Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Ma este buli van! Aréna4 közvetíti. Istenem, lehet, hogy visszatérnek a régi, szép idők? És ismét lealáznak minket a döntőben?
Buffalo Bill
Nem lesz ez olyan egyszerű meccs, én mindenesetre abban bízom, hogy a Hail Murray-el az összes balfaszkodás megvolt a szezonra. A lovacskáknál szinte a komplett secondary nem lesz, nálunk pedig John Brown visszatér, úgyhogy Allen akár űrszámokat is produkálhat. 😊

 youtube.com/shorts/eKs6pA3UIHk
RedFive
Jó a hangulat a csapaton belül, egyébként a kameramann nem más, mint a tulaj, Terry Pegula 😊
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
 youtube.com/shorts/eKs6pA3UIHk

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Ma este buli van! Aréna4 közvetíti. Istenem, lehet, hogy visszatérnek a régi, szép idők? És ismét lealáznak minket a döntőben?
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Josh Allen alazza az NFC Eastet 😀

több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Én úgy láttam, hogy az első negyed arról szólt, hogyan lehetne fogást találni a másikon. A (viszonylag) sok interception, fumble és labdavesztés a két kemény védelmet mutatta. Jól dolgoztak a vezető koordinátoraink, a csapatunk jól tudott alkalmazkodni. Immár merjük elhinni, hogy Allen felnőtt a feladathoz, ahogy sok más játékosunk is. (Szerintem.)
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Negatívumnak az első félidőt, de az első negyedet biztos oda lehet mondani. Hála Isten a Vasas úgy jött ki a meccsre hogy ők bizony nem akarnak nyerni, szóval nagyobb baj nem lett belőle, de ez fixen a legrosszabb félidő volt idén.
Abban viszont egyetértek, hogy a D ezen a formájával, és ezzel az O-val nem valószínű hogy one and done lesz idén. (Csak a Browns ne jöjjön könyörgöm)
ThySoul
Az első félidő valóban nem nézett ki jól. Fura is volt, mert a legjobb első félidei csapatok közé tartozunk pontszerzést illetően. A pick6 nagyon kellett a félidő végén, ott a momentum is átkerült hozzánk. De ha mondjuk 3-7-tel, vagy 3-10-zel megyünk az öltözőbe, akkor se vagyok meggyőződve arról, hogy bukta lett volna ez a meccs. A Steelers en bloc crackelve lett!
Hungarian Bill
Ahogy megláttam a Vasas első driveját megnyugodtam hogy ezt megnyerjük 😀
Nekem a legjobban azt tetszett hogy eddig mindig leeresztettünk a második félidőre (főleg a harmadik negyedre, emiatt buktunk Arizonában pl, vagy lett szoros anno a Rams ellen) erre most inkább felpörögtek, meg Allen is az MVP énjét vette elő a félidő után.
Bizakodó vagyok, szerintem a Chiefs után mi vagyunk talán a legjobb AFC csapat, csak sajna Mahomesék egy jó nagy fokkal vannak felettünk.
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Negatívumnak az első félidőt, de az első negyedet biztos oda lehet mondani. Hála Isten a Vasas úgy jött ki a meccsre hogy ők bizony nem akarnak nyerni, szóval nagyobb baj nem lett belőle, de ez fixen a legrosszabb félidő volt idén.
Abban viszont egyetértek, hogy a D ezen a formájával, és ezzel az O-val nem valószínű hogy one and done lesz idén. (Csak a Browns ne jöjjön könyörgöm)
ThySoul
Az első félidő valóban nem nézett ki jól. Fura is volt, mert a legjobb első félidei csapatok közé tartozunk pontszerzést illetően. A pick6 nagyon kellett a félidő végén, ott a momentum is átkerült hozzánk. De ha mondjuk 3-7-tel, vagy 3-10-zel megyünk az öltözőbe, akkor se vagyok meggyőződve arról, hogy bukta lett volna ez a meccs. A Steelers en bloc crackelve lett!
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Na ez a győzelem igazi csapatmunka volt! 😊 Visszatért a védelem, az edzői stáb óriásit elemzett félidőben, megtaláltuk Diggset (a kettő összefügg), és a liga legjobb védelmét sikerült teljesen felőrölni! A futójáték is kezdett éledezni, ráadásul mindez a legjobb run defense ellen. A közvetítésben elhangzottakkal egyébként maximálisan egyetértek, a Diggs-trade mind a Minnynek, mind pedig nekünk abszolút jól sült el, és azon sem kell aggódni, hogy Allen nem találja meg. 😊 Már most megvan a 100 elkapása, és még 3 meccs hátravan!

Tényleg semmi, de semmi negatívumot nem lehet mondani, számomra a szezon legjobb játékát nyújtottuk, mert egyrészt egy 11-1-es mérlegű csapatot győztünk le, akit hazai pályán nagyon-nagyon rég sikerült, ráadásul Big Ben még ki se kapott ellenünk. Ha a defense ennyire éles lesz a hátralévő meccseken, és a PO-ban is, akkor egészen biztos nem lesz one-and-done. Nagyon más szelek fújnak, és ezt érezni is a csapatnál.

Denverben be lehet biztosítani egy győzelemmel a régóta várt csoportgyőzelmet is. Klasszikus nyögvenyelős meccsre számítok, de itt most olyan fegyelem van, és annyira tudja mindenki a dolgát, hogy szerintem ezen a banánhéjon nem fogunk elcsúszni.

Óriási gratuláció az egész csapatnak és stábnak!
Hungarian Bill
Negatívumnak az első félidőt, de az első negyedet biztos oda lehet mondani. Hála Isten a Vasas úgy jött ki a meccsre hogy ők bizony nem akarnak nyerni, szóval nagyobb baj nem lett belőle, de ez fixen a legrosszabb félidő volt idén.
Abban viszont egyetértek, hogy a D ezen a formájával, és ezzel az O-val nem valószínű hogy one and done lesz idén. (Csak a Browns ne jöjjön könyörgöm)
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Na ez a győzelem igazi csapatmunka volt! 😊 Visszatért a védelem, az edzői stáb óriásit elemzett félidőben, megtaláltuk Diggset (a kettő összefügg), és a liga legjobb védelmét sikerült teljesen felőrölni! A futójáték is kezdett éledezni, ráadásul mindez a legjobb run defense ellen. A közvetítésben elhangzottakkal egyébként maximálisan egyetértek, a Diggs-trade mind a Minnynek, mind pedig nekünk abszolút jól sült el, és azon sem kell aggódni, hogy Allen nem találja meg. 😊 Már most megvan a 100 elkapása, és még 3 meccs hátravan!

Tényleg semmi, de semmi negatívumot nem lehet mondani, számomra a szezon legjobb játékát nyújtottuk, mert egyrészt egy 11-1-es mérlegű csapatot győztünk le, akit hazai pályán nagyon-nagyon rég sikerült, ráadásul Big Ben még ki se kapott ellenünk. Ha a defense ennyire éles lesz a hátralévő meccseken, és a PO-ban is, akkor egészen biztos nem lesz one-and-done. Nagyon más szelek fújnak, és ezt érezni is a csapatnál.

Denverben be lehet biztosítani egy győzelemmel a régóta várt csoportgyőzelmet is. Klasszikus nyögvenyelős meccsre számítok, de itt most olyan fegyelem van, és annyira tudja mindenki a dolgát, hogy szerintem ezen a banánhéjon nem fogunk elcsúszni.

Óriási gratuláció az egész csapatnak és stábnak!
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Muffalo_Bafia signed GM Brandon Beane, the architect of one of the AFC’s best teams, to a multi-year extension.
Klaci79

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
The #Bills signed GM Brandon Beane, the architect of one of the AFC’s best teams, to a multi-year extension.
Klaci79
Jelen pillanatban nem cserélném el a McD-Beane kettőst senkire se a ligában. Na jó, Bafiára igen, de ő most jól hívja a playeket!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
The #Bills signed GM Brandon Beane, the architect of one of the AFC’s best teams, to a multi-year extension.
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Mondjuk óvatosan ezzel, hogy nembaj ha Daboll elmegy HCnak... Épp a Bills az egyik példa, ahol baj okoz ha a QBnak változik a mestere Gailey Fitzpatrick páros... De Foles zseniális 27-2 TD idénye után ment el Lazor Miami OCnak, azóta se nagyon volt olyan éve Folesnak a POrunt kivéve.

Illetve épp Reich-Wentz pàros...

Szóval lehet mindenki jobban jár ha marad, még Daboll is 😉
dande
Ebben igazad van, de aki elkezd edzősködni, szinte mind arról álmodik, hogy egyszer HC lesz valamelyik NFL-csapatnál. Ha jön egy lehetőség - és az offseasonban biztos, hogy Daboll az edzőkeringő szerves része lesz -, akkor nem tudsz a szabályok szerint sem mit csinálni, el kell engedni, ha HC-nak kérik fel valahová. Ugyanez volt Pettine esetében is, amikor Browns HC lett.

Azért írtam, hogy perpillanat Buffalóban komplett, ligaelit támadósor van, mert így több támadógurunak is tetszhet itt a helyzet. Ráérünk még ezzel foglalkozni majd egy hosszabb PO-menetelés után! 😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk óvatosan ezzel, hogy nembaj ha Daboll elmegy HCnak... Épp a Bills az egyik példa, ahol baj okoz ha a QBnak változik a mestere Gailey Fitzpatrick páros... De Foles zseniális 27-2 TD idénye után ment el Lazor Miami OCnak, azóta se nagyon volt olyan éve Folesnak a POrunt kivéve.

Illetve épp Reich-Wentz pàros...

Szóval lehet mindenki jobban jár ha marad, még Daboll is 😉
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Jézusom ha valaki 2010 környékén azt mondja, h. Daboll valaha HC jelölt lesz körberöhögöm 😊 mondjuk a ligában tudott maradni, néha ennyi is elég.

Sanszos lett egy Browns - Bills PO meccs, a Raiders is ott lehet, elég finom. Nem bánnám ha ez lenne a trend a kövi 5 évben 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Én hívom a pléjeket.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Nekem nagyon tetszett a csapat teljesítménye, ennél soha rosszabbat! Mennyi esélyt láttok rá, hogy behúzzuk a csoportot..? Valamint ha Daboll itt hagyja jövőre a csapatot, mennyire fogja megérezni az offense és legfőképpen Allen..?
cyberfox
Éjjel azt hiszem, mondták a közvetítésben, hogy kb. 75%-unk van a csoportgyőzelemre a matematika alapján. Alighanem most már picit több. 😊 Ezen kívül meg felesleges találgatni, most a Steelers-szel kell foglalkozni. Más meccs lesz, mint a tavalyi SNF Duck Hodges főszereplésével. 😊

Ha Dabollt valaki elviszi HC-nak, akkor Buffalo a munkát kereső koordinátorok számára az egyik legjobb hely lesz, mert a támadósorban rengeteg a kvalitás. Én nem aggódom, ha új OC lesz. Ezt is fura volt leírni, Kelly óta nem erről volt híres ez a franchise. 😊
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Remelem a steelers azert nem veritek meg
Akarok egy jo kis csoportdöntőt utolso heten😀
több mint 3 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
Nekem nagyon tetszett a csapat teljesítménye, ennél soha rosszabbat! Mennyi esélyt láttok rá, hogy behúzzuk a csoportot..? Valamint ha Daboll itt hagyja jövőre a csapatot, mennyire fogja megérezni az offense és legfőképpen Allen..?
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.
Buffalo Bill
Akkor egyelőre még nem írom le a meccsről a véleményem, pedig pont most akartam. 😊
Hungarian Bill
Írd le nyugodtan, majd azt is nézem, hogy mennyire jók a meglátásaid.
több mint 3 éve
gedam 5 702
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.
Buffalo Bill
Akkor egyelőre még nem írom le a meccsről a véleményem, pedig pont most akartam. 😊
Hungarian Bill
így ki lehet kapni, emelt fővel
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.
Buffalo Bill
Akkor egyelőre még nem írom le a meccsről a véleményem, pedig pont most akartam. 😊
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Bo-Sa, a nagy Bo-Sa, a kicsi báttya azöregbosaunokájja
sutianap
Inkább ne is említsd ezt a nevet, még jó, hogy nem kétszer találkozunk vele egy évben... A csávó zsebre tette az egész támadófalunkat. Még szerencse, hogy a MNF-en nem kapunk ízelítőt a tesójából is.
Hungarian Bill
a végzet: Felicita
jaj, Feliciano


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Bo-Sa, a nagy Bo-Sa, a kicsi báttya azöregbosaunokájja
sutianap
Inkább ne is említsd ezt a nevet, még jó, hogy nem kétszer találkozunk vele egy évben... A csávó zsebre tette az egész támadófalunkat. Még szerencse, hogy a MNF-en nem kapunk ízelítőt a tesójából is.