Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
legyél kicsit derülátó Blaise! még szerencse h c j huztuk az elsö körbe és nem ezt a zack martin gyereket, megséritette volna fél csapatot és itt lennénk ilb nélkül, a szezon elött mint szegény cowboys! 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
BaltimoreDefense
Robilluma
Sok hiábám van majd ezt a rögeszmémet is beírom a felsorolásba és igen vészmadár vagyok sőt egyáltalán nem tudok optimista lenne. 😊 De ez utóbbi talán nem is kötelező, bár mondjuk tényleg érthetetlen hiszen annyira qwa jó minden poszton a keretünk, hogy szórhatjuk a random korai körös választásokat ezerrel.
Egyébként arra akartam utalni, hogy egy csapat aki annyira rá volt tekeredve Shazierre simán passzolt Mosleyn és vitte Martint az biztos nem optimista volt Mosleyval kapcsolatban. Térd sérülése tényleg nem volt, az még hiányzik a lőlapról, de a váll, könyék és csípő már megvan mindez három NCAA év alatt (tudom egy meccset sem hagyott ki, de Saban igen jól passzolna a Bulls orvosi csapatához)..
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Kicsit off topic lesz:

Cowboysnál idén korábban jött a sajnos szokásos Sean Lee láncledobás. Kicsit érdemes eljátszani a gondolattal a következő keretek között.
-Shaziert akarták ez nyilvánvalóvá vált, szinte biztosan Lee sérülékenysége miatt akartak ideális esetben mellé, sajnos feltehetően a helyére embert.
-Ozék jobbnak tartottuk Mosleyt mint Shaziert
-A Dallas előttünk választott és rá voltak mozdulva a posztra (mondjuk a D-be kb bárhova érkezhetett volna erősítés náluk)
-A Dallas választása: Zack Martin

Kihez hasonlítják Mosleyt legesleggyakrabban és miért?Blaise
Durva, hogy még Lee sérüléséből is ki tudod hozni mennyire szar pick volt Mosley (Y) Kezd kicsit a rögeszméddé válni a dolog, nyugi mert még a végén Gillette nyeléssé fajul a helyzet 😊
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Edgar Allan Poe: Blaise, a vészmadár 😊.

A térdeivel talán nem volt problémája Mosley-nak, ACL szakadása sem volt college-ban. A nagydöntőn kificamodott csípő aggasztó, de akkor még vékonyabb volt. Majd megerősödik, simán van hely 10 font izomnak (Lee-nél nem volt sok hely, ő már szinte kész volt a Penn State-ben és azóta is szinte ugyanolyan fizikummal játszott, persze baromi jól).
A college injury report van, hogy árulkodó, de sokszor egyáltalán nem "folytatódik". Egy kis optimizmust, please 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kicsit off topic lesz:

Cowboysnál idén korábban jött a sajnos szokásos Sean Lee láncledobás. Kicsit érdemes eljátszani a gondolattal a következő keretek között.
-Shaziert akarták ez nyilvánvalóvá vált, szinte biztosan Lee sérülékenysége miatt akartak ideális esetben mellé, sajnos feltehetően a helyére embert.
-Ozék jobbnak tartottuk Mosleyt mint Shaziert
-A Dallas előttünk választott és rá voltak mozdulva a posztra (mondjuk a D-be kb bárhova érkezhetett volna erősítés náluk)
-A Dallas választása: Zack Martin

Kihez hasonlítják Mosleyt legesleggyakrabban és miért?
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Kicsit túlzásba vitte az első profi szerződésének ünneplését... Közben Mosley aláírta újoncszerződését($8.787 million and includes a $4.711 million signing bonus).
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Érik az A+ draft grade
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kommentár nélkül

Ravens fourth-round RB Lorenzo Taliaferro was arrested Saturday in Virginia and charged with destruction of property and public drunkenness.
Per the Williamsburg (VA) PD, Taliaferro was arrested around 1:15 AM. He allegedly was getting out of a taxi cab, gripped one of the windows, and broke it. Taliaferro was found and arrested a block away from the scene. Both charges are misdemeanors, but it's not a good first impression. Taliaferro and Ray Rice's off-field woes set up Bernard Pierce for a big early-season role

forrás: Roto
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
James Hurst
The undrafted left tackle from North Carolina made a strong impression during rookie minicamp.

“Hurst at the left tackle draws my attention a lot,” Harbaugh said. “He has very good feet. He seems like he’s picking it up quickly. He likes to practice. He has a heavy punch. So, he has a chance.”

“I did my pro day at about 80 percent and people were still kind of wondering after that,” Hurst said. “Obviously that injury was a big setback, but it’s behind me now and I’m just trying to get better and make the team.”

“I feel great,” Hurst said. “I’m not limited out here or in the weight room. Everything that we’ve done I’ve been able to do it. I’m really happy about that.”

“He called me, which meant a lot to me, and that kind of sold me and told me about the situation and what they had going on here,” Hurst said. “Obviously it was a good opportunity so I was excited to jump on it.”

“I want to make the team. I know they need a third tackle,” Hurst said. “I know they have two good guys up there. I know they need a third and I want to be that guy, if not more. Right now I’m focused on making the team, making the 53-man.”

“All three of those guys, [we’re] very happy with them,” Harbaugh said. “I think they’re all going to make a run.”

Remélem beválik Hurst és jól teljesít majd, kell egy 4. tackle FA és kész 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Rookie running back Lorenzo Taliaferro could have a big role early on this season.

“A lot of the guys [Kubiak] had didn’t really have big names. I think that says a lot,” Taliaferro said after his first rookie camp.

“I didn’t come from a big school. Even though I went fourth round, I still don’t have a big name at all. I’m not saying that those guys weren’t talented, because talent is hidden all around the NFL. But I think it shows that good coaching and players that are willing to work will get it done.”
Head Coach John Harbaugh said Taliaferro did a nice job of picking up the aiming points in the run scheme and then making the appropriate reads.

“I thought Lorenzo was very smooth running the ball,” Harbaugh said.

“He looks like he is a big guy, a downhill guy. I was very impressed with what kind of shape he is in. There is not an ounce of fat on him, and he is 230 pounds. [He is] very good at pass protection. I thought he showed excellent hands and get-away ability on his routes when he went against a linebacker. So [it was] all good that way.”

Taliaferro should fit right into Kubiak’s system, which went a long way in producing 1,000-yard rushers in years past. The rookie is versed in zone run concepts.

“I think I fit well,” Taliaferro said. “It’s a one-cut, downhill type of system for the running game. That’s what I like doing. I don’t like playing games at the line of scrimmage or trying to run outside. I like sticking my foot in the ground and going downhill.”


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az ESPN értesülései szerint Ray Rice legalább 3 meccsre el lesz tiltva a liftes incidens miatt.


-Ha maradna ez a 3 meccs, az nem tűnik vészesnek.Voice
Ha 3 meccs marad akkor tényleg olcsón megúszta, de várjuk meg a hivatalost.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Az ESPN értesülései szerint Ray Rice legalább 3 meccsre el lesz tiltva a liftes incidens miatt.


-Ha maradna ez a 3 meccs, az nem tűnik vészesnek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Sztem a Browns menedzsere elkapó mint FP kaliberű játékosra gondolt, itt pedig Q nem az volt, hanem Revis és Reed. (már ha Q mint Boldin értetted.)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Az egész a "Browns GM" résznél legitimátás veszti 😀 😀
Ők aztán tudják hogy kell Super Bowlt nyerni! /ironia

Q pedig +1
Nem csak Flacco once in a lifetime menetelése és JJ csoda elkapásai a SB run alapjai (félreértés ne essék, imádom mindkettejüket, mezüket is megvettem). Sokkal inkább Q kimagasló teljesítménye. Hányszor húzott be necces szitukat... Hányszor hozott lehetetlen helyzetekben first downt. Nélküle esélyünk nem lett volna. És legitim Nr.1 WR nélkül nehéz lesz (megint).

- Ami azért szar, mert van egy jónak mondható csapatunk, egy stabil QB-val. Hány évig oblák-oltunk a hihetetlen erős védelemmel, de szar QB-val. Most itt a QB, védelem megint jó, viszont most meg az O lett iszonyat nagy kérdőjel
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Q

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Torreyt nem emeltem ki külön, gondoltam egyértelmű. Collapoval egyet értek abban is, hogy #1,5 elkapó, a kérdés az, hogy van e második számú jelenleg a keretben. Első az tuti nincs.Blaise
Torrey 1100 yard felett hozott egy csapat sérülésekkel tarkított szezonban, az nem elég második számú elkapónak ? 😀
Voice
Nem első számú mert nem az a fajta elkapó akinek nagyon csücskös szituban odadobod a labdát, akire mindig lehet számítani. Lehet, hogyha másképp (is) próbálnánk kicsit használni lehetne. De a puszta számai miatt nem lesz valaki első számú kategóriába sorolható WR. Mélységi célpontnak első rangú, de én szívesen látnám kicsit másabb szerepkörben (is). Talán az új edzőgarnitúra kicsit kreatívabb lesz.Blaise
Ray Farmert, a Browns general managerét kérdezték arról, hogy nem elégedetlen-e csapata helyzetével az elkapók terén. A GM reakciója: "Miért, annyira fontosak az elkapók? Ha igen, akkor nevezze meg az utolsó nagy formátumú WR-t, aki Super Bowlt nyert."


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
More than 16 months after the injury, Lewis-Moore is finally fully healthy, and was a disruptive force while playing amidst rookies at the Ravens’ rookie camp over the weekend. He will challenge for the starting spot vacated by Art Jones.

“Oh man, I love it,” Lewis-Moore said of returning to the field. “I feel great. I’m glad to be back out there on the field. It’s been a while.”

Lewis-Moore practiced for three weeks last season, but the Ravens opted not to activate him from the non-football injury list. That got his feet wet, but this summer will be his first full chance to prove himself.

He’s a player the Ravens see potential in. In his senior year, the 6-foot-4, 310-pounder logged 40 tackles, six sacks and two forced fumbles. He was considered one of college football’s best defensive linemen, but his knee injury made his draft stock plummet.




Ozz:

“As you all well know, we’re not done as far as building this football team,” Ravens GM Ozzie Newsome told reporters after the draft earlier this month.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ray Rice has reportedly been accepted into a pretrial intervention program to avoid trial.

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Reports-Ray-Rice-Wont-Stand-Trial/e990bb18-646d-4663-b7a3-243bd17f440c?mobile-id=826949&media-type=N


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Füstli nem került be egy olyan szezonban ahol Pitta lesérült, Dickson gyenge volt és az öreg Clark pedig egy ideig önmagát kereste, ha megállná a helyét, akkor kapott- és élt volna a lehetőséggel, nem így történt.

Most van a csapatnál egy sok labdát kapó egészséges Pitta, egy sérülékeny, de kezdő szintű Daniels és egy 3. körös tehetség, aki jól blockol és a keze sem rossz, felesleges volt tovább tartogatni.Voice
Ja,ja igaz.nyilván kellett a hely a camp bodyknak,azért visszavárom PS-ba

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Füstli nem került be egy olyan szezonban ahol Pitta lesérült, Dickson gyenge volt és az öreg Clark pedig egy ideig önmagát kereste, ha megállná a helyét, akkor kapott- és élt volna a lehetőséggel, nem így történt.

Most van a csapatnál egy sok labdát kapó egészséges Pitta, egy sérülékeny, de kezdő szintű Daniels és egy 3. körös tehetség, aki jól blockol és a keze sem rossz, felesleges volt tovább tartogatni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
UI.:a pontosság kedvéért Elam volt free safety és Diggz strong safety tavaly és RB Scott már nincs rosterenPeter
Nevesítve mindenképpen, de szerintem Elem többször játszotta az SS posztot, Diggs, mint írtam pedig nem igazán tudja a FS-t, egyezzünk ki a két SS-ben, s akkor jók vagyunk. Scott már nincs, de sztem ahol írtam, ott időben még volt...

Ralki camp-body, hogy Urschel erősödni akarjon, amúgy Füstli az O# Omárom... szóval 😕

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Will Rackley was ranked 79th of 81 Guards in 2013, 78 of 78 in 2011 by @PFF, DNP in 2012.


Ezért kár volt elküldeni Furstot

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Még a bokám is ráment, de azt hiszem ezt akartam most kiírni magamból.
 latehitshow.elitliga.eu/?p=217
sok minden maradt megválaszolatlan, de talán pár dologban most már látható mit gondolok én, persze utólag.

Az első újoncvideókat és a nyilatkozatokat róluk szándékosan nem olvastam, nem akartam magam befolyásolni 😊

Jó olvasást, nem lett rövid... sőtCollapo
jó kis olvasmány.nagyjából egyet is értünk.
-Mosley ok bár amikor reggel ránéztem a telefonomra (Ebron után bealudtam) elhangzott egy magyaros Vattafakk!nem Őt vártam de megbékéltem vele vezéregyéniség,jó játékos-jó pick így utólag.
-Timmy nem sémafitt plusz egy másik posztnak jobban örültem volna.Amaronak konkrétan vagy egy WR ,O-line,CB picknek.továbbra is tartom,hogy nem volt need a D.line vagy legalábbis nem Art miatt hiszen ott van KLM plusz Mcphee szinte biztos,hogy megy vissza DE-be OLB-nek nem volt olyan jó.
-Brooks jó pick,igazi steal
az összes többi picket bazinagy reachnek tartom.számomra is nagy csalódás ez a draft.az Én draftom:
Mosley,Amaro,Brooks,a többi pick nem konkrétan pedig:CB,WR,OL,DL,LB

UI.:a pontosság kedvéért Elam volt free safety és Diggz strong safety tavaly és RB Scott már nincs rosteren

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
To make room for them on the roster, the Ravens cut tight end Matt Furstenburg, defensive lineman Cody Larsen and outside linebacker D.J. Bryant.

Baltimore signed three veteran free agents to give them some depth on the roster. The team added running back Shaun Chapas, offensive guard Will Rackley and tight end Phillip Supernaw.Voice
Ebből Rackleyt (3. körös pickünk 2011ből)és Chapast múlt hétfőn mi tettük ki. 😀 (Újabban sokan kötnek ki tőlünk Baltimoreban...).
Rackley még jól jöhet, sokat játszott Monroe mellett nálunk LGben, jól ismerik egymást. Mondjuk sajna nem sokat fejlődött és nem valami jó. Chapasról nem tudok sokat mondani, mert nem került pályára a Jagsben.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Ravens announced six roster moves on Monday including three signings and three players who were waived.
Baltimore added RB Shaun Chapas, OG Will Rackley and TE Phillip Supernaw to their roster.
Rackley, 24, has the most experience of the trio after starting 25-of-26 games for the Jaguars during his stay with the team. Chapas, 26, was drafted in the seventh round of the 2011 draft by the Dallas Cowboys and was most recently on Jacksonville’s practice squad. Supernaw, 24, has appeared in one game for the Houston Texans in his two years of play.
The Ravens freed up some room by waiving TE Matt Furstenburg, DL Cody Larsen and OLB D.J. Bryant.
Each of the players being released has not recorded an appearance in a single NFL game. Furstenburg and Larsen were apart of the Ravens practice squad last year. Bryant sustained a season-ending injury during final week of the 2013 preseason.
To make room for them on the roster, the Ravens cut tight end Matt Furstenburg, defensive lineman Cody Larsen and outside linebacker D.J. Bryant.

Baltimore signed three veteran free agents to give them some depth on the roster. The team added running back Shaun Chapas, offensive guard Will Rackley and tight end Phillip Supernaw.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8