Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Flacco szerződését tartom továbbra is mint kevés Ozz hibának, Po előtt kellett volna kötnie, így meg egy nem top5 QB kap 20 milliót ( 16-17 ben meg 28.5 M + 31.2 Milliót keres majd..hol ér ő ennyit.. )
Voice
Annyit egyetlen QB sem ér, ezért tudta már mindenki a szerződés megkötésének pillanatában, hogy Joe 3 évet írt alá.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Blaise: válaszadásra felkészül Collapo, előljáróban sok dolgot jól látsz, néhány helyen azért fogok vitatkozni, csak rövid nem lesz, szóval kell rá némi idő 😊Collapo
Remélem a végén betudom majd látni, hogy igazad lesz, de nem fogom könnyen adni magam 😊
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
UDFA Baltimore Ravens signs:

A két OT érdekelt jobban, közülük Hurst a többre hivatott, a többi nevet nem nézem át, majd írjátok, kivel lehet esetleg később számolni.

LB Zach Orr, North Texas
WR Jeremy Butler, Tennessee-Martin
OT James Hurst, North Carolina
DT Derrick Hopkins, Virginia Tech
DT Jamie Meder, Ashland
LB Terrance Bullitt, Texas Tech
DL A.J. Pataialiim Utah State
CB Sammy Seamster, Middle Tennessee State
OT Brett Van Sloten, Iowa
LB Xavius Boyd, Western Kentucky
TE Jake Sinkovec, Boston College
WR Jace Davis, Northern Colorado
LB Xavius Boyd, Western Kentucky
OL Parker Graham, Oklahoma StateVoice
Bővült a lista:
DJ Roberts DE Tennessee Martin
Dustin Wharton S GeorgetownVoice
plusz:
Antwan Lowery OG Rutgers
Josh Spooney RB Brown
Fitzgerald Touissant RB Michigan
Richie Leone P Houston


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nem roszak ezek a pickek mongy cb meg falembert hiányolom én is de azt meg nem lehet enyire háturol huzni mert semmit nem érnek pl anthony tavaj! nyugi srácok majd hozunk valami dörzsölt falembert joe védelmére! jövöre meg wr rb O# huzunk, mert az tény h nincs kihasználva flacco szerzödése és ez enyhe kifejezés!!! amugy meg direkt nem irtam draft végéig mert tudtam nagy lesz az egyetnem értés 😀 nem szükölködtetek a betükkel, egy nem értek miért irtátok brooksra h fakezü? nem lesz az rosz ott elam mellett, kicsit tulparáztátok ezt a draftot 😀 de én nem értek hozzáugy mint ti. hidegvér 😛
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
nyilván vele kell megpróbálni azért hozták tavaly,Jernigan egyébként is nose tackle vagy 4-3as DT,Art pedig a pontosság kedvéért DE volt nálunk főleg.gondom a pickekkel is van meg azzal,hogy Ravens fanként fikázod Flaccot nyilván azért mert fogalmad sincs milyen volt nélküle.egyenlőre 6 évéből 5-ször vezette playoffba a csapatot.a szerződésének a számairól pedig megint csak fogalmad nincs.a ligában kb 15-20 csapat mondhatja el magáról,hogy egyáltalán van franchise irányítója a többiek még keresik,nekünk van de eddig mindig volt valami gebasz.vagy fal,vagy elkapó,vagy koordinátor,sosem volt tökéletes az egész.Én pedig csak ezt szeretném.jöhetsz itt az offense darabszámokkal meg minden de Én a mennyiség helyett a minőséget pártolom.igen követett el hibát Oz,mégpedig akkor amikor eltradelte Boldint mert az nem fogadta el a 2M paycutot amit idén kifizet egy punternek.kifizet 16Millát az injury prone Ngatanak 15 garantálttal?ez rendben van igaz?de aki 5-ször vezetett minket playoffba azt ne fizessük meg?azt már sosem fogjuk megtudni,hogy ha 2012-ben év közben kap szerződést akkor mi lett volna más.de tudod mit majd ha Flacco visszavonult és újra irányítókeresésben leszünk térjünk majd erre vissza,hogy mennyire volt Ő középszerű.egyenlőre még sosem kapta meg azokat az eszközöket (minőségileg) amik megillették volna.tényleg javaslom szerezz egy pár Boller meccset hátha leesik miről beszélek.

és még egy dolog. itt Ravens fanok vannak nem O vagy D fanok ok?ezekett a Denveres félpoén beszólásokat meg hanyagoldPeter
The Baltimore Ravens had planned to add competition for their starting defensive tackle ever since Arthur Jones left as a free agent.
“Anytime you can add a defensive lineman to your football team, you get yourself better,” Baltimore general manager Ozzie Newsome said. “And you get a guy that can both be involved in the run and the pass and [who is] coming off a National Championship team.”
Some analysts feel the 6-foot-2, 300-pound Jernigan is best suited to play nose tackle in the NFL, but he will primarily focus on defensive tackle with the Ravens.


Flacco szerződését tartom továbbra is mint kevés Ozz hibának, Po előtt kellett volna kötnie, így meg egy nem top5 QB kap 20 milliót ( 16-17 ben meg 28.5 M + 31.2 Milliót keres majd..hol ér ő ennyit.. )

az 5-6 éve tartó szintet épp Flacco új szerződése miatt nem lehet majd fenntartani.

A Denveres pedig egy kicsit keményebb poén lett, de a lényeg érthető.

"még egy dolog. itt Ravens fanok vannak nem O vagy D fanok ok? "

Ezt nekem kellett volna írnom, mert akik nem a D#-be erősítettek volna idén azok nem Ravens fanok, hanem Offense fanok, mert nem a csapat sikerességét tartották volna szem előtt, hanem hogy Flacco dobjon 2-3 TD-t meccsenként aztán az vagy elég lesz vagy nem.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Miért volt need a D-line Voice?Peter
Csak annyit írtam, hogy a WR előtt volt és főleg Arthur J. távozása miatt.Voice
Jones elment KLM itt van aki még pozícióban is stimmel.nem kötözködöm veled de tényleg leperegnek rólad a Flacco és célpontjaival kapcsolatos érveink?Peter
KLM mint Lewis-Moore, Kapron 13/6 ?

Egy 6. körös srác, aki még kb semmit sem játszott? Mármint hogy ő pótolná a NGATA mögött 2. legjobb DT-t?Voice
a térde miatt csúszott a 6-ik körig egyébként 2-ik körös prospect volt és edzett a csapattal,ismeri a playbookot.a rookieval ellentétben.egyébként Art is 5-ik körös volt úgyhogy nem tudom ez hogy jön ide.Peter
Úgy hogy a sérülése után még nem láttuk játszani, egyébként Jernigan BPA alapon jött, nem a need miatt, viszont ha az Urscher pickkel van gondod, akkor az jogos, bár én is ezt írtam, nem igazán érvelsz vagy írsz 2-3 szónál többet, így nem igen tudom melyik pickkel van gondod.Voice
nyilván vele kell megpróbálni azért hozták tavaly,Jernigan egyébként is nose tackle vagy 4-3as DT,Art pedig a pontosság kedvéért DE volt nálunk főleg.gondom a pickekkel is van meg azzal,hogy Ravens fanként fikázod Flaccot nyilván azért mert fogalmad sincs milyen volt nélküle.egyenlőre 6 évéből 5-ször vezette playoffba a csapatot.a szerződésének a számairól pedig megint csak fogalmad nincs.a ligában kb 15-20 csapat mondhatja el magáról,hogy egyáltalán van franchise irányítója a többiek még keresik,nekünk van de eddig mindig volt valami gebasz.vagy fal,vagy elkapó,vagy koordinátor,sosem volt tökéletes az egész.Én pedig csak ezt szeretném.jöhetsz itt az offense darabszámokkal meg minden de Én a mennyiség helyett a minőséget pártolom.igen követett el hibát Oz,mégpedig akkor amikor eltradelte Boldint mert az nem fogadta el a 2M paycutot amit idén kifizet egy punternek.kifizet 16Millát az injury prone Ngatanak 15 garantálttal?ez rendben van igaz?de aki 5-ször vezetett minket playoffba azt ne fizessük meg?azt már sosem fogjuk megtudni,hogy ha 2012-ben év közben kap szerződést akkor mi lett volna más.de tudod mit majd ha Flacco visszavonult és újra irányítókeresésben leszünk térjünk majd erre vissza,hogy mennyire volt Ő középszerű.egyenlőre még sosem kapta meg azokat az eszközöket (minőségileg) amik megillették volna.tényleg javaslom szerezz egy pár Boller meccset hátha leesik miről beszélek.

és még egy dolog. itt Ravens fanok vannak nem O vagy D fanok ok?ezekett a Denveres félpoén beszólásokat meg hanyagold

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Miért volt need a D-line Voice?Peter
Csak annyit írtam, hogy a WR előtt volt és főleg Arthur J. távozása miatt.Voice
Jones elment KLM itt van aki még pozícióban is stimmel.nem kötözködöm veled de tényleg leperegnek rólad a Flacco és célpontjaival kapcsolatos érveink?Peter
KLM mint Lewis-Moore, Kapron 13/6 ?

Egy 6. körös srác, aki még kb semmit sem játszott? Mármint hogy ő pótolná a NGATA mögött 2. legjobb DT-t?Voice
a térde miatt csúszott a 6-ik körig egyébként 2-ik körös prospect volt és edzett a csapattal,ismeri a playbookot.a rookieval ellentétben.egyébként Art is 5-ik körös volt úgyhogy nem tudom ez hogy jön ide.Peter
Úgy hogy a sérülése után még nem láttuk játszani, egyébként Jernigan BPA alapon jött, nem a need miatt, viszont ha az Urscher pickkel van gondod, akkor az jogos, bár én is ezt írtam, nem igazán érvelsz vagy írsz 2-3 szónál többet, így nem igen tudom melyik pickkel van gondod.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Miért volt need a D-line Voice?Peter
Csak annyit írtam, hogy a WR előtt volt és főleg Arthur J. távozása miatt.Voice
Jones elment KLM itt van aki még pozícióban is stimmel.nem kötözködöm veled de tényleg leperegnek rólad a Flacco és célpontjaival kapcsolatos érveink?Peter
KLM mint Lewis-Moore, Kapron 13/6 ?

Egy 6. körös srác, aki még kb semmit sem játszott? Mármint hogy ő pótolná a NGATA mögött 2. legjobb DT-t?Voice
a térde miatt csúszott a 6-ik körig egyébként 2-ik körös prospect volt és edzett a csapattal,ismeri a playbookot.a rookieval ellentétben.egyébként Art is 5-ik körös volt úgyhogy nem tudom ez hogy jön ide.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Miért volt need a D-line Voice?Peter
Csak annyit írtam, hogy a WR előtt volt és főleg Arthur J. távozása miatt.Voice
Jones elment KLM itt van aki még pozícióban is stimmel.nem kötözködöm veled de tényleg leperegnek rólad a Flacco és célpontjaival kapcsolatos érveink?Peter
KLM mint Lewis-Moore, Kapron 13/6 ?

Egy 6. körös srác, aki még kb semmit sem játszott? Mármint hogy ő pótolná a NGATA mögött 2. legjobb DT-t aki távozott?

Szóval addig rendben, hogy A.Jones távozott, aki szerintem a 2. legjobb DT volt és bejön a helyére B.Will csak hogy akkor az a CANTY lesz a 2. legjobb DT aki elve gyengébb volt Jonesnál és öregedett még egy évet Ngata sem fiatalabb mint tavaly volt és már B.Will sincs ott mögöttük a padon, hanem Tyson, DeAngelo & egy ki nem próbált Lewis-Moore, Kapron ...hát nem kis visszalépés lenne tavalyhoz képest.

Flacco célpontjainak száma jelenleg duplája a tavalyinak.

Tavaly: T.Smith, Dickson, Marlon és J.Jones, (ha egészséges) 4db célpont 13/14

ha nincs akkor a sokadik számú T.Doss, aki nem nagyobb tehetség mint a mostani slot WR.

Idén: T.Smith, Pitta, S.Smith, Daniels, Marlon, J.Jones, Gilmore, (és akkor nem említem a 7. körös slot wr-t)

7 célpont 14/15

Ha jól értem szerinted idénre nem erősebb a Flacco célpontjai nevű csoport?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Blaise: válaszadásra felkészül Collapo, előljáróban sok dolgot jól látsz, néhány helyen azért fogok vitatkozni, csak rövid nem lesz, szóval kell rá némi idő 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Miért volt need a D-line Voice?Peter
Csak annyit írtam, hogy a WR előtt volt és főleg Arthur J. távozása miatt.Voice
Jones elment KLM itt van aki még pozícióban is stimmel.nem kötözködöm veled de tényleg leperegnek rólad a Flacco és célpontjaival kapcsolatos érveink?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Miért volt need a D-line Voice?Peter
Csak annyit írtam, hogy a WR előtt volt és főleg Arthur J. távozása miatt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Miért volt need a D-line Voice?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Draft előtt a needjeink kb fontossági sorrendben
RT. Wagner nagyon nagy kérdés, láttuk tavaly milyen egy jó fal. ami az én kérdésem, ha Oher kutya volt akkor miért nem próbálkoztunk Wagnerral (vagy csak nekem rövid a memóriám, de sok vizet nem zavart, végig Oher volt ott). OT depth pedig mint olyan kb nincs, ha Wagner kezd.
FS. Tavaly nem is volt és Darian Stewart nem egy életbiztosítás
WR. Smitty (imádom, de) vén mint az országút, Jacobyt nem tartom WR-nek. Brown pedig reméljük nem one year wonder. Nem az a corps amit ne lehetne erősíteni főleg nem az a corps ami miatt a Browns ilyen secet építget. Hosszú évek óta a legjobb WR klassz. Minőség mélység együtt van. Hajrá
CB. Grahamre lehet legyinteni, de korrekt 3. korner és a leginkább labdára veszélyes játékosunk volt. Se Brown, se Asa nem kezdő szint. Egy pass happy ligában meg főleg nem
RB. 3 kör, de volt aki itt a fórumon korábbra is lőtte a RB picket. A fal miatt nehéz ítéletet hozni, de Rice sem volt éppen a helyzet magaslatán. A szar fizikuma nem a fal hibája volt. Pierce pedig sérülékeny. Mögötte Forsett kb camp body Woods pedig. Nos Ő csont nélkül 4. a depth charton.
DL. Mert mindig kell, a kezdő kb megvan, de rotációba elfér ember
TE. Kubiaknál a 2 TE kb base és nem elnyűhetetlenek a TE-ink. Furstenburg lehet 3. számú? Ki fog blokkolni?
ILB. szerintem nem égető need, de hátsó középső körben elmegy
QB. Csere, ha Flacco out, akkor régen rossz, T-Mobilehoz képest elfér az upgrade
Blaise
Szerintem a jelenlegi rosterrel a WR nem hogy 3. need, hanem az egyik utolsó ahova húznék. A 2 posztra van a két Smith, mögöttük meg J.Jones, Marlon, Mellette
Annyit mindenképp írnék neked, hogy a DL need a WR előtt van, tehát akkor helyezd el merre a WR need, nálam a QB előtt. (itt a draft előtti felállásról beszélünk)

Mosley.

Játékosként rendben van, mint value már komoly fenntartásaim vannak, szerintem nem needre jött, de legalábbis nem 1/17-re. Legutóbb mikor itt húztunk Flacco jött, korábban mikor kicsit előtte akkor Ngata. Most kaptunk egy játékost akinek komoly tartóssági problémái vannak, ráadásul nem tartom őket Brownnal túlságosan kompatibilisnek. Szép érv, hogy mert Daryl 32. Probléma annyi, hogy ezt senki nem hozta föl ellenérvként amikor arról volt szó mennyire fontos, hogy hosszabbítsunk vele. 17-re volt bent még játékos aki value pick aki needre jött volna. Külön bosszantó, hogy reális trade lehetőségek voltak, de a FO meg sem hallgatta őket. Aztán utólag sajnálkozhattunk amiatt, hogy West megy a barnákhoz pl...Blaise
Először én is elégedetlenkedtem, mert rajtam volt a posztra húzz és a HaHa szemüveg, aztán rájöttem hogy elhoztuk az egész class magasan legjobb ILB-jét, aki future probowl gyanus játékos, értelmes, atletikus, ösztönösen jól mozog és vezér típus, egyedüli gyengesége a sérülékenysége, ami mellett ő játszott nem a száját húzta. BPA alapon a legjobb húzás volt.

Jernigan.

Abszolút nem gondolom séma fittnek 3-4-es falba nincsen posztja. Pees életében nem futtatott mást, és a Paganoi kreativitás és rugalmasság már régen a múlt. 48-ra mennyire érték mindenki eldönti, szerintem határeset, mert bár a FO első körös besorolását túlzásnak tartom, másodikra már mint value elmegy, de voltak szerintem (a FO draft ténykedése szerint ismét csak nem) needre játékosok akik abszolút value pickek lehettek volna. Nagy kérdés, hogy mi a fenét kezdünk vele. Ngata utódja lesz vonalat meredeknek tartom. Fasorban nincs hozzá és főleg nincs méretben. Ha átállunk 4-3 mint UT okés, szerintem Mosley is jobb pick ha holnap bemondják, hogy 4-3 base D lesz.Blaise
Mint majdnem mindenhol itt is elégedetlenkedtem, aztán rájöttem egy feltehetőleg első körös játékost draftoltunk a 2. körben, ismét BPA alapon jött egyetlen gyengesége, hogy kicsit alacsony, de minden szakértő magasztalja, így én is csak pozitívan tudok hozzáállni.

Brooks

A legjobb pickje a draftunknak. Nem playmaker, de ordas nagy need, value pick és jól passzol Elam mellé. Nem is forszíroznám az Ő kérdését tovább. Szar volt a S felhozatal, és ebből kb a legjobban jöttünk ki vele.Blaise
Ezzel kb egyetértek, gyenge S classz egy jó játékos egy hozzá megfelelő helyen, vannak hiányosságai, de remélem beválik.

Gilmore

Bazinagy TE jó lesz Wagnernek besegíteni. Elkapni is tud, de ennyi. Ha futni vagy fordulni kell már régen rossz. Szerintem hatalmas reach, senki nem piszkálta volna 4. körben sem. Mint vésztartalék, ha lerobban Daniels (31) nem leszünk vele beljebb.Blaise
Dickson helyett jön blockolni, ellenben elkapni is jó lesz a redzoneban, az egyedüli pick amit hibásnak érzek, mert itt nem őt húztam volna, hanem OT/OG-t, Gilmore bent lett volna később is, de közben nézegetem és egy még bent lévő OL se ért volna 3. kört, szóval CB pick lett volna a választásom.
Érthető ez a pick is, de komoly a lyuk az OT poszton , van 2 játékosunk az egészre (min 4 fő kell)...mélység hiány a CB poszton...

Urban

Ezzel a pickel megint az a legnagyobb bajom mint Mosleyval. Nem a játékossal, hanem a poszttal, leginkább mert megint a DLineba húztunk. Szép, dolog, hogy a D nyeri a bajnokságot, meg szíhóksz '13 stb. Különbség. amikor mi nyertünk volt Offenz, és a hóksz is elég jól futtatta a lasztit. Nálunk mi van #O címszóval. Hullaszag, ami általában dögöt jelez.Blaise
Ha hozza a TE-t, akkor itt volt a minimum hogy OL-t hozunk, lehet hogy látnak a srácba valamit, de vékony a fal az O#-ben.

Taliaferro

Ha megéli az 53as rostert jár neki a pacsi, szerintem nem fogja. Nagy és... ennyi. Coastal Carolina? Komolyan? Ricet sanszosan elmeszelik, Pierce sanszosan le fog robbanni és ott vagyunk ahol a part szakad, ha szerencsénk van egyszerre csak az egyik futónk lesz bevetésre alkalmatlan. Tavaly félelmetesen elbalfaszoskodta a FO a RB depthet és most megint elég csehül néz ki a dolog.Blaise
Kellett egy erőfutó a középső futásokra, gondolva egy esetleges Rice kiválásra is, futó jött a 4. körben, én még nem hoztam volna akkor.

Urscher

Korrepetítornak húztuk talán, mert az Ő kiválasztásában megint nem látok rációt. Lenyilatkozza Harbs (rá még visszatérek) , hogy KO a LG. Wagner ezek szerint atombiztos pick, ha megint egy G/C kombót húzunk. Feltételezve, hogy Wagner király lesz és nem Flacco miatta vízszintbe konstans állandó akkor sincs depth T poszton. Viszont a jelek szerint G/C kombóból soha nem elég, van vagy 6 már. Ami kiakaszt, hogy úgy indul a jellemzése, hogy underpowered. Ez már biztató. Csodát nem kell persze ilyen 5-6 körös pickektől várni de azért így is meredeknek tartom.Blaise
Na ezzel egyetértek, itt szívesebben láttam volna egy OT/OG embert, sok a C/OG hibrid nálunk, szóval ő helyette CB vagy OL, ezt hibásnak érzem, igaz hogy hátul vagyunk, de bent volt még: Henderson, Seantrel talán Yankey, David , Duvernay-Tardif, Laurent szóval valamelyik itt bepróbáltam volna vagy egy CB-t.


Wenning

T-Mobile lebőgött élesben ezt aláírom, de Wenning mitől jobb mint egy UDFA ahová egyébként őt is várták kb. Ha Flacco out, hogy Wennign vagy Tyrod ganz egal, cserébe picket áldoztunk rá. Még egyszer: 5-6 kör nem lehet csodát várni, de ettől még lehet értelmes dolgokra költeni. (Jövőre nem lesz rá gond)Blaise
QB-t nem hoztam volna csak UDFA-ről, itt CB-nek kellett volna érkeznie.

Campanaro

6. körért (nem elírás) szolid pick. Kint oda vissza vannak érte. De ha annyira atom miért 7. körös? Amikor atom WR classzról és annak kiaknázásáról unalomig ismételtem magam nem erre gondoltam. Elmúlt 3 évben a 3. 6-7. körös és only WR. Kb annyi vizet is fog zavarni sanszosan mint elődei. Többen leírtuk, hogy big-bodied posession receiver kellene. Bingó.Blaise
Slot WR-nek jött, nem sokat lesz pályán, de szerintem a feladatra pont tökéletes, ezt a nagy WR-ezést most sem értem, nekünk másra nagyobb szükségünk volt, nem is húztunk elől, majd jövőre érkezik az első körökben egy.

Ez a draft egy masszív PO csapatban oké. Lehet építgetni a jövő évi csapatot. Trollmode on: Oz ezt elégé egyoldalasan csinálja. Nagy kár, hogy mi nem vagyunk PO csapat. Tavaly egy hajszállal lemaradtunk, de tegye mindenki a kezét a szívére, ha 6-10-el végzünk akkor szólhattunk volna egy szót is? Komoly needjeink voltak a kezdőben és a depthben is. jó szokásunkhoz híven 30as veteránokkal töltögetjük az O-t, és második évben D D D a drafton, majd némi csont az O-nak. Van egy 120 millás QB-nk aki nem kap (túlzás következik) semmit. (nem túlzás jön) semmit a drafton, semmi fiatalt akivel hosszú távú chemistry alakulhatna ki. Marlon tavaly istenverte mázli volt, megcsókolhatjuk Fortunát miatta. KO, hogy ilyen domináns volt LG poszton egészségesen ki gondolta? Most kapaszkodhatunk a karfába, hogy a nem túl kellemes sérülése ne legyen probléma.
A tavalyi év rettenet offenz teljesítménye után után a FA-n kívül nem érkezett erősítés. Kell fiatalítani a D-t, ez nem kérdés. A Ravens D nem éghet, ez sem kérdés, az sem, hogy a jó D az alapja egy PO runnak. DE. Jó lenne belátni, hogy amíg a D-t építgetjük addig az O-ba nem elég Stokleyk Clarkok Smittyk Danielsek. Azok után, hogy tavaly kitatarozzuk a D-t és utána jöhet az O mottó ment totál más történt. Annyiban nem, hogy tatarozunk tovább az O meg megint semmi. Blaise
Sajnos, túl nagy pénzt kapott Flacco a tudásához képest és ezt megérzi a csapat, olyan 15 milliónál nem szabadna többet keresnie, a kevés Ozz hiba egyike, hogy a bajnok PO előtt nem csinálta meg a hosszabbítást Flaccoval, így muszáj volt megadnia amit kért. Ezt sokáig megfogja érezni a csapat, szerintem többször nem követ el ilyen hibát Ozz.
Felépült Pitta, jött Daniels és Smith. A falunk kb ugyan olyan jelenleg mint volt tavaly -Oher +Zuttah remélhetőleg a cutokból épp leesik hozzánk egy ide illő tackle, ha nem lesz ilyen akkor egy veteránt kell hozni vagy KO megy ki RT-re és a rengeteg C/OG közül lesz egy aki megfelelő védelmet jelent majd Flacconak a megüresedett G poszton. Kell legalább két T a depth miatt.

Lehet kukázni:
Hurst személyében lehet belenyúltunk a tutiba. A sérülése mennyire komoly nem tudom, de azért UDFA valaki mert kétszáz x alkalommal passzolta a személyét 32 Gm. Ha Hurst bejön attól még ez a draft klassz nem lesz jobb. Annyi erővel amennyivel hozzánk került maradhatott volna Carolina államban is. A realitás, hogy kezdő lesz rövid időn belül ott sem kisebb.
Jöhet a FA kukázás, Oz ebben Isten. Most leszólom, talán más durvább kifejezést használna a draftját, de azt soha nem kérdőjeleztem meg (és most sem fogom) hogy qwa jó GM. De a folyamatosan keretszűkítéses kukázás nem lehet megoldás. Idén megint qwa fontos lesz mert:

Needek betömködése. OT nyet, CB nyet, WR szerintem nyet RB szerintem nyet. Biztos csodás dolog a BPA, de éppen pont a legégetőbb needjeinkkel nem esett egybe.

Harbs

Az a draft napi interjú... amikor Fisher orra alá odadugták azt a mikrofont a war roomban rá volt írva az arcára hova kívánja az egészet. Harbs pedig a világ legboldogabb embereként egy kib*szott nagy adag BS-t adott elő. Rossz volt hallgatni és minden egyes mondata után jobban kívántam, hogy végre kussoljon.

Kubiak

Képzeljük el a következő nem túl légből kapott víziót. A Ravens O feltámad a hamvaiból. Ez alatt azt értem, hogy valahova a középmezőnybe felröppenünk. Komoly O guru, jelentős HC tapasztalattal, ismét bizonyítva, hogy érti a dolgát. Ki lesz az első jelölt a HC posztokra? Nah ebből kiindulva ne bízzunk abba, hogy Kubiak személye és tapasztalata most kirántja egy személyben a Ravens O-t a pöcegödör aljáról évekre. ezt azért írom, hogy nem elég minden évben a veterán erősítés meg egy két talán bejön ember az offenzbe és majd Kub' megoldja, így sem elég egy G/C az 5. kör végén, egy biszembaszom TE meg egy (talán) csere QB. Ettől több kellett volna, mert ez a tákolmány megint ránk fog borulni mint tavaly. Láttuk mi lett belőle. D meghal a 4. negyedekre, nincs def stop --> szar a D --> erősítsük orrba szájba. Nekem eléggé körbe érősnek tűnik a dolog.

Azt hiszem elég nagy támadási felületet adtam, remélem ez elég lesz arra, hogy szitává lőjetek és így talán megvilágosulva én magam is pozitívan tudjam értékelni a FO draftnapi ténykedését

Végül remélem minden játékos akit kiválasztottunk bizonyítja, hogy miért választották ki és atom karriert fog lenyomni a Ravensben.Blaise
Elvagytok Mr. Flaccoval varázsolva, rettegtek, néha azt érzem hogy Denver drukkernek kellene állnotok 😀 ott van 40 szerzett pont, idén már a D# sem gyenge ott, legalább lesz mit néznetek 😀 na hogy ne csak "görénykedjek", itt nem hiszem hogy hengerlő offense lesz a közeljövőben, persze álmodozhatsz erről, de aztán megint csalódni fogsz, aztán itt szomorkodtok, mikor előre látható volt, hogy D# heavy draftnak kell érkeznie és ezt nem azért írom, mert eltaláltam, hanem mert tényleg így gondolom, a legtöbb csapat pickelgette az O# embereket, ezért tudtunk 2 steal gyanus picket is felmutatni az első két körben.
Ez az O# keret erősebb mint a tavalyi, még úgy is erősebb hogyha egészséges lett volna mindenki, de tavaly még ez sem volt elmondható, a 2. legfontosabb támadási pont kiesett a szezonra és még így is elég volt a csapat egy 8-8-ra és balszerencsével ez idén nem volt elég a PO-ra.
A legendák búcsúja után várható volt hogy lesz 1-2 gyengébb év, szerintem az idei erősebb lesz, de a nagy robbanást jövőre várom, mert 2 játékosnak kell csak szerződést adni majd, esetleg hely is marad igazolni FA-t, főleg úgy hogy ha az utána évben lejáró (2016-ban lejáró) Haloti Ngata
Marhsal Yanda kettős szerződését hosszabbra konstruáljuk, sőt need sem igazán lesz '15-ben a D#ben úgy hogy 1-2 középső körös picktől eltekintve jöhet az O#-be a fiatal generáció, gondolom jön egy OLB majd és egy CB, de azon kívül jövőre szerintem húzhatunk egy elite WR-t, akár az első körben, egy elite futót és néhány O# falembert.
Úgy hogy ha idén az első két körös pick beválik, akkor jövőre nektek jobban tetsző pickek lesznek, főleg O# játékosokkal.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mivel úgy tűnik én vagyok az egyetlen aki a negatív hangokat eregeti ezért utoljára összeírom miért tartom rossznak (enyhe kifejezés) a draftot, aztán elhallgatok. (Vagy mint minden kisebbségi pozitív diszkriminációért, de legalább is autonómiáért és egyenlő bánásmódért fogok harcolni 😛 )A véleményemet fogom leírni, és próbálom alátámasztani. Örülnék neki, ha sok negatív kritikával dobálnátok meg hátha akkor pozitívabban tudnám a dolgokat látni, de az in Oz we trust és társait hanyagoljuk, mert ez nem érv. Én is próbálok érveket leírni aki szét akarja cincálni azokat, az is tegyen meg annyit, hogy nem lőzungokkal támad.

Draft előtt a needjeink kb fontossági sorrendben
RT. Wagner nagyon nagy kérdés, láttuk tavaly milyen egy jó fal. ami az én kérdésem, ha Oher kutya volt akkor miért nem próbálkoztunk Wagnerral (vagy csak nekem rövid a memóriám, de sok vizet nem zavart, végig Oher volt ott). OT depth pedig mint olyan kb nincs, ha Wagner kezd.
FS. Tavaly nem is volt és Darian Stewart nem egy életbiztosítás
WR. Smitty (imádom, de) vén mint az országút, Jacobyt nem tartom WR-nek. Brown pedig reméljük nem one year wonder. Nem az a corps amit ne lehetne erősíteni főleg nem az a corps ami miatt a Browns ilyen secet építget. Hosszú évek óta a legjobb WR klassz. Minőség mélység együtt van. Hajrá
CB. Grahamre lehet legyinteni, de korrekt 3. korner és a leginkább labdára veszélyes játékosunk volt. Se Brown, se Asa nem kezdő szint. Egy pass happy ligában meg főleg nem
RB. 3 kör, de volt aki itt a fórumon korábbra is lőtte a RB picket. A fal miatt nehéz ítéletet hozni, de Rice sem volt éppen a helyzet magaslatán. A szar fizikuma nem a fal hibája volt. Pierce pedig sérülékeny. Mögötte Forsett kb camp body Woods pedig. Nos Ő csont nélkül 4. a depth charton.
DL. Mert mindig kell, a kezdő kb megvan, de rotációba elfér ember
TE. Kubiaknál a 2 TE kb base és nem elnyűhetetlenek a TE-ink. Furstenburg lehet 3. számú? Ki fog blokkolni?
ILB. szerintem nem égető need, de hátsó középső körben elmegy
QB. Csere, ha Flacco out, akkor régen rossz, T-Mobilehoz képest elfér az upgrade


Mosley.

Játékosként rendben van, mint value már komoly fenntartásaim vannak, szerintem nem needre jött, de legalábbis nem 1/17-re. Legutóbb mikor itt húztunk Flacco jött, korábban mikor kicsit előtte akkor Ngata. Most kaptunk egy játékost akinek komoly tartóssági problémái vannak, ráadásul nem tartom őket Brownnal túlságosan kompatibilisnek. Szép érv, hogy mert Daryl 32. Probléma annyi, hogy ezt senki nem hozta föl ellenérvként amikor arról volt szó mennyire fontos, hogy hosszabbítsunk vele. 17-re volt bent még játékos aki value pick aki needre jött volna. Külön bosszantó, hogy reális trade lehetőségek voltak, de a FO meg sem hallgatta őket. Aztán utólag sajnálkozhattunk amiatt, hogy West megy a barnákhoz pl...

Jernigan.

Abszolút nem gondolom séma fittnek 3-4-es falba nincsen posztja. Pees életében nem futtatott mást, és a Paganoi kreativitás és rugalmasság már régen a múlt. 48-ra mennyire érték mindenki eldönti, szerintem határeset, mert bár a FO első körös besorolását túlzásnak tartom, másodikra már mint value elmegy, de voltak szerintem (a FO draft ténykedése szerint ismét csak nem) needre játékosok akik abszolút value pickek lehettek volna. Nagy kérdés, hogy mi a fenét kezdünk vele. Ngata utódja lesz vonalat meredeknek tartom. Fasorban nincs hozzá és főleg nincs méretben. Ha átállunk 4-3 mint UT okés, szerintem Mosley is jobb pick ha holnap bemondják, hogy 4-3 base D lesz.

Brooks

A legjobb pickje a draftunknak. Nem playmaker, de ordas nagy need, value pick és jól passzol Elam mellé. Nem is forszíroznám az Ő kérdését tovább. Szar volt a S felhozatal, és ebből kb a legjobban jöttünk ki vele.

Gilmore

Bazinagy TE jó lesz Wagnernek besegíteni. Elkapni is tud, de ennyi. Ha futni vagy fordulni kell már régen rossz. Szerintem hatalmas reach, senki nem piszkálta volna 4. körben sem. Mint vésztartalék, ha lerobban Daniels (31) nem leszünk vele beljebb.

Urban

Ezzel a pickel megint az a legnagyobb bajom mint Mosleyval. Nem a játékossal, hanem a poszttal, leginkább mert megint a DLineba húztunk. Szép, dolog, hogy a D nyeri a bajnokságot, meg szíhóksz '13 stb. Különbség. amikor mi nyertünk volt Offenz, és a hóksz is elég jól futtatta a lasztit. Nálunk mi van #O címszóval. Hullaszag, ami általában dögöt jelez.

Taliaferro

Ha megéli az 53as rostert jár neki a pacsi, szerintem nem fogja. Nagy és... ennyi. Coastal Carolina? Komolyan? Ricet sanszosan elmeszelik, Pierce sanszosan le fog robbanni és ott vagyunk ahol a part szakad, ha szerencsénk van egyszerre csak az egyik futónk lesz bevetésre alkalmatlan. Tavaly félelmetesen elbalfaszoskodta a FO a RB depthet és most megint elég csehül néz ki a dolog.

Urscher

Korrepetítornak húztuk talán, mert az Ő kiválasztásában megint nem látok rációt. Lenyilatkozza Harbs (rá még visszatérek) , hogy KO a LG. Wagner ezek szerint atombiztos pick, ha megint egy G/C kombót húzunk. Feltételezve, hogy Wagner király lesz és nem Flacco miatta vízszintbe konstans állandó akkor sincs depth T poszton. Viszont a jelek szerint G/C kombóból soha nem elég, van vagy 6 már. Ami kiakaszt, hogy úgy indul a jellemzése, hogy underpowered. Ez már biztató. Csodát nem kell persze ilyen 5-6 körös pickektől várni de azért így is meredeknek tartom.

Wenning

T-Mobile lebőgött élesben ezt aláírom, de Wenning mitől jobb mint egy UDFA ahová egyébként őt is várták kb. Ha Flacco out, hogy Wennign vagy Tyrod ganz egal, cserébe picket áldoztunk rá. Még egyszer: 5-6 kör nem lehet csodát várni, de ettől még lehet értelmes dolgokra költeni. (Jövőre nem lesz rá gond)

Campanaro

6. körért (nem elírás) szolid pick. Kint oda vissza vannak érte. De ha annyira atom miért 7. körös? Amikor atom WR classzról és annak kiaknázásáról unalomig ismételtem magam nem erre gondoltam. Elmúlt 3 évben a 3. 6-7. körös és only WR. Kb annyi vizet is fog zavarni sanszosan mint elődei. Többen leírtuk, hogy big-bodied posession receiver kellene. Bingó.

Ez a draft egy masszív PO csapatban oké. Lehet építgetni a jövő évi csapatot. Trollmode on: Oz ezt elégé egyoldalasan csinálja. Nagy kár, hogy mi nem vagyunk PO csapat. Tavaly egy hajszállal lemaradtunk, de tegye mindenki a kezét a szívére, ha 6-10-el végzünk akkor szólhattunk volna egy szót is? Komoly needjeink voltak a kezdőben és a depthben is. jó szokásunkhoz híven 30as veteránokkal töltögetjük az O-t, és második évben D D D a drafton, majd némi csont az O-nak. Van egy 120 millás QB-nk aki nem kap (túlzás következik) semmit. (nem túlzás jön) semmit a drafton, semmi fiatalt akivel hosszú távú chemistry alakulhatna ki. Marlon tavaly istenverte mázli volt, megcsókolhatjuk Fortunát miatta. KO, hogy ilyen domináns volt LG poszton egészségesen ki gondolta? Most kapaszkodhatunk a karfába, hogy a nem túl kellemes sérülése ne legyen probléma.
A tavalyi év rettenet offenz teljesítménye után után a FA-n kívül nem érkezett erősítés. Kell fiatalítani a D-t, ez nem kérdés. A Ravens D nem éghet, ez sem kérdés, az sem, hogy a jó D az alapja egy PO runnak. DE. Jó lenne belátni, hogy amíg a D-t építgetjük addig az O-ba nem elég Stokleyk Clarkok Smittyk Danielsek. Azok után, hogy tavaly kitatarozzuk a D-t és utána jöhet az O mottó ment totál más történt. Annyiban nem, hogy tatarozunk tovább az O meg megint semmi.

Lehet kukázni:
Hurst személyében lehet belenyúltunk a tutiba. A sérülése mennyire komoly nem tudom, de azért UDFA valaki mert kétszáz x alkalommal passzolta a személyét 32 Gm. Ha Hurst bejön attól még ez a draft klassz nem lesz jobb. Annyi erővel amennyivel hozzánk került maradhatott volna Carolina államban is. A realitás, hogy kezdő lesz rövid időn belül ott sem kisebb.
Jöhet a FA kukázás, Oz ebben Isten. Most leszólom, talán más durvább kifejezést használna a draftját, de azt soha nem kérdőjeleztem meg (és most sem fogom) hogy qwa jó GM. De a folyamatosan keretszűkítéses kukázás nem lehet megoldás. Idén megint qwa fontos lesz mert:

Needek betömködése. OT nyet, CB nyet, WR szerintem nyet RB szerintem nyet. Biztos csodás dolog a BPA, de éppen pont a legégetőbb needjeinkkel nem esett egybe.

Harbs

Az a draft napi interjú... amikor Fisher orra alá odadugták azt a mikrofont a war roomban rá volt írva az arcára hova kívánja az egészet. Harbs pedig a világ legboldogabb embereként egy kib*szott nagy adag BS-t adott elő. Rossz volt hallgatni és minden egyes mondata után jobban kívántam, hogy végre kussoljon.

Kubiak

Képzeljük el a következő nem túl légből kapott víziót. A Ravens O feltámad a hamvaiból. Ez alatt azt értem, hogy valahova a középmezőnybe felröppenünk. Komoly O guru, jelentős HC tapasztalattal, ismét bizonyítva, hogy érti a dolgát. Ki lesz az első jelölt a HC posztokra? Nah ebből kiindulva ne bízzunk abba, hogy Kubiak személye és tapasztalata most kirántja egy személyben a Ravens O-t a pöcegödör aljáról évekre. ezt azért írom, hogy nem elég minden évben a veterán erősítés meg egy két talán bejön ember az offenzbe és majd Kub' megoldja, így sem elég egy G/C az 5. kör végén, egy biszembaszom TE meg egy (talán) csere QB. Ettől több kellett volna, mert ez a tákolmány megint ránk fog borulni mint tavaly. Láttuk mi lett belőle. D meghal a 4. negyedekre, nincs def stop --> szar a D --> erősítsük orrba szájba. Nekem eléggé körbe érősnek tűnik a dolog.

Azt hiszem elég nagy támadási felületet adtam, remélem ez elég lesz arra, hogy szitává lőjetek és így talán megvilágosulva én magam is pozitívan tudjam értékelni a FO draftnapi ténykedését

Végül remélem minden játékos akit kiválasztottunk bizonyítja, hogy miért választották ki és atom karriert fog lenyomni a Ravensben.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
John Urschelt (guard) a draft 5. körében választotta a Ravens. A játékos kevesebb, mint 3 év alatt szerezte meg a diplomáját matematikából a Penn State egyetemen, és 4.0-as GPA-je volt. Ezután hallgatókat oktatott, és publikált egy tudományos magazinban, majd a hollókhoz került.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
General Manager Ozzie Newsome said

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Not-Done-Adding-Players/459080d6-1b33-431a-8f8e-97f703b979a3


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Néhány UDFA név akiről lemaradtunk és simán jó lett volna...

Antonio Richardson, OT, Tennessee
Shayne Skov, ILB, Stanford
Marcus Roberson, CB, Florida
Dion Bailey, S, USC
Colt Lyerla, TE, Oregon
Brandon Coleman, WR, Rutgers

Ilyenkor egyébként az UDFA srácok döntik el hogy hova akarnak menni próbálkozni vagy mi a menete ennek?Voice
 www.profootballbusiness.com/2011/05/az-udfa-targyalasok-titkai.htmlBaltimoreDefense
Köszönöm! Így viszont sanszosan Hurst maradni fog, de még így is bánom, hogy A. Richardson nem ide került, mert szerintem 2 UDFA OT is maradhatott volna, amilyen a depth most a csapatnál.Voice
Állítólag nagyon nincs rendben a térde...BaltimoreDefense
Akkor néhány név aki ha jól látom szabad és ki lehetne próbálni:

OT: David Stewart, Ryan Harris, Eric Winston,
OG: Uche Nwaneri , Travelle Wharton, Richie Incognito, Davin Joseph

vagy cserélni egy fiatalabb OT - OG ért aki jól teljesít és a szerződése is rendben van, mert helyünk van még a sapka alatt, egy jövő évi középső körös picket meg be lehet áldozni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Néhány UDFA név akiről lemaradtunk és simán jó lett volna...

Antonio Richardson, OT, Tennessee
Shayne Skov, ILB, Stanford
Marcus Roberson, CB, Florida
Dion Bailey, S, USC
Colt Lyerla, TE, Oregon
Brandon Coleman, WR, Rutgers

Ilyenkor egyébként az UDFA srácok döntik el hogy hova akarnak menni próbálkozni vagy mi a menete ennek?Voice
 www.profootballbusiness.com/2011/05/az-udfa-targyalasok-titkai.htmlBaltimoreDefense
Köszönöm! Így viszont sanszosan Hurst maradni fog, de még így is bánom, hogy A. Richardson nem ide került, mert szerintem 2 UDFA OT is maradhatott volna, amilyen a depth most a csapatnál.Voice
Állítólag nagyon nincs rendben a térde...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Néhány UDFA név akiről lemaradtunk és simán jó lett volna...

Antonio Richardson, OT, Tennessee
Shayne Skov, ILB, Stanford
Marcus Roberson, CB, Florida
Dion Bailey, S, USC
Colt Lyerla, TE, Oregon
Brandon Coleman, WR, Rutgers

Ilyenkor egyébként az UDFA srácok döntik el hogy hova akarnak menni próbálkozni vagy mi a menete ennek?Voice
 www.profootballbusiness.com/2011/05/az-udfa-targyalasok-titkai.htmlBaltimoreDefense
Köszönöm! Így viszont sanszosan Hurst maradni fog, de még így is bánom, hogy A. Richardson nem ide került, mert szerintem 2 UDFA OT is maradhatott volna, amilyen a depth most a csapatnál.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Néhány UDFA név akiről lemaradtunk és simán jó lett volna...

Antonio Richardson, OT, Tennessee
Shayne Skov, ILB, Stanford
Marcus Roberson, CB, Florida
Dion Bailey, S, USC
Colt Lyerla, TE, Oregon
Brandon Coleman, WR, Rutgers

Ilyenkor egyébként az UDFA srácok döntik el hogy hova akarnak menni próbálkozni vagy mi a menete ennek?Voice
 www.profootballbusiness.com/2011/05/az-udfa-targyalasok-titkai.html
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ők döntenek,van fogalmuk róla hol van a legnagyobb esélyük bekerülni az 53-baPeter
Akkor viszont nem értem, hogy ide miért nem jött 3-4 OT 😀Voice
Meg corner

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A legtöbb oldalon B vagy A eredményt kapunk a draftunkra/ez kb top10 a csapatok között/, különösen az első körökre, én sem vagyok elégedetlen, kell valaki a cutok után az OT&CB posztra és rendben van a csapat. A két 3. körös picket emelik ki csak hibaként, ahol a TE-t megértem, elég nagy reach, viszont a srác baromi magas és a keze is jó és nekünk főleg a red zoneban volt tavaly problémánk, ahol ő még faktor is lehet néhány TD elkapással, mert 10-20 yardig gyakran eljutottunk, viszont ott megálltunk - Pitta hiánya - , hasznos lehet Gillmore, Brooks meg kb kötelező pick volt a 3. körben ilyen S állománnyal, esetleg CB-t néztem volna még el helyette, de S vagy CB kellett a 3-ban, nekem nincs bajom vele.


Baltimore Ravens: A

1 (17) C.J. Mosley, LB, Alabama
2 (48) Timmy Jernigan, DT, Florida State
3 (79) Terrence Brooks, DB, Florida State
3 (99) Crockett Gillmore, TE, Colorado State
4 (134) Brent Urban, DE, Virginia
4 (138) Lorenzo Taliaferro, RB, Coastal Carolina
5 (175) John Urschel, C/OG, Penn State
6 (194) Keith Wenning, QB, Ball State
7 (218) Michael Campanaro, WR, Wake Forest

• Incredible. The Ravens are always in position to pounce when good players fall, and they did it again this year. Mosley is one of the draft’s best players, and he fell because he plays a non-premium position, which happens to be one of need for the Ravens. They also landed Jernigan, a stout run-stuffer who some thought would go in the first round. He’s a bit of a luxury pick, but a great one. Brooks is yet another solid pick, a speedy free safety who will serve as a perfect complement to last year’s first round pick, Matt Elam. Gillmore, Urban and Taliaferro are solid depth picks.

itt egy másik :  sports.yahoo.com/photos/team-by-team-grades-for-the-2014-nfl-draft-1399767620-slideshow/

Harmadik:

Baltimore Ravens
From a strict talent-and-value perspective, the Ravens may have done as well as any other team in the draft. LB C.J. Mosley, if he’s healthy, could be a Defensive Player of the Year frontrunner; DT Timmy Jernigan had mid-Round 1 potential, only to fall to pick 48; safety Terrence Brooks may be an instant starter. Baltimore also landed some of the better role players available, like TE Crockett Gillmore and underrated QB Keith Wenning. The lone knock here comes from Baltimore’s inability to really address its offensive line.

Grade: A-minus

– Chris Burke

CBS:

Baltimore Ravens

Ozzie Newsome rarely has flashy drafts but when your roster is stacked that's going to happen. His 2014 class is another example of solid additions that re-stock the shelves at important positions. CJ Mosley offers the instincts, athleticism and physicality and instantly upgrades the defense. Defensive linemen Timmy Jernigan and Brent Urban are tough run-stuffers with upside and safety Terrence Brooks could be the centerfielder to complement last year's first round in-the-box hitter Matt Elam. I also like the upside of TE Crockett Gillmore and RB Lorenzo Taliaferro. Don't be surprised if WR Michael Campanaro makes this club as a slot receiver. Grade: B+


C.J. Mosley | ILB, Alabama
They need help next to Daryl Smith, and he isn't a kid anymore. It's a good, solid pick.
B

Timmy Jernigan | DT, Florida State
There is great value in getting Jernigan for the Ravens. He had first-round talent, and he can be a good rotation player as a rookie.
B+

Terrence Brooks | FS, Florida State
Brooks is a rangy player who would seem to have an Ed Reed look about him. OK, a little bit. Brooks will upgrade the back end coverage.
B+

Crockett Gillmore | TE, Colorado State
This is one of the players on my Better-Than team. He was a late add at the Senior Bowl and impressed. Tight ends are big in Gary Kubiak's offense.
B+

Brent Urban | DE, Virginia
Urban's intriguing combination of size and athleticism make him a potentially very exciting pick for the Ravens here in the late fourth. You can put him on the outside as a five technique, or rotate him inside as a pass-rushing DT, considering his natural burst and length. Big upside here.
B+

Lorenzo Taliaferro | RB, Coastal Carolina
Taliaferro is a patient, one-cut runner who may lack natural burst to be a starter at the NFL level, but has the chance to be a productive short-yardage contributor relatively quickly.
C+

John Urschel | OG, Penn State
Urschel is better known in some circles for his world-class IQ than for his football prowess, but his intelligence translates to the field, reflecting an instinctive technician who may lack elite athleticism, but is consistent, strong and reliable.
B+

Keith Wenning | QB, Ball State
Tough, smart QB with strong intangibles, but average arm strength, and athleticism. Doesn't locate accurately with consistency, but his work ethic and commitment to the game should get him a chance as a number three QB out of the gate with potential to be a number two in the future.
B

Michael Campanaro | WR, Wake Forest
The Ravens move back into the draft here to get the elusive, quick Campanaro who should remind some of Danny Amendola with his ability to stop and start with suddenness and find space underneath. A great value in the seventh round.
B+


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
UDFA Baltimore Ravens signs:

A két OT érdekelt jobban, közülük Hurst a többre hivatott, a többi nevet nem nézem át, majd írjátok, kivel lehet esetleg később számolni.

LB Zach Orr, North Texas
WR Jeremy Butler, Tennessee-Martin
OT James Hurst, North Carolina
DT Derrick Hopkins, Virginia Tech
DT Jamie Meder, Ashland
LB Terrance Bullitt, Texas Tech
DL A.J. Pataialiim Utah State
CB Sammy Seamster, Middle Tennessee State
OT Brett Van Sloten, Iowa
LB Xavius Boyd, Western Kentucky
TE Jake Sinkovec, Boston College
WR Jace Davis, Northern Colorado
LB Xavius Boyd, Western Kentucky
OL Parker Graham, Oklahoma StateVoice
Bővült a lista:
DJ Roberts DE Tennessee Martin
Dustin Wharton S Georgetown


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ők döntenek,van fogalmuk róla hol van a legnagyobb esélyük bekerülni az 53-baPeter
Akkor viszont nem értem, hogy ide miért nem jött 3-4 OT 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8