Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szóval 1 év 3 milla. Ki is dobtuk a kukába Webb struktúrálásával felszabadult capspacet egy niemandért, aki padmelegítésre sem alkalmas már. Bravó
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Schaub, hmmm ízlelgetem már egy ideje. 😀

Szerintem Oaklandben mélyen a tudása alatt teljesített, amikor a pályán volt, onnan csak felfelé vezet az út.

Végigolvastam a mai hozzászólásokat, pro és kontra, mindkét oldalon látok jó meglátásokat. Borzasztóan kíváncsi vagyok mit fognak Ozék tolni a drafton.
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
1év 3millát írnak schaubra. kicsit sokallom
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hali!
Sammie Coates-szal mi a helyzet?Itteni prospect ismertető alapján 1-2.körre jósolják,meg régebbi mockokban is egész elől volt,mégis csak ugyanarról a négy elkapóról van szó mint minőség.Ennyire csökkent Coates értéke?corner37
Szia!

Én nem vagyok éppen kőfaragó, de lehet jobb kezeket tudnék faragni gránitból mint ami a srácnak van.

Szerk: a lényeg, hogy egészen addig amíg nem kell a labdával foglalkozni, addig nagyon csábító lehet a srác, de amint repül a labda... Nem, Ő sehol nem ér 1-2. kört.
több mint 9 éve
corner37 Baltimore Ravens 11
Hali!
Sammie Coates-szal mi a helyzet?Itteni prospect ismertető alapján 1-2.körre jósolják,meg régebbi mockokban is egész elől volt,mégis csak ugyanarról a négy elkapóról van szó mint minőség.Ennyire csökkent Coates értéke?
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Napi fun fact: Pro Bowl QB van a rosteren 😀 😀 😀 😀 😀

Facebook komment:
Can he play corner?
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez megint egy nem tul flancos, de nagyon okos igazolas (ha ertelmes penzt fizettunk neki..es sanszosan kevesebbet kap mint BUF QB#3, aki elment tolunk..)

Ne keruljon ra sor, hogy jatszania kelljen.. de ha beut a menku, akkor legalabb nem fogunk ugy jarni mint szerencsetlen Cards tavaly..

Blaise te meg ne stresszelj mar ennyire 😊 majd draftolunk WR-t, vagy ha nem majd tradelunk draft utan (vagy felszedunk valaki cutolt embert), vagy ha azt se, majd Marlon Brown isten lesz :p

De a kovetkezo hetekben nem fogjuk megoldani a WR-kerdest mar, ilyen piacon..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bírom Schubót, de ez lejtmenet neki... max megtanítja Winninget 4000+ képesnek lenni... remélem vetmin.Collapo
Vagy a secondarynknek fog edzésen önbizalmat dobálni 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bírom Schubót, de ez lejtmenet neki... max megtanítja Winninget 4000+ képesnek lenni... remélem vetmin.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Peter King szerint Schaub aláírt.Beki
Még hogy nem költünk offensre!XDPeter
Ha csak így tudunk bár ne tennénk...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Peter King szerint Schaub aláírt.Beki
Még hogy nem költünk offensre!XD

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Peter King szerint Schaub aláírt.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Elszallt a kilometeres hsz-em igy roviden csak ennyit.. aki Ozziet, ekezi kicsit alaposan nezzen mar magaba.

Vagy nezze ossze a franchiset a GB-vel v PIT-tel (mas kerdes hogy mi expansion franchise voltunk, lehetne CAR, HOU vagy JAX is a parhuzam)

Vagy mert nem kepes a Mason-Boldin-Jacoby-SSS sort elfogadni, es az FA-ra mint a draft komplementerere tekinteni..

Vagy nem egyedul Ozziet baszogatni, hanem inkabb a WR scoutok/edzoket pedzegetni.. mondjuk a DL poszton dolgozokeval osszevetve, ahol mindig talalunk gyemantot...

Vagy poszt-utolagos okoskodassal elemezni azt mennyire szarul draftolunk (szvsz Dez volt az egyetlen realis "hiba"/kihagyas WR poszton)

Vagy ha elbaszunk random tulfizetett WR-re 20-30 misit hogy lett volna ilyen front seven az elmult evekben...

Vagy...

Nem gondoltam volna, hogy felmerul bennem a gondolat, de lehet hogy (min) a draftig eltunok a topicbol.. mert ez azert mar nonszensz.Igor
Gondolom az ekézés nekem szólt és bár nem gondolnám, hogy ekézem a szavakon nem fogok lovagolni.
De azért had kérdezzem már meg mit kellene tennem amikor úgy építjük a csapatot mintha Trent Dilfer lenne az irányítónk? Közben meg nem az.
Támadó oldalon a draft nem komplementere semminek, mert senki nem jön onnan. Amióta Joe itt van 1 Torrey Smith jött erősítésnek mint skill játékos. 1 nyomorult elkapó, meg Bernard Pierce a harmadik körben és 2 harmadik körös TE egyikük mérföldes reachként tavaly.A többiek vagy bejön vagy nem. Egy talán bejött Taliával meg egy korábban Pittával, a többiek nevük leírására sem méltók
a következő az utolsó év amikor Joe "olcsón van". Aztán át kellene struktúrálni. Majd odaállunk Linta elé és azt mondjuk, hát Joe kedves aranyos, de 30 millát akkor ér, ha dob 4500yardot meg 35TD-t. Linta meg egy áldott jó emberként eltekint bármilyen rasszista kommenttől és csak simán elküldi a p*csába Oz-t.

És preventíven: Nyertünk két SB-t. Az egyiket olyan régen, hogy még paráztam egy-egy szülői értekezlet után, hogy éppen miért fognak otthon lebaszni. Másodszor meg olyan nüanszokon múllott a PO mint Dallas ellen kihagyott utolsó pillanatos cheap shot FG és ugye a SD 4 és világvége. Ha az a csapat PO-ba sem jut? Nem dől össze a világ ennyit tudnak. Bejutottunk aztán a D elit lett és megnyerte a bajnokságot. Ohh wait...

De nem ütöm tovább a döglött szamarat. Majd meglátjuk mi lesz a draft.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én is bontanék egy üveg szekszárdi bikavért,ha
.kátrány
Nincs "ha", jó választás anélkül is..... 😊csi77
Mióta beszéltünk, Dúzsi Rose-t ittam,ami szekszárdi,csak ajánlani tudom.😕)
Kaptam Gyöngyösről cabernet cuvee-t ,merlotot .és tokaji furmintot .Ezek is nagyon finomak(Y)


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én is bontanék egy üveg szekszárdi bikavért,ha
.kátrány
Nincs "ha", jó választás anélkül is..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én is bontanék egy üveg szekszárdi bikavért,ha lecsusszanna ésszerű árért egy 1.WR.
Ugyan draftról építkezők vagyunk,viszont kétségtelen,milyen jól használjuk az FA-ket.
2008-ban az utolsó pár hétben érkezett Willie Anderson RT-nek ,fillérekért,akivel stabilizálódott az OL.
Az nfl nem az európai foci,hogy a Real/Barca/BM stb cserepadja is drágább,mint egy angol középcsapat komplett játékosállománya.
Fenntartható modell kell,most szerintem is sok lyuk van ,főleg elkapó részről ez tiszta sor.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Elszallt a kilometeres hsz-em igy roviden csak ennyit.. aki Ozziet, ekezi kicsit alaposan nezzen mar magaba.

Vagy nezze ossze a franchiset a GB-vel v PIT-tel (mas kerdes hogy mi expansion franchise voltunk, lehetne CAR, HOU vagy JAX is a parhuzam)

Vagy mert nem kepes a Mason-Boldin-Jacoby-SSS sort elfogadni, es az FA-ra mint a draft komplementerere tekinteni..

Vagy nem egyedul Ozziet baszogatni, hanem inkabb a WR scoutok/edzoket pedzegetni.. mondjuk a DL poszton dolgozokeval osszevetve, ahol mindig talalunk gyemantot...

Vagy poszt-utolagos okoskodassal elemezni azt mennyire szarul draftolunk (szvsz Dez volt az egyetlen realis "hiba"/kihagyas WR poszton)

Vagy ha elbaszunk random tulfizetett WR-re 20-30 misit hogy lett volna ilyen front seven az elmult evekben...

Vagy...

Nem gondoltam volna, hogy felmerul bennem a gondolat, de lehet hogy (min) a draftig eltunok a topicbol.. mert ez azert mar nonszensz.Igor
El ne tűnj,mert ....


vagy


😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A következő a meglátásom, a hiba ott leledz mikor a staff el kezd bízni a saját zsenialitásában, ami a múltban bejött az most is be fog jönn. A Gilmore húzást ennek tartom, s úgy érzékelem Blaise is ennek tudja be a veterán WR olcsóért + hátsókörös WR húzásokat. Hogy van, hogy az alltime bookot Mason meg Heap vezetik? És Rice még mindig ötödik a listán? Nekem tejesen természetes hogy egyrészt együtt mozgunk a liga folyamataival, másrészt megpróbáljuk kihasználni a meglévő értékeinket maximálisan. Asszem eddig bejövő barkácsöcsi elkapó műveletek váltásának szükségességét hangsúlyozza Blaise meglehetős vehemenciával.sutianap
Drága Barátom,Gilmore vörös posztó ? 😐
Tudom miért😉
Kiegyeznék a ti hátsó körös WR draftjaitikkal,sztem még Blaise sem emelne kifogást ellenük.
Atyaég Wallace,Saunders,Brown,Bryant.
Nem kölcsönöztök WR scoutot? 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Tessönök, itt is egy önyhe kriticizmus
 mmqb.si.com/2015/03/17/2015-nfl-free-agency-compensatory-picks/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Elszallt a kilometeres hsz-em igy roviden csak ennyit.. aki Ozziet, ekezi kicsit alaposan nezzen mar magaba.

Vagy nezze ossze a franchiset a GB-vel v PIT-tel (mas kerdes hogy mi expansion franchise voltunk, lehetne CAR, HOU vagy JAX is a parhuzam)

Vagy mert nem kepes a Mason-Boldin-Jacoby-SSS sort elfogadni, es az FA-ra mint a draft komplementerere tekinteni..

Vagy nem egyedul Ozziet baszogatni, hanem inkabb a WR scoutok/edzoket pedzegetni.. mondjuk a DL poszton dolgozokeval osszevetve, ahol mindig talalunk gyemantot...

Vagy poszt-utolagos okoskodassal elemezni azt mennyire szarul draftolunk (szvsz Dez volt az egyetlen realis "hiba"/kihagyas WR poszton)

Vagy ha elbaszunk random tulfizetett WR-re 20-30 misit hogy lett volna ilyen front seven az elmult evekben...

Vagy...

Nem gondoltam volna, hogy felmerul bennem a gondolat, de lehet hogy (min) a draftig eltunok a topicbol.. mert ez azert mar nonszensz.Igor
Nem mehetsz el addig amíg újra be nem írtad a hosszabb posztot. 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem hinném, hogy el kell tűnnöd, mint ahogy azt sem, hogy Oz-t ekéznénk. Én legalábbis biztos nem. De a kiterjesztett - scout - dologban egyetértünk - én legalábbis mindenképpen - Veled.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elszallt a kilometeres hsz-em igy roviden csak ennyit.. aki Ozziet, ekezi kicsit alaposan nezzen mar magaba.

Vagy nezze ossze a franchiset a GB-vel v PIT-tel (mas kerdes hogy mi expansion franchise voltunk, lehetne CAR, HOU vagy JAX is a parhuzam)

Vagy mert nem kepes a Mason-Boldin-Jacoby-SSS sort elfogadni, es az FA-ra mint a draft komplementerere tekinteni..

Vagy nem egyedul Ozziet baszogatni, hanem inkabb a WR scoutok/edzoket pedzegetni.. mondjuk a DL poszton dolgozokeval osszevetve, ahol mindig talalunk gyemantot...

Vagy poszt-utolagos okoskodassal elemezni azt mennyire szarul draftolunk (szvsz Dez volt az egyetlen realis "hiba"/kihagyas WR poszton)

Vagy ha elbaszunk random tulfizetett WR-re 20-30 misit hogy lett volna ilyen front seven az elmult evekben...

Vagy...

Nem gondoltam volna, hogy felmerul bennem a gondolat, de lehet hogy (min) a draftig eltunok a topicbol.. mert ez azert mar nonszensz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem hiszem hogy annyira Offense hater lenne a banda.malkav
Én sem hater-séget látok. Btw nincs is nagy jelentősége, hogy mit látok. 😊

Valaki korábban kiemelte a Pats felturbózott védelme által szerzett INT-t. Nézzük meg a Ravens támadó oldaláról! Már ott kezdődik a gond, hogy az ellenfél elkapója tudja a pálya szélén, hogy Flacco úgyis dobni fog egyet (egy hosszút). Ha ő tudja, akkor az ellenfél edzői stábja mennyire tudhatja? Az sem atomfizika ebben az esetben, hogy Torrey lesz a célpont. A mindenki által kiröhögött 3. körös Harmon-t felteszik single high safety-nek és a sophomore slump-os Ryan-t állítják a legveszélyesebb Ravens elkapóra.

Tök jó Flacco szerint: Cover1 egy viszonylag (saját elkapómnál mindenképpen) lassabb CB-kel. S itt üt vissza a kiismerhetőség, ez ugyan nem Cover1, Harmon leszarja a pálya (védelem felőli) bal oldalát, a snap pillanatában jobbra húzódik, s amint Flacco balra néz, már sprintel is Torrey elé. Úgy elég nehéz hatékonynak lenni, hogy előre leadod, hogy mit fogsz játszani.

Szóval, ha ilyen meccs végi kihegyezett esetekből indulunk ki, akkor is két olvasat van. A Pats csili-vili Secondary-ja állította meg a Ravens-t, mert annyira faszányosak voltak (szerintem nem). Vagy annyira kiismerhetővé/egysíkúvá/olvashatóvá vált a Ravens támadás, hogy már egy közepesnél jobb, de labdaszerzésben mindig is kiváló védelem is komoly veszélyt jelent. (Szerintem igen.)tomi-tomi
Ezzel abból a szempontból nem értek egyet, hogy a meccs túl szoros volt ahhoz hogy ennyivel letudjad a különbséget. Ehhez a Pats győzelemhez sok kis apróság és váratlan dolog kellett a részetekről (pl. Edelman pasz, Variálás a falfelállásokkal és most nem vitatéma az hogy szabályos volt vagy sem.)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem hiszem hogy annyira Offense hater lenne a banda.malkav
Én sem hater-séget látok. Btw nincs is nagy jelentősége, hogy mit látok. 😊

Valaki korábban kiemelte a Pats felturbózott védelme által szerzett INT-t. Nézzük meg a Ravens támadó oldaláról! Már ott kezdődik a gond, hogy az ellenfél elkapója tudja a pálya szélén, hogy Flacco úgyis dobni fog egyet (egy hosszút). Ha ő tudja, akkor az ellenfél edzői stábja mennyire tudhatja? Az sem atomfizika ebben az esetben, hogy Torrey lesz a célpont. A mindenki által kiröhögött 3. körös Harmon-t felteszik single high safety-nek és a sophomore slump-os Ryan-t állítják a legveszélyesebb Ravens elkapóra.

Tök jó Flacco szerint: Cover1 egy viszonylag (saját elkapómnál mindenképpen) lassabb CB-kel. S itt üt vissza a kiismerhetőség, ez ugyan nem Cover1, Harmon leszarja a pálya (védelem felőli) bal oldalát, a snap pillanatában jobbra húzódik, s amint Flacco balra néz, már sprintel is Torrey elé. Úgy elég nehéz hatékonynak lenni, hogy előre leadod, hogy mit fogsz játszani.

Szóval, ha ilyen meccs végi kihegyezett esetekből indulunk ki, akkor is két olvasat van. A Pats csili-vili Secondary-ja állította meg a Ravens-t, mert annyira faszányosak voltak (szerintem nem). Vagy annyira kiismerhetővé/egysíkúvá/olvashatóvá vált a Ravens támadás, hogy már egy közepesnél jobb, de labdaszerzésben mindig is kiváló védelem is komoly veszélyt jelent. (Szerintem igen.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csak azért hogy a külső (nem baltimóóór fanok) fórumozok is értsék nincs itt háboró csak felmelegítettük a tavalyi káposztát:

Voice:

Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.

peter:
-1RT,-2TE,-2WR,Rice eltiltás előtt,KO,Pierce,Mellette műtét után.Daniels,Forsett egy évre jött valószínűleg.ideje lenne a 120 millás irányítonknak esélyt adni (fal,WR-TE,RB)

Flacco5:
Ahogy látom eléggé kezd szétszakadni a tábor az #O és #D építését favorizálók között. Azt talán leszögezhetjük, hogy a tavalyi 8-8 egy csoda volt ilyen támadójátékkal, valamint hogy a védelem tisztesen, sőt több mint tisztességesen helytállt.

Ez a védelem távol van a rossztól. Viszont több meccset is láttuk, ahol az #O lefagyott és buktunk (pl.: Bills), továbbá amikor csak a csoda mentett meg minket (pl.: Vikings). Ti is elismertétek, hogy az alapszakaszt az O nyeri. DE ha olyan az O, mint tavaly, akkor nem fogunk PO-ba jutni, és akkor meg nincs miről dumálnunk, hogy a Védelem nyeri meg a bajnokságot
Mai NFL-ben nem elég 10-15 pontot szerezni a győzelemhez (jó oké, bajnok szezonunkban egyszer 9 elég volt a Chiefs ellen ). Stabil 20+ pontokhoz pedig egy ütős O kell. Azt viszont senki nem meséli be nekem, hogy ha hozunk is egy korai körös OT-t, akkor az TUTI megold mindet problémát.

Ragozhatjuk napestig ezt a vitát, már csak pár nap és eldől, hogy látja a vezetőség. Nekem az a véleményem, hogy tavalyt a D feljavítására fordítottuk, ez nagyrészt idénre is elég lesz, a tavalyi horror produkció miatt pedig az ideit az O-ra kell(ene) fordatani

Blaise:
Mosley nálam no brainer "kössz nem" ILB nem akkora impact, hiába jó játékos, de alabama védő és nála meg még ott van a térd problémája. Nálam Ő egyértelműen a Nope kategória. Első kör OT/CB az Letrade nagyon frankó lenne, de a két OT v legjobb elérhető CB is tetszene.

Collapo:
2. körben, ha aze elsőben nincs CB, akkor cb-t, egyébként OL, leginkább takli, de itt ugye feltettem, hogy akkor OL, ha elsőben CB-t hoznánk, esetleg Sefarian-Jenkins
3. körben Niklas, ha korábban nem volt SJ, Elakpűt, egyébként Hill (RB), ami lehet, hogy magas, de itt Rice ügye nem ér időben véget,
3. körben Mettenbergert, mert nem hiszek a különböző stíulsú QB-k sikerességében, Reilly-t, esetleg DT-t, mert Codynál évek óta rezeg a léc és kell a falba ember
4. körben Hill-t, ha bennvan, amúgy futót
Utána BPA.

Se Savage, se Logan se Boyd ne jöjön, akkor inkább ne húzzunk QB-t

amúgy meg egyre sanszosabb, hogy trade lesz az első körben. Oz is említette, meg azért bőven van tehetség idén... és jű ha sok pick alapján húzhatunk...

ja és a véleényem naponta változik, ami jó, de jelzi, hogy megtippelhetetlen a dolog...