Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A következő a meglátásom, a hiba ott leledz mikor a staff el kezd bízni a saját zsenialitásában, ami a múltban bejött az most is be fog jönn. A Gilmore húzást ennek tartom, s úgy érzékelem Blaise is ennek tudja be a veterán WR olcsóért + hátsókörös WR húzásokat. Hogy van, hogy az alltime bookot Mason meg Heap vezetik? És Rice még mindig ötödik a listán? Nekem tejesen természetes hogy egyrészt együtt mozgunk a liga folyamataival, másrészt megpróbáljuk kihasználni a meglévő értékeinket maximálisan. Asszem eddig bejövő barkácsöcsi elkapó műveletek váltásának szükségességét hangsúlyozza Blaise meglehetős vehemenciával.sutianap
Drága Barátom,Gilmore vörös posztó ? 😐
Tudom miért😉
Kiegyeznék a ti hátsó körös WR draftjaitikkal,sztem még Blaise sem emelne kifogást ellenük.
Atyaég Wallace,Saunders,Brown,Bryant.
Nem kölcsönöztök WR scoutot? 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Tessönök, itt is egy önyhe kriticizmus
 mmqb.si.com/2015/03/17/2015-nfl-free-agency-compensatory-picks/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Elszallt a kilometeres hsz-em igy roviden csak ennyit.. aki Ozziet, ekezi kicsit alaposan nezzen mar magaba.

Vagy nezze ossze a franchiset a GB-vel v PIT-tel (mas kerdes hogy mi expansion franchise voltunk, lehetne CAR, HOU vagy JAX is a parhuzam)

Vagy mert nem kepes a Mason-Boldin-Jacoby-SSS sort elfogadni, es az FA-ra mint a draft komplementerere tekinteni..

Vagy nem egyedul Ozziet baszogatni, hanem inkabb a WR scoutok/edzoket pedzegetni.. mondjuk a DL poszton dolgozokeval osszevetve, ahol mindig talalunk gyemantot...

Vagy poszt-utolagos okoskodassal elemezni azt mennyire szarul draftolunk (szvsz Dez volt az egyetlen realis "hiba"/kihagyas WR poszton)

Vagy ha elbaszunk random tulfizetett WR-re 20-30 misit hogy lett volna ilyen front seven az elmult evekben...

Vagy...

Nem gondoltam volna, hogy felmerul bennem a gondolat, de lehet hogy (min) a draftig eltunok a topicbol.. mert ez azert mar nonszensz.Igor
Nem mehetsz el addig amíg újra be nem írtad a hosszabb posztot. 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem hinném, hogy el kell tűnnöd, mint ahogy azt sem, hogy Oz-t ekéznénk. Én legalábbis biztos nem. De a kiterjesztett - scout - dologban egyetértünk - én legalábbis mindenképpen - Veled.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elszallt a kilometeres hsz-em igy roviden csak ennyit.. aki Ozziet, ekezi kicsit alaposan nezzen mar magaba.

Vagy nezze ossze a franchiset a GB-vel v PIT-tel (mas kerdes hogy mi expansion franchise voltunk, lehetne CAR, HOU vagy JAX is a parhuzam)

Vagy mert nem kepes a Mason-Boldin-Jacoby-SSS sort elfogadni, es az FA-ra mint a draft komplementerere tekinteni..

Vagy nem egyedul Ozziet baszogatni, hanem inkabb a WR scoutok/edzoket pedzegetni.. mondjuk a DL poszton dolgozokeval osszevetve, ahol mindig talalunk gyemantot...

Vagy poszt-utolagos okoskodassal elemezni azt mennyire szarul draftolunk (szvsz Dez volt az egyetlen realis "hiba"/kihagyas WR poszton)

Vagy ha elbaszunk random tulfizetett WR-re 20-30 misit hogy lett volna ilyen front seven az elmult evekben...

Vagy...

Nem gondoltam volna, hogy felmerul bennem a gondolat, de lehet hogy (min) a draftig eltunok a topicbol.. mert ez azert mar nonszensz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem hiszem hogy annyira Offense hater lenne a banda.malkav
Én sem hater-séget látok. Btw nincs is nagy jelentősége, hogy mit látok. 😊

Valaki korábban kiemelte a Pats felturbózott védelme által szerzett INT-t. Nézzük meg a Ravens támadó oldaláról! Már ott kezdődik a gond, hogy az ellenfél elkapója tudja a pálya szélén, hogy Flacco úgyis dobni fog egyet (egy hosszút). Ha ő tudja, akkor az ellenfél edzői stábja mennyire tudhatja? Az sem atomfizika ebben az esetben, hogy Torrey lesz a célpont. A mindenki által kiröhögött 3. körös Harmon-t felteszik single high safety-nek és a sophomore slump-os Ryan-t állítják a legveszélyesebb Ravens elkapóra.

Tök jó Flacco szerint: Cover1 egy viszonylag (saját elkapómnál mindenképpen) lassabb CB-kel. S itt üt vissza a kiismerhetőség, ez ugyan nem Cover1, Harmon leszarja a pálya (védelem felőli) bal oldalát, a snap pillanatában jobbra húzódik, s amint Flacco balra néz, már sprintel is Torrey elé. Úgy elég nehéz hatékonynak lenni, hogy előre leadod, hogy mit fogsz játszani.

Szóval, ha ilyen meccs végi kihegyezett esetekből indulunk ki, akkor is két olvasat van. A Pats csili-vili Secondary-ja állította meg a Ravens-t, mert annyira faszányosak voltak (szerintem nem). Vagy annyira kiismerhetővé/egysíkúvá/olvashatóvá vált a Ravens támadás, hogy már egy közepesnél jobb, de labdaszerzésben mindig is kiváló védelem is komoly veszélyt jelent. (Szerintem igen.)tomi-tomi
Ezzel abból a szempontból nem értek egyet, hogy a meccs túl szoros volt ahhoz hogy ennyivel letudjad a különbséget. Ehhez a Pats győzelemhez sok kis apróság és váratlan dolog kellett a részetekről (pl. Edelman pasz, Variálás a falfelállásokkal és most nem vitatéma az hogy szabályos volt vagy sem.)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem hiszem hogy annyira Offense hater lenne a banda.malkav
Én sem hater-séget látok. Btw nincs is nagy jelentősége, hogy mit látok. 😊

Valaki korábban kiemelte a Pats felturbózott védelme által szerzett INT-t. Nézzük meg a Ravens támadó oldaláról! Már ott kezdődik a gond, hogy az ellenfél elkapója tudja a pálya szélén, hogy Flacco úgyis dobni fog egyet (egy hosszút). Ha ő tudja, akkor az ellenfél edzői stábja mennyire tudhatja? Az sem atomfizika ebben az esetben, hogy Torrey lesz a célpont. A mindenki által kiröhögött 3. körös Harmon-t felteszik single high safety-nek és a sophomore slump-os Ryan-t állítják a legveszélyesebb Ravens elkapóra.

Tök jó Flacco szerint: Cover1 egy viszonylag (saját elkapómnál mindenképpen) lassabb CB-kel. S itt üt vissza a kiismerhetőség, ez ugyan nem Cover1, Harmon leszarja a pálya (védelem felőli) bal oldalát, a snap pillanatában jobbra húzódik, s amint Flacco balra néz, már sprintel is Torrey elé. Úgy elég nehéz hatékonynak lenni, hogy előre leadod, hogy mit fogsz játszani.

Szóval, ha ilyen meccs végi kihegyezett esetekből indulunk ki, akkor is két olvasat van. A Pats csili-vili Secondary-ja állította meg a Ravens-t, mert annyira faszányosak voltak (szerintem nem). Vagy annyira kiismerhetővé/egysíkúvá/olvashatóvá vált a Ravens támadás, hogy már egy közepesnél jobb, de labdaszerzésben mindig is kiváló védelem is komoly veszélyt jelent. (Szerintem igen.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csak azért hogy a külső (nem baltimóóór fanok) fórumozok is értsék nincs itt háboró csak felmelegítettük a tavalyi káposztát:

Voice:

Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.

peter:
-1RT,-2TE,-2WR,Rice eltiltás előtt,KO,Pierce,Mellette műtét után.Daniels,Forsett egy évre jött valószínűleg.ideje lenne a 120 millás irányítonknak esélyt adni (fal,WR-TE,RB)

Flacco5:
Ahogy látom eléggé kezd szétszakadni a tábor az #O és #D építését favorizálók között. Azt talán leszögezhetjük, hogy a tavalyi 8-8 egy csoda volt ilyen támadójátékkal, valamint hogy a védelem tisztesen, sőt több mint tisztességesen helytállt.

Ez a védelem távol van a rossztól. Viszont több meccset is láttuk, ahol az #O lefagyott és buktunk (pl.: Bills), továbbá amikor csak a csoda mentett meg minket (pl.: Vikings). Ti is elismertétek, hogy az alapszakaszt az O nyeri. DE ha olyan az O, mint tavaly, akkor nem fogunk PO-ba jutni, és akkor meg nincs miről dumálnunk, hogy a Védelem nyeri meg a bajnokságot
Mai NFL-ben nem elég 10-15 pontot szerezni a győzelemhez (jó oké, bajnok szezonunkban egyszer 9 elég volt a Chiefs ellen ). Stabil 20+ pontokhoz pedig egy ütős O kell. Azt viszont senki nem meséli be nekem, hogy ha hozunk is egy korai körös OT-t, akkor az TUTI megold mindet problémát.

Ragozhatjuk napestig ezt a vitát, már csak pár nap és eldől, hogy látja a vezetőség. Nekem az a véleményem, hogy tavalyt a D feljavítására fordítottuk, ez nagyrészt idénre is elég lesz, a tavalyi horror produkció miatt pedig az ideit az O-ra kell(ene) fordatani

Blaise:
Mosley nálam no brainer "kössz nem" ILB nem akkora impact, hiába jó játékos, de alabama védő és nála meg még ott van a térd problémája. Nálam Ő egyértelműen a Nope kategória. Első kör OT/CB az Letrade nagyon frankó lenne, de a két OT v legjobb elérhető CB is tetszene.

Collapo:
2. körben, ha aze elsőben nincs CB, akkor cb-t, egyébként OL, leginkább takli, de itt ugye feltettem, hogy akkor OL, ha elsőben CB-t hoznánk, esetleg Sefarian-Jenkins
3. körben Niklas, ha korábban nem volt SJ, Elakpűt, egyébként Hill (RB), ami lehet, hogy magas, de itt Rice ügye nem ér időben véget,
3. körben Mettenbergert, mert nem hiszek a különböző stíulsú QB-k sikerességében, Reilly-t, esetleg DT-t, mert Codynál évek óta rezeg a léc és kell a falba ember
4. körben Hill-t, ha bennvan, amúgy futót
Utána BPA.

Se Savage, se Logan se Boyd ne jöjön, akkor inkább ne húzzunk QB-t

amúgy meg egyre sanszosabb, hogy trade lesz az első körben. Oz is említette, meg azért bőven van tehetség idén... és jű ha sok pick alapján húzhatunk...

ja és a véleényem naponta változik, ami jó, de jelzi, hogy megtippelhetetlen a dolog...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Illetve még egy fontos dolgot tennék hozzá... a 4+ - 9- éves "veteránok" sorában azért jelentős lyuk van a csapatban, ami két dolgot jelent szerintem.

1) Nem tudjuk, vagy akarjuk megtartani a játékosainkat. D# oldalon előbbi, O# oldalon utóbbi és itt fontos, hogy azért, mert nem képviselnek elég értéket, ezért lehet, hogy a drafton szerzett O# oldali játékosoknál fontos lenne, hogy olyan, skill-nem-skill ezt döntse el mindenki aki akarja, játékos érkezzen, aki marad is.

2) Amennyiben az előbbi gondolatmenetet elfogadjuk, úgy a staff nem akar, vagy nem tud ilyen jellegű "hibát" észrevenni, kijavítani. Most az a recept, hogy majd jön egy veterán. De ez nem megoldás, mert így görgetjük azt a bizonyos kupacot magunk előtt. Ez pedig szerintem nem jó.

Félretéve mindent, amit eddig leírtunk, nálam ez azt jelenti, hogy nem fogunk felmenni, amennyiben pedig igaz 2, akkor továbbra sem O# lesz a draft. (teszem hozzá, én innen könnyen is beszélek, meg mindegynek is tartom a dolgot).
És igen, mindannyiunknak igaza van - valamilyen szinten.

Tartom továbbra is a már leírt várakozásomat.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért nézzétek meg, mit művelt a csapat és Flacco is, amikor legalább két minőségi elkapója volt, illetve akkor, amikor Marlon Brownokkal kellett szenvednie.

Tavaly is minő meglepő, beindult a Ravens-offense, utat nyitva ezáltal a jobb futójátéknak is. Simán indokolt lenne az első körös WR-pick, de jegyezzük meg, ahhoz, hogy a top3-4 WR meglegyen, fel kellene menni top14 környékére. Mondjuk megérni megérné, tekintve, hogy Smith sem mai gyerek, Flaccónak meglesz a #1 elkapója a következő évekre, és azért ritka az, mint tavaly volt és idén, hogy van legalább 3-4 olyan elkapó, aki kiemelkedik. Általában 1-2 ilyen szokott lenni, és azok meg kimennek top10-ben. Viszont ha ilyen van, akkor azért lehet megérné cserélni is akár.

És én azért arról sem feledkeznék meg, hogy a kétszeri csípőműtét után lábadozó Pitta alapból szerintem vissza is vonulhat, de ha nem így lesz, akkor sem lehet arra alapozni, hogy plusz egy célpontként sokáig segíthetné Flaccót. Smitty egyedül kevés lesz azért. És a Ravens még a közepes védelmével is elég sokáig menetelt, mindezt úgy, hogy az utóbbi 1-2 évben a liga egyik legjobbjává váló Jimmy Smith sérült volt. Meg ugyebár egy első körös WR-pick után lehet erősíteni a védelmet is.

Ahogy elnézem a Ravens DC-jét, előbb-utóbb hozni kell egy #1, playmaker elkapót, csak kérdés mikor. Flaccónak segítség kell, ha előbb kapja meg, az csak jobb. Sokkal szarabb lesz, amikor a top5-7-be kell felmenned egy ilyen játékosért, mint amikor mondjuk top10-14-be. Odáig akár ketten is bent lehetnek a három elit WR-ből prospectből.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
A következő a meglátásom, a hiba ott leledz mikor a staff el kezd bízni a saját zsenialitásában, ami a múltban bejött az most is be fog jönn. A Gilmore húzást ennek tartom, s úgy érzékelem Blaise is ennek tudja be a veterán WR olcsóért + hátsókörös WR húzásokat. Hogy van, hogy az alltime bookot Mason meg Heap vezetik? És Rice még mindig ötödik a listán? Nekem tejesen természetes hogy egyrészt együtt mozgunk a liga folyamataival, másrészt megpróbáljuk kihasználni a meglévő értékeinket maximálisan. Asszem eddig bejövő barkácsöcsi elkapó műveletek váltásának szükségességét hangsúlyozza Blaise meglehetős vehemenciával.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem akarjuk/akarom kifordítani Blaise mondókáját csak nem értek vele egyet, és ezt szeretném alátámasztani/kifejezni. De mind addig míg elbeszélünk egymás mellett és nem vagyunk nyitottak a másik mondandójára addig ennek nem is nagyon van értelme. Szerintem nem dől össze a világ ha nem törjük össze magunkat egy első körös WR pickért, és BPA-zunk. Nyílván ők jobban tudják mi a helyzet, mennyire bíznak Aikenben vagy Marlonban az új OC-nak meg fel van adva a lecke hogy az előző évhez hasonló szintet megüssön, szóval biztos verni fogja az aszalt skill playerekért, ha nem akkor meg ennyi. Annak ellenére hogy tavaly csak egy blokkoló TE-t kapot Kubiak a FO-tól drafton meg hozott magának két játékost, nem rohant rá az első HC állásra, szóval nem hiszem hogy annyira Offense hater lenne a banda.
Mielőtt még levonjuk a nagy következtetéseket két fontos dolog hátra van maga a draft és a jún 1-i cut időszak.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Eddie Royal,Hilton,Colston vagy Welker az smafu?
legnagyobb valószínűsége a top prospecteknek van,hogy bejönnek.Gyöngyszemek azonban vannak,akik jók lehetnek.Arányuk nem túl nagy,ettől függetlenül vannak.Nem tudjuk,Camp a következő Welker lesz e.
kátrány
Nem fogok ebbe belemenni, egyszer megtettem, akkor sem volt értelme ezért nem sorolom Evanstól Megatronig kik az elite elkapók és, hogy mekkora arányuk volt első körös. Inkább felsorolom mi hány gyöngyszemet találtunk eddig. Csak erős idegzetűeknek
Blaise
és ezek az elit elkapók hányszoros bajnokok a csapatukkal?Voice
S Blaise mikor állította, hogy azért érdemes elit elkapót húzni, mert akkor lesz bajnok a Ravens? Ne fordítsuk már ki Blaise logikáját!

Két dolgot állít.
1. Flacco olyan szintű irányító, akire építve képes SB-t nyerni a csapat.
2. Ennek ellenére az elmúlt két évben nem erre az erősségre játszott rá a FO, hanem a gyengülő védelembe invesztált.

Btw szerintem is hibázott Ozzie. Főleg ha figyelembe veszem, hogy a gyűrű után három olcsó évet vett Flacco-tól és ezt a zseniálisan kialakított ablakot nem használta ki. 2016-ban mit fog tenni? Szó nélkül fizet 30 millát Flacco-nak? Aki ennyi pénzért Smith-t és Aiken-t fogja labdákkal tömni? Esetleg ki fogja rakni/el fogja cserélni? Érdekes lenne.

Értem én, a három évet arra szerette volna felhasználni, hogy összeraknak egy ismét elit védelmet, amivel egy közepesen jó támadó oldal is SB esélyes lesz. Csak még körvonalakban sem látszódik feltűnni az az elit védelem. (Őszentsége hiánya is csak újabb kérdőjelet jelent.) Szóval, feladja a besülni látszó "A" tervet és kihasználja, hogy olyan irányítója van, amilyenért a franchise-ok 3/4-e a lelki üdvét eladná? Vagy konzekvensen végigmegy, lesz, ami lesz alapon? Szerintem ökör szintű kitartás lenne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Eddie Royal,Hilton,Colston vagy Welker az smafu?
legnagyobb valószínűsége a top prospecteknek van,hogy bejönnek.Gyöngyszemek azonban vannak,akik jók lehetnek.Arányuk nem túl nagy,ettől függetlenül vannak.Nem tudjuk,Camp a következő Welker lesz e.
kátrány
Nem fogok ebbe belemenni, egyszer megtettem, akkor sem volt értelme ezért nem sorolom Evanstól Megatronig kik az elite elkapók és, hogy mekkora arányuk volt első körös. Inkább felsorolom mi hány gyöngyszemet találtunk eddig. Csak erős idegzetűeknek
Blaise
és ezek az elit elkapók hányszoros bajnokok a csapatukkal?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hogy aztán végleg pontot tegyek az ügy végére, igen igazad van kell WR a csapatba. Nem nincs igazad mert szerintem abszolút nem a needre húzás a lényeges, hanem hogy értéken szerezünk játékost: ez az Én véleményem. Tavalyi SB győztesnél ki volt az NR 1. WR ? Vagy szerinted nem a feltúrbózótt védelem (Revis stb) nyerte meg a mecset ellenünk (int) illetve a Szíhóksz (int) ellen? Tavaly a Szíhóksz talán a hihetetlen elkapói gárdájával lett SB győztes??? Vagy a Giants az elkapók és nem a passrush miatt lett győztes? Én annyit láttok, aztán lehet, hogy szemüveg kell, hogy nem biztos, hogy egy top WR megoldja majd a problémáinkat (ez nem jelenti azt, hogy egy 3. ILB szívesen látnék). Mi tavaly ott voltunk a PO-ba és tovább jutottunk mint azok a csapatok ahol van NR 1. WR (Steelers, Bengals, Detroit). Szóval nem rossz szerintem ez a csapat és a csapatépítési taktika sem. Persze erre lehet azt mondani hogy szerencse, de akkor minden 2. évben ki**** szerencsénk van. 😀malkav
SB-t nyerhetsz elit QB-val és vagy eliten játszani tudó QB-val egy 4 meccses sorozatban, úgy, hogy a D-d mondjuk elég ha közepesnél jobb, de tudja hozni magát. Vagy ától zettig elit D-el és egy magát hozni tudó Offenzzel.

Nézzük nekünk mink van. Egy rohadtul nem elit D-ünk. Annyira nem elit, hogy tavalyi is a középszernél volt jobb miközben majd az összes fostaliga irányító tisztleletét tette ellenünk. Jövőre nem ez lesz a helyzet

És bár úgy tűnik hajlamosak a szurkolókollégák megfeledkezni róla. de jééé van nekünk egy eliten játszani tudó irányítónk. 😮 Sőt, hogy fokozzam a döbbenetet, januárban eliten játszani tudó irányítónk. Akkor most magyarázza már el nekem valami mi a jó düdös istenért fossuk a picket meg a dollárt egy BBDB D-be ami soha nem lesz elit?

De tessön *lopva sütitől* némi inglis tudást fog igényelni, mert másik fórumról loptam


At the end of the day, I get what BT is talking about. Ozzie's formula produces W's. There is no denying that. However, the two Super Bowls he's won have been
with 1.) The Greatest Single Season Defense of All-Time, the likes of which we may never see again, and 2.) The second greatest QB postseason performance of
all time, highlighted by the Mile High Miracle, the likes of which we may never see again.

BT is right in that if you look at how the Ravens exit the playoffs, it's mainly due to the WRs. Joe's first year was on him. He was a rookie going
against the Steelers defense in their house in the AFC Championship Game. Even if he had a WR they feared, which he didn't, I think he would have struggled.
Yet, even that game was close. Joe's second year, the WRs dropped more than ten passes in Indianapolis, including Derrick Mason. Joe's third year, Boldin drops
the go ahead TD and Houshmanzadeh drops what would have been one of the clutchest fourth down conversions you'll ever see. Joe's fourth year? Lee Evans. Last
year, sure, he had a good game, but Owen Daniels drops TD pass #5 and Torrey Smith makes about as poor a judgment of a ball in the air, as well as an attempt
to catch it, as you'll see. That pass highlighted what's been the issue here. It's Joe Flacco or bust. It's 'Joe makes a pinpoint accurate throw or bust'.
You can't rely on a man throwing 11 TDs and 0 interceptions every postseason. It's only been done twice in fifty years.

Yes, Ozzie's formula is enough to get W's and even make deep postseason runs, much like Rex's formula can get him to the playoffs with shitty QBs. However,
it's not ideal for getting over the top. How, in a passing league, 13th is acceptable is beyond me. There is not a single WR on this team that defenses have
feared and when they come against a physical and disciplined defense you see it. They penetrate in run defense, stay disciplined in their lanes, and jam the
WRs. Whose there to help Joe out? Nobody.

And I think what frustrates BT more than anything is the sort of effort put into offense here. All they do is trade for aging veteran WRs, when it comes
to pass catchers. Torrey is the only high pick in what, 7 years? No big Free Agency spending on one guy? Not one?

BT is right in that even if the Ravens had 30 million in cap space, they wouldn't throw that type of money out there. That's why, for me, it's inexcusable.

Because every year we hit the playoffs and darn near every year it's the same thing. Game gets close, Joe has to save us and the WR lets him down.
This year marked the first game that we legitimately lost, because of the defense, but we could have still won if we had any number of WRs who would
have judged that ball better and made a play on it, even if it wasn't the best throw.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Eddie Royal,Hilton,Colston vagy Welker az smafu?
legnagyobb valószínűsége a top prospecteknek van,hogy bejönnek.Gyöngyszemek azonban vannak,akik jók lehetnek.Arányuk nem túl nagy,ettől függetlenül vannak.Nem tudjuk,Camp a következő Welker lesz e.
kátrány
Nem fogok ebbe belemenni, egyszer megtettem, akkor sem volt értelme ezért nem sorolom Evanstól Megatronig kik az elite elkapók és, hogy mekkora arányuk volt első körös. Inkább felsorolom mi hány gyöngyszemet találtunk eddig. Csak erős idegzetűeknek | Mellette, Streater, Doss, Smith, Reed és nem sorolom tovább mert hányinger kerülget |

Ha ennyire szereted kritizálni az FO-t,a Steelers is elengedte Harrisont,hogy egy európai kitérő után Pittsburgh -be térjen vissza.Kb ennyire volt érett gondolkodású.hogy aztán visszatérve dominálja évekig a ligát.Ők pedagógiai szempontból engedték,mi balf@szságból... kátrány
Őszinte leszek a legkevésbé sem érdekel más csapat b*lfaszsága, amíg mi nem vagyunk tökéletesek. Nem vagyunk azok, innentől kezdve egészen addig amíg nem jön ide a fórumra valamelyik csapat szurkolója offenzívan mutogatni én sem fogom egyik csapat hülyeségeit felhánytorgatni. Ozék csináltak és ez baj, és kisebb baj szerintem nem lesz azért mert más is csinálta,
Bryantot megbeszéltük pár hete ,drágálták érte a draftértéket,sok volt a redflag vele kapcsolatban.
kátrány
Mi is volt az ár? az az évi 3. kör? Mire is mennénk Jah Reid nélkül... *költői kérdés*
Örülök,hogy Pistában egyetértünk,Graham sztem egy kategória vele,
kátrány
Akkor mégsem értünk egyet, Pitta egy jó TE, to go guy. De nem, hogy nem Graham, de még az Olsen, Witten - és oda fog érni Kelce is szerintem hamarosan - szinttől is le volt/van/lesz maradva Ettől függetlenül a seggem verném a földhöz örömömben, ha még vissza tudna térni a régi szintjére. (nem fog)

Az FO szisztémája az,hogy az 1.kört nem adja,ezek a sarokkövei a csapatnak,sajna agyatlan kingserge vagy Elam hiányoznak.A 2. körrel én is egyetértenék,ha megvalósítható lenne.
Láttam vhol egy táblázatot,mennyi a a pontértéke egy trade-nek csak nem tudom,hol,linkelem,ha megtalálom.
Mintha úgy emlékeznék,hogy kellene a 2.kör egy + 10 helyhez .kátrány
Igen kell, azt a táblát néztem én is mint Janek.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szeritnem erre azt lehet mondani hogy nem feltétlenül lesz az elsőkörösekből szupersztár....malkav
Ne kezdjük ezt...Blaise
Mit ne kezdjünk? :-/
Pont erről beszélsz,hogy csak az a jó draft,ha draftoljuk Coopert vagy White-ot,közepes,ha Parker vagy Strong.
Minden más csalódás és megindulunk a tartós hanyatlás útján...kátrány
Ki beszél itt Cooperről vagy Whiteról? Még az is irreális, hogy Parker bent lesz. Ezt a három srácot egyszer sem említettem. És igen minden más csalódás. Miért? Mert a legégetőbb needünk a NR 1 WR. Mi/ki jöhet még szóva első kör végén? Valaki Jernigan meg B-Will mögé 400 snapre évente? vagy arra számolunk, hogy lerobbannak? ILB mert... tudja tököm miért két nfl átlag feletti ilb-nk van. CB? Van 5-6 CB aki az első kör vége és a második kör vége között fog kimenni. Miért kellene valalkit berántani mindenképpen az elsőbe. Más mi kellene? Támadó fal adva van QB-nk van futónk van.Blaise
Konkrétan nem,csak mindig a domináns 1.WR-t emlegeted,akiből 4 van és már nem lesz ott 26-nál és sok draftpicket kellene beáldozni ahhoz,hogy feltrade legyen.kátrány
És Strongban megvan a potenciál, hogy domináns nr1 legyen. Fizikális big bodied receiver, aki a kombájnon villantott némi robbanékonyságot is. Hja meg kb a legjobb keze van a teljes classból. Igen sanszosan nem lesz bent 26-on de 17-nél simán bent lesz, odáig felmenni pedig egy komoly második körbe kerülne. Ez nálam a simán belefér kategória, egyáltalán nem a teljes jövőnket odaadjuk érte trade.Blaise
Hogy aztán végleg pontot tegyek az ügy végére, igen igazad van kell WR a csapatba. Nem nincs igazad mert szerintem abszolút nem a needre húzás a lényeges, hanem hogy értéken szerezünk játékost: ez az Én véleményem. Tavalyi SB győztesnél ki volt az NR 1. WR ? Vagy szerinted nem a feltúrbózótt védelem (Revis stb) nyerte meg a mecset ellenünk (int) illetve a Szíhóksz (int) ellen? Tavaly a Szíhóksz talán a hihetetlen elkapói gárdájával lett SB győztes??? Vagy a Giants az elkapók és nem a passrush miatt lett győztes? Én annyit láttok, aztán lehet, hogy szemüveg kell, hogy nem biztos, hogy egy top WR megoldja majd a problémáinkat (ez nem jelenti azt, hogy egy 3. ILB szívesen látnék). Mi tavaly ott voltunk a PO-ba és tovább jutottunk mint azok a csapatok ahol van NR 1. WR (Steelers, Bengals, Detroit). Szóval nem rossz szerintem ez a csapat és a csapatépítési taktika sem. Persze erre lehet azt mondani hogy szerencse, de akkor minden 2. évben ki**** szerencsénk van. 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.phpJanek
Ezt a chartot is el lehetne felejteni..Igor
Nah, szóval ez a táblázat arra jó, hogy valaki számosítson, ha akar. Személy szerint én úgy gondolom, hogy egy első kör jövőre az első kör, nem felel meg második körnek idén, s az, hogy kinek mit ér egy adott pick sem mérhető egyértelműen így. Innentől fogva viszont valóban felesleges ez a táblázat. Viszont, és szerintem ez a fontos, ad egyfajta közelítést, így mégiscsak használható néhányaknak.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.phpJanek
Ezt a chartot is el lehetne felejteni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pees legalább már egy ideje itt van. 😀malkav
Na hál'istennek 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most ezért egy kicsit nem Fair azt felhozni, hogy Gronkot vagy Grahamot vagy Bryant-et nem sikerült behúzni..... ilyen módon vissza kellene sorolni a Steelerst mert tavaly Shazit húzták Mosley előtt, vagy az Atlantát mert Flacco SB MVP lett Matt Ryan meg nem, hát ennek sincs sok érteleme..... sőt a NE kívűl minden csapat szar mert átugrották TB nem egyszer.... ááá ennek így sem értelme sem vége nem lesz.
Oké hogy ez a te véleményed és tiszteletben tartom de már kicsit sok ebből a nay sayer hozzáállásból. Bár tudom hogy ezzel akarsz jót a csapatnak...malkav
Szerintem meg fair mert a liga top 10 elkapója közül háromra is volt esélyünk abban az évben és helyettük jött két olyan akik közül jövőre jó eséllyel 0 yardot fogunk kapni. ha valami nem fair akkor az ez volt. Pitta ha egészséges jó. Pont. De ettől messze nem Gronk/Graham kaliber.

Flacco > Ryan. És tudod itt jön ki az, amiért tépem a pofám és nem értem miért nem látja vagy nem akarja megérteni itt a fórumon meg tengerentúli fórumokon is egy rakat szurkoló amire ki akarok lyukadni/ki akarnak lyukadni a hozzám hasonló userek.

QWA ÉLETBE van egy fr. qb-nk akinek ha van 2,5 célpontja ne adj isten kettő közülük még megbízható is és voálá SB. De nem mi a 2000-es D-t akarjuk felépíteni 2 éve miközben még mindig Makó és Jeruzsálem kétszer a táv. Közben pedig csak annyi kellene, hogy annak a langaléta olasz f-sznak a keze alá tegyék a megfelelő felhozatalt, hogy a SB-ba vigye a csapatot. Képes lenne megint egy Boldin-Pitta + ami most van nekünk skill playerekkel? IGEN b*ssza meg. De nem mi egy nyomorék BBDB Pees keze alá építjük/fogjuk építeni a D-t.Blaise
Mondjuk nehéz is úgy O-t építeni, hogy évente változik az OC személye... Pees legalább már egy ideje itt van. 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
 www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.php

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az a millió okosság,amit előadtok,az egy meglévő tudás birtokában teszitek.Tudjátok ki lett jó,ki nem.
Örülök,hogy tudjátok most ,hogy pl.Campanaro már most ordas bust vagy előre tudtátok,hogy Wes Welker UDFA -ként ilyen karriert tud maga mögött.
Biztos röhögtetek a ligán,mikor Bart Scott UDFA-ként leszerződtettük,hogy aztán PB ILB legyen.Vagy,hogy Adelius Thomas zúgott a 6.körig.
Thompson 4,40-et futott a combine-n, sportos , hard hitter ,a 4. körben.Ha bejön főnyeremény,nem jött be.
Pista ,4.kör?????????????
Wagner ,5.körben fr.RT-nk.
FB-et nem választanak 1.körben,attól függetlenül kell egy futó csapat rosterére.Akkor jó lenne,ha UDFA-ként jött volna?
2010-ben sört bontottam,mikor letradeltünk Kindle-ért.Majd minden meccsét láttam,imádtam a játékát.Vagy Pista vagy Dickson jött a trade értékéért.Dicksonban is benne volt,hogy PB TE legyen nem lett.Azt pedig csalódás volt,hogy kingserge-nek ennyi esze van.

Azt a hülye is tudta,hogy A.J.Green qrva jó lesz,csak ahhoz előző évnek fogalmatlannak kellett lenni.
Ha tartósan PO csapat vagy,akkor ott működik a rendszer,cserébe kimennek a legjobb prospectek.Ez az NFL titka,miért a legjobban működő liga a világon.
Vagy nem gondoljátok,hogy a Falcons lezüllésében része van az elpasszolt magas draftpickeknek köszönhető?Azévi 2.kör,következő év 1.,3.kör?
Az Oakland vagy a Bears évekig nem húzott 1.körben.Már sem Palmer sem Marshall nincs a csapatnál,Cutlertől pedig szabadulnának.
Megérte?Lesz@pnának egy PO helyért.
Vagy az lenne a jó,ha évi 10 milliókat fizetnénk,egy Murrey-nek?
A Colts visszacsinálná 1000x,hogy ne tradeljék Richardsont.Ők sem jutottak volna a PO-ba,ha az AFC North-ban vannak,a vetélytársak bénáztak.

A mennyiségből lesz a minőség,ha sok picked van,akkor mersz váratlant húzni.kátrány
Pár dolog:
Sehol nem írtam, hogy Camp bust, de azért ne várjunk már csodát egy 7, körös WR-től meg két UDFA-tól akik tavaly 600 yardra voltak hárman jók. Annyira nem tudom, hogy bust lesz amennyire a stábunk anno nem tudta, hogy mi lesz James Harrisonból... Egyébként meg kiemeltünk 3 UDFA-t meg minden évben 200 bekerül a ligába és soha még csak aktív rotáció tagja sem lesz. Szóval a Welker Harrison Foster vonal a párját ritkító kivétel, nem pedig a szabály.

Pitta 4 kör 2010-ben jó pick, másfél évig to go guy volt Boldin mellett, előtte meg húztuk a csodálatos Ed Dicksont akit fél körrel később követett Jimmy Graham. Hát nem mondhatni, hogy éppen mi ütöttük meg a jackpotot.

Kidle... egy domináns fizikai paraméterekkel rendelkező WR-ért nem mozdultunk meg 1 nyomorult helyet aki később top5 WR lett. És kit is vittek ki Kindle előtt egy nyomorult pickel? Hja a liga jelenleg legdominánsabb TE-jét. Nem elég, hogy Kidnle luft lett még előtte rúgott Oz is kettőt.

Szóval abban az évben lemaradtunk Dez Bryantről Jimmy Grahamről és Rob Gronkowskiról. De Pitta tényleg jó pick volt.

FB: igen jobban, mert biztos mi basztunk ki a teljes ligával, hogy kivittük KJ-t, ami annyira mellbe vágott mindenkit, hogy legközelebb a 6. végén ment ki a következő. És igen van aki szerint a BPA a tuti én a needet és a pozíció értékét legalább annyira fontosnak tartom.

A draft pickek feladása: egy második kört kellene feladni, hogy felmenjünk pl a Charershez kikerülve három csapatot ahol lehet WR-t húzni. Ez nem a teljes jövője a csapatnak. Ennyit nálam megér, hogy ne arra várjunk, hogy talán a Browns kiviszi DGB-t a Chiefs úgy dönt, hogy kell egy téglakezű Perriman, az Eagles meg mittudomén kit és majd akkor lecsúszik hozzánk Strong. Itt nem a jövőről beszélünk mint amit amit az Oakland vagy az Atlanta húzott.Blaise
Eddie Royal,Hilton,Colston vagy Welker az smafu?
legnagyobb valószínűsége a top prospecteknek van,hogy bejönnek.Gyöngyszemek azonban vannak,akik jók lehetnek.Arányuk nem túl nagy,ettől függetlenül vannak.Nem tudjuk,Camp a következő Welker lesz e.

Ha ennyire szereted kritizálni az FO-t,a Steelers is elengedte Harrisont,hogy egy európai kitérő után Pittsburgh -be térjen vissza.Kb ennyire volt érett gondolkodású.hogy aztán visszatérve dominálja évekig a ligát.Ők pedagógiai szempontból engedték,mi balf@szságból...

Bryantot megbeszéltük pár hete ,drágálták érte a draftértéket,sok volt a redflag vele kapcsolatban.

Örülök,hogy Pistában egyetértünk,Graham sztem egy kategória vele,Gronk,az más,csak őt az orvosi stábunk nem javasolta(monnyon le!)részben igazuk lett...csak az egészséges idényeiben tett annyit,mint egy átlag TE 10 év alatt sem.
Dicksonban megvolt a potenciál,hogy jó legyen,príma Senior bowlt futott,keresd vissza,ha lesz kedved vagy időd.Más kérdés,hogy nem lett,ezt nem tudod előre.

Az FO szisztémája az,hogy az 1.kört nem adja,ezek a sarokkövei a csapatnak,sajna agyatlan kingserge vagy Elam hiányoznak.A 2. körrel én is egyetértenék,ha megvalósítható lenne.
Láttam vhol egy táblázatot,mennyi a a pontértéke egy trade-nek csak nem tudom,hol,linkelem,ha megtalálom.
Mintha úgy emlékeznék,hogy kellene a 2.kör egy + 10 helyhez .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szeritnem erre azt lehet mondani hogy nem feltétlenül lesz az elsőkörösekből szupersztár....malkav
Ne kezdjük ezt...Blaise
Mit ne kezdjünk? :-/
Pont erről beszélsz,hogy csak az a jó draft,ha draftoljuk Coopert vagy White-ot,közepes,ha Parker vagy Strong.
Minden más csalódás és megindulunk a tartós hanyatlás útján...kátrány
Ki beszél itt Cooperről vagy Whiteról? Még az is irreális, hogy Parker bent lesz. Ezt a három srácot egyszer sem említettem. És igen minden más csalódás. Miért? Mert a legégetőbb needünk a NR 1 WR. Mi/ki jöhet még szóva első kör végén? Valaki Jernigan meg B-Will mögé 400 snapre évente? vagy arra számolunk, hogy lerobbannak? ILB mert... tudja tököm miért két nfl átlag feletti ilb-nk van. CB? Van 5-6 CB aki az első kör vége és a második kör vége között fog kimenni. Miért kellene valalkit berántani mindenképpen az elsőbe. Más mi kellene? Támadó fal adva van QB-nk van futónk van.Blaise
Konkrétan nem,csak mindig a domináns 1.WR-t emlegeted,akiből 4 van és már nem lesz ott 26-nál és sok draftpicket kellene beáldozni ahhoz,hogy feltrade legyen.kátrány
És Strongban megvan a potenciál, hogy domináns nr1 legyen. Fizikális big bodied receiver, aki a kombájnon villantott némi robbanékonyságot is. Hja meg kb a legjobb keze van a teljes classból. Igen sanszosan nem lesz bent 26-on de 17-nél simán bent lesz, odáig felmenni pedig egy komoly második körbe kerülne. Ez nálam a simán belefér kategória, egyáltalán nem a teljes jövőnket odaadjuk érte trade.Blaise
Nnna ,ez egy korrekt és konkrét vélemény volt. 😊
Egyetértek.
Ha mégsem így lesz, akkor sem bugris bunkók egyesülete az Ozzy & Co.
😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szeritnem erre azt lehet mondani hogy nem feltétlenül lesz az elsőkörösekből szupersztár....malkav
Ne kezdjük ezt...Blaise
Mit ne kezdjünk? :-/
Pont erről beszélsz,hogy csak az a jó draft,ha draftoljuk Coopert vagy White-ot,közepes,ha Parker vagy Strong.
Minden más csalódás és megindulunk a tartós hanyatlás útján...kátrány
Ki beszél itt Cooperről vagy Whiteról? Még az is irreális, hogy Parker bent lesz. Ezt a három srácot egyszer sem említettem. És igen minden más csalódás. Miért? Mert a legégetőbb needünk a NR 1 WR. Mi/ki jöhet még szóva első kör végén? Valaki Jernigan meg B-Will mögé 400 snapre évente? vagy arra számolunk, hogy lerobbannak? ILB mert... tudja tököm miért két nfl átlag feletti ilb-nk van. CB? Van 5-6 CB aki az első kör vége és a második kör vége között fog kimenni. Miért kellene valalkit berántani mindenképpen az elsőbe. Más mi kellene? Támadó fal adva van QB-nk van futónk van.Blaise
Konkrétan nem,csak mindig a domináns 1.WR-t emlegeted,akiből 4 van és már nem lesz ott 26-nál és sok draftpicket kellene beáldozni ahhoz,hogy feltrade legyen.kátrány
És Strongban megvan a potenciál, hogy domináns nr1 legyen. Fizikális big bodied receiver, aki a kombájnon villantott némi robbanékonyságot is. Hja meg kb a legjobb keze van a teljes classból. Igen sanszosan nem lesz bent 26-on de 17-nél simán bent lesz, odáig felmenni pedig egy komoly második körbe kerülne. Ez nálam a simán belefér kategória, egyáltalán nem a teljes jövőnket odaadjuk érte trade.