Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tavaly LeVeon Bellnek több elkapott yardja volt mint minden olyan játékosunknak akik

-->nem múltak el 35 évesek és
-->elkaphatnak labdát és
-->jelenleg a rosteren vannak

EGYÜTT

De egyébként tényleg, nem kell aggódni jöhet ILB mert Daryl Smith 33 éves és lehet két év múlva visszavonul, gondoskodni kell a pótlásáról.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Es hany wr nek van tobb 1000* eve?
Marmint aki nincs a listan mondjuk 2009draft ota?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szeritnem erre azt lehet mondani hogy nem feltétlenül lesz az elsőkörösekből szupersztár....malkav
Ne kezdjük ezt...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
2009-es első körös WR pickek: Darrius Heyward Bay (7.) 0db, M. Crabtree (10) 1db,J. Maclin (19) 1db,P. Harvin (22) 1db, H. Nicks (29) 2db, K. Britt (30) 0db

2010-es első körös WR: D Thomas (22.) 3db (Manninggel), D. Bryant (24.) 3db

2011-es : AJ Green (4.) 3db, J Jones (6.) 2db, J. Baldwin (26) 0db

2012-es : J. Blackmon (5.) 0db, M. Floyd (13.) 1db, K. Wright (20) 1db, A.J. Jenkins (30) 0db

Torrey Smiths: 2011 (58.) 1db

Kis WR statisztika : Név (Pick) 1000 yardos szezon
Szeritnem erre azt lehet mondani hogy nem feltétlenül lesz az elsőkörösekből szupersztár....
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
nem is kell egy drága 7. köröst rááldozni. Elég lesz pár biszem-baszom UDFA.Blaise
Ravens Head Coach John Harbaugh said there are good receiver options in every round.
Mindenki nyugodjon le, idén sem maradunk 7. körös WR nélkül! 😀Flacco5
Ez mekkora qwa nagy BS Harbstól. Nem every round (late round/UDFA) WR kell. Olyan már van vagy 5 kb. Összesen 1200-1500 yardra jók is lehetnek. Első számú kell, vagy hagyjuk a p*csába inkább.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
nem is kell egy drága 7. köröst rááldozni. Elég lesz pár biszem-baszom UDFA.Blaise
Ravens Head Coach John Harbaugh said there are good receiver options in every round.
Mindenki nyugodjon le, idén sem maradunk 7. körös WR nélkül! 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem mondtam, hogy nincs igazad abban amit írsz, csupán más érzésem van. Igen, jó lenne a skill.... 😊Collapo
Egy másodpercig sem hiszem, hogy akár minimális esélye is lenne a feltradenek. Főleg nem egy WR-ért. Most, meg, hogy van egy 4 évvel ezelőtti 6. körös választottunk is, már kész is a WR sor, nem is kell egy drága 7. köröst rááldozni. Elég lesz pár biszem-baszom UDFA.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Blaise akkor te mit szerettél az elmúlt 4 évben a csapatnál ? xD


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem mondtam, hogy nincs igazad abban amit írsz, csupán más érzésem van. Igen, jó lenne a skill.... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Megértem, gyűjtögessük a pickeket aztán jöhetnek a Tristan Thompsonok, Jah Reidek, Terrence Codyk, Gino Gradkowskik, Tandon Dossok, Chykie Brownok... Milyen hasznos emberek mind egy szálig. Vagy 4. körös fullbackek, meg 3. körös blokkoló TE-k.

Az elmúlt x évben a 3. kör alatt Arti-McPhee-Tyson és Wagner volt aki bármit is hozzátett a csapathoz. Ne is pazaroljuk el a lehetőségeinket, hogy szart sem érő játékosokra szórjunk el draftpickeket. Inkább nézzük végig, hogy kiviszik az összes potenciálisan első számú elkapót az idei draftról és örüljünk a második elején egy újabb Dlinemannek meg egy rakat szemétnek valami 4. körös pick képében aki három év úlva már más csapat 90-es keretében maradásáért fog szenvedni.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sokkal inkább letrade mint fel. 😀 Főleg, ha az összes potens 1. körös WR-t kihúzzák előttünk.

Oakland, Kansas, Cleveland "szinte biztos" WR pick, Chicago valószínű, bár ott olyan a D, hogy az első kört én tuti a D-be használnám fel. És nálam inkább DGB, mint Perriman, ha kimegy a White/Cooper/Parker/Strong négyes.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szerintem hülyeség lenne feltradelni, elég sok pickünk van, de elég vékony a keret, jól jön a mélység.

BPA-zzunk szépen aztán jövőre is irány a PO.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
nem trend a felmenetel itt... a jövőévi konvertálással még akár egyeznék is, de ahhoz meg túl sok a lyukCollapo
Nem is mondtam, hogy trend, vagy hogy ez lesz. Csak annyit, hogy ezen a drafton nem érdemes pickek gyűjtögetésébe kezdeni szerintem. A lyukak meg... támadó oldalon vannak azokat általában locsoljuk, jó lesz a skill player felhozatal úgy ahogy most van, mert miért ne. A D-ben meg vannak, de oda meg akkor is jönne ember ha nem lenne. Mondjuk 1-3 körben. Szóval a lyukak nem osztanak és szoroznak.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na most hogy közeledik az 50. Super Bowl.. Visszavágó?

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem trend a felmenetel itt... a jövőévi konvertálással még akár egyeznék is, de ahhoz meg túl sok a lyuk

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Letrade, pickszerzés és BPA... ezt várom énCollapo
Én pont inkább felmennék, van egy rakat pickünk, meg egy szar draft class. Ha jövő évi a pick akkor okés, de ideiből én nem táraznék be. Amúgy is kb csak a két falba tudtunk 4. kör alatt értelmes embereket draftolni az elmúlt években. A többi mind kuka 4. kör meg az alatt
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mit gondolsz WR-t vagy mást húztok?kátrány
igenulpianus
mármint ti vagy az eagles ?kátrány
Igensutianap
Te is fiam,Brutus?kátrány
De
Tu mi Philly Chiptus? 😉 😀 Aloe iacta estsutianap
És,ha mégis lecsúszik in vino veritas. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Letrade, pickszerzés és BPA... ezt várom én

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahogy olvasom a nyilatkozatokat, RB fog még érkezni, az sincs kizárva hogy draftról és nézelődünk csere QB után.Voice
Hogy őszinte legyek most meglepetést várok Ozzietól...... Ha lesz top WR még előttünk akkor nem tartom kizártnak a feltrade lehetőségét. Második körbe TE fog jönni.malkav
WR,RB,CB,DT,TE,OLB,OL kéne.hát nem nagyon szoktunk így érkezni a draftra.elmentek az árak a FA-ben sajna nem mintha valaha is nagyon aktívak letünk volna ebben a szakaszban.szerintem a feltrade egy elkapóért kb kizárható egyrészt a múlt alapján másrészt a meetingek alapján.viszont egy elsőben letradet másodikban feltradet el tudok képzelni ha Strong kimegy elöttünk.akkor a másodikban jöhetne Clive Walford meg egy elkapó.egyébként kb mindig szoktunk olyan fontos pozicióra húzni akinek lejár jövőre a szerződése.ezek idén CB,OLB,OG (és K de az most mindegy).úgyhogy érdekes lesz ez a draft szerintem.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ahogy olvasom a nyilatkozatokat, RB fog még érkezni, az sincs kizárva hogy draftról és nézelődünk csere QB után.Voice
Hogy őszinte legyek most meglepetést várok Ozzietól...... Ha lesz top WR még előttünk akkor nem tartom kizártnak a feltrade lehetőségét. Második körbe TE fog jönni.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ahogy olvasom a nyilatkozatokat, RB fog még érkezni, az sincs kizárva hogy draftról és nézelődünk csere QB után.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Mit gondolsz WR-t vagy mást húztok?kátrány
igenulpianus
mármint ti vagy az eagles ?kátrány
Igensutianap
Te is fiam,Brutus?kátrány
De
Tu mi Philly Chiptus? 😉 😀 Aloe iacta est


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Így hogy számolgattam én is, meglepődnék, ha bent lenn egy valóban első kört érő WR 1/26-on, Perrimant én meg nem akarom első körben hozzánk, akkor már inkább hátha pass rusher jön. De meggyőzhető vagyok, ha valaki megtud Perrimant illetően. 😀 (azon kívül, amivel Höri indokolta a Baltimore-ba költözését. 😀)
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mit gondolsz WR-t vagy mást húztok?kátrány
igenulpianus
mármint ti vagy az eagles ?kátrány
Igensutianap
Te is fiam,Brutus?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
😓 xD


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8