NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei menetrend 4 prime time meccsel.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Bills will open up their season at home vs. the #Steelers. 1:00 EST on CBS.
több mint 2 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
itt van egy friss elemzés:
 www.facebook.com/buffalobillshu/



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 2 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Valaki vállalkozna a draft elemzésére?
több mint 2 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Ha valaki le meri szólni a draftot, már teszem is a ringbe.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 2 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
The Buffalo Bills made the no-brainer decision to exercise the fifth-year option on franchise fan Muffalo_Bafia, the club announced Monday.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 2 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Allen és Edmunds 5. éves opciója is lehívva!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 425
Hát mondjuk nem tudom mi értelme a Rousseau picknek hogy húztunk meg egy pass rushert a második körben
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Korrekt.
több mint 2 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Reakciók a Gregory Rousseau pickre?
iktriad
Vegyes volt a fogadtatás, egyértelmű need volt az edge, a kérdés az, hogy a felvilágosodás ikonja volt-e a megfelelő személy a posztra. Elsőkörös pass rusherekkel azért befürödtünk a korábbiakban, elég csak Maybin vagy Lawson nevére gondolni.

De végülis b@szunk rá, csak a New Englandet oda-vissza! 😊
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 425
Reakciók a Gregory Rousseau pickre?
iktriad
Egyébként nemtudom, a poszt jó, de lehetett sejteni hogy ha kimegy a top2 rusher akkor max projekt jön első kör végén (emiatt reménykedtem hogy ezt nem első körben húzunk a posztra). A játékos meg...... ahányan utálják Rousseau-t annyian szeretik. Lehetett volna rosszabbat húzni itt ugyanerre a posztra +McDermott remélem kitud belőle hozni valamit (amitol azért félek, az Olivér Edmunds kettős is mellé ment kicsit)
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 425
Reakciók a Gregory Rousseau pickre?
iktriad
Az első az volt hogy a kurva anyátokat 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reakciók a Gregory Rousseau pickre?
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Félek a következő szezontól. Jók voltunk. Nagyon jók. Sok csapat nem vett minket komolyan, ráfáztak. Idén sokkal jobban fognak készülni ellenünk, a mi oldalunkon pedig ott a hatalmas nyomás: SB-t kell nyerni! Menni fog? Figyelem a draftot, jó helyeken erősít a csapat, talán jobban fog menni a futás. De az a gyanum, hogy nem fogunk ilyen messzire jutni. Kérnék néhány játék gurut, hogy cáfoljon meg.
Buffalo Bill
Ha Allentől a tavalyi nem valami megmagyarázhatatlan módon kifutott szezon volt csak, akkor én nem látom, hogy mi utalna a csapattól a visszaesésre, pláne hogy a Chiefs mellett sehol egy igazi contender az afc-ben, és még tőlük is visszaesésre lehet számítani a támadófaluk miatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 287 — maci faszán vitézkötés
Félek a következő szezontól. Jók voltunk. Nagyon jók. Sok csapat nem vett minket komolyan, ráfáztak. Idén sokkal jobban fognak készülni ellenünk, a mi oldalunkon pedig ott a hatalmas nyomás: SB-t kell nyerni! Menni fog? Figyelem a draftot, jó helyeken erősít a csapat, talán jobban fog menni a futás. De az a gyanum, hogy nem fogunk ilyen messzire jutni. Kérnék néhány játék gurut, hogy cáfoljon meg.
Buffalo Bill
Nem gurukent annyit irnek hogy nem adtak ingye' azt a jo idenyt. Beleraktatok amit kell. A QB fejlodesen kivul elorelepett majdnem az egesz csapat. Aztan kvazi egyben sikerult tartani edzoi karral egyutt. Ha ez sem ok az optimizmusra akkor nem tudom mi az. Folytatni kell a munkat nem visszabontani az alapokig mint mashol hello. Aztan a 2021 es schedule a 9.legkonnyebb sorsolas mind a 32 csapatet tekintve. A 30.valasztast mar nem ordogtol valo elkolteni a class legjobb futojara aki elkapasokban is eros. Harris vagy Etienne elerheto lesz. A O fal is erositheto a futas erdekeben a hatsobb korokben is, edge is akad majd. Csoporton belul alighanem erosodik majd a rivalizalas de nem ti fogtok letolt gatyaval beleallni a meccsekbe hanem inkabb az eroltetetten epitkezok es az ujraepitkezok. Szerintem egyenlore ennyi.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Félek a következő szezontól. Jók voltunk. Nagyon jók. Sok csapat nem vett minket komolyan, ráfáztak. Idén sokkal jobban fognak készülni ellenünk, a mi oldalunkon pedig ott a hatalmas nyomás: SB-t kell nyerni! Menni fog? Figyelem a draftot, jó helyeken erősít a csapat, talán jobban fog menni a futás. De az a gyanum, hogy nem fogunk ilyen messzire jutni. Kérnék néhány játék gurut, hogy cáfoljon meg.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hollister ex Hawks TE érkezik, így valószínűleg hozzátok sem jön Ertz....
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 347
Mivan? Mivan? 😱😱😱😱😱
Bazsinho
imádtam a nyilatkozatot:
this is a reset for mitch, we dont plan to have him around long term, hopefully he can win a starting job next year somewhere else.

sztem a legjobb ha sose kerül pályára, nem?
briareos
Na ilyen őszinte nyilatkozatot még sosem láttam.
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Végül is Trub a legutóbbi (és eddigi egyetlen) NVP. 😃
Gerichill
Akkora bust a gyerek amikor gyerekkorába megkérdezték mi akarsz lenni ha nagy leszel rávagta hogy bust.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 248
Super Bowl 2021, Bears-Bills: Trubisky 50/50 500 yard, 5 TD...1/1FG.
Muffalo_Bafia
Akkor már pantritörnt mé’ nem hord vissza? Elvégre Turbó! 😂

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Végül is Trub a legutóbbi (és eddigi egyetlen) NVP. 😃
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Super Bowl 2021, Bears-Bills: Trubisky 50/50 500 yard, 5 TD...1/1FG.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
UDFA szint a faszi. Minek kell ilyenekre pénzt áldozni? Nem is értem. Tele van ilyenekkel a liga. Glennonok, Gabbertek, és milliomosok ebből hogy fejbe kúrja a nézőt labdával TD passz helyett.