogunk alakítani az alapszakaszban. Összességében tetszett,amit láttam,az O-tol nagyobb javulást várok idén, tavaly nagyon ratyi volt. Remélem lesz belőlünk valami.Januarban is jó lenne Ravens meccseket nézni 😀
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na Senat és Scott IR Kórea meg elcserélve... tisztázodnak a roszterhelyek így a végére... Még Griffint meg Perrimant kellene elcserélni ....
malkav
Perrimant támogatom,de Griffint? Azért,hogy Flacco esetleges sérülése miatt 0 esélyünk legyen idén? 😊
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na Senat és Scott IR Kórea meg elcserélve... tisztázodnak a roszterhelyek így a végére... Még Griffint meg Perrimant kellene elcserélni ....
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
#Ravens are trading LB Kamalei Correa to the #Titans, source confirms @jeffzrebiec report. Former second-rounder heads to Tennessee.

6. kört kaptok.