Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Bills will have Stefon Diggs, Cole Beasley and Muffalo_Bafia for today’s playoff matchup with the Colts, per source. Buffalo plays first home playoff game in 25 years with a full arsenal for Josh Allen.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 924
Beasley is active ma! 😊
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Úgy is van!
PO Gameday!!!
GO BILLS!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Indul a rájátszás, ráadásul nézők előtt! Valamiért úgy érzem, hogy végig kézben lesz tartva ez a meccs, és a futás elleni védekezésünk is rendben lesz. Egyáltalán nem rossz csapat az Indy, és pont a futójátékuk a mi Achilles-sarkunk, de ezt a meccset úgy érzem, csak mi bukhatjuk el. Igazán jó lenne végre nyerni, talán ez egy újabb gátat szakíthat át, ami akár tényleg a nagydöntőig vihet bennünket.

19:05-re mindenki a TV, stream elé! 😊
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
Buffalo Bill
Az FB oldal amit HB említett, pedig minden Bills szurkernek erősen ajánlott!
BillsFan
Miért ajánlott? Nekem nincs facem. 😁
Bazsinho
Egyrészt, kevés magyar Bills szurkolói oldal van, másrészt az említett elég minőségi szerintem. Injury reportot pl mindig innen nézem, de ha valamiért kevés időm van az adott nap akkor is ez a legjobb megoldás a csapattal kapcsolatos hírek megnézésére
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
jó a buli 😊

Löfli
 coub.com/view/alq58
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jó a buli 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
Buffalo Bill
Az FB oldal amit HB említett, pedig minden Bills szurkernek erősen ajánlott!
BillsFan
Miért ajánlott? Nekem nincs facem. 😁
Bazsinho
Akko mind1 is 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 924
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
Buffalo Bill
Az FB oldal amit HB említett, pedig minden Bills szurkernek erősen ajánlott!
BillsFan
Miért ajánlott? Nekem nincs facem. 😁
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
Buffalo Bill
1. Az O-line passz blokkolása fenomenális, viszont a futás blokkolás nem az igazi, ezért nem emelik őket olyan magasságokba. Kétségtelen ha megy a passz akkor kevesebb futás is elég kell legyen de SB-t nyerni mindkettőre szükség lenne szerintem. Az elvárásokkal óvatos vagyok a múltbeli események miatt 😉
Az FB oldal amit HB említett, pedig minden Bills szurkernek erősen ajánlott!

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
🤣

több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Közben jutott eszembe a harmadik téma. Muffalo Bafia sporinak köszönöm a címet. Hiába mentem el az egyik héten, a következőn nem akar beindulni. A kapott cím is gyakran lefagyott. Ilyenkor frissítek, újabb elérhetőségeket keresgélek. Veletek is így van?
Buffalo Bill
Amit küldök, azt ne mentsd el, ezek a linkek mindig az adott meccsekre vannak generálva.

Ezt mentsd el:  buffstreamz.com/nfl-streams/

Itt katt a "Watch" gombra, ami átvezet az éppen aktuális meccsekre. Ott katt a Bills meccsére (másik meccsre tilos mert boksz lesz!!) és bejön egy hosszú sor, rangsorolt stream. Ott általában a buffstreamz vagy a topstreamer linkek a legjobbak.

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Közben jutott eszembe a harmadik téma. Muffalo Bafia sporinak köszönöm a címet. Hiába mentem el az egyik héten, a következőn nem akar beindulni. A kapott cím is gyakran lefagyott. Ilyenkor frissítek, újabb elérhetőségeket keresgélek. Veletek is így van?
Buffalo Bill
Az itteni eredménykövetőben általában szoktak az adminok streameket is prezentálni, illetve ha Facebookon like-olod a magyar szurkolói oldalt (  www.facebook.com/buffalobillshu ), ott is a meccsek előtt jelenítenek meg streameket.

És persze, hogy merjünk nagyot álmodni, max pofára esünk, de abban meg már évtizedes gyakorlatunk van! 😊
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Kól Bízli nem fog sajnos játszani a hétvégén. Azért fájó ez nekem igazán, mert külsőre nagyon hasonlítunk. Nah, mindegy, drukkolok neki, hogy felépüljön.
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Közben jutott eszembe a harmadik téma. Muffalo Bafia sporinak köszönöm a címet. Hiába mentem el az egyik héten, a következőn nem akar beindulni. A kapott cím is gyakran lefagyott. Ilyenkor frissítek, újabb elérhetőségeket keresgélek. Veletek is így van?
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha benőtt a srác feje lágya, tényleg az lenne. Spiritusz és tehetség van benne, Denverben és Indyben se volt semmi gond azzal, amit a pályán nyújtott.

Szép sztori lenne.

iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép sztori lenne.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Na akkor innentől ,hajrá Bills,AFC East powa’ !

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Szombatra, magyar idő szerint 19:05-re osztotta be a Colts elleni Wild Card-meccsünket az NFL.

Éjszakázni legalább nem kell. 😊
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Ha tovabbjutunk a Colts ellen, akkor a Steelers-Browns győztese jön?
Bazsinho
Játszik a Titans (4) -Ravens (5)valamint a Vasas (3)-Browns (6)
Ha nyer a Browns fixen ők mennek Kansasba, ha a Vasas akkor őket kapjuk biztosan.
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 924
Ha tovabbjutunk a Colts ellen, akkor a Steelers-Browns győztese jön?
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt akkor lenduletbol skacok. 😊 Tali az AFC dontoben. 😀 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Na srácok mi mindent megtettünk h felpörgessük az önbizalmat a PO előtt, előre, sok sikert és akkor most már menjetek végig.
briareos
Én jóval többet vártam tőletek, de hozzá kell tenni, hogy nekünk ezen a meccsen minden bejött, a back-to-back 50 yardos Barkley-bombákon meg már tényleg csan nevetni lehetett. Kíváncsi vagytok, mihez kezdtek a 3. pickkel a drafton.

Megvolt a "mesterhármas", volt Offense, Defense, és Special Teams touchdown is, Allennek pedig gratuláció nemcsak az idei temérdek mennyiségű rekordjához, hanem ahhoz a fejlődéshez is, amin egy offseason alatt keresztülment!

Innentől indul a komolyabb harc a Lombardiért, várjuk a Colts-Titans-Dolphins trióból azt a jelentkezőt, aki jönne velünk az első táncra!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Mikortól szabad leírni azt, hogy a Bills már nem csak egy erős PO contender, hanem egészen konkrétan bejelentkezett a Lombardiért, és bárkit megbasz, ha úgy van?

Mert én ezt érzem, és már úgy leírnám.
akdestroyer
Browns PO, Bills SB, valahogy így lehetne validálni ezt az értelmetlen csillagozott szezont 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal