Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megérdemli az egynapost... kár volt, hogy össze-vissza kitérőzött és nem Raven4LifeCollapo
Állítólag mi is bedőltünk az április bolondjának..

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"Steve Bisciotti said domestic violence has altered Ravens' draft board and free agency lists

Steve Bisciotti expresses embarrassment to previously lump in domestic violence with other issues called it unacceptable. "

Ami biztos,hogy DBG-t már most passzojuk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Steve-Bisciotti-Outlines-Ravens-Draft-Plan/22321b8f-bcc0-4350-b818-993b4989f4f4


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megérdemli az egynapost... kár volt, hogy össze-vissza kitérőzött és nem Raven4Life

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Úgy hírlik Ed Reed hivatalosan visszavonult.Peter
1 napos contract, Ring of Honor jovore/2016-ban, aztan HoF.Igor
Ha egy embert kellene kiemelni,az Ed lenne.
A Ravens szurkolói létem alapköve.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Úgy hírlik Ed Reed hivatalosan visszavonult.Peter
1 napos contract, Ring of Honor jovore/2016-ban, aztan HoF.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egyebek Biszkit konferenciájáról:

Tuckerrel, Jimmyvel és Yandával szeretnének hosszabbítani (kérdés, hogy ha Yandával hosszabbítunk akkor KO-ra mennyire lesz keret? kell-e két mocsok módon megfizetett guard, mikor Urschell amikor kellett jól ugrott be)
Ngatat megerősítette hogy nem volt hajlandó egy centet sem engedni egy hosszabbítással.(N)

Ahogy várható volt a DV átrajzolta a boardot, gyakorlatilag beismertük, hogy DGB nem lesz fent.
Kiemelte a pass rushert mint need + amit Peter bedobott már, de azért annyit finomított, hogy az upgrade ráfér a WR osztagra, de I'm not desperate for a wideout (nem is neki kell majd bottom 5 groupnak dobálnia a labdát) és TE is inkább 3-4kör. BPA marad... (=all hail D as always)

Flacco deal átalakításáról: reméli, hogy hajlani fog rá (megint szarkazmus jön | melyik FR QB ne szeretne UDFA talentnek dobálni... sorry |

Londonról 80% a következő 4 évben, de hazai meccset nem engedne át. (Y)
Növelni akarják az under armor performance center területét Owing Millsben
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@RavensInsider: Steve Bisciotti: 'We absolutely need a tight end. We don't absolutely need a wide receiver.' Says team is high on Brown, Campanaro, AikenPeter
Egészen addig amíg csak smoke screen
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Jól hangzik
@RavensInsider: Steve Bisciotti: 'We absolutely need a tight end. We don't absolutely need a wide receiver.' Says team is high on Brown, Campanaro, Aiken

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Úgy hírlik Ed Reed hivatalosan visszavonult.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A league source told ESPN's Ed Werder that the Ravens will get Denver's 2016 fourth-round pick in exchange for Gradkowski and Baltimore's 2016 fifth-round selection.

Holy Molly! bármit is szívtak Kolorádóban én is kérek belőle (duplán, mert félő, hogy tengerszinthez közel nem ütne annyira)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szerintem eddig remek offseason, minőségi csere QB jött, ha Flacco megsérül egy meccsre szívesebben látom Schaub-t, mint akármelyik UDFA rookiet.

S posztra is olcsón jött egy NFL átlag.

Gino felesleges ember volt már, felcseréltünk vele és még cap space is szabadult fel, megérte.

Tetszik ami itt megy.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem ez megint egy nem rossz deal, és neked is a pozitív oldalát kellene látnod ha nincs cap space valószínűbb drafton a wr pick.... 😀malkav
Lehet tényleg meg fogtok utálni de ezt nem tudom kihagyni. 😀 Viszont valami jófejség még szorult belém ezért spoilerben írom, szóval aki nem vevő az extrém szarkazmusra ne olvassa el. | most, hogy ilyen zseniális csere qb-nk van már nem is kell draftolni WR-t hiszen Schaubbal szárnyalni fognak a tarcsik az edzésen és úgy fognak fejlődni az UDFA elkapóink mint még soha. csempiönsíp |
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az Oakland-be mint csapatba, eleg sok QB-nek beletort a bicskaja.. lasd Palmer, Carson (elso eve)
Egy 10 passzos minta meg nem minta..

Ez egy low risk signing (1-2 millio kozotti caphittel szamolva)

Ozziek metodikusan, szepen csinaljak a dolgukat, ahol tudnak upgradelni a csapaton realis aron, azt megcsinaljak. Igy is kell. Nem rohannak a piac utan.. majd a hegy jon szep lassan Mohamedhez.

Erdekelne Blaise az alternativad.
1 millioval tobb caphely, es menjunk neki Wenninggel.. ez sztem sokkal jobb annal.

Schaub nem a jatekert kapja a fizut, hanem az edzopartner/mentor/biztositek szerepert... ebbol Wenning mit tudna megoldani? Es ez a Bulger-fele penzhez kepest nagyon jo deal (aminel szvsz tulfizettuk anno a backupot)

Ez egy +0.5-os deal az en PFF-es skalamon. 😊

PS: es igen, ha Joe kidol, akkor is Schaub >> Wenning, en ezt hiszem.Igor
Neki nem csak Oaklandbe tört bele a bicskája (10 passz persze nem minta, de az, hogy 10 passz a minta jelzi mekkora hulladék volt), a Houstoni utolsó évében sem találta el a sajátjait. Mentálisan teljesen szétesett.

alternatíva mire? nincs sapkahelyünk és ami van azt is Matt Schaubra pocsékoljuk el? 4 évig jó volt T-Mobile mint "alternatíva" úgy, hogy tudtuk ha neki kell kezdeni abból l*fül sem lesz. Most ugyanott vagyunk csak sokkal többért. sokkal szarabb sapkahelyzetben. Mert lehet, hogy Wenningnél jobb Schaub, de így is nulla és ha kezd akkor régen rossz. Az meg mindegy, hogy vele, vagy Wenninggel kapunk ki. Ami nem mindegy az a sapkahely. Ha Joe kidől, akkor nekünk annyi és azt feltételezni, hogy ezen egy Schaub változtat szerintem megmosolyogtató.

Edzőpartnarner, mentor de kinek? Flaccot mentorálni, vagy a 0 snappes UDFA senkiknek edzőpartner? Andre Johnsonokat meg Hopkinsokat nem volt képes eltalálni. Biztosíték? Zárlatra biztosíték, de nem másra..
Persze kétségtelen a secondarynek kellemes edzőpartnere lesz.

Amit elismerek, hogy ismeri Kubiak rendszerét. De azt 1 év alatt szerintem Flacco is megismerte amennyire kell, ráadásul az sem 100%, hogy Treastmannra ráerőltetik a Kubiak playbookot amit nem ismer.[/qu

Trestrman sokkal inkább olyan edző aki tudja a saját elképzelését más WCO sémájára is rávarászolni így nem félek attól, hogy nagyban eltérne az általa használt playbook Kubiakétól ... mondjuk a 400 Kubiakos playból lecserél 100-at és kész. Azt meg abszolút hülyéssegének és bullshitnek tartom hogy Joe aki 1 szezon óta ismeri a WCO-t nem tud egy olyan qb-tól tanulni aki kb. 10 éve ebben játszott. Attól hogy te is gépész (repülő) vagy és én is gépész vagyok (hajó) még nem biztos hogy egy év alatt megtanuljuk egymás munkájának a fortélyait. Szerintem ez megint egy nem rossz deal, és neked is a pozitív oldalát kellene látnod ha nincs cap space valószínűbb drafton a wr pick.... 😀Blaise
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem van benne zsidó vér...tisztán látszik 😊
Bármilyen ellenértéket kapni Gino-ért.Le a kalappal.

kátrány
Jah, de ha azt nézzük, hogy mi mit adtunk érte... nah mindegy egy Tommy Streatert kihozhatunk jövőre belőle.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem van benne zsidó vér...tisztán látszik 😊
Bármilyen ellenértéket kapni Gino-ért.Le a kalappal.



"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jamison Hensley ‏@jamisonhensley 17 p17 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
This could be a deal where Ravens send a 2016 seventh-round pick and Gradkowski to Broncos and receive a sixth-rounder in return.

Jó deal ez. Igazi steal volt Gradko top 100as pickként 😀
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
egy 16os picket kaptunk, plusz adtunk mi is egyet gradko mellé
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Valószínűleg csak kondíciós pick, de kb az is több mint amennyit Gradko ér. Csak aztán nehogy egy Rolando McClain 2.0 legyen a sztori.

Kris Jones ‏@RavenManiac most4 másodperccel ezelőtt Fordítás megtekintése
I think the Ravens will probably get two footballs and a kickoff tee from the Broncos for Gino.
😀Blaise
A lényeg a capspce teremtése és amúgy is elküldtük volna.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Valószínűleg csak kondíciós pick, de kb az is több mint amennyit Gradko ér. Csak aztán nehogy egy Rolando McClain 2.0 legyen a sztori.

Kris Jones ‏@RavenManiac most4 másodperccel ezelőtt Fordítás megtekintése
I think the Ravens will probably get two footballs and a kickoff tee from the Broncos for Gino.
😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Késői körös pick jött cserébe.van remény a 7-ik körös elkapóra.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mély fájdalommal tudatjuk hogy😡RavensInsider: Ravens trading Gino Gradkowski to Denver Broncos according to league source
Asszem 1,6 milla capspacet teremtve megszabadultunk a 3-ik számú centerünktől ha pick jött cserébe

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy csere QB ára ennyi. Sztem teljesen jó deal és csere QB-nak több mint jó Schaub.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az Oakland-be mint csapatba, eleg sok QB-nek beletort a bicskaja.. lasd Palmer, Carson (elso eve)
Egy 10 passzos minta meg nem minta..

Ez egy low risk signing (1-2 millio kozotti caphittel szamolva)

Ozziek metodikusan, szepen csinaljak a dolgukat, ahol tudnak upgradelni a csapaton realis aron, azt megcsinaljak. Igy is kell. Nem rohannak a piac utan.. majd a hegy jon szep lassan Mohamedhez.

Erdekelne Blaise az alternativad.
1 millioval tobb caphely, es menjunk neki Wenninggel.. ez sztem sokkal jobb annal.

Schaub nem a jatekert kapja a fizut, hanem az edzopartner/mentor/biztositek szerepert... ebbol Wenning mit tudna megoldani? Es ez a Bulger-fele penzhez kepest nagyon jo deal (aminel szvsz tulfizettuk anno a backupot)

Ez egy +0.5-os deal az en PFF-es skalamon. 😊

PS: es igen, ha Joe kidol, akkor is Schaub >> Wenning, en ezt hiszem.Igor
Neki nem csak Oaklandbe tört bele a bicskája (10 passz persze nem minta, de az, hogy 10 passz a minta jelzi mekkora hulladék volt), a Houstoni utolsó évében sem találta el a sajátjait. Mentálisan teljesen szétesett.

alternatíva mire? nincs sapkahelyünk és ami van azt is Matt Schaubra pocsékoljuk el? 4 évig jó volt T-Mobile mint "alternatíva" úgy, hogy tudtuk ha neki kell kezdeni abból l*fül sem lesz. Most ugyanott vagyunk csak sokkal többért. sokkal szarabb sapkahelyzetben. Mert lehet, hogy Wenningnél jobb Schaub, de így is nulla és ha kezd akkor régen rossz. Az meg mindegy, hogy vele, vagy Wenninggel kapunk ki. Ami nem mindegy az a sapkahely. Ha Joe kidől, akkor nekünk annyi és azt feltételezni, hogy ezen egy Schaub változtat szerintem megmosolyogtató.

Edzőpartnarner, mentor de kinek? Flaccot mentorálni, vagy a 0 snappes UDFA senkiknek edzőpartner? Andre Johnsonokat meg Hopkinsokat nem volt képes eltalálni. Biztosíték? Zárlatra biztosíték, de nem másra..
Persze kétségtelen a secondarynek kellemes edzőpartnere lesz.

Amit elismerek, hogy ismeri Kubiak rendszerét. De azt 1 év alatt szerintem Flacco is megismerte amennyire kell, ráadásul az sem 100%, hogy Treastmannra ráerőltetik a Kubiak playbookot amit nem ismer.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az Oakland-be mint csapatba, eleg sok QB-nek beletort a bicskaja.. lasd Palmer, Carson (elso eve)
Egy 10 passzos minta meg nem minta..

Ez egy low risk signing (1-2 millio kozotti caphittel szamolva)

Ozziek metodikusan, szepen csinaljak a dolgukat, ahol tudnak upgradelni a csapaton realis aron, azt megcsinaljak. Igy is kell. Nem rohannak a piac utan.. majd a hegy jon szep lassan Mohamedhez.

Erdekelne Blaise az alternativad.
1 millioval tobb caphely, es menjunk neki Wenninggel.. ez sztem sokkal jobb annal.

Schaub nem a jatekert kapja a fizut, hanem az edzopartner/mentor/biztositek szerepert... ebbol Wenning mit tudna megoldani? Es ez a Bulger-fele penzhez kepest nagyon jo deal (aminel szvsz tulfizettuk anno a backupot)

Ez egy +0.5-os deal az en PFF-es skalamon. 😊

PS: es igen, ha Joe kidol, akkor is Schaub >> Wenning, en ezt hiszem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)