Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Néhány említésre méltó drafttal kapcsolatos hír.

Ha 17-en bent van Martin akkor is Mosley lett volna a pick, ez még nem is meglepő azok után, hogy 10. választásnál is Mosleyt húztuk volna (Lewan bent van ugye 10-re... no comment). Ami még érdekesebb, és ezért még nagyobb F*ck you mr. Jones, hogy sok csapat szerette volna Martint, állítólag volt olyan is aki jövő évi elsővel jött volna fel érte és le is volt zsírozva a dolog. Ezzel két legyet üthettünk volna egy csapásra, de ehelyett... mindegy

Jernigant a fal minden pontján próbálgatják majd ami mondjuk nem csoda tekintve, hogy sehova sem patent a srác...

Aaron Wilson szerint Hurstnek reális sansza van, hogy kezdeni fog, mert Wagner azért nem nagy eresztés (ki gondolta volna?). Vésztartalék lehetőség Winston akinek tavaly azért elég felejthető éve volt (csak összehasonlítás kedvéért Oher -12,6 PFF gradejével szemben Winston -14,5-t tudott felmutatni)

Blaise
Mosley pick nagyon rendben van, Jernigan meg majdnem egy az egyben Arthur Jones méretben.

T.J. 6-2 315

A.J. 6-3 315

Szóval az ő helyére tippelem. Ha jól emlékszek Jernigan 4-3-ban játszott bent itt meg 3-4-van viszont a DE-DT szerepe azért hasonlít a 4-3-as LDT - NT szerepre, aztán javítsatok ki, ha tévedek.

Voice
Jernigan a combineon 300 font alatt egy hajszállal mérlegelt és a hivatalos oldalon is 300 font alatt van... Tavaly DAT volt a legkisebb 315el a falban... Jernigan posztja jelenleg a bpa draftpick...De nem trollkodom tovább. Wait and see üzemmódba visszakapcsolok 😊 De félek rengeteg lőszert fog biztosítani ez a draft év közben.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jól, a '-' negatív számot jelöl 😛 😀 XDCollapo
xD A PFF mint stat jelentésével és értékeivel nem voltam tisztába, de időközben utánanéztem, de már kitörölni nem akartam.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ja,úgy hallom Kubiak őrjöng a draft miatt.kíváncsi vagyok kiket hoznak még freeagency-n

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Néhány említésre méltó drafttal kapcsolatos hír.

Ha 17-en bent van Martin akkor is Mosley lett volna a pick, ez még nem is meglepő azok után, hogy 10. választásnál is Mosleyt húztuk volna (Lewan bent van ugye 10-re... no comment).
.Blaise
nyilván nem mondhatnak mást,nem igazán lenne motiváló Mosley-nak,hogy "ha benn van Martin,Lewan,Evans,Robinson és Gilbert akkor őket húzzuk nem téged mert ők jobbak mint te."

nem kell mindent elhinni!

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jól, a '-' negatív számot jelöl 😛 😀 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Néhány említésre méltó drafttal kapcsolatos hír.

Ha 17-en bent van Martin akkor is Mosley lett volna a pick, ez még nem is meglepő azok után, hogy 10. választásnál is Mosleyt húztuk volna (Lewan bent van ugye 10-re... no comment). Ami még érdekesebb, és ezért még nagyobb F*ck you mr. Jones, hogy sok csapat szerette volna Martint, állítólag volt olyan is aki jövő évi elsővel jött volna fel érte és le is volt zsírozva a dolog. Ezzel két legyet üthettünk volna egy csapásra, de ehelyett... mindegy

Jernigant a fal minden pontján próbálgatják majd ami mondjuk nem csoda tekintve, hogy sehova sem patent a srác...

Aaron Wilson szerint Hurstnek reális sansza van, hogy kezdeni fog, mert Wagner azért nem nagy eresztés (ki gondolta volna?). Vésztartalék lehetőség Winston akinek tavaly azért elég felejthető éve volt (csak összehasonlítás kedvéért Oher -12,6 PFF gradejével szemben Winston -14,5-t tudott felmutatni)

Blaise
Mosley pick nagyon rendben van, Jernigan meg majdnem egy az egyben Arthur Jones méretben.

T.J. 6-2 315

A.J. 6-3 315

Szóval az ő helyére tippelem. Ha jól emlékszek Jernigan 4-3-ban játszott bent itt meg 3-4-van viszont a DE-DT szerepe azért hasonlít a 4-3-as LDT - NT szerepre, aztán javítsatok ki, ha tévedek.

Viszont ezt a részt fejtsd ki mert nem értem:"összehasonlítás kedvéért Oher -12,6 PFF gradejével szemben Winston -14,5-t tudott felmutatni"

Itt akkor Winston hozta a jobb teljesítményt vagy Oher?

Közben utánanéztem és elvileg mindkettő gyenge volt, de Winston volt a gyengébb 😀 jól gondolom? 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Néhány említésre méltó drafttal kapcsolatos hír.

Ha 17-en bent van Martin akkor is Mosley lett volna a pick, ez még nem is meglepő azok után, hogy 10. választásnál is Mosleyt húztuk volna (Lewan bent van ugye 10-re... no comment). Ami még érdekesebb, és ezért még nagyobb F*ck you mr. Jones, hogy sok csapat szerette volna Martint, állítólag volt olyan is aki jövő évi elsővel jött volna fel érte és le is volt zsírozva a dolog. Ezzel két legyet üthettünk volna egy csapásra, de ehelyett... mindegy

Jernigant a fal minden pontján próbálgatják majd ami mondjuk nem csoda tekintve, hogy sehova sem patent a srác...

Aaron Wilson szerint Hurstnek reális sansza van, hogy kezdeni fog, mert Wagner azért nem nagy eresztés (ki gondolta volna?). Vésztartalék lehetőség Winston akinek tavaly azért elég felejthető éve volt (csak összehasonlítás kedvéért Oher -12,6 PFF gradejével szemben Winston -14,5-t tudott felmutatni)

Terrance West ügynékének a 3. körös pick előtt írt a csapat, hogy ha bent van Ő lesz a választás. A többi történelem, sanszosan a Vikes is őt húzta volna...De ugye nekünk Mosleyra annyira nagy szükségünk volt, hogy véletlenül sem vettük fel a telefont, meghallgatni a tradeajánlatokat... Most polírozhatják jobbra balra Taliaferrot, hogy mekkora atom, hogy ne legyen még nyilvánvalóbb mekkora slamasztikában vagyunk RB poszton. Pierce TC-ig out Harbs szerint, Rice feje felett meg ott lóg Damoklész kardja...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Running back Lorenzo Taliferro continued to impress the coaching staff with his physical ability as well as his knack for the position.
“I thought Lorenzo was very smooth running the ball. He did a nice job picking up the aiming points and the reads. He looks like he is a big guy, a downhill guy.”
“I was very impressed with what kind of shape he is in. There is not an ounce of fat on him, and he is 230 pounds. [He is] very good at pass protection. I thought he showed excellent hands and get-away ability on his routes when he went against a linebacker. So [it was] all good that way.”

Haribo

“Yeah, I’ll tell you, Jerry Rice, Jr. has done a nice job,” Harbaugh said. “First of all, he is a really good athlete. He doesn’t have his dad’s size, but he’s sure got his athleticism. When you watch him run, he runs in a real similar way.

Haribo


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ravens Sign Fourth-Round Pick DT Brent Urban

Elvileg már csak az első és 3. körös S pick nem kapott szerződést.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Itt tudtok képeket nézni az első gyakorlásról/felmérésről /rookie camp/:

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Rookie-Camp-First-Practice/28fc2a4d-73d9-4f5b-848a-93ebe0e52af5?mobile-id=826243&media-type=G#2c375af6-80f5-4bc8-aac5-c6464917c495Voice
Hurst edzésben. Ez jó!Peter
Bizony, pedig mintha valaki azt írta volna, hogy nem gyógyul a lába...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Itt tudtok képeket nézni az első gyakorlásról/felmérésről /rookie camp/:

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Rookie-Camp-First-Practice/28fc2a4d-73d9-4f5b-848a-93ebe0e52af5?mobile-id=826243&media-type=G#2c375af6-80f5-4bc8-aac5-c6464917c495Voice
Hurst edzésben. Ez jó!

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Coll suffered ankle sprain ... Finalizing article.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ravens Reach Agreement With Second-Round Pick DT Timmy Jernigan

According to Aaron Wilson, Jernigan’s contract is a four-year deal worth $4.382 million and includes a $1.507 million guaranteed.

Lassan mindenki megkapja a szerződését és kezdődik az izgalmasabb része.

The Ravens only have their top three picks (linebacker C.J. Mosley, defensive tackle Timmy Jernigan and safety Terrence Brooks, respectively) and fourth-round defensive end Brent Urban left to sign.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Itt tudtok képeket nézni az első gyakorlásról/felmérésről /rookie camp/:

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Rookie-Camp-First-Practice/28fc2a4d-73d9-4f5b-848a-93ebe0e52af5?mobile-id=826243&media-type=G#2c375af6-80f5-4bc8-aac5-c6464917c495


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A PFF legfrissebb roster-értékelése: 2014 Depth Chart: Baltimore Ravens.

Hmmm.... Ki hogy értékeli?peterk2005
Daryl és Jimmy átlagos kezdő?Peter
Miért te nem így látod?

A védelemből akik kiemelkednek: Ngata, Doom, Suggs, Webb

Szóval jól van szemléltetve, nem tévedtek. Daryl neve is félkövéren van, de szerintem sem üti good/high quality-t. Az idei teljesítményével még be lehet hazudni a goodba és ha a következőben is hozza újra ezt a teljesítményt, akkor ott is lesz.

Szerintem az O# is telitalálat: Monroe, Yanda, Smith-Smith, Pitta (én még Rizsát is betettem volna a zöldbe, még ha idén gyenge is volt.)

Sajnos a keret java öreg(főleg a D#), a húzóemberek nagy része 30 vagy több..

Finomítani lehet rajta, pl Flacco neve félkövérrel, mint Daryl vagy hogy Yanda-Doom-Webb-Suggs elite-e? és hasonlók.Voice
hát ha Doom High quality aki futás ellen szinte 0 ,év második felében a passrushban is akkor Daryl és Jimmy elite nálam.vagy nem a tavalyi teljesítmény számít?Peter
Suggs 10 sack Doom 9.5 sack, én nem tudom futás ellen melyik milyen, szóval nem tudok más érvet felhozni 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A PFF legfrissebb roster-értékelése: 2014 Depth Chart: Baltimore Ravens.

Hmmm.... Ki hogy értékeli?peterk2005
Daryl és Jimmy átlagos kezdő?Peter
Miért te nem így látod?

A védelemből akik kiemelkednek: Ngata, Doom, Suggs, Webb

Szóval jól van szemléltetve, nem tévedtek. Daryl neve is félkövéren van, de szerintem sem üti good/high quality-t. Az idei teljesítményével még be lehet hazudni a goodba és ha a következőben is hozza újra ezt a teljesítményt, akkor ott is lesz.

Szerintem az O# is telitalálat: Monroe, Yanda, Smith-Smith, Pitta (én még Rizsát is betettem volna a zöldbe, még ha idén gyenge is volt.)

Sajnos a keret java öreg(főleg a D#), a húzóemberek nagy része 30 vagy több..

Finomítani lehet rajta, pl Flacco neve félkövérrel, mint Daryl vagy hogy Yanda-Doom-Webb-Suggs elite-e? és hasonlók.Voice
hát ha Doom High quality aki futás ellen szinte 0 ,év második felében a passrushban is akkor Daryl és Jimmy elite nálam.vagy nem a tavalyi teljesítmény számít?

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az oldal érdekében megy pm. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
c1k3sz Baltimore Ravens 2
Egy kis off: Tudnátok segíteni, hogy honnan tudnék régebbi meccseket letölteni? Ncore-on elég kevés van fent sajnos.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A PFF legfrissebb roster-értékelése: 2014 Depth Chart: Baltimore Ravens.

Hmmm.... Ki hogy értékeli?peterk2005
Daryl és Jimmy átlagos kezdő?Peter
Miért te nem így látod?

A védelemből akik kiemelkednek: Ngata, Doom, Suggs, Webb

Szóval jól van szemléltetve, nem tévedtek. Daryl neve is félkövéren van, de szerintem sem üti good/high quality-t. Az idei teljesítményével még be lehet hazudni a goodba és ha a következőben is hozza újra ezt a teljesítményt, akkor ott is lesz.

Szerintem az O# is telitalálat: Monroe, Yanda, Smith-Smith, Pitta (én még Rizsát is betettem volna a zöldbe, még ha idén gyenge is volt.)

Sajnos a keret java öreg(főleg a D#), a húzóemberek nagy része 30 vagy több..

Finomítani lehet rajta, pl Flacco neve félkövérrel, mint Daryl vagy hogy Yanda-Doom-Webb-Suggs elite-e? és hasonlók.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Közszemlén lesz

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A PFF legfrissebb roster-értékelése: 2014 Depth Chart: Baltimore Ravens.

Hmmm.... Ki hogy értékeli?peterk2005
Daryl és Jimmy átlagos kezdő?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
közben Blaise-nek írandó válaszom már egészen addig jutott, hogy nekiállhatok elemezni a húzásaiinkat 😀
azt hiszem kicsit elragadott a hév... 12 A4-es 😀Collapo
Küld el e-mailben 😀Blaise
Nene!

Én is el akarom olvasni, úgyhogy tedd csak be ide. 😊Soldados
Én is, én is.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
közben Blaise-nek írandó válaszom már egészen addig jutott, hogy nekiállhatok elemezni a húzásaiinkat 😀
azt hiszem kicsit elragadott a hév... 12 A4-es 😀Collapo
Küld el e-mailben 😀Blaise
Nene!

Én is el akarom olvasni, úgyhogy tedd csak be ide. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
közben Blaise-nek írandó válaszom már egészen addig jutott, hogy nekiállhatok elemezni a húzásaiinkat 😀
azt hiszem kicsit elragadott a hév... 12 A4-es 😀Collapo
Küld el e-mailben 😀Blaise
Rövidesen megy majd a LateHitShow-ra 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!