Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Marshall esélytelen, a nagy pofájával Harbaugh alatt.
több mint 7 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 205
Most kezdtem hallgatni az interjukat. JH a 10 perc kornyeken kerdesre hogy mi lett a D#-el a utolso 4 meccsen, adott egy altala is annak mondott vegtelenul leegyszerusitett magyarazatot, majd kijelentette, hogy az elmult 2 evben felepitettek az egyik legjobb D#-t a ligaban. Eloszor meghallgattam 3szor, jol hallottam ( sztem ), leellenoriztem a datumot ( semmifele bolondok napja ninccs ). Hogy remenykedjen az ember DPees kirugasaban, ha ugyerzi JH, hogy vmi fantasztikus D#-t alkottak kozosen?
Meghallgatom tovabb, hatha el van rejtve a vicc kesobb, de a hangulat alapjan nem fog jonni.
no
Üdv! Most mit mondjon? Folyamatosan a D volt a prioritás, építgették, húzták a draftról az embereket, még sincs igazi playmaker, fontos játékosokat nem fizettek meg O-ból (Pl Osemele szerintem nagy hiba volt), de a D-ből sokakat igen. Valahogy a játékosállomány mégse az igazi. Összegyúrták, hogy csapatként együtt mozogjon és legyen egy átlagos, vagy top10 D, de ennyi. Szerintem tudja ő jól, hogy ez nem az igazi, rettegett Ravens D, de nem mondhat mást, mert nagyrészt az ő felelőssége is, hogy nem hasítunk úgy, mint régen.
Egyébként én ezért sem értem a nagy Pees szidást, mert szerintem a játékosállomány nem olyan jó, hogy más szisztémában szárnyaljunk, ez amolyan visszafogott, menjünk biztosra játék a Defense részéről. Annyira nem jó nézni ebben egyetértünk, sőt a legfontosabb meccset el is vesztette számunkra!

Azért ha a pass rush javulna jövőre, a D is jobban nézhetne ki, remélem első körben húzunk valami vadállatot. Nekem nagy kedvencem volt a tavalyi draftról Bosa, titkon reménykedtem, hogy megszerezzük. Nem így lett.
Idén tudtok hasonlót, vagy olyat aki jó lehetne nekünk?

Szerkesztette: Padrinaggio
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
1. 18M van capből elvileg (ebben benne van a kb 17M caphit növekedés) ebből kb 6M megy a rookie poolra marad 12M.

FA-k: pozi (depthchart)
Mallet QB (2) lényegtelen
Levine ST (S3/4) ST miatt 1-2M oké
Guy DE (L1) nem tudjuk megifzetni
Elam ST (S3/4) nem kell
Powers NCB (CB3/4) kellene vetminért 1-2M
Aiken WR (4/5) nem kell
Wagner RT (1) kell kb 5-7M /év
SSS WR (1) nyugger
Juice FB (1) kell 2-4M / év
Williams DT (1) nem tudjuk megfizetni (8-11M/év között)
Ducasse RG (2) vetminért maradhat de nem lényeges
Lewis-Harris CB (4/5) fogalmam sincs

RFA
West RB (1) tender 2. kör
Jensen C/G (3/4) nem kell
Hurst T (3/4) nem kell
Huff S (3/4) nem kell
Rolle CB (5/6) nem kell
Orr ILB (1) 1 v. 2. körös tender

a többiek ERFA töltelékek nem lényegesek

Ha összegezzük akkor kb - 8M tartunk

Elküldhetők Doom +6M Webb +5.5M Wright +2.5M Zuttah +2.4M Arrington 2.1M Lewis 1.8M

+12M

átkonstruálás Wallace 8M hosszabítással 5-6 M környéke,
Pitta 7.7M csökkentése 5-6M közé

+15M

Védelembe gyakorlatilag egy kezdő FS kellene és mélység CB, S poszton.. korai körös CB és passrusher drafton
Támadóoldalon OL mélység hiányozna és kellene egy WR1 és csereQB

FA piacról csak WR1-et tudnék elképzelni, mondjuk ha Marshalt kidobják a Jetsből, esetleg Jeffrey de arra nagyon kellene gyúrni.
malkav
penzugyileg kijott, de nem latom mi a cel. Ha Doom-ot elkuldod, akkor mar Suggs is mehetne vele es Pitta es Webb es rebuild. Ha jonak gondoljuk magunkat es ccsak finomitani+ egyertelmu hianyt kitolteni akkor ha elkuldod Doom-ot akkor kell is a helyere, mert ugy nem lesz eleg a draft. Igy kellene 2 prusher+1 cb ami nagy lutri lenne ( Suggs se sietettesben se futas ellen nem volt jo iden) Iden eloszor jonak gondoltam Upshaw-t, o legalabb a futast nem engedte.

A lenyeg Doom, Webb, Wright, Zuttah penze kell maximum jobbakra sikerul cserelni, ami mar magaban egy +, de akkor hol a penz a WR1-re, Orr-ra, West-re? Sehol draft rb, udfa lb. Ergo a drafton olb, cb-wr1 az elso 3 kor ( kiveve, ha van egy jo Dl es egy project lb a lathataron)
no
Teljeítmény/fizetés alapján állítottam össze a dolgokat. Doom elküldhető mert nélküle is ment a védelem és amikor visszajött akkor sem változtatta meg a világot. Suggs még mindig hozz egy minimál Leadershippet és még sérülten is hozta a sackeket.
Pittat én pozitivra értékelem csak soknak érzem a fizuját, hátha vele lehet csökkenteni...
Webb egy közepes FS teljesítményt hozott elit fizuért, kérdés hogy ő hajlandó-é fizücsokkentésbe belemenni ha nem akkor abből a fizuból lehet FS-t hozni.
Úgy gondolom, hogy itt az edzőkre teszek egy kis terhet és Zsmith Judon Córea trió mellé Suggs és egy korai körös passrusher meg kell hogy oldja az Edge-t. De CB mindenképpen kell, és ott ki lehet pakolni jó néhány gyengén teljesítő veteránt.
WR1 jó lenne de nincs igazi szabadügynök Jeffery elég drága lessz ahhoz hogy ne tudjuk elhozni, abban lehet bízni ha Marshalt cutolja a JETS akkor Ozzie rálép a gázra mert nem számít a kompenzációs formulába. De ez után a két elkapó után nagy a szakadék. Nem tudom pontosan mennyi az 1-2. körös Tender 2-3M környékére raknám azt azért ki lehet gazdálkodni (azt bele is vettem a számításokba, egyiknek sem adnék hosszútávút egy kiugró év után).
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Most kezdtem hallgatni az interjukat. JH a 10 perc kornyeken kerdesre hogy mi lett a D#-el a utolso 4 meccsen, adott egy altala is annak mondott vegtelenul leegyszerusitett magyarazatot, majd kijelentette, hogy az elmult 2 evben felepitettek az egyik legjobb D#-t a ligaban. Eloszor meghallgattam 3szor, jol hallottam ( sztem ), leellenoriztem a datumot ( semmifele bolondok napja ninccs ). Hogy remenykedjen az ember DPees kirugasaban, ha ugyerzi JH, hogy vmi fantasztikus D#-t alkottak kozosen?
Meghallgatom tovabb, hatha el van rejtve a vicc kesobb, de a hangulat alapjan nem fog jonni.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Wagner 5 év 30 millió plusz mínusz 1 v. 2 millió
B-Will idén nem volt túl jó, nem fogja megkapni szerintem senkitől a Harrison féle lóvét. A max az 8 millió szerintem neki.
Juice leszakítja a nagy lóvét mert a mi checkdown offenzünkbe Ő igazi fegyver lesz... (irónia)

Draft: passz rusher mély, corner még inkább, wr eléggé meh.centereket nem nézem, de az is kellene.
Blaise
Azért én meglesném Urshelt centernek....., playmaker kellene még.... ilyen speedy WR/RS ember

Igazából a legnyagyobb needet nem tudjuk a draftról megoldani mert az a DC 😀
malkav
ha jó lenne bekerült volna ducasse vagy alex lewis helyett idén legalább guardként
Blaise
Eselytelen Lewis a jovo ( keszebbnek ereztem mint Stanley-t, a potencial meg remeljuk vegellathatatlan mindkettonel), Fogas baratunkra repult zaszlo rendesen, de a futast jol segitette. A draftig, FA piacig a babolnai vasarnapokig attol fuggetlenul meg lehet nezni csak az erdmeny valoszinusege nagy - iranyba.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Wagner 5 év 30 millió plusz mínusz 1 v. 2 millió
B-Will idén nem volt túl jó, nem fogja megkapni szerintem senkitől a Harrison féle lóvét. A max az 8 millió szerintem neki.
Juice leszakítja a nagy lóvét mert a mi checkdown offenzünkbe Ő igazi fegyver lesz... (irónia)

Draft: passz rusher mély, corner még inkább, wr eléggé meh.centereket nem nézem, de az is kellene.
Blaise
Azért én meglesném Urshelt centernek....., playmaker kellene még.... ilyen speedy WR/RS ember

Igazából a legnyagyobb needet nem tudjuk a draftról megoldani mert az a DC 😀
malkav
ha jó lenne bekerült volna ducasse vagy alex lewis helyett idén legalább guardként
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 643
1. 18M van capből elvileg (ebben benne van a kb 17M caphit növekedés) ebből kb 6M megy a rookie poolra marad 12M.

FA-k: pozi (depthchart)
Mallet QB (2) lényegtelen
Levine ST (S3/4) ST miatt 1-2M oké
Guy DE (L1) nem tudjuk megifzetni
Elam ST (S3/4) nem kell
Powers NCB (CB3/4) kellene vetminért 1-2M
Aiken WR (4/5) nem kell
Wagner RT (1) kell kb 5-7M /év
SSS WR (1) nyugger
Juice FB (1) kell 2-4M / év
Williams DT (1) nem tudjuk megfizetni (8-11M/év között)
Ducasse RG (2) vetminért maradhat de nem lényeges
Lewis-Harris CB (4/5) fogalmam sincs

RFA
West RB (1) tender 2. kör
Jensen C/G (3/4) nem kell
Hurst T (3/4) nem kell
Huff S (3/4) nem kell
Rolle CB (5/6) nem kell
Orr ILB (1) 1 v. 2. körös tender

a többiek ERFA töltelékek nem lényegesek

Ha összegezzük akkor kb - 8M tartunk

Elküldhetők Doom +6M Webb +5.5M Wright +2.5M Zuttah +2.4M Arrington 2.1M Lewis 1.8M

+12M

átkonstruálás Wallace 8M hosszabítással 5-6 M környéke,
Pitta 7.7M csökkentése 5-6M közé

+15M

Védelembe gyakorlatilag egy kezdő FS kellene és mélység CB, S poszton.. korai körös CB és passrusher drafton
Támadóoldalon OL mélység hiányozna és kellene egy WR1 és csereQB

FA piacról csak WR1-et tudnék elképzelni, mondjuk ha Marshalt kidobják a Jetsből, esetleg Jeffrey de arra nagyon kellene gyúrni.
malkav
penzugyileg kijott, de nem latom mi a cel. Ha Doom-ot elkuldod, akkor mar Suggs is mehetne vele es Pitta es Webb es rebuild. Ha jonak gondoljuk magunkat es ccsak finomitani+ egyertelmu hianyt kitolteni akkor ha elkuldod Doom-ot akkor kell is a helyere, mert ugy nem lesz eleg a draft. Igy kellene 2 prusher+1 cb ami nagy lutri lenne ( Suggs se sietettesben se futas ellen nem volt jo iden) Iden eloszor jonak gondoltam Upshaw-t, o legalabb a futast nem engedte.

A lenyeg Doom, Webb, Wright, Zuttah penze kell maximum jobbakra sikerul cserelni, ami mar magaban egy +, de akkor hol a penz a WR1-re, Orr-ra, West-re? Sehol draft rb, udfa lb. Ergo a drafton olb, cb-wr1 az elso 3 kor ( kiveve, ha van egy jo Dl es egy project lb a lathataron)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Wagner 5 év 30 millió plusz mínusz 1 v. 2 millió
B-Will idén nem volt túl jó, nem fogja megkapni szerintem senkitől a Harrison féle lóvét. A max az 8 millió szerintem neki.
Juice leszakítja a nagy lóvét mert a mi checkdown offenzünkbe Ő igazi fegyver lesz... (irónia)

Draft: passz rusher mély, corner még inkább, wr eléggé meh.centereket nem nézem, de az is kellene.
Blaise
Azért én meglesném Urshelt centernek....., playmaker kellene még.... ilyen speedy WR/RS ember

Igazából a legnyagyobb needet nem tudjuk a draftról megoldani mert az a DC 😀
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Wagner 5 év 30 millió plusz mínusz 1 v. 2 millió
B-Will idén nem volt túl jó, nem fogja megkapni szerintem senkitől a Harrison féle lóvét. A max az 8 millió szerintem neki.
Juice leszakítja a nagy lóvét mert a mi checkdown offenzünkbe Ő igazi fegyver lesz... (irónia)

Draft: passz rusher mély, corner még inkább, wr eléggé meh.centereket nem nézem, de az is kellene.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
1. 18M van capből elvileg (ebben benne van a kb 17M caphit növekedés) ebből kb 6M megy a rookie poolra marad 12M.

FA-k: pozi (depthchart)
Mallet QB (2) lényegtelen
Levine ST (S3/4) ST miatt 1-2M oké
Guy DE (L1) nem tudjuk megifzetni
Elam ST (S3/4) nem kell
Powers NCB (CB3/4) kellene vetminért 1-2M
Aiken WR (4/5) nem kell
Wagner RT (1) kell kb 5-7M /év
SSS WR (1) nyugger
Juice FB (1) kell 2-4M / év
Williams DT (1) nem tudjuk megfizetni (8-11M/év között)
Ducasse RG (2) vetminért maradhat de nem lényeges
Lewis-Harris CB (4/5) fogalmam sincs

RFA
West RB (1) tender 2. kör
Jensen C/G (3/4) nem kell
Hurst T (3/4) nem kell
Huff S (3/4) nem kell
Rolle CB (5/6) nem kell
Orr ILB (1) 1 v. 2. körös tender

a többiek ERFA töltelékek nem lényegesek

Ha összegezzük akkor kb - 8M tartunk

Elküldhetők Doom +6M Webb +5.5M Wright +2.5M Zuttah +2.4M Arrington 2.1M Lewis 1.8M

+12M

átkonstruálás Wallace 8M hosszabítással 5-6 M környéke,
Pitta 7.7M csökkentése 5-6M közé

+15M

Védelembe gyakorlatilag egy kezdő FS kellene és mélység CB, S poszton.. korai körös CB és passrusher drafton
Támadóoldalon OL mélység hiányozna és kellene egy WR1 és csereQB

FA piacról csak WR1-et tudnék elképzelni, mondjuk ha Marshalt kidobják a Jetsből, esetleg Jeffrey de arra nagyon kellene gyúrni.
több mint 7 éve
lucio 324
Azt kb. mindenki látja, hogy milyen posztokon kell erősíteni. Az jelenleg csak egy jó tippjáték, hogy kit választunk a drafton. Ennyi lyukat nem lehet drafton betömni. Nyilván próbálunk a free agencyn embereket szerezni, aztán ahova nem tudunk, oda draftolunk, a maradó hiányposztokon belül BPA alapon.
Remélem, WR-t nem dratftról hozunk, mer' több az ordas mellélövésünk, mint a találatunk. (engem Perriman sem győzött meg. Tökigaznak lárom a draftkori aggályokat, hogy dadog a kezében a labda) És haggyukmá a sokadik körös wr draftokat, nulla a hatásuk, ugyanakkor kiváló szemünk van a 4+ körös D line emberekhez, nosza rajta.... Szóval valahogy kellene cap space egy wr-re. Ugyanígy a CB poszton is hoznék a nemsérülékeny nemklasszis de megbízható CB-t, ha JS egészséges, úgyis ő kezd, Youngnak kell a meccsrutin - ha mindkettő megsérül, úgyis borul a terv, továbbá két JS talent CB-t úgyse tudunk megfizetni. Még továbbá draft meg erre a posztra igazán lutri, és a stáb nincs abban a helyzetben, hogy felépít valakit, mer' egy évük van, ha nincs eredmény repülnek. Szóval a tippem, hogy a WR és CB posztokat megoldjuk veteránokkal.
Drafton meg OL (akár egy korai és egy későbbi körös O line), pass rusher (első körös). Hosszú távon ezek a posztok a legnagyobb gondjaink, az OL ugyebár szar, és ráadásul sok játékos kell bele, a jó pass rusher meg annyira hiánycikk, hogy senki nem engedik ki free agencyre, ha van neki. Akik nekünk vannak és jók, azokmeg lassan kiöregednek.
több mint 7 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Pees tőlem is mehetne. Szerintem is am wr, cb, s, és egy passrusher kéne az első 4 körbe.
Lenne pár kérdésem hozzátok:
1. Szerintetek kivel fogunk hosszabbítani, kinek jár le a szerződése, illetve hogy állunk anyagilag, kit érdemes megtartani?
2. Kiket tudnánk FA-ba elhozni ?
3. Draftról tudok tehetséges játékosokat mondani, kit hozzunk az első 3-4 körbe?
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 643
akkor nézzük az keretet..
Defense:

DC: úgy néz ki nincs változás.. 😕 , de akkor az emberanyagtól hogyan szabadulunk meg:
* =kezdő, IR=IR, FA =FA, /R =RFA vagy ERFA, (CapSaving/Deadmoney)

Sec: JS*, Weddle*, Webb*, TY*, Powers*, Arrington(IR), Lewis(IR), Elam, Wright, Levine, Huff, Canady(IR), Harris-Lewis, Rolle(IR)/R, Price(IR),

Ha csak a kezdőt nézem akkor korai körös CB pick kell mert JS nem tud egy teljes szezont letolni, Powers vissza kell igazolni vetminért tartaléknak 1-2M

csókolom : Elam(FA), Arrington (2.1M/0.7M), Lewis(1.8M/0.5M) , Wright (2.5M/2.5M), szumma + 6.5M capspace - Power vetmin akkor még lehet valakit hozni...

Ocsóért vissza: Levine, Webb paycut, esetleg Huff, a többiek töltelékek, hátsókörös ill. UDFA pickkel feltölteni.

Folyt köv... Vélemény?
malkav
Szerinted az,hogy Levine alig kapott snapet viszont elam és Onwuasor (aki vezette a csapatot ST tackleben egyébként) igen az nem annak a jele,hogy Levinnel nem számolnak?csak kérdezem,egyébként a többivel egyetértek.
Peter
Ennyire nem mélyedtem bele a statokba.. igazad van, bár levine legalább mutatott valamit előszezonban, meglátjuk mi lesz vele vagy Elammel..
malkav
Ozzy-n lesz a vilag szeme, Hozznia kell egy passruher-t aki onmagaban jedi tud lenni ( Bosa-ert fel kellett volna menni, iden sokkal dragabb lenne), egy remenyseg nem eleg. A 3 yardos pass-hoz Hurst is eleg lenne. Kell egy shut-down CB ( Jalen-ert is felmehettunk volna). Es kell egy WR1. Az elso ketto piszok nehez lesz, mert a rookiek ritkan dominansak rogton ezen posztokon es a FA az Stand-up ccomedy. WR1 a 3. ( esetleg 2. korben ) sem egyszeru.
Webb-el meg alkudni sem fognak sztem. Elam max onigazolaskent marad. Ordas bust, de lehetne fokozni. A ST munkaja is tragya volt kiveve ha rugni kell, igy nalam nem indok, egyik sem egy Ayanbadejo, de teljesen mindegy kategoria.
no
Ramsey Boltonért próbáltak feltradelni, de a Dallas be volt fosva, hogy elviszi az SD vagy a JAGS az imádott Zeket. Szerintem WR1 nem feltétlen kell, 2-3. körben lehet olyan elkapót találni akinek a méretei nem megfelelőek, de legalább nem ejti el a labdát. Ha sikerül kompetens futójátékot csinálni és az egyik safetyt LOS környékén tartani akkor Wallace és Perriman futhat egyszerre keresztbe az FS előtt, így az egyik egy az egyben marad és lehet rálőcsölni a hosszúpaszt. Potens CB és passrusher inkább kellene, főleg hogy a sec még mindig harmatgyenge.
malkav
Ez a felmenetel egy fricska Pees fele, neki egy Watt kaliber kell mert kulonben nincs passrush es ha nincs akkor a shut-down cb a kovetkezo megoldas, de olyanunk sincs ( mielott vita lene JS-rol ritkan jatszik, akkor se akkor mikor kellene es ha a masik oldal egy rookie ( aki nagyon tehetseges) akkor le sincs tesztelve). Ezeket draftrol aki rogton dominans nehezen talalsz ( szerencse inkabb), az a par annak gondolt se gyakran viritja a lovet rogton. Es igy marad Pees kreativvvitasa, na attol mar most fazom.

Ahhoz hogy 8 ember legyen a box-ban ellenunk futaskor, ahhoz tobb upgrade kell (orulnek, de ezt nem varom el), de en mar egy stabil futojateknak orulnek, kell Flacco-nak nagyon. Egy Q fele eros, harcos, vajkezu wr viszont hianyzo lancszem. A falnak meg jonak kell lennie.

passrush, cb-wr1, cb, ol-dl ( Jernigen-t is el tudjuk engedni), ol udfa-rol dl, lb, s ( hatha innen megy, ha elolrol nem)
Big no-no 4.kortol lefele wr, s is inkabb vmelyik csodacsere kereteben. A TE-t nem irom hatha Ben jo lesz es tud blockolni is, amugy darabra megvagyunk.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
akkor nézzük az keretet..
Defense:

DC: úgy néz ki nincs változás.. 😕 , de akkor az emberanyagtól hogyan szabadulunk meg:
* =kezdő, IR=IR, FA =FA, /R =RFA vagy ERFA, (CapSaving/Deadmoney)

Sec: JS*, Weddle*, Webb*, TY*, Powers*, Arrington(IR), Lewis(IR), Elam, Wright, Levine, Huff, Canady(IR), Harris-Lewis, Rolle(IR)/R, Price(IR),

Ha csak a kezdőt nézem akkor korai körös CB pick kell mert JS nem tud egy teljes szezont letolni, Powers vissza kell igazolni vetminért tartaléknak 1-2M

csókolom : Elam(FA), Arrington (2.1M/0.7M), Lewis(1.8M/0.5M) , Wright (2.5M/2.5M), szumma + 6.5M capspace - Power vetmin akkor még lehet valakit hozni...

Ocsóért vissza: Levine, Webb paycut, esetleg Huff, a többiek töltelékek, hátsókörös ill. UDFA pickkel feltölteni.

Folyt köv... Vélemény?
malkav
Szerinted az,hogy Levine alig kapott snapet viszont elam és Onwuasor (aki vezette a csapatot ST tackleben egyébként) igen az nem annak a jele,hogy Levinnel nem számolnak?csak kérdezem,egyébként a többivel egyetértek.
Peter
Ennyire nem mélyedtem bele a statokba.. igazad van, bár levine legalább mutatott valamit előszezonban, meglátjuk mi lesz vele vagy Elammel..
malkav
Ozzy-n lesz a vilag szeme, Hozznia kell egy passruher-t aki onmagaban jedi tud lenni ( Bosa-ert fel kellett volna menni, iden sokkal dragabb lenne), egy remenyseg nem eleg. A 3 yardos pass-hoz Hurst is eleg lenne. Kell egy shut-down CB ( Jalen-ert is felmehettunk volna). Es kell egy WR1. Az elso ketto piszok nehez lesz, mert a rookiek ritkan dominansak rogton ezen posztokon es a FA az Stand-up ccomedy. WR1 a 3. ( esetleg 2. korben ) sem egyszeru.
Webb-el meg alkudni sem fognak sztem. Elam max onigazolaskent marad. Ordas bust, de lehetne fokozni. A ST munkaja is tragya volt kiveve ha rugni kell, igy nalam nem indok, egyik sem egy Ayanbadejo, de teljesen mindegy kategoria.
no
Ramsey Boltonért próbáltak feltradelni, de a Dallas be volt fosva, hogy elviszi az SD vagy a JAGS az imádott Zeket. Szerintem WR1 nem feltétlen kell, 2-3. körben lehet olyan elkapót találni akinek a méretei nem megfelelőek, de legalább nem ejti el a labdát. Ha sikerül kompetens futójátékot csinálni és az egyik safetyt LOS környékén tartani akkor Wallace és Perriman futhat egyszerre keresztbe az FS előtt, így az egyik egy az egyben marad és lehet rálőcsölni a hosszúpaszt. Potens CB és passrusher inkább kellene, főleg hogy a sec még mindig harmatgyenge.
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...
Collapo
flacco fizuja hogy áll? a saját érdekében is belemehetne egy átstrukiba, paycutba.
gedam
Nem valószínű lévén márciusi a mostani szerződése

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
gedam 5 699
Weddle nem fog belemenni paycutba szvsz

Edit:
Fakk a sok Wbe... Webb paycut ok bar az se tul vszu
Collapo
flacco fizuja hogy áll? a saját érdekében is belemehetne egy átstrukiba, paycutba.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 643
akkor nézzük az keretet..
Defense:

DC: úgy néz ki nincs változás.. 😕 , de akkor az emberanyagtól hogyan szabadulunk meg:
* =kezdő, IR=IR, FA =FA, /R =RFA vagy ERFA, (CapSaving/Deadmoney)

Sec: JS*, Weddle*, Webb*, TY*, Powers*, Arrington(IR), Lewis(IR), Elam, Wright, Levine, Huff, Canady(IR), Harris-Lewis, Rolle(IR)/R, Price(IR),

Ha csak a kezdőt nézem akkor korai körös CB pick kell mert JS nem tud egy teljes szezont letolni, Powers vissza kell igazolni vetminért tartaléknak 1-2M

csókolom : Elam(FA), Arrington (2.1M/0.7M), Lewis(1.8M/0.5M) , Wright (2.5M/2.5M), szumma + 6.5M capspace - Power vetmin akkor még lehet valakit hozni...

Ocsóért vissza: Levine, Webb paycut, esetleg Huff, a többiek töltelékek, hátsókörös ill. UDFA pickkel feltölteni.

Folyt köv... Vélemény?
malkav
Szerinted az,hogy Levine alig kapott snapet viszont elam és Onwuasor (aki vezette a csapatot ST tackleben egyébként) igen az nem annak a jele,hogy Levinnel nem számolnak?csak kérdezem,egyébként a többivel egyetértek.
Peter
Ennyire nem mélyedtem bele a statokba.. igazad van, bár levine legalább mutatott valamit előszezonban, meglátjuk mi lesz vele vagy Elammel..
malkav
Ozzy-n lesz a vilag szeme, Hozznia kell egy passruher-t aki onmagaban jedi tud lenni ( Bosa-ert fel kellett volna menni, iden sokkal dragabb lenne), egy remenyseg nem eleg. A 3 yardos pass-hoz Hurst is eleg lenne. Kell egy shut-down CB ( Jalen-ert is felmehettunk volna). Es kell egy WR1. Az elso ketto piszok nehez lesz, mert a rookiek ritkan dominansak rogton ezen posztokon es a FA az Stand-up ccomedy. WR1 a 3. ( esetleg 2. korben ) sem egyszeru.
Webb-el meg alkudni sem fognak sztem. Elam max onigazolaskent marad. Ordas bust, de lehetne fokozni. A ST munkaja is tragya volt kiveve ha rugni kell, igy nalam nem indok, egyik sem egy Ayanbadejo, de teljesen mindegy kategoria.
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Weddle nem fog belemenni paycutba szvsz

Edit:
Fakk a sok Wbe... Webb paycut ok bar az se tul vszu

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Sok hűhó semmiért. Meg voltam győződve arról,hogy váltunk DC poszton.Akkor bizonytalanodtam el,mikor Martyt felállították,hogy két coord.-t nem küldenek el.
Rohadtul nem értem,hogy sikerült Bisciotti -nak előadni,hogy minden rendben,csak így tovább.
2005-től tartó Ravens szurkolói létem új szakaszához értem:
Per pillanat rohadtul nem érdekel a 2017-es idénykezdet.Semmi nem garantálja ,hogy azok a rendkívül bosszantó és demoralizáló hibák kiküszöbölésre kerülnek.
MM maradását annyiból elfogadom,hogy WCO a filozófiája,el tudom képzelni,hogy a teljes felkészülési időszak az ő playbookjával fog telni.Ez még a Trestmané volt.Optimistán...

Pees ba*meg...John,bele fogsz bukni a lojalitásodba,bár neked mindegy nem vagy - egyenlőre - bukott HC,mint Rex,van annyi balf*sz csapat az NFL-ben,hogy lesz még munkád,mint HC.Akár még szerencséd is lehet,mint a Ravenssel volt...

Marad a draft előtti és utáni időszak a kedvenc mókám,mint amfoci drukker,a nyári propaganda cikkek garmadája már most nem érdekel.
kátrány
En 99% biztos voltam benne, hogy nem kuldi el. Mivel indokolta volna meg, barmit mond uolyan volt elotte,... meg elotte......
En ezert mondtam, hogy JH-nak kellene menni. Jo edzo, veszitenenk is vele ( bar evrol evre kevesebbet), de nyernenk is jocskan ( Pees-nel tancba vittem volna a cirkusz medvejet)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Sok hűhó semmiért. Meg voltam győződve arról,hogy váltunk DC poszton.Akkor bizonytalanodtam el,mikor Martyt felállították,hogy két coord.-t nem küldenek el.
Rohadtul nem értem,hogy sikerült Bisciotti -nak előadni,hogy minden rendben,csak így tovább.
2005-től tartó Ravens szurkolói létem új szakaszához értem:
Per pillanat rohadtul nem érdekel a 2017-es idénykezdet.Semmi nem garantálja ,hogy azok a rendkívül bosszantó és demoralizáló hibák kiküszöbölésre kerülnek.
MM maradását annyiból elfogadom,hogy WCO a filozófiája,el tudom képzelni,hogy a teljes felkészülési időszak az ő playbookjával fog telni.Ez még a Trestmané volt.Optimistán...

Pees ba*meg...John,bele fogsz bukni a lojalitásodba,bár neked mindegy nem vagy - egyenlőre - bukott HC,mint Rex,van annyi balf*sz csapat az NFL-ben,hogy lesz még munkád,mint HC.Akár még szerencséd is lehet,mint a Ravenssel volt...

Marad a draft előtti és utáni időszak a kedvenc mókám,mint amfoci drukker,a nyári propaganda cikkek garmadája már most nem érdekel.
kátrány
én azért megvárom az első drive-unkat. már látom:
1-10 3yardos passz középre a wrnek-leviszik
2-7 oldalpassz az rb-nek -1yardon a földbe basszák
ésésés
3-8 4yardos passz középre a legapróbb termetű wr-nek 4yardra a first down csíktól
triandout, tévé leolt, véget ért a szezonunk
gedam
Én pont MM-el vagyok kevésbé szkeptikus.
Indulatom célpontja Pees
kátrány
detto, bar egy mikroorganizmmus nem fulladna meg a konnyeimtol ha o is menne.
több mint 7 éve
gedam 5 699
Sok hűhó semmiért. Meg voltam győződve arról,hogy váltunk DC poszton.Akkor bizonytalanodtam el,mikor Martyt felállították,hogy két coord.-t nem küldenek el.
Rohadtul nem értem,hogy sikerült Bisciotti -nak előadni,hogy minden rendben,csak így tovább.
2005-től tartó Ravens szurkolói létem új szakaszához értem:
Per pillanat rohadtul nem érdekel a 2017-es idénykezdet.Semmi nem garantálja ,hogy azok a rendkívül bosszantó és demoralizáló hibák kiküszöbölésre kerülnek.
MM maradását annyiból elfogadom,hogy WCO a filozófiája,el tudom képzelni,hogy a teljes felkészülési időszak az ő playbookjával fog telni.Ez még a Trestmané volt.Optimistán...

Pees ba*meg...John,bele fogsz bukni a lojalitásodba,bár neked mindegy nem vagy - egyenlőre - bukott HC,mint Rex,van annyi balf*sz csapat az NFL-ben,hogy lesz még munkád,mint HC.Akár még szerencséd is lehet,mint a Ravenssel volt...

Marad a draft előtti és utáni időszak a kedvenc mókám,mint amfoci drukker,a nyári propaganda cikkek garmadája már most nem érdekel.
kátrány
én azért megvárom az első drive-unkat. már látom:
1-10 3yardos passz középre a wrnek-leviszik
2-7 oldalpassz az rb-nek -1yardon a földbe basszák
ésésés
3-8 4yardos passz középre a legapróbb termetű wr-nek 4yardra a first down csíktól
triandout, tévé leolt, véget ért a szezonunk
gedam
DE ha elsőre futunk MM-es képpel tolod végig a jövő sezlonyt
malkav
még pólót is csináltatok az arcával 😊
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
akkor nézzük az keretet..
Defense:

DC: úgy néz ki nincs változás.. 😕 , de akkor az emberanyagtól hogyan szabadulunk meg:
* =kezdő, IR=IR, FA =FA, /R =RFA vagy ERFA, (CapSaving/Deadmoney)

Sec: JS*, Weddle*, Webb*, TY*, Powers*, Arrington(IR), Lewis(IR), Elam, Wright, Levine, Huff, Canady(IR), Harris-Lewis, Rolle(IR)/R, Price(IR),

Ha csak a kezdőt nézem akkor korai körös CB pick kell mert JS nem tud egy teljes szezont letolni, Powers vissza kell igazolni vetminért tartaléknak 1-2M

csókolom : Elam(FA), Arrington (2.1M/0.7M), Lewis(1.8M/0.5M) , Wright (2.5M/2.5M), szumma + 6.5M capspace - Power vetmin akkor még lehet valakit hozni...

Ocsóért vissza: Levine, Webb paycut, esetleg Huff, a többiek töltelékek, hátsókörös ill. UDFA pickkel feltölteni.

Folyt köv... Vélemény?
malkav
Szerinted az,hogy Levine alig kapott snapet viszont elam és Onwuasor (aki vezette a csapatot ST tackleben egyébként) igen az nem annak a jele,hogy Levinnel nem számolnak?csak kérdezem,egyébként a többivel egyetértek.
Peter
Ennyire nem mélyedtem bele a statokba.. igazad van, bár levine legalább mutatott valamit előszezonban, meglátjuk mi lesz vele vagy Elammel..
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
akkor nézzük az keretet..
Defense:

DC: úgy néz ki nincs változás.. 😕 , de akkor az emberanyagtól hogyan szabadulunk meg:
* =kezdő, IR=IR, FA =FA, /R =RFA vagy ERFA, (CapSaving/Deadmoney)

Sec: JS*, Weddle*, Webb*, TY*, Powers*, Arrington(IR), Lewis(IR), Elam, Wright, Levine, Huff, Canady(IR), Harris-Lewis, Rolle(IR)/R, Price(IR),

Ha csak a kezdőt nézem akkor korai körös CB pick kell mert JS nem tud egy teljes szezont letolni, Powers vissza kell igazolni vetminért tartaléknak 1-2M

csókolom : Elam(FA), Arrington (2.1M/0.7M), Lewis(1.8M/0.5M) , Wright (2.5M/2.5M), szumma + 6.5M capspace - Power vetmin akkor még lehet valakit hozni...

Ocsóért vissza: Levine, Webb paycut, esetleg Huff, a többiek töltelékek, hátsókörös ill. UDFA pickkel feltölteni.

Folyt köv... Vélemény?
malkav
Szerinted az,hogy Levine alig kapott snapet viszont elam és Onwuasor (aki vezette a csapatot ST tackleben egyébként) igen az nem annak a jele,hogy Levinnel nem számolnak?csak kérdezem,egyébként a többivel egyetértek.

több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sok hűhó semmiért. Meg voltam győződve arról,hogy váltunk DC poszton.Akkor bizonytalanodtam el,mikor Martyt felállították,hogy két coord.-t nem küldenek el.
Rohadtul nem értem,hogy sikerült Bisciotti -nak előadni,hogy minden rendben,csak így tovább.
2005-től tartó Ravens szurkolói létem új szakaszához értem:
Per pillanat rohadtul nem érdekel a 2017-es idénykezdet.Semmi nem garantálja ,hogy azok a rendkívül bosszantó és demoralizáló hibák kiküszöbölésre kerülnek.
MM maradását annyiból elfogadom,hogy WCO a filozófiája,el tudom képzelni,hogy a teljes felkészülési időszak az ő playbookjával fog telni.Ez még a Trestmané volt.Optimistán...

Pees ba*meg...John,bele fogsz bukni a lojalitásodba,bár neked mindegy nem vagy - egyenlőre - bukott HC,mint Rex,van annyi balf*sz csapat az NFL-ben,hogy lesz még munkád,mint HC.Akár még szerencséd is lehet,mint a Ravenssel volt...

Marad a draft előtti és utáni időszak a kedvenc mókám,mint amfoci drukker,a nyári propaganda cikkek garmadája már most nem érdekel.
kátrány
én azért megvárom az első drive-unkat. már látom:
1-10 3yardos passz középre a wrnek-leviszik
2-7 oldalpassz az rb-nek -1yardon a földbe basszák
ésésés
3-8 4yardos passz középre a legapróbb termetű wr-nek 4yardra a first down csíktól
triandout, tévé leolt, véget ért a szezonunk
gedam
Én pont MM-el vagyok kevésbé szkeptikus.
Indulatom célpontja Pees


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
akkor nézzük az keretet..
Defense:

DC: úgy néz ki nincs változás.. 😕 , de akkor az emberanyagtól hogyan szabadulunk meg:
* =kezdő, IR=IR, FA =FA, /R =RFA vagy ERFA, (CapSaving/Deadmoney)

Sec: JS*, Weddle*, Webb*, TY*, Powers*, Arrington(IR), Lewis(IR), Elam, Wright, Levine, Huff, Canady(IR), Harris-Lewis, Rolle(IR)/R, Price(IR),

Ha csak a kezdőt nézem akkor korai körös CB pick kell mert JS nem tud egy teljes szezont letolni, Powers vissza kell igazolni vetminért tartaléknak 1-2M

csókolom : Elam(FA), Arrington (2.1M/0.7M), Lewis(1.8M/0.5M) , Wright (2.5M/2.5M), szumma + 6.5M capspace - Power vetmin akkor még lehet valakit hozni...

Ocsóért vissza: Levine, Webb paycut, esetleg Huff, a többiek töltelékek, hátsókörös ill. UDFA pickkel feltölteni.

Folyt köv... Vélemény?