Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Itt attól függ megint hogy kik maradnak a környékünkön szerintem, CB, TE és DL amit én abszolút el tudok képzelni
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Így aludva egyet annyira már nem zavar. Abszolút need-re jött, gyors, mint a szél, meglátjuk mit hoznak ki belőle.

A csopotban a Cleveland és a Vasas is jól draftolt, sőt Dupree szerintem az egyik legnagyobb húzás tegnap. A Bengals meg wtf pick, Ogbuehi-t 2-3. körösnek jósolták, és hihetetlen, hogy nem a DL-be invesztáltak, na mindegy.

Ki, mit vár ma? CB-t így mindenképpen, szerintem 2. kör CB, 3. kör BPA.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Geeri tök jogos a kérdés.

én személy szerint nem látom, hogy Strong mennyivel lett volna erősebb-jobb... szóval én örülök - ha már nem lett pár helyes trade - hogy egy gyorsabb Perriman jött... az utánunk húzottak egyike se kellett volna, a bennmaradókból itt pedig maximum DT/NT jöhetett volna értéken, az viszont idén - ekkora impact-ot váró helyen - nem kell...

1. kör, pipa, elégedett vagyokCollapo
Teljesen egyetértek veled, WR jött ráadásul nem is rossz játékos, mindenképpen upgrade, ha Brown-t vagy Aiken vesszük alapul akinek a helyén játszhat majd.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Geeri tök jogos a kérdés.

én személy szerint nem látom, hogy Strong mennyivel lett volna erősebb-jobb... szóval én örülök - ha már nem lett pár helyes trade - hogy egy gyorsabb Perriman jött... az utánunk húzottak egyike se kellett volna, a bennmaradókból itt pedig maximum DT/NT jöhetett volna értéken, az viszont idén - ekkora impact-ot váró helyen - nem kell...

1. kör, pipa, elégedett vagyok

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Most megkérdezném hogy öröm van hogy jött WR vagy mindenki hülye mert Perriman jött? Eléggé roka fogta csuka helyzet.Geeri
Most úgy nez ki behúztuk Torrey Smith és Tandon Doss közös gyermekét.remélem rámcáfol.a bennmaradottak közül jobban örültem volna Goldmann-nek vagy Brown-nak. (DT)

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Most megkérdezném hogy öröm van hogy jött WR vagy mindenki hülye mert Perriman jött? Eléggé roka fogta csuka helyzet.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Aspect 87
viszont így olcsóbb volt a dologmalkav
Igen és ennyi kb, de cáfoljon rám.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kicsit csalódás nekem Perriman, de ez van. Nem hiszem, hogy előrébb vagyunk, mint Torrey-val ha marad.horipapa92

viszont így olcsóbb volt a dolog
több mint 9 éve
Aspect 87
Kicsit csalódás nekem Perriman, de ez van. Nem hiszem, hogy előrébb vagyunk, mint Torrey-val ha marad.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Draft tippjáték eredmények - az első nap után:
1.hely:
- Vrijbloed (1/26, -, -): 1 pont
"1/26, nincs se fel, se letrade."
- Flacco5 (1/26, CB, Kevin Johnson): 1 pont
"1/26 CB Kevin Johnson"
- kátrány (Nem lesz letrade, CB, Marcus Peters): 1 pont
"Nem lesz letrade és Marcus Peters"

2.hely:
- malkav (Letrade, CB, Devin Smith): 0 pont
"akkor mondok egy kevésbé valószínűt, ami a tippem lesz letrade devin smith, CB mielőtt megpofoztok igen így van esélyem pontot szerezni..."
- cikesz (Feltrade, OLB, Shane Ray): 0 pont
"Feltrade OLB Shane Ray"
- Collapo (Letrade, -, -,): 0 pont
"Ha nincs valami extra csúszás, akkor letrade, pontosabban szerintem idén szerzünk jövőévit is."
- horipapa92 (-, CB, Kevin Johnson): 0 pont
"CB Kevin Johnson a tippem nekem is."
- Voice (-, DE/DT, -): 0 pont
"Legyen DE/DT első körös"
Draft tippjáték - második nap:
1. kérdés a draft helyről: 2/58 - Feltrade - Letrade [jó válasz 1 pont]
2. kérdés a játékos pozíciójáról: helyesen eltalált pozíció 2 pont
3. kérdés a játékos személyéről: helyesen eltalált játékos 4 pont

4. kérdés a draft helyről: 3/90 - Feltrade - Letrade [jó válasz 1 pont]
5. kérdés a játékos pozíciójáról: helyesen eltalált pozíció 2 pont
6. kérdés a játékos személyéről: helyesen eltalált játékos 4 pont
Aki tegnap még nem tette volna, az nyugodtan beszállhat ma is. A verseny, mint láthatjátok olyan, mint reméljük Perriman lesz nagyon sokszor: wide open 😊
Határidő: 2/33 pick.

Technikai jellegű: Kérlek egyértelműen jelöljétek a draft helyét, tehát ne csak "második kör" vagy "második kör vége", hanem használjátok a 2/58 - Feltrade - Letrade opciókat.
Játékos pozíciójának megjelölése nem létkérdés, azt objektív módon lehet pontozni az utólagos utána keresés miatt is - de ezzel a pontozási folyamatot gyorsítjátok nekem.
Utolsó észrevételként annyi, hogy -szerintem- nem érdemes kérdést üresen hagyni, használjátok ki mindet, bármikor bejöhet alapon 😉
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Mondjuk azt már senki nem veszi el tőletek, hogy kihúztátok az első kör legocsmányabb játékosát 😀

szerk. Nekem egyből a jó gervinho jutott róla eszembe 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ma mikor kezdődik?Peter
1 órakor


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Strong volt a kiskedvenc, de igazabol Perriman a masodik nalam a maradek WR-ek kozt.. legalabb nem Dorsett vagy Ogbuehi :d

Nem tudom hogy BPA-e (akikben en remenykedtem mind elment), de posztra jott, igy akik WR-ert sirtak, megnyugodhatnak.. :p
Flacco karjat is ki tudjuk hasznalni, es a csapat vesz egy karton ragasztot 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ma mikor kezdődik?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Az mondjuk kemény, hogy 1/10 és /15-re kivitték a két futót, itt meg ment a sipákolás, hogy az első kör végén válasszuk-e egyáltalán.

Átnéztem a legtöbb topicot, hasonlóan negatív a közhangulat, hogy nem a személyes kedvenceket választotta az adott csapat. Tavaly is ment a vernyákolás, hogy Mosley húztuk, utólag kiderült, hogy a draft egyik legjobb választása volt, remélem ez most is így lesz 😀

Needre érkezett egy játékos, nagy potenciállal, tanulhat ezt azt az öreg Smith-től.


Csúszók is akadtak: Gregory, Randy, Collins, Landon. Egyik sem meglepő.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Perriman, Breshad WR 6'2" 212 Central Florida Pick 26, Round 1 (26) Ravens 6.2

Az NFL.com alapján kiválasztottuk a class 3-4. legjobb elkapóját. Egy szintre teszik DeVante Parkerrel.

Sajnos a legtöbb cikk lényege ez: " Perriman among draft's boom-or-bust prospects"


Viszont ez biztató: NFL COMPARISON: Josh Gordon



"The speed this kid has is incredible. He can absolutely fly. Perriman reminds me a lot of Andre Johnson. When you start talking about money downs, no player made more plays on third and fourth downs than Perriman." -- Michael Irvin


Perriman posted 50 catches for 1,044 yards and nine touchdowns last season, even after 2014 third-overall pick, quarterback Blake Bortles, departed for Jacksonville. Perriman averaged over 20 yards per catch during his sophomore and junior years.



“He brings an element to our offense that plays into Joe’s strength in that he can be a vertical threat, but he also has the ability to run the full route tree,” Newsome said. “So we’re just happy to have him.”

“We got a guy with a tremendous amount of talent who is only going to get better,” DeCosta said. “I’m not going to say he’s elite or this or that. … He’s on the [rise] and we’re going to get the best out of him.”


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem különösebben tetszik a pick,..


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ne legyen igazam de ilyen képességű játékost találtunk volna a másodikban is.hát remélem a holnapi nap bíztatóbb leszPeter
Mi már majdnem a másodikban választottunk ma is 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ne legyen igazam de ilyen képességű játékost találtunk volna a másodikban is.hát remélem a holnapi nap bíztatóbb lesz

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
WR Perriman

Hát Strong lett volna az Igazi, kicsit aggasztóak a dropok. De in Ozzie we trust 😊Flacco5
a DPI hez nem kellenek jó kezek
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
WR Perriman

Hát Strong lett volna az Igazi, kicsit aggasztóak a dropok. De in Ozzie we trust 😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ne legyetek telhetetlenek....
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hát jó szar draft ez. Max Budért megpróbálhattunk volna felmenni, nem hiszem, hogy nagy kár lett volna az idei pickekért. Itt nem nagyon volt már jó opció. Ez van.

Ez meg priceless: Breshad Perriman has questionable hands and route running ability, so he's a perfect replacement for Torrey Smith. És sajnos igaz is.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
na megvan a wr pick
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Strong kellett volna, majd meglátjuk...