Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem JS szerződtetésével az első körös CB draftot kizárhatjuk, nem valószínű, ha a két kezdő cornerre 20 misit költünk/év, akkor egy első köröst behúzunk. Nem hiszek az első körös RB draftban sem, mert akkor minek fizettük meg Forsettet? Akár ő, akár egy első körös RB második számú futónak luxus. Safety sem jön, mer ilyen drafttal tele volt a padlás.
Szóval szerintem a többi posztra BPA. Egyébként tavaly látszott, mit tesz egy jó OL, egy BPA OL player nem lenne rossz. De egy pass rusher sem.
WR? szerintem lutri, és szerintem lesz még WR cut, én inkább 2-3 körös WR-t várok.lucio
Alapvetően egyet értek, de a BPA OL-t nem nagyon érteném. Ha a két elit guardunk közül az idősebbel mindenképpen hosszabbítani akarunk akkor KO-val is akarunk majd. Zuttah/Urschell C meg van. Két T is . És persze Jah Reid ott van ha menteni kell a napot XD

S: nincs is első körös, nekem ne mesélje be senki, hogy Collins aki egy középsulis meccsen is el lenne tévedve coverageben első körös tehetség.
Need: WR és TE-t diktálna, de ugye vagy nincs value, vagy ha lenne sem draftolnánk.
CB: szerintem az első és második körös játékosok között nincs akkora difi ami egy kört jelentene értékben (de ha már első körös CB akkor Collins, nála látom a legnagyobb upsideot kár, hogy LSU alumni mint Hunter aki nagyon patent lenne a másodikban. Johnson jelenleg talán jobb mint Collins, de Ő meg elcsalta a napi palacsinta adagjait, félek, hogy nudli lesz az NFL-hez.).

Idén még a letradet sem tartom túl jónak, így is van egy rakat pickünk, a class meg szar és amúgy sincs annyi szabad hely a rosteren. Persze tudom, legjobb játékos keret kialakítása a cél... Mondjuk Goldman pl pont ilyen pick lenne és rohadtul ledobnám tőle a láncot.

Summázva: mindenki irány a templom és imádkozik egy Ray csúszásért (Strongért imádkozni is időpazarlás, de ha van időtök...). Mellesleg Raynél hír, hogy nem mindegyik csapat gondolja azt, hogy műteni kell, ez azért rohadtul befolyásolja az értékét.
Másik érdekes, az ESPN-s guruk közös mockjában kicsúszott Beasley az első körből.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem JS szerződtetésével az első körös CB draftot kizárhatjuk, nem valószínű, ha a két kezdő cornerre 20 misit költünk/év, akkor egy első köröst behúzunk. Nem hiszek az első körös RB draftban sem, mert akkor minek fizettük meg Forsettet? Akár ő, akár egy első körös RB második számú futónak luxus. Safety sem jön, mer ilyen drafttal tele volt a padlás.
Szóval szerintem a többi posztra BPA. Egyébként tavaly látszott, mit tesz egy jó OL, egy BPA OL player nem lenne rossz. De egy pass rusher sem.
WR? szerintem lutri, és szerintem lesz még WR cut, én inkább 2-3 körös WR-t várok.lucio
Azért ez nem ilyen egyszerű a két kezdő cb idén 13M 2016: jövőre 19M 2017: 18M ... De Webby már 2017-ben kidobható minimum dead moneyval ha azt veszed hogy az elsőkörös kb. jövőre kell hogy hozzon valamit akkor bőven lehet benne valami.
több mint 9 éve
lucio 324
Szerintem JS szerződtetésével az első körös CB draftot kizárhatjuk, nem valószínű, ha a két kezdő cornerre 20 misit költünk/év, akkor egy első köröst behúzunk. Nem hiszek az első körös RB draftban sem, mert akkor minek fizettük meg Forsettet? Akár ő, akár egy első körös RB második számú futónak luxus. Safety sem jön, mer ilyen drafttal tele volt a padlás.
Szóval szerintem a többi posztra BPA. Egyébként tavaly látszott, mit tesz egy jó OL, egy BPA OL player nem lenne rossz. De egy pass rusher sem.
WR? szerintem lutri, és szerintem lesz még WR cut, én inkább 2-3 körös WR-t várok.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Btw Nektek a túl kevés OL játékos zavaró, nem? 😛tomi-tomi

Csak az undefeated season elfogadható!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A NE fehérházas látogatásából egy mondatot Obama-tól kiragadtam:
"I usually tell a bunch of jokes at these events," Obama said. "But with the Patriots in town, I was worried that 11 out of 12 of them would fall flat."malkav
Kösz! 😊


Btw Nektek a túl kevés OL játékos zavaró, nem? 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
gyanítom, hogy idén sem ILB sem SS nem fog érkezni....valszószínűbb az RB pick 😛malkav
Én nem lennék ebben olyan biztos. Az első körös RB-től meg minden égi hatalom mentsen meg minket, 2015-ben ez Darwin díjas mutatvány lenne. Ray csúszása lehet(ne) a fény az alagút végén, ha nem várna erre több csapat is előttünk.Blaise
Ti mennyi párhuzamot véltek felfedezni Upshaw es Ray között?

Az egyetemen mind a kettő elit játékosnak számított, de az atletikusságukkal kapcsolatban komolyak a kérdőjelek és láthatjuk, hogy Upshaw ezért 2-down járékosnál nem biztos, hogy több lesz valaha is az NFL-ben.

Én szerintem Ray a profik között nem lesz olyan produktív, bár olyan motorja van és mentalitása, amit tanítani nem lehet, de ez a profik között mire lesz elég, az a jövő zenéje. Hozzáállása miatt az egyik kedvenc prospectem, de vegyes érzelmekkel húznám be.

Én inkább a Perriman/Strong/Peters vonalat erőltetném, ha bent lenne Ray akkor is, annak ellenére, hogy hangsúlyozom a kedvenceim közt van.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
gyanítom, hogy idén sem ILB sem SS nem fog érkezni....valszószínűbb az RB pick 😛malkav
Én nem lennék ebben olyan biztos. Az első körös RB-től meg minden égi hatalom mentsen meg minket, 2015-ben ez Darwin díjas mutatvány lenne. Ray csúszása lehet(ne) a fény az alagút végén, ha nem várna erre több csapat is előttünk.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tucker aláírta tenderét. RFA lett.Collapo
Nem, pont hogy ezzel szűnt meg RFA lenni. 😊vassadi
Óbazz, jogos, igen, misstranslate 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Tucker aláírta tenderét. RFA lett.Collapo
Nem, pont hogy ezzel szűnt meg RFA lenni. 😊
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tucker aláírta tenderét. RFA lett.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A NE fehérházas látogatásából egy mondatot Obama-tól kiragadtam:
"I usually tell a bunch of jokes at these events," Obama said. "But with the Patriots in town, I was worried that 11 out of 12 of them would fall flat."
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....malkav
Első körtől, meg a bent maradó játékosoktól függ. Egyébként én nem vagyok nagy rajongója, lehet második körben sem piszkálnám. Viszont Daniel Jeremiahnak szokásává vált hozzánk írni. (korábban első, most a legutóbbi mockjában a második körben írta). Se TE se WR és mindkettőnek szarul blokkol. Cb-k ellen sem nagyon tudta érvényesíteni a méretbeli előnyét, ráadásul a kezei sem az igaziak.Blaise

Én nem adnék első 2 kört, de még harmadikat se, olyan játékosért, akinek nincs igazán posztja és ez mellett se kiemelkedő számokat sem tud felmutatni és szerintem óriási upside-al sem rendelkezik, ahogy mondtad nem blokkol jól és nem látom, hogy ő akkora missmatch lenne egy cornernek, mert hiába a kiváló felépítés a pályán ebből keveset mutat, ahogy látjuk az elmúlt éveket a méret nem elég (Toilolo,Fauria,Dion Jordan) focizni is tudni kell, abban pedig Funchess szerintem egyáltalán nem kiemelkedő.

Jó elismerem a Michigan-en nem dolgozott jó QB-val, de Perrimannek se volt könnyebb dolga és ő azért egy 1000yardos szezont odarakott a nagyérdemű elé.

Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...cikesz
Azért kérdeztem mert igazából nem sokat láttam belőle és pár helyen nekünk adták első körben.... Az hogy nem tud blokkolni az nálam nem hátrány mert azt csak meg lehet tanulni, majd gilmore mentorálja.....

gyanítom, hogy idén sem ILB sem SS nem fog érkezni....valszószínűbb az RB pick 😛malkav
mármint első körben
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....malkav
Első körtől, meg a bent maradó játékosoktól függ. Egyébként én nem vagyok nagy rajongója, lehet második körben sem piszkálnám. Viszont Daniel Jeremiahnak szokásává vált hozzánk írni. (korábban első, most a legutóbbi mockjában a második körben írta). Se TE se WR és mindkettőnek szarul blokkol. Cb-k ellen sem nagyon tudta érvényesíteni a méretbeli előnyét, ráadásul a kezei sem az igaziak.Blaise

Én nem adnék első 2 kört, de még harmadikat se, olyan játékosért, akinek nincs igazán posztja és ez mellett se kiemelkedő számokat sem tud felmutatni és szerintem óriási upside-al sem rendelkezik, ahogy mondtad nem blokkol jól és nem látom, hogy ő akkora missmatch lenne egy cornernek, mert hiába a kiváló felépítés a pályán ebből keveset mutat, ahogy látjuk az elmúlt éveket a méret nem elég (Toilolo,Fauria,Dion Jordan) focizni is tudni kell, abban pedig Funchess szerintem egyáltalán nem kiemelkedő.

Jó elismerem a Michigan-en nem dolgozott jó QB-val, de Perrimannek se volt könnyebb dolga és ő azért egy 1000yardos szezont odarakott a nagyérdemű elé.

Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...cikesz
Azért kérdeztem mert igazából nem sokat láttam belőle és pár helyen nekünk adták első körben.... Az hogy nem tud blokkolni az nálam nem hátrány mert azt csak meg lehet tanulni, majd gilmore mentorálja.....

gyanítom, hogy idén sem ILB sem SS nem fog érkezni....valszószínűbb az RB pick 😛
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Asszem Höri mondta, hogy Funchess az egyik játékos, akit semmiképpen sem vinne el, a másik meg Holliman, na őt én se...
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...cikesz
Első körös SS meg második körös ILB után minden papíron elkapó sokkal, de sokkal vonzóbb lesz XDBlaise
Najó, igazad van a safety pick adott, ILB meg mindig kell XD Jöjjön Funchess, meg az utolsó pickkel egy WR....


Majd Joe megoldja
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...cikesz
Első körös SS meg második körös ILB után minden papíron elkapó sokkal, de sokkal vonzóbb lesz XD
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....malkav
Első körtől, meg a bent maradó játékosoktól függ. Egyébként én nem vagyok nagy rajongója, lehet második körben sem piszkálnám. Viszont Daniel Jeremiahnak szokásává vált hozzánk írni. (korábban első, most a legutóbbi mockjában a második körben írta). Se TE se WR és mindkettőnek szarul blokkol. Cb-k ellen sem nagyon tudta érvényesíteni a méretbeli előnyét, ráadásul a kezei sem az igaziak.Blaise

Én nem adnék első 2 kört, de még harmadikat se, olyan játékosért, akinek nincs igazán posztja és ez mellett se kiemelkedő számokat sem tud felmutatni és szerintem óriási upside-al sem rendelkezik, ahogy mondtad nem blokkol jól és nem látom, hogy ő akkora missmatch lenne egy cornernek, mert hiába a kiváló felépítés a pályán ebből keveset mutat, ahogy látjuk az elmúlt éveket a méret nem elég (Toilolo,Fauria,Dion Jordan) focizni is tudni kell, abban pedig Funchess szerintem egyáltalán nem kiemelkedő.

Jó elismerem a Michigan-en nem dolgozott jó QB-val, de Perrimannek se volt könnyebb dolga és ő azért egy 1000yardos szezont odarakott a nagyérdemű elé.

Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....malkav
Első körtől, meg a bent maradó játékosoktól függ. Egyébként én nem vagyok nagy rajongója, lehet második körben sem piszkálnám. Viszont Daniel Jeremiahnak szokásává vált hozzánk írni. (korábban első, most a legutóbbi mockjában a második körben írta). Se TE se WR és mindkettőnek szarul blokkol. Cb-k ellen sem nagyon tudta érvényesíteni a méretbeli előnyét, ráadásul a kezei sem az igaziak.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@ant_sciarratta: Shane Ray needs toe surgery... He's most likely going to fall in the draft now. A whole new set of teams will be in play for him #NFLDraft

CsúszikPeter
Ez akkor némi magyarázatot ad a rettenetes SPARQ mutatójára... Mondjuk az előttünk lévő csapatokhoz is simán el lehet képzelni Rayt szóval nagyon nem lelkesednék be, hogy 26-on bent lesz. A smoke screen koronázatlan királya Tomlin pl eléggé beleszerelmesedett a hírek szerint.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@ant_sciarratta: Shane Ray needs toe surgery... He's most likely going to fall in the draft now. A whole new set of teams will be in play for him #NFLDraft

Csúszik

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Még a schedule tutiságához adalék. Két hétfő esti rangadónk lesz idegenben, ezzel az utolsó 11 MNF meccsünkből 10 lesz idegenben. Harbs külön kérte az illetékeseket, ha lehet akkor szeretnénk végre otthon játszani meccset hétfőn. talán majd 2022-ben összejön...
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.spotrac.com/nfl/contracts/cornerback/


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem elsősorban a saját formára gondoltam, de ha azt nézzük, szintén nem vagyok túl bizakodó, mégpedig pont a sérülések miatt... azért persze szurkolóként ennél jobbat remélek, de nem várok ennél jobbat.

Amúgy a cincy topicban a srácok játszanak tippjátékot, just-for-fun, esetleg majd mi is átvehetnénk ezt a szokást, ha van kedvünk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nehéz a tavalyi formákból kiindulni, csak ha azt nézzük hogy mi volt tavaly CB fronton, és mi lehetett volna egy egészséges kerettel..
Én a védelem részéről bizakodó vagyok, támadó oldalon vannak kétségeim.