Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Úgy láttam, hogy Allent nem nagyon sikerült megvédeni, nem dajkálta sokáig a labdát, mégis hibára kényszerítették. (Mondjuk az ellenfél védője - nem ugrik be a neve - piszok jó volt.) Nagyon hiányzik e védelemből egy jó irányító. Poz nem akar vissztérni? Vagy Brice Pauppot kihozni az aggok házából?
Buffalo Bill
Bo-Sa, a nagy Bo-Sa, a kicsi báttya azöregbosaunokájja


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Úgy láttam, hogy Allent nem nagyon sikerült megvédeni, nem dajkálta sokáig a labdát, mégis hibára kényszerítették. (Mondjuk az ellenfél védője - nem ugrik be a neve - piszok jó volt.) Nagyon hiányzik e védelemből egy jó irányító. Poz nem akar vissztérni? Vagy Brice Pauppot kihozni az aggok házából?
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Az, ritka szar játékvezetéssel..
BillsFan
Akkor jó, nemcsak én láttam így, hanem egy szakmabeli is. 😊 Viszonylag régóta nézek NFL-t, de ilyet, hogy 3-4-szer felvették a sárga zászlót, még sose láttam. Mintha találomra dobták volna be egyes szituknál... Moss sportszerűtlen viselkedésére dobott zászlót sztem senki nem érti.

Egyébként a meccsen ismételten előjött a korábbi betegség; az első félidőben jól játszunk, aztán a másodikban meg saját magunknak tesszük nehézzé a meccset. Ez a Chargers egyébként nagyon jó kis csapat, szerencsénk van, hogy Lynn egyszerűen nem ért a clock managementhez, megjegyzem, itt se az volt az erőssége interim HC-ként.

A védelem picit agresszívabb volt, amikor kellett, felléptek, és odatették magukat. A végén mondjuk a hosszú passzt megint sikerült beszopni, szerintem innentől fogva minden egyes Hail Marynél lehet izgulni.

A lényeg a W, és hogy tartjuk távol magunktól a Miamit! 😊
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Az, ritka szar játékvezetéssel..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
Mizo Buffalo Bills 49
Idegesito merkozrs volt
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Szívbaj!
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Én nézem!!!!
Vezetünk!
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 924
Cody Ford kidőlt a szezonra.
Beki
Elvileg műtik a térdét.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Cody Ford kidőlt a szezonra.
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 924
igy kell kimaxolni a bye weeket 😀
briareos
Igen és még aludni is lehetett rendesen. 😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
igy kell kimaxolni a bye weeket 😀

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!
Muffalo_Bafia
Tartjuk a másik orcánkat is 😁
ThundersNFL

Muffalo_Bafia
Erre lehet idén már sárga repült volna...the TB elég könnyen felállt belőle 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!
Muffalo_Bafia
Tartjuk a másik orcánkat is 😁
ThundersNFL

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!
Muffalo_Bafia
Tartjuk a másik orcánkat is 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!
Muffalo_Bafia
Pöcsszőrrel 🙂
ThundersNFL
kifingtam vón húszjardról
sutianap
Bazdmeg fáj a nevetés a koronaszar miatt de sírva röhögök a kommenteden 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!
Muffalo_Bafia
Pöcsszőrrel 🙂
ThundersNFL
Leütésről volt szó, nem pick sixről!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!
Muffalo_Bafia
Pöcsszőrrel 🙂
ThundersNFL
kifingtam vón húszjardról


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!
Muffalo_Bafia
Pöcsszőrrel 🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Pozitívumok tegnapról:
Bass játéka tetszett. Eddig szabályosan rosszul voltam, ha rúgni ment, most egy fokkal jobb érzéssel tekintek rá, de azért meggyőznie még nem sikerült. De rajta tegnap nem múlt semmi.
A védelem. Az első félidőben remekül limitálták az egész Cardinalds offense-t, a másodikban meg szerezték a labdákat. Az utolsó játék nyilván nagyon nagyon csúnya volt, de az utóbbi 2 meccsen elég pofásan néztek ki.
És Beasley. Nálam hivatalosan is kedvenc játékos lett (egy mezet beszerzek a nevével), semmi hiszti, teszi a dolgát.
+1: GW drive. Lehet akárhogy szidni Allent, ha az utolsó percekben kell egy jó drive fixen odarakja.
Ami nagyon nem tetszett:
Daboll és a playhivás. Mintha a tavalyi Texans elleni PO meccs jött volna szembe. Egy jó drive az elején, egy jó félidő, aztán ki is fújt minden. Tavaly lehetett védeni Allen teljesítménye miatt, de idén kezdem benne elveszíteni a hitem.
Nincs futójáték. Semmi. A támadósor abból áll hogy passzolunk, futni 90%ban csak hátrafelé tudunk negatív yardért, play action esélytelen, így nehéz lesz. Nem a futók a hibások szerintem a témában, inkább a fal vagy a play hívás, de ez vállalhatatlan jelenleg.
És McDermott. Nem az első hogy leolvadunk a harmadik negyedre. Nem is a második. Ezt két Td előnynél le kellett volna zárni, nem kellett volna eljutni a Hail Murray-ig, ezen valamit változtatni kell. Ez pedig a HC feladata.
Többiek köztesek, Allent lehetne kiemelni, közepes volt, de konkrétan az elkapókon kívül nem kap segítséget se a faltól, se a futóktól, sw Dabolltól.
A hátralévő meccsekből a Steelers tűnik nagyon nehéznek, a többi hozható, de egy 10-6tól egy 12-4ig bármit kitudok nézni a csapatból. Viszont ha így haladunk, az utolsó heti Dolphins meccs a csoportról fog dönteni, és bizony ők jobbnak néznek ki idén
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Az idény legnagyobb edzői hibája volt az utolsó időkérés. Fel tudtak készülni a harmadik és gól támadásukra...
Buffalo Bill
Bocsi, lehet, hogy én másik meccset néztem, de nem ugrik be az utolsó időkérésnél 3rd&goal, 1st&10 volt a mi 43-asunkon. Feltéve, ha arra a játékra gondolsz, ami a végén megfordította a meccset.
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Az idény legnagyobb edzői hibája volt az utolsó időkérés. Fel tudtak készülni a harmadik és gól támadásukra...
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Same ol' Bills...

Nagyon jókor jön a bye, mert ehhez kevés egy hét, hogy feldolgozzuk.
Hungarian Bill
Ehhez az egész idény kevés lesz
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Same ol' Bills...

Nagyon jókor jön a bye, mert ehhez kevés egy hét, hogy feldolgozzuk.