Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha nincs valami extra csúszás, akkor letrade, pontosabban szerintem idén szerzünk jövőévit is.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Feltrade OLB Shane Ray 😀 igy legalabb van esely egyedulikent pontot szerezni 😀 amugy meg kevin johnson 1/26 on, tuti
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem lesz letrade és Marcus Peters


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Nekem: 1/26 CB Kevin Johnson

(és tippre még Strong bent lesz a picknél)
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
1/26, nincs se fel, se letrade. 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
akkor mondok egy kevésbé valószínűt, ami a tippem lesz letrade devin smith, CB mielőtt megpofoztok igen így van esélyem pontot szerezni... 😀
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
A Chicago árulja Martellus Bennett-et! Szerintem egy 4.kört megérne, lehet még egy 3. is. Karrierje során eddig Trestman alatt hozta a legjobb számokat és az idei TE class nagyon gyenge, sokkal többet érünk vele, mint mondjuk egy 3-4 körös rookieval.

cikesz
 www.rotoworld.com/teams/contracts/nfl/chi/bears

Martellus Bennett Tight End 3/12/2013: Signed a four-year, $20.4 million contract. The deal contains $5.215 million guaranteed, including a $4.5 million signing bonus. Bennett is eligible for an annual $100,000 workout bonus throughout the contract's life. 2015: $4.9 million, 2016: $5.085 million, 2017: Free Agent

Megérné a drafcetlit,amiért szkeptikus vagyok vele kapcsolatban,hogy 28 éves és most van esélye,hogy minél több pénzt kisajtoljon bárkitől ,lehet nincs annyi a kasszában.
Bár az sem smafu,ha egy olyan OC-vel dolgozhat,aki tudja mit kell vele játszatni.
Nálam nagy need a TE poszt,ha a tavalyi class lenne,nálam egyértelmű volna,ki az 1/26.kátrány
90rec/916yds/6tds. No brainer, bele kellene menni egy tradebe! Most cap alá is beférne. Ekkora impactot egy random 3-4. körös rookie nem tudna hozni, plusz OC-vel múltja van, ami megint nem egy utolsó szempont. Simán idei Owen Daniels lehetne belőle. Ha meg esetleg Pitta felépülne, akkor hiányposztból, egész pofás kis sorunk kerekedne 😊 DO IT!

---
Mit szóltok egy kis draft tipp játékhoz a következő napokban? Mindig csak a jelenleg előttünk álló eseményeket kellene tippelni, és a húzások/tradek függvényében lehet majd kalkulálni a következő nap tippjeit. Mai menü 😊
1. kérdés a draft helyről: 1/26 - Feltrade - Letrade [jó válasz 1 pont]
2. kérdés a játékos pozíciójáról: helyesen eltalált pozíció 2 pont
3. kérdés a játékos személyéről: helyesen eltalált játékos 4 pont

Határidő: "ma" az 1/1 kihúzásáig, utána a 2/1 húzásig, azután a 4/1 húzásig.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A Chicago árulja Martellus Bennett-et! Szerintem egy 4.kört megérne, lehet még egy 3. is. Karrierje során eddig Trestman alatt hozta a legjobb számokat és az idei TE class nagyon gyenge, sokkal többet érünk vele, mint mondjuk egy 3-4 körös rookieval.

cikesz
 www.rotoworld.com/teams/contracts/nfl/chi/bears

Martellus Bennett Tight End 3/12/2013: Signed a four-year, $20.4 million contract. The deal contains $5.215 million guaranteed, including a $4.5 million signing bonus. Bennett is eligible for an annual $100,000 workout bonus throughout the contract's life. 2015: $4.9 million, 2016: $5.085 million, 2017: Free Agent

Megérné a drafcetlit,amiért szkeptikus vagyok vele kapcsolatban,hogy 28 éves és most van esélye,hogy minél több pénzt kisajtoljon bárkitől ,lehet nincs annyi a kasszában.
Bár az sem smafu,ha egy olyan OC-vel dolgozhat,aki tudja mit kell vele játszatni.
Nálam nagy need a TE poszt,ha a tavalyi class lenne,nálam egyértelmű volna,ki az 1/26.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
nemis mer RBsutianap
Gurley!kátrány
way of north 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
nemis mer RBsutianap
Gurley!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
nemis mer RB


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, az én megérzésem a CB. Waynes és Peters szerintem kimegy előttünk, úgyhogy szerintem Kevin Johnson gyün.

(tehát mérget vehettek rá, hogy nem CB jön, ezeket sose találom el.) 😀😀
több mint 9 éve
Aspect 87
Kíváncsian várom kit húzunk elsőbe, én továbbra is Cb-re tippelek, de nem lepődök meg semmin (trade is benne lehet a pakliban).
Collinsnak ugyanúgy nem örülnék, mint például Gordonnak vagy Perrimannek, de én Strong-ot se tartom olyan nagy számnak.
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
A Chicago árulja Martellus Bennett-et! Szerintem egy 4.kört megérne, lehet még egy 3. is. Karrierje során eddig Trestman alatt hozta a legjobb számokat és az idei TE class nagyon gyenge, sokkal többet érünk vele, mint mondjuk egy 3-4 körös rookieval.

Collins meg, ha nincs kizárva...akkor Ozziet is kapják el a rendőrök😀 😀
Viccet félre téve, Collins csak az idei gyenge safety class miatt első körös tehetség, coverben csak futkozik mint a mérgezett egér és futás ellen is van egypár miss tackle, a mozgása safetyhez képest darabos és a kezei is átlagosak csak.

Ha idén S nekem a kedvencem a Michigan State-i Kurtis Drummond 4-5. körben vagy az Oklahoma-i Julian Wilson, viszont addig semmiképp se húznák a class miatt is, meg amúgy is...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
de minden posztnak örülnék elsőben kivéve Oline és safety.Peter
Pedig Landon Collins, Alabamai egyetemről... szerintetek ki van zárva? 😊horipapa92
Hát remélem ki van zárva.Peter
Meglepne, szerintem szóba kerül nálunk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
de minden posztnak örülnék elsőben kivéve Oline és safety.Peter
Pedig Landon Collins, Alabamai egyetemről... szerintetek ki van zárva? 😊horipapa92
Hát remélem ki van zárva.

több mint 9 éve
Aspect 87
de minden posztnak örülnék elsőben kivéve Oline és safety.Peter
Pedig Landon Collins, Alabamai egyetemről... szerintetek ki van zárva? 😊
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem meg ott se kene..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Petersre szavaztam,bírnám ha hozzánk jönne.Dorsett pedig qrva jó,ezt minden kocaszúrkoló tudja.XD persze a másodikban.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Peters/Gurley (almodozni lehet) szerintem jobb jatekosok mint Ray.
Strong nem.. de o maxi need pozira jonne.

A tobbi nev boven 2/3. koros kaliber. Dorsett? Reaallyyyy.. come on man.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 www.baltimoreravens.com/news/article-draft/Poll-Who-Will-The-Ravens-Pick/829cf932-b79b-4e4f-8738-c53624934c47#commentSystem
Who do you think the Ravens will draft at No. 26?

CB Marcus Peters 19.03%
RB Melvin Gordon 16.62%
WR Jaelen Strong 14.4%
DE Shane Ray 10.47%
CB Kevin Johnson 9.57%
Other 8.66%
WR Breshad Perriman 6.04%
TE Maxx Williams 5.84%
CB Jalen Collins 3.63%
OLB Bud Dupree 3.12%
WR Phillip Dorsett 2.62%
Best case scenario: Strong vagy K.Johnson. Worst case scenario: akármilyen RBFlacco5
Senki se lepődjön meg egy
D linemanen.
"The Ravens are built from the trenches"Peter
Shane Ray 1/26-on ha elérhető még?Vrijbloed
Lábsérülés (turf toe,sokáig gyógyúl) plusz ez az ügy.nem tudom.annyira nem vagyok rápörögve poziciókra idén egyébként.akkor lennék csalódott csak ha első két körben nem jön elkapó.de minden posztnak örülnék elsőben kivéve Oline és safety.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én most - bármennyire nem ez a legfontosabb, de fontos az is - úgy vélem, hogy DE/OLB jön. WR jobb lenne, de kétlem, CB szerintem második-harmadik körig ráér... szóval upset lesz szerintem a drafton. Ja és még mindig brenne van a letrade, de a feltrade nem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.baltimoreravens.com/news/article-draft/Poll-Who-Will-The-Ravens-Pick/829cf932-b79b-4e4f-8738-c53624934c47#commentSystem
Who do you think the Ravens will draft at No. 26?

CB Marcus Peters 19.03%
RB Melvin Gordon 16.62%
WR Jaelen Strong 14.4%
DE Shane Ray 10.47%
CB Kevin Johnson 9.57%
Other 8.66%
WR Breshad Perriman 6.04%
TE Maxx Williams 5.84%
CB Jalen Collins 3.63%
OLB Bud Dupree 3.12%
WR Phillip Dorsett 2.62%
Best case scenario: Strong vagy K.Johnson. Worst case scenario: akármilyen RBFlacco5
Senki se lepődjön meg egy
D linemanen.
"The Ravens are built from the trenches"Peter
Shane Ray 1/26-on ha elérhető még?
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 www.baltimoreravens.com/news/article-draft/Poll-Who-Will-The-Ravens-Pick/829cf932-b79b-4e4f-8738-c53624934c47#commentSystem
Who do you think the Ravens will draft at No. 26?

CB Marcus Peters 19.03%
RB Melvin Gordon 16.62%
WR Jaelen Strong 14.4%
DE Shane Ray 10.47%
CB Kevin Johnson 9.57%
Other 8.66%
WR Breshad Perriman 6.04%
TE Maxx Williams 5.84%
CB Jalen Collins 3.63%
OLB Bud Dupree 3.12%
WR Phillip Dorsett 2.62%
Best case scenario: Strong vagy K.Johnson. Worst case scenario: akármilyen RBFlacco5
Senki se lepődjön meg egy
D linemanen.
"The Ravens are built from the trenches"

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
2015 NFL draft
Date(s) April 30 – May 2

Uccu neki 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8