Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nehéz a tavalyi formákból kiindulni, csak ha azt nézzük hogy mi volt tavaly CB fronton, és mi lehetett volna egy egészséges kerettel..
Én a védelem részéről bizakodó vagyok, támadó oldalon vannak kétségeim.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tavalyi formákból indulok neki... PS és Draft és egyebek nélkül ennyire futja. 😛 😀 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jimmy, örülök, "HA" azért sok van a dologban, de úgy vélem, hogy no1. corner a srác. Ha pedig egészséges marad, és ha jó szezont fut, akkor ez egy nagyon jó papír, mivel a két feltétel mellett biz' jövőre sokkal drágább lett volna. HA viszont sérül, ráadásul nem is egyszer, akkor drága lesz... ligaszinten viszont ez no1 kornerben ideális papír... láttuk ugye a top5öt?

Menetrend, kemény lesz, és nem a szokásos "nagy-csapat-bukó" meccsek miatt.. Így minden előtt ez nálam 9-7, div 2/3, NoPOCollapo
Látom te is pozitív vagy 😀...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jimmy, örülök, "HA" azért sok van a dologban, de úgy vélem, hogy no1. corner a srác. Ha pedig egészséges marad, és ha jó szezont fut, akkor ez egy nagyon jó papír, mivel a két feltétel mellett biz' jövőre sokkal drágább lett volna. HA viszont sérül, ráadásul nem is egyszer, akkor drága lesz... ligaszinten viszont ez no1 kornerben ideális papír... láttuk ugye a top5öt?

Menetrend, kemény lesz, és nem a szokásos "nagy-csapat-bukó" meccsek miatt.. Így minden előtt ez nálam 9-7, div 2/3, NoPO

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egyrészt jó ez a sorsolás mert 2000 forintot nyertem azon, hogy a Steelersel először egészen "véletlenül "pont a 4. meccsen fogunk játszani...

Egyébként meg qwa szar. Denver még friss Manninggel, aztán megint a világvégére utazni. Után vissza, hogy a Bengals elleni meccs után 4 nappal már Bellel jöjjön idegenben Steelers.
Októberben megint csak 1 hazai meccs. Első 7 meccsből 5 idegenben...
Aztán bye week után jön bazd meg a Jaguars, ne is egy értelmes ellenfélre tudjunk felkészülni. Az utolsó 5 meccsünk meg simán PO aspiráns csapatok ellen fog menni, tavaly a szarokkal nem nagyon bírtunk ugyanott.
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
HELL YEAH! Egy egészséges Jimmy Smithre voltunk tavaly az újabb Championship gametől (és vélelmezhetően a SB jutástól). Nekem tetszenek ezek a számok, egy Pro Bowl-kaliber CB-nek ez az ára és ennyi kockázatot be kell vállalni - sérülés ide, Webby rossz példája oda. Felkészül KO / Yanda / Tucker a hosszabbításra? Szabadítsák csak fel a pénzt 2015-re, jól fog az jönni a draft utána veterán kukázásra 😊

J.Smith + Webby pároshoz hozzáadnánk egy magas körös draft picket, akkor az A.Jackson-Melvin-Gorrer(visszaigazoljuk?) kerettel már nem is tűnne olyan vészesnek a társaság, sőt! Safety pozíció most kérdés nekem: Will Hill vadállat, Brooks remélem egyben tud maradni és akkor okés, Miles mutatott fellángolásokat, Elam kukának tűnik (remélem rámcáfol). Ide még beleférnetne egy kis erősítés, de inkább csak veterán kukázással, magas/viszonylag magas körök picktől én agybajt kapnékFlacco5
Az FA alatt megszerzett Kendrick Lewist kihagytad, vele kiegészülve szerintem korrekt ez a safety sor.

Elamnek meg ez az év a tipikus make or break.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831


Week 1, Sept. 13: at Denver (4:25 p.m.)
Week 2, Sept. 20: at Oakland (4:05 p.m.)
Week 3, Sept. 27: Cincinnati (1 p.m.)
Week 4, Oct. 1: at Pittsburgh (8:25 p.m., Thursday)
Week 5, Oct. 11: Cleveland (1 p.m.)
Week 6, Oct. 18: at San Francisco (4:25 p.m.)
Week 7, Oct. 26: at Arizona (8:30 p.m., Monday)
Week 8, Nov. 1: San Diego (1 p.m.)
Week 9, Nov. 8: BYE
Week 10, Nov. 15: Jacksonville (1 p.m.)
Week 11, Nov. 22: St. Louis (1 p.m.)
Week 12, Nov. 30: at Cleveland (8:30 p.m., Monday)
Week 13, Dec. 6: at Miami (1 p.m.)
Week 14, Dec. 13: Seattle (8:30 p.m., Sunday)
Week 15, Dec. 20: Kansas City (1 p.m.)
Week 16, Dec. 27: Pittsburgh (8:30 p.m., Sunday)
Week 17, Jan. 3: at Cincinnati (1 p.m.)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
- sérülés ide, Webby rossz példája oda. Felkészül KO / Yanda / Tucker a hosszabbításra?
Flacco5
Én mondjuk pont Pittára gondoltam, de Webb sem tud egészséges maradni amióta lehúzza a zsebét a szerződése. Gyakorlatilag buktunk egy contract year Jimmyt, ami McPheevel csodákat tett, és ha jó és teljes idényt fut akkor sem lett volna sokkal drágább.
Egyébként nekem egyre kevésbé szimpatikus a korai körös CB pick. Tavalyi legjobb rookie kornerek között Williams (UDFA) Gaines (6.kör) Breeland (4.kör) Benwikere (5. kör) és nem tudnám egyikőjük elé sem tenni jó szívvel Fullert vagy Verettet, de főleg nem ár érték arányban (1 év után).
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
HELL YEAH! Egy egészséges Jimmy Smithre voltunk tavaly az újabb Championship gametől (és vélelmezhetően a SB jutástól). Nekem tetszenek ezek a számok, egy Pro Bowl-kaliber CB-nek ez az ára és ennyi kockázatot be kell vállalni - sérülés ide, Webby rossz példája oda. Felkészül KO / Yanda / Tucker a hosszabbításra? Szabadítsák csak fel a pénzt 2015-re, jól fog az jönni a draft utána veterán kukázásra 😊

J.Smith + Webby pároshoz hozzáadnánk egy magas körös draft picket, akkor az A.Jackson-Melvin-Gorrer(visszaigazoljuk?) kerettel már nem is tűnne olyan vészesnek a társaság, sőt! Safety pozíció most kérdés nekem: Will Hill vadállat, Brooks remélem egyben tud maradni és akkor okés, Miles mutatott fellángolásokat, Elam kukának tűnik (remélem rámcáfol). Ide még beleférnetne egy kis erősítés, de inkább csak veterán kukázással, magas/viszonylag magas körök picktől én agybajt kapnék
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hmmm. Nem érdekel kinek nem fog tetszeni a véleményem, de ez top 6 mind átlagban, mind garantáltaban, Egy season endingből lábadozó játékosnak (Ismerős sztori? Legutóbb elég szarul sült el és még mindig nyögjük). Az én ízlésemnek ez túlságosan is kockázatos. Ha bejön jó deal, mert piaci érték (ha még az ilyen Maxvell szerződések után van bármiféle racionalitása a piacnak) alatti, ha nem akkor irány a cap hell epicentruma.

Ami érdekes, hogy idénre szabadítottak fel helyet. A rookiek befértek volna eddig is még pár kisebb vet min körüli tranzakcióval. Lehet van még valami tárgyalás a háttérben.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Jimmy Smith now has a $3.6 million salary-cap figure for 2015, down from $6.898 fifth-year option he was originally due for this year

több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
The Ravens have reached a verbal agreement on a contract extension with CB Jimmy Smith.

4év, 48 milla, 21 garantált.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Brandon Williams, a DT-tek Dave Mustaine és egy Dean társaságában tölti az offseasont 😊

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
@RavensInsider: Joe Flacco, Dennis Pitta!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kyle Juszczyk, Courtney Upshaw, Brandon Williams, C.J. Mosley, Justin Forsett, Marlon Brown at offseason programPeter
Ahogy néztem, Hill és Elam is ott van valamint a csere QB Schaub is.malkav
Pittat próbáltam kiemelni.van remény!!!!!?????!!!!!!!????????Peter
Persze gondoltam, csak öröm nézni hogy bármennyire szar Elam azért dolgozik ő is és hogy a csere QB is megmutatja magát....(ha jól emlékszem ő is sérült volt)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Remléem igen, de Vele szkeptikus vagyok, szerintem felkészül majd lesérül és visszavonul... (ne legyen igazam)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Joe Flacco, Dennis Pitta!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kyle Juszczyk, Courtney Upshaw, Brandon Williams, C.J. Mosley, Justin Forsett, Marlon Brown at offseason programPeter
Ahogy néztem, Hill és Elam is ott van valamint a csere QB Schaub is.malkav
Pittat próbáltam kiemelni.van remény!!!!!?????!!!!!!!????????

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
@RavensInsider: Joe Flacco, Dennis Pitta!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kyle Juszczyk, Courtney Upshaw, Brandon Williams, C.J. Mosley, Justin Forsett, Marlon Brown at offseason programPeter
Ahogy néztem, Hill és Elam is ott van valamint a csere QB Schaub is.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Wide receiver Kamar Aiken, cornerback Tramain Jacobs, tight end Phillip Supernaw, safety Brynden Trawick, cornerback Rashaan Melvin and offensive lineman Ryan Jensen have all signed their exclusive rights tenders.

The remaining exclusive rights free agents are defensive tackle Casey Walker, defensive end Steven Means and long snapper Patrick Scales.

jó!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Joe Flacco, Dennis Pitta!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kyle Juszczyk, Courtney Upshaw, Brandon Williams, C.J. Mosley, Justin Forsett, Marlon Brown at offseason program

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ajayi basszus. Kár érte, de így is lehet használható RB-t találni majd a 3-4. körben. Csak ne az elsőben
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Rotoworld: A "number of teams" have red flagged Boise State RB Jay Ajayi's knee when reviewing medical checks, according to Tony Paulin

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ez nektek kb. NA ha első körös WR lesz ...

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mayock WR rankings
Wide receiver
1. Kevin White, West Virginia
2. Amari Cooper, Alabama
3. DeVante Parker, Louisville
4. Breshad Perriman, Central Florida
T-5. Dorial Green-Beckham, Missouri
T-5. Nelson Agholor, USC

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ahogy néztem a legtöbb Mock draft-ot, Perriman és Gordon van nálunk 1. 26 on, most kicsit sajnálom, hogy a Dallas előtt húzunk mert ők valszeg elvinnék a második top RB-t.malkav
Azt hiszem az elmúlt 6-7 év draftjait végigböngészve nem azokat a csapatokat kell sajnálni aki elől kivisznek az első körben RB-t hanem azokat amelyek akkor szerencsétlenek, hogy az első körben RB-t választanak.Blaise
Nem tudom miért mondod, Trent richardson pl. két csapattól is elvett egy első kört 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem egy a lényeg, olyan játékost ne akarj húzni, akit a cleveland az első körben draftolna 😀