Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
25-én 22.30-kor nem szoktunk karácsonyozni. 😉
Soldados
Jó ha valaki nem igazi katolikus... 😀
malkav
Hithű ateista vagyok. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
25-én 22.30-kor nem szoktunk karácsonyozni. 😉
Soldados
Jó ha valaki nem igazi katolikus... 😀
több mint 7 éve
gedam 5 692
25-én 22.30-kor nem szoktunk karácsonyozni. 😉
Soldados
azt minden rendes ember a focicsaládjával tölti
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
25-én 22.30-kor nem szoktunk karácsonyozni. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Közös meccsnézés karácsonykor???
malkav
Közös meccsnézés karácsonykor???
malkav
Neked nincs családod wazzzze? 😊
Peter
itt csak soldira reflektáltam, többször kellene smájlikat alkalmaznom ..
malkav
inkább a kétkedést jelölő "?!?!?!?!?" kellett volna 😀
Collapo
Na ki lettem oktatva, beszarok 😀
malkav
Your Welcome!!! 😀 😀 😀 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Közös meccsnézés karácsonykor???
malkav
Közös meccsnézés karácsonykor???
malkav
Neked nincs családod wazzzze? 😊
Peter
itt csak soldira reflektáltam, többször kellene smájlikat alkalmaznom ..
malkav
inkább a kétkedést jelölő "?!?!?!?!?" kellett volna 😀
Collapo
Na ki lettem oktatva, beszarok 😀
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Közös meccsnézés karácsonykor???
malkav
Közös meccsnézés karácsonykor???
malkav
Neked nincs családod wazzzze? 😊
Peter
itt csak soldira reflektáltam, többször kellene smájlikat alkalmaznom ..
malkav
inkább a kétkedést jelölő "?!?!?!?!?" kellett volna 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Közös meccsnézés karácsonykor???
malkav
Közös meccsnézés karácsonykor???
malkav
Neked nincs családod wazzzze? 😊
Peter
itt csak soldira reflektáltam, többször kellene smájlikat alkalmaznom ..
több mint 7 éve
gedam 5 692
mutatták a stattot meccs közben, hogy az utolsó 8 meccsünk hogyan alakult, a filivel együtt 9:
5 hazai meccs 5 győzelem
4 idegenbeli meccs 4 vereség
nem nyugtatott meg a dolog
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 602
Mondjuk a Bengals is jo melyen magaba nezhet, vazz.... na, majd a Barnak akkor.
Igor
Ha a barnáktól kikapnak bowl.hu-s pályafutásom végéig büszkén fogom Tomlint hordani avatarként.
Blaise
Örülök, hogy ezt leírtad 😀
Voice
Végülis, ha már legyőztünk titeket, kikaphatunk a Barnáktól. Ennyit megér nekünk a dolog. Mindjárt hívom is Tomlinékat, szerintem neki is tetszeni fog az ötlet, ráadásul edzői profiljába vág a gyengéktől kikapni. 😊
Soldados
Hat Tomlin CV-t megneznem, ha ujra allast keres majd. A gyengektol kikapok, a jobbak elvernek, de a kozepesekkel elbanok jo aranyban ha minden skill poziccioban top jatekosom van. Hogy irja ezt le, hogy jol hangozzek. Amugy iden nagy szerencseje van, rossz csapat keves, jo meg kevesebb. A kozepszer minden formaja megtalalhato persze.

Ez csak vicc, kapos lenne mint a bufes lany a Bucsuban
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 739 — Слава Україні! Героям слава!
Egész szellemes riposzt lett Igor! Még a végén kikupálódsz! 😊

Közös meccsnézés?
Soldados
Adnám, de én sem leszek BP-n. De ahogy Igor is írta, kellene még egy PO meccs is. 😀 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Közös meccsnézés karácsonykor???
malkav
Neked nincs családod wazzzze? 😊

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Közös meccsnézés karácsonykor???
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sajnos nem vagyok Pesten, így ez most kimarad.. majd a PO-ban, vagy jövőre max, ha esetleg nem juttok be a WC helyen (amúgy ebből a szempontból szurkolok nektek - a Pats-verésnél csak egy jobb dolog van, amikor 3 Steelers-Ravens meccs van egy évben 😊)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egész szellemes riposzt lett Igor! Még a végén kikupálódsz! 😊

Közös meccsnézés?

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk a Bengals is jo melyen magaba nezhet, vazz.... na, majd a Barnak akkor.
Igor
Ha a barnáktól kikapnak bowl.hu-s pályafutásom végéig büszkén fogom Tomlint hordani avatarként.
Blaise
Örülök, hogy ezt leírtad 😀
Voice
Végülis, ha már legyőztünk titeket, Soldados
Előre elnézést, picit hosszú lesz.. és lehet, hogy a muzikális kulturálódás topicban kellett volna... de hamár bejöttek ide trollkodni a topicba, hadd tegyem helyre az úriembert

Soldados TOP 5 kedvenc dala

5.
 www.youtube.com/watch?v=r-z94RCld34

4. (ráadásul ezt a Steelers-ről szóló darabban találni, pláne duplán passzol ide)
 www.youtube.com/watch?v=3uFww9a3D4E

3.


2.


és, természetesen a No 1 - ebben minden benne van, Soldi is, a Steelers idei szezonja is, minden.



PS: week 17-re is egy kis előrejelzés nektek 😛


Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk a Bengals is jo melyen magaba nezhet, vazz.... na, majd a Barnak akkor.
Igor
Te pedig Igor mélyen hallgass a Philly f.szsága után. :p


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk a Bengals is jo melyen magaba nezhet, vazz.... na, majd a Barnak akkor.
Igor
Ha a barnáktól kikapnak bowl.hu-s pályafutásom végéig büszkén fogom Tomlint hordani avatarként.
Blaise
Örülök, hogy ezt leírtad 😀
Voice
Végülis, ha már legyőztünk titeket, kikaphatunk a Barnáktól. Ennyit megér nekünk a dolog. Mindjárt hívom is Tomlinékat, szerintem neki is tetszeni fog az ötlet, ráadásul edzői profiljába vág a gyengéktől kikapni. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mondjuk a Bengals is jo melyen magaba nezhet, vazz.... na, majd a Barnak akkor.
Igor
Ha a barnáktól kikapnak bowl.hu-s pályafutásom végéig büszkén fogom Tomlint hordani avatarként.
Blaise
Örülök, hogy ezt leírtad 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 602
Most hogy rálestem a statisztikára, azt vágjátok hogy Brees az egyetlen QB akinek több paszkisérlete van idén mint Flacconak ?
malkav
Ja,csak a nagyrésze checkdown passz sajna,meg Breesék átlagolnak vagy 35 pontot.
Peter
Brees egy dobogep, egy csucsQb, Flacco nem rossz, sot jo, de nem egy kategoria a ketto. O BB szintjet tudna hozni max a megfelelo kornyezetben ( ami eleg jo). Az ellen nem tudja csak azert megnyerni a meccset, azert mert Flacco kezebe kenyszeritik a labdat, mert annal jobb, de koszonik szepen ha +50-t probalunk dobaltatni vele. Tegnap ha csak a szamokat nezem futottunk (mellesleg jobban, mint dobtunk yard/play), de a kiszamithatosagba jatszuk magunkat es ugy sokkal nehezebb dobni es futni is. Azutan jon a pottyi a back-nek, tegnap a fal megint eleg gyengusz volt pp-ben, hogy ideje se legyen, de iden Flacco is gyenge raadaskent, hogy teljesse tegyuk a playcall hulyesegeit.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ravens rookie LT Ronnie Stanley hasn't allowed a Sack or QB Hit since Week 9 against the Pittsburgh Steelers (270 pass pro snaps)

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Most hogy rálestem a statisztikára, azt vágjátok hogy Brees az egyetlen QB akinek több paszkisérlete van idén mint Flacconak ?
malkav
Ja,csak a nagyrésze checkdown passz sajna,meg Breesék átlagolnak vagy 35 pontot.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát én is sokkot kaptam....
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 739 — Слава Україні! Героям слава!
Most hogy rálestem a statisztikára, azt vágjátok hogy Brees az egyetlen QB akinek több paszkisérlete van idén mint Flacconak ?
malkav
Ezt még emésztenem kell. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most hogy rálestem a statisztikára, azt vágjátok hogy Brees az egyetlen QB akinek több paszkisérlete van idén mint Flacconak ?