Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/137578324_2843683855847632_2832143084602710123_n.jpg?stp=c269.0.810.809a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=cZFVXANHo50Q7kNvgFZ3XzP&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBH8Fz5Ys3pSoHsnNtX5mJyZSEQGXKhd8ck1KkcVW5WnA&oe=663792B2
BillsMafiaPage on Instagram: "Josh Allen vs. the blitz: 🔵 19 TDs (1st) 🔴 1,850 yards (1st) 🔵 13 Big-Time throws (3rd) Ravens: No.1 blitz-heavy team (30%)"
2,739 likes, 33 comments - billsmafiapage on January 13, 2021: "Josh Allen vs. the blitz: 🔵 19 TDs (1st) 🔴 1,850 yards (1st) 🔵 13 Big-Time throws (3rd) Ravens: No.1 blitz-heavy team (30%)".
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
 photos.app.goo.gl/qphefbEkMiQ9XgBz6
több mint 3 éve
BillsMaffia Buffalo Bills 1
Sziasztok!

Az idén lettem az amerikai foci szerelmese, köszönhetően az NFL Fantasys játéknak 😊) Mivel értelemszerűen nem volt csapatom, így választanom kellett. Annyi volt a kitétel, hogy ne az a 7 csapat akiknek a társaság egyénenként szurkol. Végül a Billst választottam, főleg az Allen miatt aki kimagaslóan jól hozta a pontokat a játékban.
Szóval go Bills, hajrá srácok!! #BillsMaffia

Illetve akit érdekelne egy Bills-es Iphone 11 Pro Max tok, az írjon bátran. Sikerült az európai store-ból rosszat rendelni 😀 ( Csúnyán benéztem a rendelést)
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
meglepodnek ha barki lebecsulne a Bills-t, az ellenfelek stabjai meg es ok szamitanak 100% hogy nem.
no
Itt inkább arról van szó, hogy mivel a hétvégén nem nyomtunk űrfocit egy nagyon jó csapat ellen a playoff első körében, máris 50-50-nek gondolják a továbbjutási esélyeket, ami egyébként teljes mértékben így lenne akkor is, ha feltöröltük volna az Indyvel a padlót.

Ez pont egy olyan meccs, amire még semleges szurkolóként is fennmaradnék. 😊
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 649
Ki mit vár? Remélem hogy a Colts elleni meccs csak a kötelező izgulás volt a srácoktól, hogy meglegyen a várva várt PO siker, és most feloldódtak, ezzel pedig jön az utóbbi idők domináns passzjátéka. Megmondom őszintén, a Ravenst akartam a leginkább elkerülni idén, de a Steelers kicseszett velünk.
Ami fontos kérdés lesz:
1. Mi lesz Lamarral? A sima futást talán még csakcsak fogják, de Lamart jóval nehezebb lesz. A Cards ellen Murrayt sikeresen leszedálták egy félidőig, ez vasárnap is elég lehet, ha a félidőig elég pontot rakunk fel. Mert passzjátékkal nem vernek, az fix.
2. Lesz e leolvadás a harmadik negyedben? Daboll talán legnagyobb baja az, hogyha elég nagy előnyünk van, túl konzervatív lesz. Az utóbbi pár hétben ez eltűnt a játékból, de én azért félek, főleg mert ez a meccs akkor hozható ha előnyben vagyunk és a Ravensnek passzolni kell. Ahhoz pedig jó sok pont kell.
Nyilván azt nem lehet elvárni, hogy végig porogjenek a srácok, de most szerintem kissé alábecsülnek minket a Colts elleni meccs miatt. Mert azt mind tudjuk hogy annál jobbak vagyunk, a kérdés csak az, hogy sikerül e elővenni az alapszakasz végi formát megint?
ThySoul
Biztos ,hogy több kell mint a Colts ellen, azzal egyetertek, hogy szerintem is kicsit lebecsulik a Billst, egy meccs alapján. A Ravens az utolsó 6 mecxsebol 4 Bengals, Giants, Cowboys,Jax volt. Szóval ettől sem kell elajulni, nem túl erős csapatokkal nyomták.
A futassal kell valamit kezdenunk, attól nem tartok én sem hogy LJ széjjel passzolna, azt nekünk kell velük csinálni.
Diggs reméljük beast lesz, ugyanúgy,Beasley sérülten tolt egy elfogadhatót az előző meccsen, és így is volt pár fontos elkapasa, most pedig már gyógyíult lehet teljesen.
Davis is nyom pár wtf elkapast. És Brown is ott van, Allen meg nyomja majd a lezereket, nyomás alatt is jól játszott eddig.
Aztán meglátjuk mire lesz elég.
Bazsinho
meglepodnek ha barki lebecsulne a Bills-t, az ellenfelek stabjai meg es ok szamitanak 100% hogy nem.
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Ki mit vár? Remélem hogy a Colts elleni meccs csak a kötelező izgulás volt a srácoktól, hogy meglegyen a várva várt PO siker, és most feloldódtak, ezzel pedig jön az utóbbi idők domináns passzjátéka. Megmondom őszintén, a Ravenst akartam a leginkább elkerülni idén, de a Steelers kicseszett velünk.
Ami fontos kérdés lesz:
1. Mi lesz Lamarral? A sima futást talán még csakcsak fogják, de Lamart jóval nehezebb lesz. A Cards ellen Murrayt sikeresen leszedálták egy félidőig, ez vasárnap is elég lehet, ha a félidőig elég pontot rakunk fel. Mert passzjátékkal nem vernek, az fix.
2. Lesz e leolvadás a harmadik negyedben? Daboll talán legnagyobb baja az, hogyha elég nagy előnyünk van, túl konzervatív lesz. Az utóbbi pár hétben ez eltűnt a játékból, de én azért félek, főleg mert ez a meccs akkor hozható ha előnyben vagyunk és a Ravensnek passzolni kell. Ahhoz pedig jó sok pont kell.
Nyilván azt nem lehet elvárni, hogy végig porogjenek a srácok, de most szerintem kissé alábecsülnek minket a Colts elleni meccs miatt. Mert azt mind tudjuk hogy annál jobbak vagyunk, a kérdés csak az, hogy sikerül e elővenni az alapszakasz végi formát megint?
ThySoul
Biztos ,hogy több kell mint a Colts ellen, azzal egyetertek, hogy szerintem is kicsit lebecsulik a Billst, egy meccs alapján. A Ravens az utolsó 6 mecxsebol 4 Bengals, Giants, Cowboys,Jax volt. Szóval ettől sem kell elajulni, nem túl erős csapatokkal nyomták.
A futassal kell valamit kezdenunk, attól nem tartok én sem hogy LJ széjjel passzolna, azt nekünk kell velük csinálni.
Diggs reméljük beast lesz, ugyanúgy,Beasley sérülten tolt egy elfogadhatót az előző meccsen, és így is volt pár fontos elkapasa, most pedig már gyógyíult lehet teljesen.
Davis is nyom pár wtf elkapast. És Brown is ott van, Allen meg nyomja majd a lezereket, nyomás alatt is jól játszott eddig.
Aztán meglátjuk mire lesz elég.
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Devonta Freemant leigazoltuk a PS-ba.
Ő játszott idén Giantsba?
Bazsinho
Egy hete lett elzavarva onnan. Nem tudom minek kell, kis túlzással mindegy ki áll fel futónak, ez nem igen fog működni idén valószínűleg. Csak azt sajnálom hogy singletarynek sem megy, tavaly nekem nagyon nagy kedvenc volt, csak Gore miatt alig kapott lehetőséget.
ThySoul
Lehet látják benne az all prot.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Ki mit vár? Remélem hogy a Colts elleni meccs csak a kötelező izgulás volt a srácoktól, hogy meglegyen a várva várt PO siker, és most feloldódtak, ezzel pedig jön az utóbbi idők domináns passzjátéka. Megmondom őszintén, a Ravenst akartam a leginkább elkerülni idén, de a Steelers kicseszett velünk.
Ami fontos kérdés lesz:
1. Mi lesz Lamarral? A sima futást talán még csakcsak fogják, de Lamart jóval nehezebb lesz. A Cards ellen Murrayt sikeresen leszedálták egy félidőig, ez vasárnap is elég lehet, ha a félidőig elég pontot rakunk fel. Mert passzjátékkal nem vernek, az fix.
2. Lesz e leolvadás a harmadik negyedben? Daboll talán legnagyobb baja az, hogyha elég nagy előnyünk van, túl konzervatív lesz. Az utóbbi pár hétben ez eltűnt a játékból, de én azért félek, főleg mert ez a meccs akkor hozható ha előnyben vagyunk és a Ravensnek passzolni kell. Ahhoz pedig jó sok pont kell.
Nyilván azt nem lehet elvárni, hogy végig porogjenek a srácok, de most szerintem kissé alábecsülnek minket a Colts elleni meccs miatt. Mert azt mind tudjuk hogy annál jobbak vagyunk, a kérdés csak az, hogy sikerül e elővenni az alapszakasz végi formát megint?
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés


Bills elony: -2.5 spread

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Devonta Freemant leigazoltuk a PS-ba.
Ő játszott idén Giantsba?
Bazsinho
Egy hete lett elzavarva onnan. Nem tudom minek kell, kis túlzással mindegy ki áll fel futónak, ez nem igen fog működni idén valószínűleg. Csak azt sajnálom hogy singletarynek sem megy, tavaly nekem nagyon nagy kedvenc volt, csak Gore miatt alig kapott lehetőséget.
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Devonta Freemant leigazoltuk a PS-ba.
Ő játszott idén Giantsba?
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Meg is jött az első szurkolói merchem (egy baseball sapi) ami azt jelenti hogy mostmár biztos verjük a Ravens vasárnap hajnalban
ThySoul
Nekem is. ☺

Akkor most dontetlen lesz es OT? 😄
RedFive
A következő szurkolói tárgy fog dönteni 😀
ThySoul
Hurra. ☺ Ravens-es fonott bor karkotot is hozott a postas. 😁

Amugy pedig ez legyen egy kemeny de sportszeru, melto szinvonalu merkozes. Ha netan kikapunk, a tovabbiakban mar a Bills-nek fogok szurkolni, mindig is kedveltem a csapatotokat. 👍

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Meg is jött az első szurkolói merchem (egy baseball sapi) ami azt jelenti hogy mostmár biztos verjük a Ravens vasárnap hajnalban
ThySoul
Nekem is. ☺

Akkor most dontetlen lesz es OT? 😄
RedFive
A következő szurkolói tárgy fog dönteni 😀
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Meg is jött az első szurkolói merchem (egy baseball sapi) ami azt jelenti hogy mostmár biztos verjük a Ravens vasárnap hajnalban
ThySoul
Nekem is. ☺

Akkor most dontetlen lesz es OT? 😄

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Meg is jött az első szurkolói merchem (egy baseball sapi) ami azt jelenti hogy mostmár biztos verjük a Ravens vasárnap hajnalban
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnap hajnali program: Bills - Ravens 02:15-től.
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Allen holtszezonbeli szerződéséről kinek mi a véleménye? Brutális éve van az tény, de én szerintem várnék egy évet Beane helyében
ThySoul
Azért úgy látom, hogy Allent nem igazán a pénz mozgatja. Igen komoly családi vállalkozásuk van egy több száz hektáros ranch-en Kaliforniában, és Allen pedig imádja Buffalót. De ez nem jelenti azt, hogy két zacskó mogyoróval megelégszik.
Hungarian Bill
Ezért kell vele még most hosszabbítani, mert ezek miatt az okok miatt csak "diszkontabb" lesz a szerződése, és ahogy haladunk előre, egyre jobban "értéktelenedik" majd el.
A spórolt pénzból meg értelmes védőfalember jöjjön.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Egyébként tiéd a Facebook oldal? (te linkelted pár napja)
Ha igen akkor gratula, tok minőségi, napi többször is felnézek, FK után a második forrásom 😊
ThySoul
Nem, nem az enyém, én csak lelkes rajongó vagyok. 😊 Fogalmam nincs egyébként, hogy ki csinálja, de nagyon minőségi munkát végez az illető, az tény. Mindenesetre köszi, minden gratulációt szívesen veszek. 😀
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Allen holtszezonbeli szerződéséről kinek mi a véleménye? Brutális éve van az tény, de én szerintem várnék egy évet Beane helyében
ThySoul
Ha Super Bowlt nyer, meg kell neki adni mindenképp. Én már most is megadnám neki, főleg ha megnézzük, hogy Jared Goffok vagy Kirk Cousinsok milyen szép húsos szerződéseket kaptak.

Azért úgy látom, hogy Allent nem igazán a pénz mozgatja. Igen komoly családi vállalkozásuk van egy több száz hektáros ranch-en Kaliforniában, és Allen pedig imádja Buffalót. De ez nem jelenti azt, hogy két zacskó mogyoróval megelégszik.

Az tény, hogy az offseason legnagyobb kérdése Allen hosszabbítása lesz.
Hungarian Bill
Nekem is így tűnik, szeretném is hogy maradjon sokáig.
Egyébként tiéd a Facebook oldal? (te linkelted pár napja)
Ha igen akkor gratula, tok minőségi, napi többször is felnézek, FK után a második forrásom 😊
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Allen holtszezonbeli szerződéséről kinek mi a véleménye? Brutális éve van az tény, de én szerintem várnék egy évet Beane helyében
ThySoul
Ha várnak vele még egy évet, akkor még többet kell elé tolni. Akkor megbokszolom a front officet!!!!
Muffalo_Bafia
Wentz meg Goff pl megmutatta miért érdemes várni 😀
Egyébként benne vagyok az ideibe is, ha Allen a korai nagypénz miatt nem kér annyit/valami csapatbarát contract lesz (és mondjuk könnyen kiléphet belőle a csapat ha úgy alakul)
ThySoul
kik ezek a noobok

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Allen holtszezonbeli szerződéséről kinek mi a véleménye? Brutális éve van az tény, de én szerintem várnék egy évet Beane helyében
ThySoul
Ha Super Bowlt nyer, meg kell neki adni mindenképp. Én már most is megadnám neki, főleg ha megnézzük, hogy Jared Goffok vagy Kirk Cousinsok milyen szép húsos szerződéseket kaptak.

Azért úgy látom, hogy Allent nem igazán a pénz mozgatja. Igen komoly családi vállalkozásuk van egy több száz hektáros ranch-en Kaliforniában, és Allen pedig imádja Buffalót. De ez nem jelenti azt, hogy két zacskó mogyoróval megelégszik.

Az tény, hogy az offseason legnagyobb kérdése Allen hosszabbítása lesz.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Allen holtszezonbeli szerződéséről kinek mi a véleménye? Brutális éve van az tény, de én szerintem várnék egy évet Beane helyében
ThySoul
Ha várnak vele még egy évet, akkor még többet kell elé tolni. Akkor megbokszolom a front officet!!!!
Muffalo_Bafia
Wentz meg Goff pl megmutatta miért érdemes várni 😀
Egyébként benne vagyok az ideibe is, ha Allen a korai nagypénz miatt nem kér annyit/valami csapatbarát contract lesz (és mondjuk könnyen kiléphet belőle a csapat ha úgy alakul)
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Allen holtszezonbeli szerződéséről kinek mi a véleménye? Brutális éve van az tény, de én szerintem várnék egy évet Beane helyében
ThySoul
Ha várnak vele még egy évet, akkor még többet kell elé tolni. Akkor megbokszolom a front officet!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Allen holtszezonbeli szerződéséről kinek mi a véleménye? Brutális éve van az tény, de én szerintem várnék egy évet Beane helyében