Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ahogy néztem a legtöbb Mock draft-ot, Perriman és Gordon van nálunk 1. 26 on, most kicsit sajnálom, hogy a Dallas előtt húzunk mert ők valszeg elvinnék a második top RB-t.malkav
Azt hiszem az elmúlt 6-7 év draftjait végigböngészve nem azokat a csapatokat kell sajnálni aki elől kivisznek az első körben RB-t hanem azokat amelyek akkor szerencsétlenek, hogy az első körben RB-t választanak.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahogy néztem a legtöbb Mock draft-ot, Perriman és Gordon van nálunk 1. 26 on, most kicsit sajnálom, hogy a Dallas előtt húzunk mert ők valszeg elvinnék a második top RB-t.malkav
feltraddel még megoldhatják.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ahogy néztem a legtöbb Mock draft-ot, Perriman és Gordon van nálunk 1. 26 on, most kicsit sajnálom, hogy a Dallas előtt húzunk mert ők valszeg elvinnék a második top RB-t.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első körmalkav
Nem hiszem.kátrány
Azt nem hogy lecsúszik vagy azt nem hogy behúznánk 😀malkav
Is-isBlaise
Hogy 2/58-ig csúszik.
Ha 1/26-nál berántjuk,arra van esély.Lehet pont a műtét miatt csúszik le addig.
Szem van rá esély a draftolására,Boldint is kóstolgattuk,mikor még 1.és 3.kört kért érte a Cards és minden nagy erős UDFA WR ( 😀 ) -re rápróbálunk,


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első körmalkav
Nem hiszem.kátrány
Azt nem hogy lecsúszik vagy azt nem hogy behúznánk 😀malkav
Is-is
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első körmalkav
Nem hiszem.kátrány
Azt nem hogy lecsúszik vagy azt nem hogy behúznánk 😀
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első körmalkav
Nem hiszem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első kör
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Melvinben simmán benne van a potenciál hogy kezdő szintet megüssön, a másik kettő pedig rostertöltetlék, ha szerencsénk van kiütik Reidet 😀
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kilőhetjük az elülső körös CB draftot, Melvin visszatért! 😀😀😀 Ezen kívül meg Trawick (S) és Jensen (C) is.cikesz
Melvin megérdemel egy esélyt,hogy esetleg rosterre vagy PS-re kerüljön.
Trawick spec.teamar ,bár szívesen látnék helyette mást.
Jensen OL depth,a lehetőség benne van,hogy pl.Reidet leváltsa backup -ként.kátrány
Esetleg rosterre vagy ps-ba?ez inkább Trawickra igaz.Melvin szerintem jól játszott nagyon leszámítva a Pats ellen.hamár tavaly kezdő volt a rostert azért előlegezzük meg neki minimum.egyébként abban sem vagyok biztos,hogy jogosult e rá? egyébként Trawick nem egy jó ómen miután minden évben lerugott valakit.(Jacoby,Brooks)Peter
😀😀😀

Brady & Co ellen már sokan megégtek.Nem Melvin az első.Az SB-n is ezt csinálták.

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Rashaan-Melvin-Solid-In-Debut-With-Hobbled-Secondary/dfa71cc1-06c3-41a4-8521-2be6d647e908


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kilőhetjük az elülső körös CB draftot, Melvin visszatért! 😀😀😀 Ezen kívül meg Trawick (S) és Jensen (C) is.cikesz
Melvin megérdemel egy esélyt,hogy esetleg rosterre vagy PS-re kerüljön.
Trawick spec.teamar ,bár szívesen látnék helyette mást.
Jensen OL depth,a lehetőség benne van,hogy pl.Reidet leváltsa backup -ként.kátrány
Esetleg rosterre vagy ps-ba?ez inkább Trawickra igaz.Melvin szerintem jól játszott nagyon leszámítva a Pats ellen.hamár tavaly kezdő volt a rostert azért előlegezzük meg neki minimum.egyébként abban sem vagyok biztos,hogy jogosult e rá?egyébként Trawick nem egy jó ómen miután minden évben lerugott valakit.(Jacoby,Brooks)

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Melvinnel nincs baj. Ne legyen sophormore slump és akkor simán jobb, mint ASA... vagyis a no3 cb-nk lehet gond nélkül.
Jensen depth, Jacobs edit: Trawick meg kétarcú... neki kell szerintem a legtöbbet küzdenie/fejlődnie.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom mi a baj Melvinnel.. en kifejezetten orulok neki, hogy visszahoztuk.

A masik ketto nem nagy szam, helyettuk biztos talaltunk volna hasonlot/jobbat.. de gondolom sema/tapasztalat miatt maradtak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kilőhetjük az elülső körös CB draftot, Melvin visszatért! 😀😀😀 Ezen kívül meg Trawick (S) és Jensen (C) is.cikesz
Melvin megérdemel egy esélyt,hogy esetleg rosterre vagy PS-re kerüljön.
Trawick spec.teamar ,bár szívesen látnék helyette mást.
Jensen OL depth,a lehetőség benne van,hogy pl.Reidet leváltsa backup -ként.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Kilőhetjük az elülső körös CB draftot, Melvin visszatért! 😀😀😀 Ezen kívül meg Trawick (S) és Jensen (C) is.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
O'Leary is jó pick, bár nem tudom ketten eltudnák e vinni a posztot Gilmorreal, Bennett pl carrier best éveket hozott Trestmannel, szóval nem csak Kubiak rendszere igényli a TE-t. Lehet egy előbbre taksált TE jobb lett volna (TE FA már nincs kb, aki egészséges is lenne), de nem néztem utána, hogy alakult a draft.Blaise
Walford már nem volt benn 2/26-nál, bereachelte a Browns a második kör közepén. Szerintem nektek value szempontjából sem lenne rossz pick, a need pedig egyértelmű, de ahogy a mock draft game alakult, akkor sem gondolkoztam volna el rajta, ha elérhető, mivel a Darby + O'Leary szcenárió szerintem mérföldekkel jobb a csapat számára, mint a Walford + akármelyik 4. körös CB. Williams és Walford után pedig nincs már benn olyan tight end, akivel egyértelműen jobban járnátok, mint egy 4. kör végi O'Leary pickkel.

az OLB duplazas helyett egy S-t szivesebben vettem volna 4. korbenIgor
Gondoltam rá én is, James Sample volt a másik jelölt arra a pickre, de aztán inkább hagytam, egyrészt bízva abban, hogy a CBS-listának köszönhetően lecsúszik az első 5. körös pickig 😊 (igaz ezen logika mentén ugyanúgy lehetett volna Emanuel az, akit hagyok tovább csúszni, hogy hátha ott meglesz), másrészt mert safety-ben (mennyiségileg) megvagytok, nem tragédia, ha nem jön project játékos. Mint ahogy végül nem is jött, mivel Sample-t elvitték az ötödik kör közepén. FS-t pedig Brooks miatt nem akartam draftolni.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ok meggyőztetek bár gondolom más Ohio staten és Chatanoogan az ellenfél minősége.de ok legyen azonnali kezdő szint,elfogadom.a másik rushert viszont nem.azt a picket lehetne hasznosabra is költeni mert az még mindig nem tiszta ki pótolná Bwillt ha lesérül,Bilukidi?

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Simon es Tull azert nagyon messze van... nekem utobbi kifejezetten tetszene ha hozzank jonne.
Simonrol pedig mindenki azt irta draft elott hetekig hogy poziconelkuli tweener (a legutolso kocaszurkolo is..), es o abszolut nem robbanekony.
Eg es fold.

Darby nalam so-so pick (bar sok mindenki mas kiment), O'Leary-tol semmit nem varok NFL-szinten (bar ebbe a classba kb senkitol..) es az OLB duplazas helyett egy S-t szivesebben vettem volna 4. korben, de osszessegeben nekem tetszik, foleg a Strong-Yeldon-Tull-Robinson negyes.

A- erdemjegyet adok 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Annak,hogy fehér valóban nincs jelentősége max annyi,hogy Suggs "utálja" őket és szereti őket zaklatni,szívni a vérüket.Tullal az a bajom,hogy tavaly küldtük el az ikertestvérét (J. simon.6'2",245 font) így negyedik körben nem tartom jó húzásnak.helyette jobban örültem volna egy backup nose taclke-nek,DT-nek mivel már nincs Ngatank (6'4",340) akit be tudnánk forgatni.ez válasz a Covington pickre is.mivel KO,Yanda lejárós és amúgy is kéne egy minőségi backup RT,hogy ne Yandat tegyük ki ezért az OL pickket is hamarabb eszközölném.remélem ezek már racionális érvek.tanulság:ne forumozz piros lámpánál.Peter
Simon mint Tull ikertestvére? Ha a méreteket azért írtad oda, mert ez alapján állítottad őket párhuzamba, akkor értem, csak ez nem racionális érvelés, egyébként pedig teljesen különböző játékosok. És potenciális kezdő edge rusher helyett backup defensive tackle a negyedik kör végén? Érdekes csapatépítési filozófia...

Az OL picknél látom nem sikerül túllépni a draftpozíción. De ahogy írtam is, Robinson szerintem instant kezdő szintű játékos guardban, aki RT-ként is beválhat (ergo minimum korrekt backup lehet utóbbi poszton is), és nálam harmadik körös picket is megérne. Ez esetben ő miért nem megfelelő OL pick?
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem pont jó ez így ahogy van Ádi. Strongot nem kell ragozni, Darby is jó, bár ehhez a pickhez kellett, hogy PJ Williams előtte ment ki amit nem értek hogyan lehetett összehozni. Yeldontól én mondjuk fázom, de egyrészt egy középső körös RB-et simán megéri bepróbálni (sokkal inkább mint elsőben Gurley vagy Gordon), másrészt a középső körre taksált "kedvencem" Cobb pont kiment a Tull pick előtt.
A két fehér OLB-vel sincs gond, ha bejön jó, ha nem legalább, megpróbáltuk. Itt max annyi lehet az elvárás, hogy ne küldjük el egy év után az embereket. Low risk high reward játékosok.Egy csere OT cseréjéről nem lehetne elmondani. O'Leary is jó pick, bár nem tudom ketten eltudnák e vinni a posztot Gilmorreal, Bennett pl carrier best éveket hozott Trestmannel, szóval nem csak Kubiak rendszere igényli a TE-t. Lehet egy előbbre taksált TE jobb lett volna (TE FA már nincs kb, aki egészséges is lenne), de nem néztem utána, hogy alakult a draft.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A 10 pickből 6 olyan játékos, aki a három körös mockomban szerepelt vagy szerepelt volna (Yeldon ment volna 3/33-ra a Patshez, ha a kompenzációs pickeket is beleírom), ergo érdemesnek is tartom őket arra, hogy az első két napon elkeljenek. Szerintem nem rossz arány.vassadi
Én tegnap 3/32-re is kihúztam volna Yeldon-t. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Annak,hogy fehér valóban nincs jelentősége max annyi,hogy Suggs "utálja" őket és szereti őket zaklatni,szívni a vérüket.Tullal az a bajom,hogy tavaly küldtük el az ikertestvérét (J. simon.6'2",245 font) így negyedik körben nem tartom jó húzásnak.helyette jobban örültem volna egy backup nose taclke-nek (ha Bwillel történik valami) vagy DT-nek mivel már nincs Ngatank (6'4",340) akit be tudnánk forgatni.ez válasz a Covington pickre is.mivel KO,Yanda lejárós és amúgy is kéne egy minőségi backup RT,hogy ne Yandat tegyük ki szélre ezért az OL pickket is hamarabb eszközölném.remélem ezek már racionális érvek.tanulság:ne forumozz autóban,piros lámpánál.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Látom a pickek beírásával megelőztek, sőt azóta már meg is kaptam valakitől, hogy két pickem gyenge, mert fehér small-school prospectek (abszolúte racionális érvek, nehéz velük vitatkozni), de azért leírom, kit miért húztam.

1/26. – Jaelen Strong, WR (Arizona State)
Nem hiszem, hogy különösebb magyarázatra szorulna ez a választás. Sürgősen kell egy instant kezdő elkapó, hát itt van.

2/26. – Ronald Darby, CB (Florida State)
Jimmy Smith visszatérése vitathatatlanul óriási jelentőséggel bír a secondary számára, de mi a helyzet mögötte? Adott egy túlfizetett és öregedő Webb, és nagyjából ennyi. Másrészt Smith a következő szezonban biztosan nagy segítségére lesz a csapatnak, de jövőre lejár a szerződése, és ha idén is hozza a tavaly (is) látott formáját, akkor egyáltalán nem biztos, hogy sikerül megtartani. Így aztán szerintem mindenképpen szükség van egy olyan cornerback draftolására, aki ha nem is feltétlenül instant starter, de jövőre már kezdő lehet, és az idei szezonban is rá lehet bízni minimum a depth chart harmadik helyét.
Magáról a választottról ezt írtam a mockomban: „Darby-nál jobb alapanyagot nem nagyon kívánhat magának egy DB-edző: rendkívüli sebesség és atletikusság (középiskolában sprinter volt), a fizikuma nem kiemelkedő, de az átlagnál semmivel sem rosszabb, és kellően fizikálisan is játszik, továbbá ösztönök és játékintelligencia terén is mutatott nagyon biztató jeleket. Első évében alighanem még korai lenne alapemberként bevetni, de hosszútávon az acélvárosiak első számú cornerbackjévé avanzsálhat.”
Acélvárosiak helyett ez esetben nyilván hollók. Ott két hellyel korábban írtam a Steelershez, de Darby szerintem első körre is esélyes lehet. Igazából relatíve sok olyan CB van az idei classban, akit érdemes lehet az első kör második felében draftolni, és lényegében csak ízlés dolga, hogy ki melyiket választja.

3/26. – T.J. Yeldon, RB (Alabama)
Kissé korainak tűnhet az RB pick, és való igaz, hogy ebben a classban később is lehetett volna jó futót draftolni, illetve más hiányposztokra is lehetett volna itt jó értéket találni, de miután a játékban résztvevők nagy többségénél erőteljesen a CBS big board dominált, úgy kalkuláltam, hogy később is elérhetőek lesznek még azok, akik itt szóba jöhettek volna más posztokon. Be is jöttek a számításaim, így semmilyen szinten sem bizonyult luxusnak a viszonylag korai RB húzás. Forsett rövidtávon elfogadható megoldás, de ősszel már 30 lesz, Taliaferro szerintem nem több egy korrekt committee backnél, így Yeldon személyében jön egy olyan játékos a posztra, aki hosszútávon a csapat első számú, akár all-down futója lehet, és aki remekül illeszkedik ebbe az offense-be: egyfelől az egész draft egyik leginkább ZBS fit RB-je, másrészt elkapásoknál kifejezetten jó, ami Trestmannél fontos szempont.

4/23. – Davis Tull, OLB (Chattanooga)
Lássuk tehát, hogy miért gyenge pick Tull. A mockomban 3/15-re írtam a 49ershez, idézem, amit ott írtam róla: „Az FCS-ben (középiskolai végzősként a szezon elején eltört a combcsontja, ezért nem recruitolták nevesebb egyetemek) rendkívül produktív Tull-lal kapcsolatban egyértelműnek tűnt, hogy a profik között nem maradhat eredeti posztján, DE-ben, ugyanakkor sokan megkérdőjelezték, elég atletikus-e ahhoz, hogy külső linebackert játsszon. Csattanós választ adott a kétkedőknek, az idei class edge rusherei között – tehát Beasley-t is megelőzve – a legjobb SPARQ score-t produkálta. Az már korábban is köztudott volt, hogy igencsak képzett pass rusher, így pedig hiába small-school prospect és kevésbé ismert név, atletikusságának és viszonylag kiforrott technikájának köszönhetően nagyszerű 3-4 OLB alapanyag.”
Mást nem kívánok különösebben hozzáfűzni. Szerintem harmadik kör közepén jó választás, negyedik végén pedig már egyenesen steal. De természetesen hajlandó vagyok meghallgatni az (értelmes) ellenérveket, hogy miért „gyenge pick”, azon kívül, hogy fehér small-school prospect. 😉

4/26. – Nick O’Leary, TE (Florida State)
Az FSU old school tight endje senkit sem fog lenyűgözni az atletikusságával és big playekkel, ő „csak” egy nagyon megbízható underneath célpont – épp, amire Flaccónak a legnagyobb szüksége van, kifejtettem ezt a mockban is a Strong picknél. Kétséges, hogy Pittát látjuk-e még NFL-meccsen, de O’Leary-nek és Gillmore-nak (utóbbiban szerintem jóval több van annál, mint amit újonc évében mutatott, prospectként nem egy szimpla blokkoló tight endnek tűnt, és nyilván nem is erre a szerepkörre draftolták harmadik körben) már nélküle is meg kell tudnia oldani a TE posztot.

4/37. – Kyle Emanuel, OLB (North Dakota State)
Már jött egy remek edge rusher matéria, de BPA alapon rádupláztam. Emanuel is harmadik körös volt a mockomban, ott Green Bay-be küldtem mint a lejáró szerződésű „Elephant”-ok utódja, Baltimore-ban pedig mindkét edge rusher poszton használható lehet.
Az azon való polemizálást, hogy a két falba előbb kellett volna húzni, mint egy újabb OLB-t, két okból is feleslegesnek tartom. Az egyik, hogy a harmadik napos project játékosoknál eleve nem a needek rangsora a mérvadó – tehát egyetlen racionálisan gondolkodó FO sem fog behúzni mondjuk egy 4. körben jó value-nak tartott OLB helyett egy 6. körre taksált DL prospectet 4/37-re azért, mert a DL nagyobb need, mint az OLB. A másik, hogy így is sikerült megfelelő OL és DL projecteket húzni, de erről majd később.

5/22. – Mario Alford, WR (West Virginia)
Flacco fegyverarzenálját illetően a short-intermediate célpontok biztosítása a prioritás, viszont ha nem is kezdőjátékos formájában, de Torrey Smith után be kell szerezni valakit, akit hosszú passzokkal is lehet keresni. Egy ideális szituációs deep threat és első számú visszahordó egy ötödik kör végi pickért teljesen jó érték, potenciális kezdő elkapókra nem itt kell vadászni. De azért akad az is, mint az később látható lesz...

5/35. – Christian Covington, DT (Rice)
„Covington nem 3-4 fit.” Ez a megállapítás önmagában teljesen helytálló. Csakhogy a Jernigan picket is sokan ezzel a felkiáltással reagálták le, viszont a Ravensnél nem klasszikus 3-4 a base defense, hanem 4-3 under. Ahol Jernigannek 3-tech poszton kell játszania, és annak abszolút megfelel, és ide Covington is jó lehet rotációs játékosnak. Márpedig elsősorban erre a szerepkörre kell második ember (Canty hosszútávú utódjának ott van a tavalyi negyedik körös Brent Urban), vagy még inkább egy olyan, mindenekelőtt pass rush-ban jeleskedő játékos, aki sub-package-ekben, passing downokon válthatja Jernigant vagy Brandon Williamst. Megint csak, Covington erre teljesen jó lehet. A jelenleginél bizonyosan magasabb lenne a draftértéke, ha nem hagyta volna ki a tavalyi szezon második felét, de már teljesen egészséges, a pro day-én is minden gyakorlaton részt vett és maximálisan elégedettek is voltak vele a megfigyelők. Valakinek (jelen esetben a Ravensnek) nagy fogás lesz a harmadik napon.

5/40. – Corey Robinson, OL (South Carolina)
Nálam steal kategória ő is, egy újabb olyan prospect, aki a mockomban harmadik körös volt. Egyetemen LT-t játszott, annak a profik között nem alkalmas, viszont guardként máshol akár instant alapember is lehetne, és talán még RT-ként is megállná a helyét. Vagyis egy jobb esetben a támadófal három posztján is bevethető, azonnali kezdő potenciállal bíró játékos az ötödik kör legutolsó pickjével; swing linemannek ez több mint ajándék.

6/28. – Austin Hill, WR (Arizona)
„Ozzie-ék hátsó körös WR pickjeitől ments meg uram minket.” 😊 Megértem, hogy a Ravens-szurkolók nem fogadják üdvrivalgással ezeket a húzásokat, de Hill speciel tehetségre messze nem hátsó körös szint, ellentétben a közelmúltbeli 5-6-7. körös WR-húzásokkal. Hogy miért sorolják/sorolták mégis ennyire hátra? A remek 2012-es éve után a 2013-as szezont teljes egészében ki kellett hagynia ACL-szakadás miatt, tavaly pedig a sérülése után még nem volt a topon, illetve a Wildcats run-heavy offense-e sem kedvezett neki, így a statisztikailag csendes évét követően a combine-ra sem kapott meghívót. A pro day-én viszont már jól mozgott, és ha a csapatok orvosi stábjai is rábólintanak (nyilván erre nincs rálátásom, így ezt megelőlegeztem neki), akkor legkésőbb a hátsó körökben mindenképpen megéri adni neki egy esélyt, mert megvan benne a kezdő potenciál. A hatodik kör végén már nincs safe pick, Hill esetében a kérdőjelet a sérülése jelenti, de számtalan példát lehetne hozni arra, amikor egy játékos ezen túl tudott lendülni, így semmivel sem rosszabb project próbálkozás, mintha egy sérülésektől mentes, de lényegesen kisebb upside-dal bíró prospectet választottam volna helyette.

A 10 pickből 6 olyan játékos, aki a három körös mockomban szerepelt vagy szerepelt volna (Yeldon ment volna 3/33-ra a Patshez, ha a kompenzációs pickeket is beleírom), ergo érdemesnek is tartom őket arra, hogy az első két napon elkeljenek. Szerintem nem rossz arány.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mock draft gamen ravens húzásai by vassadi:
1 26 Baltimore Ravens Jaelen Strong, WR (Arizona State)
2 58 Baltimore Ravens Ronald Darby, CB (Florida State)
3 90 Baltimore Ravens T.J. Yeldon, RB (Alabama)
4 122 Baltimore Ravens Davis Tull, OLB (Chattanooga)
4 125 Baltimore Ravens Nick O'Leary, TE (Florida State)
4* 136 Baltimore Ravens Kyle Emanuel, OLB (North Dakota State)
5 158 Baltimore Ravens Mario Alford, WR (West Virginia)
5* 171 Baltimore Ravens Christian Covington, DT (Rice)
5* 176 Baltimore Ravens Corey Robinson, OL (South Carolina)
6 204 Baltimore Ravens Austin Hill, WR (Arizona)
Alá is írnám, ha ez így megvalósulna. Lényegében esély lenne rendbe tenni az össze nagy need posztunkat: WR-TE-CB minőségi, magas pickes emberekkel. Annyi megjegyzés, hogy RB talán kicsit luxus húzás lenne Forsett és Talia mellett, viszont durva csapatrész lenne az biztos. Ééés a pick, amitől minden Ravens fant kiráz a hideg: 6-7. körben ne draftoljunk WR-t, mert lassan tényleg agybajt kapunk 😀 Jöjjön csak oda egy DL, 6-7. körösök nagyobb eséllyel válnak be nálunk, mint a WR-ekFlacco5
Az első két pick tetszik.Yeldonn,Oleary is ok de nem az igazi.a két fehér,small school LB gyenge pick.DL,OL hamarabb kéne,meg egy ST safety sem ártana mivel Milesal még nem egyeztünk meg.Covington nem 3/4 fitt.